Články k osobnosti

Jan Marek

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Marek »
 

Pravda o Shopaholicadel a pokusu o sebevraždu: Policie mi bouchala na dveře. Mysleli si, že jsem blázen, říká Adéla

 
V bytě Shopaholicadel měli v pátek odpoledne zasahovat policisté s tím, že si známá influencerka údajně chtěla ublížit. Měla se chtít předávkovat, jak o ní tvrdil jistý tiktoker Marek, který si říká Nic než pravda. Adéla sice návštěvu policie nepopřela, ale to, že si údajně měla sáhnout na život, je podle ní totální výmysl, jak řekla pro Expres. Prý za všechno může právě zmíněný tiktoker, který ji a jejího přítele Jana Kulase chce zničit. 
17.09.2023 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (470 článků) , Jan Nic (35 článků)

Shopaholicadel se měla pokusit o sebevraždu. Jen necelý týden po veřejných zásnubách, které si naplánovala

 
Kontroverzní youtuberka Shopaholicadel se údajně měla pokusit sáhnout si na život. Mělo se tak stát čerstvě po jejím zasnoubení s partnerem Janem Kulasem, který ji požádal veřejně o ruku na galavečeru organizace RedFace. Podle tiktokera Marka, který si říká Nic než pravda a jenž prý strávil pět dní u influencerky doma, u Adély zasahovala policie, jak sdělil webu Antiyoutuber.cz.
16.09.2023 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (470 článků) , Jan Nic (35 článků)

Tragicky zesnulý Karel Rachůnek: Záblesky tam jsou, vzpomíná na tátu patnáctiletý syn Matěj

 
Karel Rachůnek by měl ze svého potomka jistě radost. Své děti ale bohužel nikdy vyrůstat neviděl. Je tomu právě 12 let, kdy spolu s Janem Markem a Josefem Vašíčkem tragicky zahynul na palubě letadla s hokejisty Jaroslavle. Jeho syn Matěj se vydal v tatínkových šlépějích a zkouší prorazit v zámořském hokeji. Jak na svého tatínka vzpomíná? O tom se rozpovídal v rozhovoru pro iSport. 
07.09.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (470 článků) , Josef Vašíček (171 článků) , Karel Rachůnek (193 článků)

Jak šel čas s hvězdami Kriminálky Anděl: Švehlík vyspěl, Dvořákové přibyly vrásky a Taclík se změnil k nepoznání

 
Na televizní obrazovky se znovu vrací legendární seriál Kriminálka Anděl. Poprvé se Oliver, Tomáš, Jana a Ruda sešli na TV Nova v roce 2008. Po devítileté pauze se původní představitelé, které ztvárnili David Švehlík, Helena Dvořáková nebo Marek Taclík, znovu setkali v páté sérii. Za tu dobu prošli všichni pořádnou změnou, o čemž se můžete přesvědčit v galerii.
28.08.2023 15:10 |

podobné články

Osobnosti: David Švehlík (122 článků) , Marek Taclík (228 článků) , Helena Dvořáková (28 článků) , Jan Marek (470 článků) , Tomáš Marek (132 článků) , Tomáš Marek (132 článků)

Pokud lidé nebudou mít na potraviny... Jan Veleba varuje Fialu: Sledujte dění v zahraničí!

 
„Hodně to připomíná dobu šedesátých let, kdy museli být hospodářští pracovníci ‚politicky na výši‘, jak se tehdy říkalo, a odbornost byla druhořadá,“ říká k odbornosti současné vlády bývalý senátor, exprezident Agrární komory a člen Klubu 2019 Jan Veleba. Ptá se, zda nový ministr zemědělství Marek Výborný (KDU-ČSL), který vystudoval teologii a historii, dokáže zázrak. A nejen vládě, ale i některým šéfům agrárních svazů, doporučuje nastudování slov Jana Wericha. V komentáři vzpomněl i legendární Jakešův projev. Přidal i růženec ve slevě a cenu třešní v Brně. Vládě doporučuje nahlédnout do zahraničí. Více v komentáři Jana Veleby.
08.07.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (470 článků) , Jan Fiala (453 článků) , Jan Marek (196 článků) , Jan Fiala (453 článků)

Lži o Babišovi, žokeji Váňovi a milionech. Šířil člen TOP 09. „Sranda. Nepochopili jste,“ říká teď

 
MONITORING SÍTÍ Člen týmu TOP 09 Marek Gajoš se rozhodl po českém internetu z legrace šířit lživou informaci, která kolem několikanásobného vítěze Velké pardubické Josefa Váni (ANO) roztočila nemilou spirálu očerňovacích komentářů. Gajoš šířil příběh, v němž má Váňa tvrdit, že mu Babiš za podporu hnutí ANO sliboval dva miliony korun, které neposlal. Poslankyně Jana Mračková Vildumetzová (ANO) se snažila šíření této dezinformace zastavit včas na svém twitteru, o všem to už si žila na sociálních sítích svým vlastním životem. „Zloději, váš morální kredit je vyčerpán,“ vzkazují Váňovi lidé, kteří na vtip skočili.
30.06.2023 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váňa (198 článků) , Jan Marek (470 článků)

Na ČT k manželství pozvali Geislerovou. Zažila šok. „Já tomu nerozumím...“

 
MONITORING Sněmovna včera dala šanci navrhovanému uzákonění manželství i pro stejnopohlavní páry. K tomu se v Událostech, komentářích střetli senátor Marek Hilšer (MHS), poslanec Jan Síla (SPD), komentátor Martin Schmarcz a herečka Aňa Geislerová. Výměna názorů se rozhořela především nad otázkou adopce dětí páry stejného pohlaví a obavou, že se tím podpoří obchod s dětmi. „Možná, že všichni mají moc plnou hlavu těch pohlaví, kdyby se vynechalo to pohlaví, tak bychom si uvědomili, že mluvíme o lidech,“ rozčilovala se Geislerová.
30.06.2023 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Hilšer (252 článků) , Jan Marek (470 článků) , Jan Marek (196 článků) , Martin Marek (68 článků)

Máme se bát? Poklička spadla. Soros, pětikoalice, Pavel, čeští novináři. Souvislosti. Padla i další jména a úkoly

 
MONITORING SÍTÍ „Víte, že miliardář George Soros věděl o tom, že disident Havel bude československým prezidentem, dříve než samotný Václav Havel? Víte, že si filantrop maďarského původu se silným vlivem na světovou i naši politiku sám sebe představuje jako boha? To neříkáme my, ale George Soros. A víte, že se miliardář Soros spolu s Václavem Havlem angažoval v ezoterickém hermetismu, který vyznával strýc poslance Marka Bendy?“ tak zahájila moderátorka Jana Bobošíková svůj pořad Aby bylo jasno o Georgi Sorosovi.
22.06.2023 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6425 článků) , George Soros (276 článků) , Marek Benda (664 článků) , Jana Bobošíková (975 článků) , Jan Marek (470 článků) , Pavel Marek (368 článků) , Pavel Marek (384 článků) , Jan Benda (61 článků) , Pavel Benda (9 článků) , Jan Havel (17 článků)

Marek Wollner útočí na nového ředitele ČT: Do války se Součkem půjdu, chce se zavděčit politikům, tvrdí

 
Novým ředitelem České televize se stal Jan Souček, který v rozhovoru pro Seznam zprávy prozradil, že by rád provedl oživení týmu Reportérů ČT. V tomto ohledu chce také znovu otevřít kauzu Marka Wollnera, jenž byl obviněn z nevhodného chování k ženám. Novinář přitom už v televizi před několika měsíci skončil. Reakce tak na sebe nenechala dlouho čekat, Wollner na svém Facebooku sdílel, že se Souček chce jenom zavděčit politikům a do války s ním půjde, ať to stojí, co to stojí. 
09.06.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (470 článků) , Jan Marek (196 článků)

„Jestli se po mně bude vozit Dalíkův kámoš...“ Wollner slibuje, že špinavé prádlo půjde ven

 
MONITORING Jedním z faktorů, který prokazatelně ovlivnil volbu ředitele České televize, bylo i téma sexuálního obtěžování a bossingu, které je spojováno se jménem dřívějšího prominentního moderátora ČT Marka Wollnera. Ten si některá prohlášení nově zvoleného ředitele ČT Jana Součka zřejmě nechce jen tak nechat líbit. Schyluje se k pokračování celé kauzy a k další mediální válce? „Budu holt muset odhodit zábrany a ukázat všechny souvislosti, ať to stojí, co stojí,“ uvedl k tomu na facebooku sám Wollner.
09.06.2023 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (470 článků)

„Cože, vy jezdíte na školy mluvit se studenty?!“ Úsporný balíček bořil studio. Do toho se prořekl Benda

 
V druhé části Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News se setkali Marek Benda z ODS, Jan Lacina z hnutí STAN, Margita Balaštíková z ANO a Zdeněk Kettner z SPD. Hned v úvodu se přeli o vládní úsporný balíček. „Já říkám, že každého z toho balíčku bude bolet hlava a bude z něj nemocný,“ řekla ve studiu Balaštíková. Proto prý ANO rozpoutá peklo. Lacina uznal, že některé úspory budou krvavé. Kettner Bendu nařkl, že jako poslanec porušuje zákon. Vynadáno dostala na dálku i ministryně obrany Jana Černochová (ODS).
28.05.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (664 článků) , Jana Černochová (912 článků) , Jan Marek (470 článků) , Jan Marek (196 článků) , Jan Benda (61 článků)

„Cože, vy jezdíte na školy mluvit se studenty?!“ Úsporný balíček rozbouřil studio. Do toho se prořekl Benda

 
V druhé části Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News se setkali Marek Benda z ODS, Jan Lacina z hnutí STAN, Margita Balaštíková z ANO a Zdeněk Kettner z SPD. Hned v úvodu se přeli o vládní úsporný balíček. „Já říkám, že každého z toho balíčku bude bolet hlava a bude z něj nemocný,“ řekla ve studiu Balaštíková. Proto prý ANO rozpoutá peklo. Lacina uznal, že některé úspory budou krvavé. Kettner Bendu nařkl, že jako poslanec porušuje zákon. Vynadáno dostala na dálku i ministryně obrany Jana Černochová (ODS).
28.05.2023 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (664 článků) , Jana Černochová (912 článků) , Jan Marek (470 článků) , Jan Marek (196 článků) , Jan Benda (61 článků)

Tenisový guru spáchal sebevraždu: Marek Všetíček pomáhal Štěpánkovi i Kvitové

 
Český tenisový trenér Marek Všetíček (†58), který vychovával šampiony z největších domácích hvězd olympijského sportu, spáchal sebevraždu. Například vítěze čtyřhry na Australian Open, Radka Štěpánka (44), koučoval po celých 16 let. Že Všetíček ve svém domě v Praze 5 spáchal sebevraždu, potvrdil policejní mluvčí Jan Daněk. „Zdevastovaný“ je podle svých slov úmrtím trenéra i sám Štěpánek, jak informuje Blesk.
19.05.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek Štěpánek (911 článků) , Jan Marek (470 článků) , Jan Marek (196 článků)

Jan a Jiří Dlouzí z Ulice: Tátu si připomínají i přes jeho nejslavnější role

 
Dvojčata Jan a Jiří Dlouzí, synové Vladimíra Dlouhého a Petry Jungmanové, teď sbírají nové zkušenosti v nekonečném seriálu Ulice. Ztvárňují Marka a Matěje Dvořákovy a pro Jirku je to vůbec první zkušenost s natáčením. Herectví mají zkrátka v krvi. Na tátu vzpomínají při sledování jeho filmů.
03.05.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (673 článků) , Petra Jungmanová (38 článků) , Vladimír Dlouhý (673 článků) , Jiří Marek (476 článků) , Jan Marek (470 článků) , Jan Marek (196 článků) , Jiří Marek (476 článků)

Srovnávají nás s tátou, ale ten byl jen jeden, říkají synové Vladimíra Dlouhého

 
V září jim bude sedmnáct let a už mají na kontě několik hereckých rolí. Bratři Jan a Jiří, synové Vladimíra Dlouhého a Petry Jungmanové, začali nedávno hrát v seriálu Ulice. Představují dvojčata Marka a Matěje, studenty gymnázia. V rozhovoru pro Magazín DNES promluvili nejen o své práci a slavných rodičích.
28.04.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (673 článků) , Petra Jungmanová (38 článků) , Vladimír Dlouhý (673 článků) , Jiří Marek (476 článků) , Jan Marek (470 článků) , Jan Marek (196 článků) , Jiří Marek (476 článků)

Seriál Kukačky: Výjimka pro Marka Adamczyka

 
Ačkoliv scénárista Jan Coufal měl dopředu určité představy o hlavních protagonistech a chtěl do seriálu obsadit herce, kteří si již prošli rodičovstvím a vdechli by tak do svých postav své vlastní pocity a zkušenosti, nakonec i Marek Adamczyk prošel sítem uchazečů. Mohl se tak ujmout role architekta, tatínka vyměněného Jakuba, který trpí Aspergerovým syndromem.
26.04.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (56 článků) , Jan Marek (470 článků) , Jan Marek (196 článků)

Petr Pavel sestavil tým. Padla jména

 
V poradním týmu prezidenta Petra Pavla budou ústavní právník Jan Kysela, ekonom David Marek, někdejší šéf důchodových komisí Vladimír Bezděk nebo expertka na sociální podporu Lucie Poláková. Součástí týmu budou také odborník na inovace v energetice Jakub Maščuch a bývalý ministr životního prostředí Ladislav Miko, povede jej podnikatel Tomáš Richter. Pavel tým představil na své první tiskové konferenci na Pražském hradě.
03.04.2023 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Miko (28 článků) , Petr Pavel (2465 článků) , Vladimír Marek (78 článků) , Jan Marek (470 článků) , Jan Richter (23 článků) , Pavel Marek (368 článků) , Jan Marek (196 článků) , Tomáš Marek (132 článků) , Tomáš Marek (132 článků) , Pavel Marek (384 článků) , Marek Richter (3 články) , Pavel Richter (36 článků) , Jakub Bezděk (2 články) , David Richter (2 články) , Pavel Mika (5 článků) , Ladislav Richter (2 články) , Jan Richter (17 článků) , Jan David (11 článků) , David Miko (3 články) , David David (1678 článků) , Jan David (11 článků) , David David (1255 článků)

Pavel představil své poradce: Kysela, Marek, Bezděk, Poláková… a tak trochu i Farský

 
V poradním týmu prezidenta Petra Pavla budou ústavní právník Jan Kysela, ekonom David Marek, někdejší šéf důchodových komisí Vladimír Bezděk nebo expertka na sociální podporu Lucie Poláková. Součástí týmu budou také odborník na inovace v energetice Jakub Maščuch a bývalý ministr životního prostředí Ladislav Miko, povede jej podnikatel Tomáš Richter. Pavel tým dnes představil na své první tiskové konferenci na Pražském hradě.
03.04.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Miko (28 článků) , Petr Pavel (2465 článků) , Vladimír Marek (78 článků) , Jan Marek (470 článků) , Jan Richter (23 článků) , Pavel Marek (368 článků) , Jan Marek (196 článků) , Tomáš Marek (132 článků) , Tomáš Marek (132 článků) , Pavel Marek (384 článků) , Marek Richter (3 články) , Jakub Farský (6 článků) , Pavel Richter (36 článků) , Jan Farský (315 článků) , Jakub Bezděk (2 články) , David Richter (2 články) , Pavel Mika (5 článků) , Ladislav Richter (2 články) , Jan Richter (17 článků) , Jan David (11 článků) , David Miko (3 články) , David David (1678 článků) , Jan David (11 článků) , David David (1255 článků)

Jana správně, pochválil Kalousek Černochovou za důtku Svobodovi. Stehlíková připsala něco o fašismu

 
Na adresu ministryně obrany Jany Černochové (ODS) padají nevybíravá slova pro její počínání v kauze olympionika Davida Svobody, který se prohřešil tím, že zaujal neutrální postoj v otázce účasti ruských a běloruských sportovců na mezinárodních soutěžích. Nejodpudivějším fanatikem ministryni označil bývalý šéfredaktor Reflexu Marek Stoniš, zastání však našla u exministra financi Miroslava Kalouska (TOP 09) nebo lékařky Džamily Stehlíkové.
01.04.2023 19:35 |

podobné články

Osobnosti: David Svoboda (272 článků) , Džamila Stehlíková (192 článků) , Miroslav Kalousek (7794 článků) , Jana Černochová (912 článků) , Jan Marek (470 článků) , Miroslav Svoboda (55 článků) , Jan Svoboda (269 článků) , Miroslav Svoboda (178 článků) , Jan Svoboda (269 článků) , Jan Svoboda (269 článků) , Jan Svoboda (269 článků)

Noví kluci v Ulici: Marek a Matěj vs. Kalinova nezvladatelná fyzika

 
Bratři Jan a Jiří Dlouzí si v Ulici zahrají sourozence Marka a Matěje, kteří přestoupí do Magdiny třídy a rychle se začlení do kolektivu. Stejně jako řada jiných žáků však narazí na Kalinovy nesplnitelné nároky. Marek byl přitom i na krajské olympiádě z fyziky. Problém asi nebude ve studentech.
19.02.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Marek (476 článků) , Jan Marek (470 článků) , Jan Marek (196 článků) , Jiří Marek (476 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »