Články k osobnosti

Jan Látka

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Látka »
 

Dávek Moderny dostane Česko v lednu mnohem méně, než počítalo

 
Do Česka do konce ledna přijde asi 20 000 dávek vakcíny Moderna, což představuje očkovací látku pro 10 000 lidí. Původně to mělo být 80 000 dávek. Látka by měla dorazit kolem 22. ledna. Serveru tn.cz to řekl ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Dodal, že dodávka ještě není jistá.
06.01.2021 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Látka (8 článků)

Píchli jim vakcínu, skončilo to obrnou. Látka od firmy, o které dnes mluvil Blatný... Zpráva z USA ale uklidňuje, až na výjimky je to bezpečné

 
Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) na jednání Poslanecké sněmovny potvrdil, že do Česka míří na 16 milionů dávek vakcíny Pfizer-BioNTech. Poslední masivní klinické testy vakcíny podle odborníků vyšly dobře a vakcína je připravena k užití. Objevily se ale také informace o nežádoucích účincích vakcíny, mimo jiné únava nebo bolesti hlavy. Ve čtyřech případech ale došlo k vážnějším efektům jako periferní obrna lícního nervu.
09.12.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Látka (8 článků)

Náhrady pro senátory šplhají do statisíců. Provolají i 70 tisíc ročně

 
Náhrady pro senátory se pohybují v řádech statisíců ročně. Někteří z nich dostávají desetitisíce na cestu do práce, i když od ní bydlí pár minut, platí nájemné za kancelář vlastní straně anebo jim nedělá problém provolat až 70 tisíc za rok. Tuto sumu se podařilo provolat dvěma z nich: Tomáši Grulichovi z ODS a Janu Látkovi z ČSSD. Data vyplývají z přehledu, který má k dispozici MF Dnes.
08.04.2016 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Látka (8 článků)

Platy ústavních činitelů byly dlouho zmrazeny, říká senátor. A ukazuje na ty, kteří mají opravdu velké platy

 
Senátor, bývalý poslanec a ještě předtím starosta Domažlic Jan Látka (ČSSD) se přidal k diskutujícím ohledně navyšování platů ústavních činitelů. Na rozdíl od vedení své strany argumentuje dosavadním zmrazením i skutečností, že například soudci si zvýšení v minulosti nakonec vymohli.
05.12.2014 19:32 |

podobné články

Osobnosti: Jan Látka (8 článků)

Za rychlou jízdu dostal senátor Látka pokutu sedm tisíc a půl roku nesmí řídit

 
Za rychlou jízdu musí senátor Jan Látka (ČSSD) zaplatit pokutu sedm tisíc korun a půl roku si nesedne za volant. Ve správním řízení o tom nyní rozhodl Městský úřad v Horšovském Týně. Právu to ve středu potvrdil sám Látka s tím, že s trestem souhlasí a nebude se odvolávat.
10.09.2014 14:51 |

podobné články

Osobnosti: Jan Látka (8 článků)

Senátor za ČSSD „fičel“ po silnici 144 km v hodině. Pozornosti policistů neunikl

 
Okolo policejního radaru na měření rychlosti projel senátor Jan Látka (ČSSD) rychlostí 144 km v hodině, ačkoli mohl jet maximálně devadesát. Hrozí mu pokuta v řádu tisíců korun a ztráta řidičského průkazu. Informuje o tom deník Právo.
01.03.2014 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Látka (8 článků)

I kdybych tam byl, pro tu hloupost bych nehlasoval: Obvolali jsme senátory, kteří u žaloby chyběli

 
Hlasování o ústavní žalobě na prezidenta Václava Klause se nezúčastnilo 13 senátorů. Co je k tomu vedlo? „Z Jihoafrické republiky se těžko hlasuje. Kdybych tam byl, tak bych ale rozhodně hlasoval proti,“ svěřil se třeba senátor Vladimír Dryml (SPOZ). „Kdyby byla žaloba pro hloupost, rád bych se pod to podepsal. Dal jsem tak přednost jiné práci," zmínil absentujíci sociální demokrat Jan Látka.
05.03.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10330 článků) , Vladimír Dryml (294 článků) , Jan Látka (8 článků)

Za Domažlice bude senátorem sociální demokrat Jan Látka

 
Za Domažlice bude senátorem Jan Látka (ČSSD). Porazil občanského demokrata Rudolfa Salvetra. Výsledky zveřejnil Český statistický úřad. Druhého kola voleb se v tomto volebním obvodu zúčastnilo 22,73 procenta voličů. V prvním kole přišlo k urnám 37,11 procenta voličů.
20.10.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Látka (8 článků)
« Předchozí 1 Další »