Články k osobnosti

Jan Kraus

  herec, dramatik, moderátor, publicista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Kraus »
 

Slavná cukrářka Iveta Fabešová odtajnila rozvod! Kvůli němu přišla i o kavárnu

 
Známá cukrářka Iveta Fabešová (36), která se díky svým sladkostem dostala až do Show Jana Krause, zažívá právě tvrdý pád. Rozvádí se, a dokonce kvůli tomu přišla i o prostory své vyhlášené kavárny IF Café. Sama to oznámila na sociálních sítích.
21.10.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků) , Sam Sam (281 článků)

Zakázaní hosté v Show Krause? Matásková o hádkách s Honzou

 
Simona Matásková spolupracuje s Janem Krausem už 21 let. Co producentka populární talk show prozradila o jejím zákulisí a co práskla na charismatického moderátora?
16.10.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků)

Jan Kraus: Moravec, to je úchylný. Xaver na svém místě. Info z ČT, které mi neotiskli

 
S Janem Krausem probral Luboš Xaver Veselý ČT do detailu. Jak na veřejnoprávní televizi moderátor Uvolněte se, prosím skončil, jak „znesvětili newsroom České televize“, proč lidé nechtějí platit koncesionářské poplatky, proč by se v neděli v poledne neměl vysílat Václav Moravec nebo naopak proč je dobře, že Xaver je v Radě ČT. Kraus potvrdil, že by klidně zopakoval incident, kdy Barboře Tachecí odešel i s diktafonem. „Já, když mi někdo lže do ksichtu, tak hlavní síly soustředím na to, abych ho nezabil,“ pravil moderátor. A i pražští novináři od něho dostali svůj díl kritiky.
12.10.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků) , Václav Moravec (595 článků) , Luboš Veselý (519 článků)

„Prostě vás smažou.“ U Krause se řešil mega problém s cenzurou

 
V pořadu Show Jana Krause se objevil Daniel Vávra, který se v poslední době věnuje iniciativě Stop cenzuře, tedy petici proti cenzuře na sociálních sítích. Právě kolem tohoto tématu se vinula většina debaty. Sám Jan Kraus má se smazáním na Facebooku vlastní zkušenost. „Není s kým mluvit, není kde mluvit, není o čem mluvit, je to vyšší mocnost, jak kdyby byli z Marsu,“ myslí si moderátor. Sám Vávra se snaží apelovat na politiky, a dokonce už jednají s lidmi z vlády.
08.10.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků) , Daniel Daniel (361 článků) , Daniel Daniel (361 článků) , Daniel Daniel (361 článků) , Daniel Daniel (219 článků) , Daniel Daniel (361 článků) , Daniel Daniel (361 článků) , Daniel Daniel (361 článků) , Daniel Daniel (361 článků)

Moje žena ve dvě ráno... Adam Vojtěch u Jana Krause zúčtoval s politikou

 
Asi dva týdny je Adam Vojtěch už jen řadovým poslancem ANO, takže už se zřejmě nevrací domů ve druhou hodinu ranní. Nedávno byl hostem Show Jana Krause, kde prozradil, že dlouhé večery strávené na ministerstvu nesvědčily jeho manželství. „Každý den, kdy jsem přišel domů v jedenáct, ve dvanáct, tak mi manželka říkala: kdy už se na to vykašleš?“ prozradil. S politikou chce po dokončení mandátu skončit. A na závěr Krausovi zazpíval.
08.10.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků) , Vojtěch Adam (1155 článků) , Adam Vojtěch (898 článků)

Syn Jana Krause: Romové? Byla s nima sranda. A gádžové...

 
Zpěvák David Kraus se na serveru Hatefree.cz mimo jiné rozhovořil o Romech. On sám jel, dle svých slov, do Indie, aby poznal místo, odkud pocházejí. „Romové mi byli blízcí od školních let, protože s nimi byla sranda a zažíval jsem s nimi jedno dobrodružství za druhým,“ poznamenal Kraus.
26.09.2020 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků) , David Kraus (309 článků)

Profesor Flegr: Hromady mrtvých, blíží se to. Někdo za to půjde do vězení. A nejen to

 
„Milý Micíku, nech teď slunění a dobře poslouchej.“ Tak začíná svůj facebookový příspěvek milovník koček a profesor Jaroslav Flegr, odborník v oboru evoluční biologie a parazitologie, kterého můžete znát třeba i z pořadu Show Jana Krause. Situace kolem covidu je podle něj vážná. Epidemiologové nestíhají a počty mrtvých budou jen růst. „Až tohle všechno skončí, budou se hledat viníci,“ píše pochmurně profesor. Někdo prý půjde za mříže!
15.09.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků)

„Mrazilo mě.“ Školy s covidem? Flegr navrhuje razantní změnu

 
„Samozřejmě, teď budou lidi hulákat,“ říká evoluční biolog a parazitolog Jaroslav Flegr, který upoutal pozornost Čechů mimo jiné svým vystoupením v Show Jana Krause. Teď se ozval znovu a mnoho svých spoluobčanů nepotěší. Radost neudělá zvláště lidem, kteří odmítají nosit roušky nebo toto nařízení chtějí ošidit rouškou ze záclony.
11.09.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků)

Hvězda od Jana Krause: Covid? Bude katastrofa. Zavřít, zakázat. A něco navíc

 
Evoluční biolog Jaroslav Flegr se na svém facebookovém profilu vyjádřil k dnešnímu vyhlášení ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO) k povinnosti nosit ve vnitřních prostorách roušky. Ta má začít platit od zítřka. Počet nakažených totiž velmi výrazně stoupá.
09.09.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků) , Vojtěch Adam (1155 článků)

To Tomáš Klus vážně řekl. U Krause. Kavárna se bude divit

 
VZPOMÍNKY A PERLY Před devíti lety se zpěvák a písničkář Tomáš Klus v Show Jana Krause rozpovídal o pohlavích a pronesl dnes již těžko myslitelná slova. „Myslím si, že se jenom stává to, že se zbytečně moc stírají rozdíly mezi ženou a mužem…“ započal písničkář, který se dnes často angažuje u otázky přijímání uprchlíků či v právech zvířat a následovala překvapivá tvrzení. V zahraničí by s takovými názory dnes již zřejmě narazil.
08.09.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků) , Tomáš Klus (1021 článků)

Pád Show Jana Krause? Diváci se mu krutě vysmáli!

 
Rychlá náhrada způsobila víc škody než užitku. Jan Kraus dostal od diváků jeho pořadu pořádnou sodu poté, co se do jeho talkshow dostal nečekaný host.
05.09.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků)

Tohle Kraus nečekal: Odmítnutí Zagorové a Margity!

 
Měli navštívit talkshow Honzy Dědka, pak je ale přemluvili k tomu, aby zaskočili na kus řeči k Janu Krausovi. Nakonec však nedorazili nikam! Hana Zagorová a Štefan Margita odmítli účast v Show Jana Krause. Proč?
03.09.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků) , Hana Zagorová (512 článků) , Štefan Margita (254 článků)

Chcípáček. Blbej. Jan Kraus včera zíral: Host ho ,,zaviroval"

 
„To, co teďka přišlo je to blbý, zchudneme kvůli tomu, hodně lidí umřelo… Ale berme to jako takový ostrý bojový cvičení. Musíme si uvědomit, že svět je hrozně nebezpečný místo pro život,“ varoval v Show Jana Krause evoluční biolog a profesor ekologie Jaroslav Flegr. Podle vědce máme „ještě velký štěstí, že ten koronáč je takovejhle chcípáček“. Sám nyní očekává, že s návratem lidí z dovolených a dětí do škol čísla nakažených výrazně poskočí a „živo“ prý bude i na jednotkách intenzivní péče.
03.09.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků)

Koronáč je chcípáček: Tohle není pořádná pandemie, tvrdí evoluční biolog Flegr

 
Televize Prima ve středu odvysílala nový díl Show Jana Krause. Do čerstvě vyčištěné a na novou sezonu připravené červené pohovky se jako už klasicky posadili tři hosté. Kraus si tentokrát vybral opravdu zajímavou partičku. Jako první usedl Martin Preiss, hned po něm přišla čivava Angela za doprovodu Simony Krainové a posledním hostem byl Jaroslav Flegr.
02.09.2020 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků) , Martin Preiss (71 článků) , Simona Krainová (2108 článků) , Martin Preiss (45 článků)

Železný? To Jan Kraus vyhodil hosta! Fanoušek Zemana zajásá

 
VZPOMÍNKY A PERLY Taky Jan Kraus vyhazoval ze studia. Došly mu nervy, když mu do pořadu dorazil místo umělce Davida Černého nejprve jeho dvojník, a ještě pozdě. David Černý je vůbec postavička. V roce 2013 ukazoval prezidentu Zemanovi velký vztyčený prostředníček, o čtyři roky dříve nás „předvedl“ celé Evropě a v časech „kauzy strýce Bradyho“ překonal vše, co tehdy o prezidentu Zemanovi zaznívalo. Připomeňte si s námi život a dílo umělce, který se pozozuhodně prolíná celými polistopadovými dějinami.
02.09.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků) , David Černý (293 článků)

Krausova show slaví. Hostila stovky osobností, nejčastěji Rytmuse a Řepku

 
Herci, zpěváci, politici i pornoherečky. V Show Jana Krause se za deset let vystřídalo přes 1 500 hostů. Jako první si na červenou sedačku třetího září 2010 sedli tehdejší ministr dopravy Vít Bárta, zpěvačka Klára Vytisková a fakír Petr Fiedor. Rekordmani v účasti jsou ovšem raper Rytmus a fotbalista Tomáš Řepka.
01.09.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků) , Tomáš Řepka (1183 článků) , Klára Vytisková (135 článků) , Vít Bárta (2844 článků) , Petr Fiedor (1 článek)

Syn Jana Krause: V dětství jsem trpěl. Romové majoritě nevěří, nedivím se. A Gott...

 
Zpěvák David Kraus prozradil, že jsou Romové v jedné věci lepší než většinová společnost. Jsou originální. Naproti tomu gádžové často jen napodobují druhé. Všem lidem, kteří mají proti Romům předsudky, poslal vzkaz o dědečcích.
25.08.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků) , David Kraus (309 článků)

Arogantní Kraus? Zostuzená Pecková se nestačila divit!

 
Jan Kraus (67) patří mezi vzácné výjimky na moderátorském poli, neboť jen jemu a Karlu Šípovi (75) se daří v českých poměrech udržet si vlastní talk show dlouhé roky. Jak je to náročná disciplína, dokazuje i fakt, že si na podobném pořadu  „vylámal zuby“ i ostřílený Leoš Mareš. Aktuálně se ale začalo dařit Honzovi Dědkovi. Jenže dle webu Expres.cz na úspěch „kolegy“ Kraus, jehož pořad běží na stejné televizní stanici, reaguje s jistou mírou nevole.
21.08.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3197 článků) , Jan Kraus (1110 článků) , Karl Kraus (42 článků)

Válka Krause proti Dědkovi: Po gauči mu sebral i Zagorovou!

 
Konkurenční boj může zavládnout i v rámci pořadů stejné televize. O tom svědčí napjaté vztahy mezi moderátory dvou primáckých talk show – Jana Krause (67) a Honzy Dědka (48). Začalo to zákazem rudé pohovky, teď se už přetahují i o slavné hosty – Hanu Zagorovou (73) a Štefana Margitu (64)!
20.08.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků) , Hana Zagorová (512 článků) , Štefan Margita (254 článků)

Kraus proti Dědkovi: PO GAUČI MU SEBRAL ZAGOROVOU

 
V konkurenčním boji mezi dvěma moderátory talkshow na TV Prima pořádně přituhuje. Po zákazu mít stejnou sedačku se musel vypořádat Honza Dědek (48) s dalším naschválem od Jana Krause (67)! Ten mu těsně před natáčením sebral hvězdné hosty Hanu Zagorovou (73) a Štefana Margitu (64).
20.08.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1110 článků) , Hana Zagorová (512 článků) , Štefan Margita (254 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »