Články k osobnosti

Jan Klán

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Klán »
 

Lidé dnes pracují v šílených pozicích, jejich vyhlídkou je buď bída, nebo exekutor. K čemu jsou jim demokratické hodnoty, ptá se bývalý poslanec KSČM

 
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI „Pořád se nám předkládá, že je astronomicky vysoká průměrná mzda, ale kolik lidí na ni dosáhne? Mnoho to není. Kritická je například situace absolventů škol, kdy sotva pobírají mzdu 12 tisíc čistého. Za to si toho moc nepořídí. Navíc k čemu jim jsou demokratické hodnoty, když mají tak málo peněz?“ ptá se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý poslanec a lídr KSČM v komunálních volbách v Kutné Hoře Jan Klán. „Odvrácená strana dnešního systému je tam, kam lidé moc nevidí. Jsou to životy těch lidí, kteří jsou zaměstnáváni v šílených pracovních pozicích, které kapitalismus produkuje. V hantýrce mladých lidí se nazývají ‚prací na h*vno‘,“ upozorňuje.
27.07.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků)

Umlátí ho soudruzi výtiskem Lenina? Po projevu Zemana napsal politik výbušný ohlas

 
Miloš Zeman sdělil komunistům na jejich X. sjezdu v Nymburce, co všechno udělali za takřka sto let své existence špatně. Bývalou komunistickou poslankyni Martu Semelovou tím nepotěšil. Jiné komunisty ano. Člen strany Jan Klán by si však přál, aby prezident podobně zhodnotil i 90. léta 20. století. Profesor a publicista Václav Hořejší konstatoval, že komunistům byla jejich historie naservírována pěkně. Jen je prý škoda, že prezident nepronáší podobné skvělé projevy častěji. Místo toho se často uchyluje k vulgarismům.
23.04.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21264 článků) , Jan Klán (21 článků) , Marta Semelová (266 článků)

Neúspěšní poslanci budou dál pobírat sněmovní peníze. Najali je jako asistenty

 
Někdejší poslanci Roman Váňa (ČSSD), Jan Klán (KSČM) a Josef Uhlík (KDU-ČSL) se od práce v zákonodárném sboru příliš nevzdálí. Byť ve sněmovních volbách neuspěli, nově budou působit jako asistenti poslanců. Angažovali je zejména kvůli tomu, že chtějí využít jejich zkušeností. Pobírat sněmovní peníze tak budou dál. I když – jak Váňa upozorňuje, bude muset pracovat i jinak.
11.11.2017 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků) , Roman Váňa (62 článků) , Josef Váňa (186 článků)

Přijetí protikorupčních zákonů nejvíc brzdili ve sněmovně komunisté, říká mluvčí platformy Rekonstrukce státu

 
ROZHOVOR Před čtyřmi roky se mnozí poslanci zavázali platformě Rekonstrukce státu, že budou prosazovat protikorupční zákony. A jak své slovo skutečně splnili? „Rekordmany v počtu nedodržených slibů jsou poslanci KSČM, třeba Jan Klán a Václav Snopek porušili svůj slib o podpoře zákonů celkem čtrnáctkrát, převážně při hlasováních o zákonu o registru smluv. Ten svým podpisem část poslanců KSČM před volbami podpořila, později se od něj distancovali a nyní jej opakovaně kritizují jako jeden z nejhorších zákonů světa,“ uvedl mluvčí platformy Václav Zeman. A v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz přiznal, že před letošními volbami se s velkou ochotou pro podporu přijetí dalších protikorupčních zákonů u politických stran už nesetkali.
20.10.2017 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Snopek (6 článků) , Jan Klán (21 článků)

Komunista Klán: Kdyby nedošlo v roce 1989 ke změně, dnes bychom byli průmyslovou velmocí v Evropě

 
ROZHOVOR Dluhové pasti, smlouvy na nula hodin. Dobře už bylo? Nic není jistého kromě smrti! „Pomyslný doutnák je zapálen, a pokud se nezmění systém, který je postaven na nekonečném růstu vlastního růstu na konečné planetě s konečnými zdroji, tak pravděpodobně přijde nové přerozdělení světa,“ předpokládá poslanec, sociolog, trojka středočeské kandidátky KSČM Jan Klán. Lidem podle Klána už přílišná liberalizace začala lézt krkem.
19.09.2017 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků)

Klán (KSČM): Kapitalismus versus demokracie

 
Komentář poslance a kandidáta KSČM do PS PČR za Středočeský kraj Jana Klána na Facebooku
30.07.2017 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků)

Vyjde svátek na sobotu? Dostanete za něj den volna v týdnu, navrhuje poslanec

 
Konec žehrání na nepřízeň kalendáře? Poslanec KSČM Jan Klán přišel s nápadem kompenzovat lidem státní svátky, které připadnou na víkend, dnem volna v týdnu. V tomto volebním období už politici případnou změnu přijmout nezvládnou, řadě z nich se však návrh zamlouvá.
27.04.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků)

Klán (KSČM): Státní služba - Babiš nebo Evropská unie?

 
Vyjádření Jana Klána, poslance PČR za KSČM, k projednávání novely služebního zákona.
10.01.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků)

Klán (KSČM): Arogance moci? Víc než si myslíme

 
Vyjádření Jana Klána, poslance PČR za KSČM, k návrhu koalice na schválení služebního zákona.
08.01.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků)

Kdysi popsal velikost svého údu, nyní řeší single vztahy

 
Komunistický poslanec Jan Klán proslul na začátku volebního období kauzou, kdy bulvár zmapoval jeho intimní nálady, jež zavěsil na svůj profil na online seznamce. Nyní se zástupce KSČM věnuje tématu individuálních vztahů.
28.02.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků)

Pravice opět bouchala do stolu. Komunista Grospič se jí vysmál

 
Poslanci od rána probírali zákon o třetím odboji. Ten posuzovali ve druhém čtení. Jak se dalo čekat, jako první se do rozpravy přihlásili komunisté. Poslanec Jan Klán a po něm také Stanislav Grospič a Marta Semelová (všichni KSČM) navrhli, aby sněmovna hlasovala pro zamítnutí zákona. Normu označili za paskvil. Projednávání proběhlo v klidu, jen Grospičovým slovům se pravice smála a bouchala do stolu. Naopak předsedkyně sněmovny Němcová si kratičkým projevem vysloužila potlesk. Debatu poslanci ukončili po dvou hodinách, kdy zákon prošel druhým čtením.
10.06.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Grospič (119 článků) , Jan Klán (21 článků) , Marta Semelová (266 článků)

Rada ČT je kompletní, poslanci do ní zvolili Závozdu a Jankovce

 
Poslanci ve čtvrtek zvolili poslední dva zbývající členy Rady České televize. Stali se jimi Michal Jankovec a Jiří Závozda. Řekl to člen sněmovní volební komise Jan Klán (KSČM).
09.06.2011 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků)

Rath znovu zesměšňuje Bártu. Mezi politiky rozeslal tento text

 
Adam Rykala, Bohuslav Sobotka, František Bublan, Jan Klán anebo také místní sdružení ČSSD Nejdek a Hořovice, ti všichni před několika dny obdrželi pomocí sociální sítě Facebook ironický titulek od Středočeského hejtmana Davida Ratha.
20.08.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9510 článků) , David Rath (4435 článků) , František Bublan (188 článků) , Jan Klán (21 článků) , Adam Rykala (42 článků) , Jan Adam (71 článků) , Jan Bárta (158 článků)

Poslanec »Kláda« má hymnu, song o kládě

 
Komunistický poslanec Jan Klán (27) je průkopník. Nejen že se jako první zákonodárce pochlubil na internetu délkou přirození (více než 17 cm) a získal přezdívku Kláda, teď má jako první i vlastní »hymnu«.
04.08.2010 06:46 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků)

Rosenberg: Poslanec »Kláda«? V branži sotva průměr

 
Ve Sněmovně se možná může nový poslanec Jan »Kláda« Klán (27) z KSČM cítit se svými »více než 17 centimetry« jako král. Ostřílení borci z pornoprůmyslu se ale mírám jeho nádobíčka, s nimiž se chlubil v internetové seznamce, shovívavě usmívají.
02.07.2010 21:51 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků)

Chovatelka Klasnová: Nestřílejte psy

 
Kutnohorský místostarosta plánuje ušetřit na provozu psího útulku. Po třech měsících by zaběhnuté psi utratil. Komunistický poslanec Jan Klán je pro, ostře proti však vystoupila poslankyně za VV Kateřina Klasnová.
02.07.2010 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (516 článků) , Jan Klán (21 článků)

Z komunisty Klána je kvůli sexu Kláda

 
Na internetu se komunistický poslanec Jan Klán (27) pochlubil, že má přirození delší než 17 cm, a vysloužil si tak novou přezdívku.
01.07.2010 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků)

´Rudá´ kráska: Parlament mi svatbu nezkazí

 
Mladičká komunistická poslankyně Květa Končická se nejprve nechtěla ke svému kolegovi Janu Klánovi vyjadřovat, ale když zazněl dotaz, jestli jí není líto, jak na něj bulvár útočí, přece jen se ho zastala.
29.06.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků)

Poslanec nestyda: V práci nic neuloví

 
Bude- li chtít partnerku podle svého gusta, bude muset poslanec Jan Klán (27) lovit jinde než v práci. Komunistický poslanec, který lákal ženy na internetu na rozměry přirození, zveřejnil i kritéria pro ženu svých snů.
29.06.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků)

Sexuolog: Poslanec Klán má málo sexu, tak exhibuje

 
Nemravné popisky o své osobě, které na internetovou seznamku dal komunistický parlamentní nováček Jan Klán, nejsou prý sexuálně šokující. Spíše vypovídají o tom, že poslanec má potřebu zviditelnit svou osobu stůj co stůj.
29.06.2010 01:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Klán (21 článků)
« Předchozí 1 2 Další »