Články k osobnosti

Jan Kalina

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Kalina »
 

Lidé tu musejí vyžít i se 14 tisíci, udeřil Veleba v předvolební debatě ČT

 
Vysočina je krásný kraj s celou řadou problémů. V předvolební debatě České televize se na tom shodli krajští lídři. Senátor Jan Veleba (SPO) konstatoval, že živitelé od rodin mají v tomto kraji i platy ve výši 14 tisíc, z čehož se těžko žije. Kraj bohužel také vymírá. Lidovecký lídr Jaromír Kalina vyzval občany, aby se více milovali.
19.09.2016 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kalina (10 článků)

Šéf státní firmy ČEPS padl. Podle ministra Mládka musí podnik nabrat nový směr

 
Předseda představenstva provozovatele přenosové soustavy ČEPS Vladimír Tošovský (54) byl dnes dozorčí radou ke konci března odvolán z funkce. ČTK o tom informovala mluvčí ČEPS Barbora Peterová. Ministerstvo průmyslu a obchodu, přes které stát vlastní 100 procent akcií společnosti, uvedlo, že ho nahradí Jan Kalina (47). Stát by se tak mělo na prvním dubnovém zasedání představenstva ČEPS. Kalina působí ve vedení ČEPS od loňského září.
30.03.2016 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kalina (10 článků) , Vladimír Tošovský (14 článků) , Barbora Peterová (29 článků)

MPO: Dozorčí rada ČEPS odvolala předsedu představenstva Vladimíra Tošovského

 
Na dnešním mimořádném zasedání dozorčí rada akciové společnosti ČEPS jednomyslně odvolala předsedu představenstva Vladimíra Tošovského. Na prvním dubnovém zasedání představenstva jej nahradí Jan Kalina.
30.03.2016 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kalina (10 článků) , Vladimír Tošovský (14 článků)

Sto zvířat: Každý rok chceme postoupit o schod výš

 
Čtvrtstoletí existuje skupina Sto zvířat. V devadesátých letech minulého století položila základy tuzemské ska scény a stala se oblíbeným koncertním tahákem. Prvního září vydala desáté album Ministerstvo mýho nitra a na 22. října chystá velkou slávu. V pražské Lucerně pokřtí nejen novou desku, ale s hosty i bývalými členy oslaví pětadvacáté jubileum. Na otázky odpověděl zpěvák Jan Kalina.
30.09.2015 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kalina (10 článků)

Skupina Sto zvířat vydá nové album prvního září

 
Nové, desáté album Ministerstvo mýho nitra, vznikalo během posledních dvou let. Texty opět složil Tomáš Belko, pod hudbou je většinou podepsán kapelník, zpěvák a perkusionista Jan Kalina. Protože se jedná o návrat ke kořenům původní tvorby skupiny, mohou fanoušci očekávat čtrnáct skočných tragikomických písní.
21.08.2015 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kalina (10 článků) , Tomáš Belko (3 články)

Jan Kalina vypustil Sto zvířat ze všech šuplíků

 
Hudební fanoušci jsou zvyklí, že jejich oblíbená alba mají podobu, která je pro ně konečná a charakteristická. Často mají ale obaly desek několik pracovních verzí.
09.05.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kalina (10 článků)

Sto zvířat: Jsme tlustí strýčkové s plyšovým medvídkem bez oka

 
Kdo jiný by měl lépe rozumět křehké dětské duši než pedagog?! Ve skupině Sto zvířat jich najdeme hned několik, a tak není divu, že soubor zaměřil svou aktuální desku Tlustej chlapeček se včelou v kalhotách na dětského posluchače. I když ne tak docela. Zpěvák a kapelník Jan Kalina to v následujícím rozhovoru vysvětluje.
29.12.2013 12:13 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kalina (10 článků)

Recept na bohatství - Naštvaný Kalina: Kuchaři mě připravili o postup

 
Soutěžícímu Janu Kalinovi (48) zbyly jen oči pro pláč. Od svého předkrmu, kterým byla porota kulinářské show unesena, si tolik sliboval, nakonec ale splakal nad výdělkem. V semifi nále doplatil na špatný nákup surovin.
16.10.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kalina (10 článků)

Recept na bohatsví - Soutěžící Standa: Radí soupeřům, jak zhubnout!

 
V kulinářské soutěži Recept na bohatství se svérázný soutěžící Stanislav Kunc (42) odváží radit svému soupeři Janu Kalinovi (48), jak zhubnout! Ten totiž nosí ortézu a několik kilo navíc. Rady se mu dostane na popud porotkyně Libuše Šmuclerové (49), které se nezdravá strava, kvůli které přibral, pranic nelíbí.
15.10.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kalina (10 článků) , Libuše Šmuclerová (44 článků)

Sto zvířat: Písniček o lásce už bylo dost

 
Muzika není sport, říká stará pravda. Ale někdy se stane, že sportovní disciplína pronikne do říše hudby. To je případ skupiny Sto zvířat, která je čerstvým držitelem rekordu za sto odehraných písní ve třech dnech na letošním Sázavafestu. Kapelník Jan Kalina (47) v rozhovoru vzpomíná, jak k tomu došlo. A mluví i o tom, jak se těší na nový přírůstek do diskografie, album se zvláštním názvem Hraju na klavír v bordelu, které vyjde na prahu září.
08.09.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kalina (10 článků)
« Předchozí 1 Další »