Články k osobnosti

Jan Hřebejk

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Hřebejk »
 

„Pošuci? Ne.“ Odmítači očkování: Hřebejkovi došel smích

 
Filmový režisér Jan Hřebejk na Twitteru uznal, že proti očkování vůči covidu nejsou jen pošuci, co argumentují „fantasmagoriemi o očkování“. „Ohromné množství lidí odmítá očkování jen proto, že ‚není dostatečně testováno‘, případně ‚můj bratranec, špičkový lékař, se také odmítl nechat očkovat‘,“ myslí si Hřebejk.
15.06.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků)

„K*rvy to hrají pro bl*ce.“ Hřebejk měl den. Už se spálil, možná zapomněl

 
Režisér Jan Hřebejk se opětovně vyjádřil k přijímání migrantů. Tato otázka totiž nyní českou společností rezonuje – protože premiér Andrej Babiš (ANO) uvedl, že Piráti chtějí lidem domů stěhovat migranty. „Tuhle notu opakovaně hrají jen staré známé kurvy pro tradiční blbce,“ odsoudil politické nastolování tématu Hřebejk. V té souvislosti rýpl do prezidenta – což nebylo poprvé. Po jeho dubnovém vyjádření, že prezident Zeman je „p*čus“, ho však napomenul radní ČT Jiří Kratochvíl a někteří diváci žádali, aby jeho dílo nebylo přítomno na obrazovkách ČT.
07.06.2021 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků) , Andrej Babiš (22228 článků) , Jiří Zeman (1311 článků)

Finále Božích mlýnů zabodovalo! Rozdrtilo konkurenční »Tvář« i filmovou novinku

 
Šestidílný seriál Jan Hřebejka (53) Boží mlýny si své diváky po celou dobu vysílání na České televizi udržel. Také poslední díl dominoval televizním obrazovkám v nedělním „prime time“, a stejně jako pět předchozích večerů, i tentokrát se stal nejsledovanějším pořadem. Koukalo na něj více než 1,2 milionů diváků.
17.05.2021 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků)

Záplava krimi: Nové Případy prvního oddělení, Docent, Stíny v mlze i Pozadí událostí

 
Hned několik krimi seriálů chystá v současné době Česká televize. Obnovují se Případy prvního oddělení, Radim Špaček natáčí v Ostravě Stíny v mlze a Jan Hřebejk v Olomouci Pozadí událostí.
13.05.2021 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků) , Radim Špaček (56 článků)

Co u toho hulej nebo pijou? Hejma ví, jak to Kroupa provedl s Hamáčkem

 
Ve svém dalším vysílání se komentátor Ondřej Hejma vyjádřil k investigativci Janku Kroupovi a kauze, kterou svými články vyvolal. Podle něj by měl kápnout božskou. „Představte si, že ten Janek Kroupa se probudí a bůhví, co u toho kluci hulej nebo pijou, to já nevím, ale neprobudí se jako scenárista Jana Hřebejka, ale jako investigativní novinář,“ nastínil svou teorii. A dodal, odkud Kroupa informace dostává a s jakými instrukcemi.
11.05.2021 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků) , Ondřej Hejma (191 článků) , Janek Kroupa (210 článků)

Musíme si pomáhat: 6 zajímavostí, které jste o filmu možná nevěděli

 
Film Musíme si pomáhat je podle režiséra Jana Hřebejka jeden z nejlepších, co se scénáře týče. Dnes na České televizi si tuto bravurní práci známého tandemu Hřebejk/Jarchovský můžete vychutnat ve 22:20. Co jste o filmu možná nevěděli?
03.05.2021 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků)

Dehumanizace! Lékař Lukáš Pollert znechutil Jana Hřebejka, ale hádal se dále

 
Lékař a někdejší olympionik Lukáš Pollert se na svém twitterovém účtu vyjádřil ke koronavirové krizi. De facto ji zlehčil s tím, že „nakonec se ukáže, že se vlastně nestalo skoro nic“. Hovořil i o neúnosně přemnoženém druhu primátů, čímž myslel člověka. Za jeho slova jej napomenul například režisér Jan Hřebejk.
03.05.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků) , Lukáš Pollert (36 článků)

Příběh s Gottem. A Kalousek taky mluvil jinak. Veleba po urážkách Zemana vytáhl esa

 
„Takto se vyjadřují jenom dekadentní umělci a vydávají tím vlastně dokument o své úrovni. Běžný občan takové slinty nebere,“ říká k vyjádření režiséra Hřebejka ohledně hlavy státu někdejší senátor a bývalý prezident Agrární komory Jan Veleba. Vzpomíná přitom, jak hezky se k prezidentovi naopak při setkání choval Karel Gott. Ohledně prvního vystoupení vlády v souvislosti s „kauzou Vrbětice“ říká: „Bylo až příliš vidět, že premiér a vicepremiér vystupují křečovitě a jako by z donucení.“ Pozdější vystoupení prezidenta chválí. Servítky si pak nebral na adresu Senátu a především jeho předsedy. Naše vztahy s Ruskem jsou podle něj zničeny. „Naopak Německo pokračuje ve stavbě plynovodu z obrovských ložisek Sibiře, nakupuje miliony dávek vakcíny Sputnik V……, vypočítává Jan Veleba.
03.05.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6315 článků) , Jan Hřebejk (488 článků) , Karel Zeman (335 článků) , Jan Zeman (446 článků) , Jan Kalousek (18 článků)

Hřebejk, případ pro psychiatra. Herec rebel Kuželka posílá topkaře do maskáčů

 
„Politiků, kteří by nejraději šli do maskáčů a do války, těch je poměrně dost. V čele by mohla být paní z topky,“ říká ohledně našich vztahů s Ruskem herec Jan Kuželka. Prezidentův projev k „Vrbětické kauze“ chválí a otevřený dopis Senátu, který podepsali například Olga Sommerová, Jan Svěrák nebo Michael Kocáb, označuje za „plácnutí do vody“. K tomu, co napsal Jan Hřebejk, podotýká: „Případ pro psychiatra, takovéhle vyjádření.“ Přečtěte si také, co řekl k tomu, že by Michael Kocáb kandidoval v prezidentských volbách, a kam ho i spolu se senátorkou Němcovou posílá.
30.04.2021 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků) , Michael Kocáb (736 článků) , Jan Svěrák (211 článků) , Olga Sommerová (140 článků) , Jan Kuželka (46 článků) , Michael Michael (1684 článků)

„P*čus Zeman“ Hřebejk: Za 6 let 8 seriálů ČT. Film za 120 milionů. A teď půjdete do kolen, řekli nám

 
Desítky milionů, začerněné smlouvy, jeden seriál za druhým. „Doporučuji zaměřit se na to, kolik za celé roky z veřejných peněz vyždímal,“ dozvěděly se ParlamentníListy.cz při mapování činnosti režiséra Jana Hřebejka, který rozpoutal bouři svým příspěvkem na Twitteru. Na adresu prezidenta totiž prohlásil, že jde o „smradlavého, nechutného a prolhaného pí*use“. Ptali jsme se také členů Rady ČT.
27.04.2021 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků)

P*čus Zeman, urazil Hřebejk. Tak teď něco o Hřebejkovi. Ale pozor

 
K Miloši Zemanovi měl pár slov filmový režisér Jan Hřebejk. K Vrběticím se tentokrát nevyjadřoval, pouze popsal své jediné setkání s ním, které proběhlo v Národním divadle. Režisér prohlásil, že už tehdy byl Zeman „smradlavej, nechutnej a prolhanej píčus, o kterýho bych si neopřel kolo“. Ovšem pokud jde o výrazivo, Hřebejk Zemana v počtu sprostých slov předčí několikanásobně. Pokud jde o politiku, výrazy jako „kurvy“, lůza“, čuráci“ nebo „zrůdy“ nejsou u něj ničím neobvyklým.
27.04.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků)

Martin Myšička jako hvězda kriminálky Boží mlýny: Kolegové si z něj utahovali!

 
Konečně došlo i na něj! Herci Martinu Myšičkovi (51) před dvěma roky zavolal režisér Jan Hřebejk (53), aby mu nabídl roli v kriminálce Boží mlýny. Prvně si tak zahrál vyšetřovatele. Kolegové z Dejvického divadla si z něj ale utahovali.
18.04.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků) , Martin Myšička (17 článků)

Vyhostit Miloše Zemana. Vysublimuje. Umělci Hrušínský, Hřebejk a Mádl komentují Vrbětice

 
Poté, co premiér Andrej Babiš (ANO) spolu s ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD) včera oznámili, že do výbuchů v muničním areálu ve Vrběticích byly podle zjištění českých bezpečnostních složek zapojeni příslušníci ruské tajné služby, se ozvali mimo jiné i herec Jan Hrušínský a režisér Jan Hřebejk.
18.04.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků) , Andrej Babiš (22228 článků) , Jan Hamáček (3129 článků) , Miloš Zeman (25616 článků)

Řezat uši. Útok na seniory! Hřebejkovo nové dílo přidělává ČT problém

 
Česká televize nabídla divákům v neděli opět novinku – krimikomediální seriál Boží mlýny od Jana Hřebejka a Janka Kroupy. Podle kritičky Spáčilové se seriál snaží „dolovat“ smích a trpí řadou klišé. Právník Petr Kolman se ptá, zda je taková kvalita, srovnatelná se seriály TV Nova, ospravedlnitelná na veřejnoprávní televizi. Nemluvě o tom, jak seriál nepřispívá k právnímu povědomí skrz příklady úplatných soudců nebo podivně korumpovaných policistů, ačkoliv to má ČT uloženo jako povinnost. Objevila se i další námitka, která může zajímat zejména seniory, a návrh, že za selhání by se měly řezat uši.
13.04.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků) , Janek Kroupa (210 článků)

RECENZE: Nevtipná komedie a nedetektivní detektivka z ČT

 
Seriál Boží mlýny se v rukou tvůrců (režie Jan Hřebejk, scénář Janek Kroupa, Jan Drbohlav) rozpadl. Napětí chybí a smát se není čemu.
13.04.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků) , Janek Kroupa (210 článků)

Hvězda nového hitu Boží mlýny: Myšička terčem posměchu!

 
Konečně došlo i na něj. Herci Martinu Myšičkovi (51) před dvěma roky zavolal režisér Jan Hřebejk (53), aby mu nabídl roli v kriminálce Boží mlýny. Prvně si tak zahrál vyšetřovatele. Kolegové z Dejvického divadla si z něj ale utahovali.
13.04.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků) , Martin Myšička (17 článků)

Nový seriál ČT Boží mlýny: Proč syn Žilkové lhal Hřebejkovi?

 
Jednu z ústředních postav v novém krimiseriálu Boží mlýny, který v neděli večer na obrazovkách ČT1 vystřídal Zločiny Velké Prahy, představuje Vincent Navrátil (24). O roli stál tak moc, že dokonce lhal režisérovi Janu Hřebejkovi (53) o svých jazykových znalostech francouzštiny. Ten mu to pak vrátil, když po něm požadoval jízdu na motorce!
12.04.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků) , Vincent Navrátil (93 článků)

Skvělý humor, neokoukané tváře i božský závěr: Diváci pějí na premiérové Boží mlýny chválu

 
Česká televize odvysílala první díl detektivního seriálu Boží mlýny režiséra Jana Hřebejka, jež vychází ze skutečných kauz, se kterými se během své novinářské kariéry setkával proslulý investigativec Kroupa. Diváci se shodli, že stojí nová detektivka plná napětí i humoru za zhlédnutí. Co o novém seriálu napsali?
11.04.2021 21:36 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků)

Diváci pějí na premiérové Boží mlýny chválu: Skvělý humor, neokoukané tváře i božský závěr

 
Česká televize odvysílala první díl detektivního seriálu Boží mlýny režiséra Jana Hřebejka, jež vychází ze skutečných kauz, se kterými se během své novinářské kariéry setkával proslulý investigativec Kroupa. Diváci se shodli, že stojí nová detektivka plná napětí i humoru za zhlédnutí. Co o novém seriálu napsali?
11.04.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků)

Jan Hřebejk o Božích mlýnech: Kvůli covidu jsme museli hodně improvizovat. Policisté se budou smát

 
V neděli večer uvede Česká televize další ze svých seriálů, tentokrát šestidílné Boží mlýny. O čem seriál bude a jak se natáčel, jsme se zeptali přímo slavného a úspěšného režiséra Jana Hřebejka. Hřebejk prozradil, s kým se mu pracuje nejlépe a který film považuje za svůj nejlepší.
11.04.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (488 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »