Články k osobnosti

Jan Havel

  youtuber, video blogerka, Influencer

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Havel »
 

Michael Kocáb o románku s Dádou Patrasovou: Přišel Felix a bylo po srandě, vzpomíná

 
Michael Kocáb (69) přijal pozvání do oblíbené talk show 7 pádů Honzy Dědka, kde promluvil nejen o Václavu Havlovi, ale také o lásce k Dádě Patrasové, s níž v minulosti randil. "Já do ní byl těžce zabouchnutý. To byla hezká holka. Teda je," přiznal otevřeně známý hudebník, který letos oslaví kulatiny.
23.04.2024 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , Michael Kocáb (781 článků) , Dáda Patrasová (1544 článků) , Michael Michael (1916 článků) , Michael Felix (2 články) , Felix Felix (11 článků) , Michael Michael (212 článků) , Jan Havel (21 článků)

Květinová Pavlová, modrý přešlap Vohralíkové a Bartošková v rudém: Móda z filmu o Havlovi

 
Na Pražském hradě se sešlo mnoho celebrit i významným politiků, v čele s prezidentským párem Petrem Pavlem a Evou Pavlovou. V Jízdárně se konala slavnostní premiéra dokumentu Tady Havel, slyšíte mě?, jenž má být vzpomínkou na našeho zesnulého exprezidenta. Zatímco první dáma oslnila v květovaných šatech, bývalá kancléřka Jana Vohralíková svůj modrý outfit příliš nevychytala a vypadala v šatech neforemně. Na místě byla i redakce eXtra.
19.03.2024 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2887 článků) , Jan Havel (21 článků)

205 Kč v ČR za vepřové, 77 Kč v Polsku. Překvapivý důvod, o němž se nepsalo

 
205 Kč za kilo vepřové pečeně v ČR, 77 Kč v Polsku. Zjištění polských novinářů. Důvod? Překvapivý. „Na vepřovém mase se dá nejlépe ukázat, kam to tady směřuje,“ říká pro ParlamentníListy.cz bývalý prezident Agrární komory ČR Jan Veleba. Náš severní soused dosahuje přívětivějších cen pro zákazníky tím, že jsou v Polsku soběstační v produkci vepřového a nemusejí ho dovážet za burzovní ceny v Německu jako my. „Polsko má na rozdíl od České republiky stále nulovou sazbu DPH na potraviny. My máme 15 procent,“ připomíná agrární analytik Petr Havel.
30.11.2023 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Havel (21 článků)

Nastoupil na Rajchla se šamponem a Havlem. Otočilo se to proti němu

 
Předsedu strany PRO Jindřicha Rajchla se během výročí sametové revoluce snažil do rozpaků uvést známý youtuber Jan Špaček ve svém pořadu Fabulace. Nabídl mu „šampon Václava Havla“. Rajchl se nato opřel do současných „zdegenerovaných studentů“, kteří neznají Havlovy Ideály a nemají ponětí, co se před sametovou revolucí odehrávalo.
18.11.2023 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , Jan Havel (21 článků)

Dva dvojníky Nejedlého a vyřídí celou koalici, směje se Jan Schneider. Bizár jak od Václava Havla

 
„Připomíná mi to bonmot, jak šitý na Fialu: Lže tak, že ani opak není pravdou.“ Bezpečnostní analytik a signatář Charty 77 Jan Schneider sleduje současné „výstřednosti takzvané politické garnitury exekutivní i zákonodárné. „Těch škůdců je opravdu hodně. Nejedlý je jeden případ za všechny. Stačí teď, aby byl viděn s dalším z koaličních politiků, a dotyčný bude vyřízen,“ směje se Schneider. „Být dnes, podobně jako kdysi za ‚totality‘, předmětem zájmu politické části kontrarozvědky, může být později docela dobře vykládáno jako osvědčení mravní zachovalosti sledovaného,“ podotkl.
23.08.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , Jan Fiala (514 článků) , Jan Fiala (514 článků) , Jan Havel (21 článků)

Máme se bát? Poklička spadla. Soros, pětikoalice, Pavel, čeští novináři. Souvislosti. Padla i další jména a úkoly

 
MONITORING SÍTÍ „Víte, že miliardář George Soros věděl o tom, že disident Havel bude československým prezidentem, dříve než samotný Václav Havel? Víte, že si filantrop maďarského původu se silným vlivem na světovou i naši politiku sám sebe představuje jako boha? To neříkáme my, ale George Soros. A víte, že se miliardář Soros spolu s Václavem Havlem angažoval v ezoterickém hermetismu, který vyznával strýc poslance Marka Bendy?“ tak zahájila moderátorka Jana Bobošíková svůj pořad Aby bylo jasno o Georgi Sorosovi.
22.06.2023 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , George Soros (282 článků) , Marek Benda (681 článků) , Jana Bobošíková (1037 článků) , Jan Marek (482 článků) , Pavel Marek (374 článků) , Pavel Marek (390 článků) , Jan Benda (64 článků) , Pavel Benda (12 článků) , Jan Havel (21 článků)

Plány Pavlovy inaugurace: „Člověčina“ i spojení s Václavem Havlem, odhalila kancléřka

 
Ve čtvrtek odpoledne bude mít Česko nového prezidenta, Petr Pavel složí slib a ujme se oficiálně funkce. Budoucí vedoucí Kanceláře prezidenta republiky Jana Vohralíková v pořadu Interview ČT24 uvedla, že na inauguraci je vše připraveno. Cílem prý je, aby byla o „člověčině“. V plánu je prý i překvapeni. Vohralíková si také povzdechla nad přebíráním prezidentské kanceláře a okomentovala trestní oznámení, které Hrad podal Kancelář v úterý podal kvůli podezření z majetkové a hospodářské trestné činnosti ve Správě Pražského hradu.
07.03.2023 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , Petr Pavel (2887 článků) , Jan Havel (21 článků)

Přišel Zaorálek a ukončil Václava Havla... Hrušínský se rozepsal nad rozhovorem Magdy Vášáryové

 
Šéf Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se na svém facebookovém profilu pochlubil sloupkem, který sepsal pro Divadelní noviny. „Vždycky bude proti čemu demonstrovat,“ píše ve sloupku principál.
06.11.2022 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , Magda Vášáryová (168 článků) , Jan Havel (21 článků)

Přišel Zaorálek a ukončil Václava Havla... Hrušínský se rozepsal nad rozhovorem Magdy Vášáryové

 
Šéf Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se na svém facebookovém profilu pochlubil sloupkem, který sepsal pro Divadelní noviny. „Vždycky bude proti čemu demonstrovat,“ píše ve sloupku principál.
06.11.2022 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , Magda Vášáryová (168 článků) , Jan Havel (21 článků)

Člověk roku Petr Fiala. Někteří nad cenou cítí pýchu, padla ale i zmínka o Stalinovi

 
Český premiér Petr Fiala se v Polsku dočkal velké pocty. Obdržel ocenění Člověk roku z rukou polského protějšku Mateusze Morawieckého. „Na ekonomickém fóru v Karpaczi jsem obdržel ocenění Člověk roku. Je to pro mě velká pocta, jsem si vědom, kdo tuto cenu v minulosti dostal – Lech Wałęsa, Václav Havel či Jan Pavel II. Jsou to obrovské osobnosti, kterých si nesmírně vážím. Přijímám tuto cenu jako výraz podpory česko-polských vztahů a ocenění toho, čeho se nám podařilo dosáhnout,“ uvedl Fiala. Zároveň však dal najevo, že lidmi roku jsou podle jeho názoru především Ukrajinci, kteří už přes půl roku čelí ruským agresorům a bojují za svobodu své země. ParlamentníListy.cz se ptaly politiků, jak toto premiérovo ocenění vnímají.
07.09.2022 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , Petr Fiala (6386 článků) , Václav Český (636 článků) , Jan Fiala (514 článků) , Jan Fiala (514 článků) , Václav Fiala (208 článků) , Pavel Fiala (373 článků) , Jan Havel (21 článků)

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT nominuje do Senátu svého kandidáta Jana Havla

 
Prohlášení DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT o účasti ve volbách do Senátu nominací svého kandidáta
07.08.2022 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Havel (21 článků)

Jan Schneider „nahlašuje“ dezinformace. Našel je přímo na Fialově vládním webu

 
„Dlužno v této souvislosti vzpomenout na Václava Havla, který památně prohlašoval, že „nejsme jako oni“, a přál si, aby se to stalo pravdou, abychom byli lepší, než ten předchozí režim. Absurdita současné situace brutálně překračuje meze Havlovy představivosti. Tito novodobí autoritáři opravdu „nejsou jako oni“, jsou totiž neskonale pitomější, než onen režim, který měl na mysli Václav Havel, kterého mají tito plná mluvidla, ale hlavy mají prázdné – zato ega mají vydutá, chorobně vydutá,“ komentuje pro ParlamentníListy.cz publicista Jan Schneider doménu Úřadu vlády ČR Braňme Ukrajinu, braňme Česko.
22.04.2022 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , Jan Havel (21 článků)

„Hon na Babiše jako kdysi na Čubu ze Slušovic.“ Co se děje v našem zemědělství? Jan Veleba to odhalil. Černé na bílém

 
„Prezident Havel dal povel k útoku a zničení Slušovic s fenoménem Františkem Čubou a současná vládní koalice v honbě za likvidací Andreje Babiše je ochotna obětovat produkční zemědělství ve prospěch malých farmářů, jako je třeba předseda KDU-ČSL,“ říká agrární publicista a člen Klubu 2019 Jan Veleba. V rozhovoru popsal, co se v zemědělství odehrálo od roku 1997, a vysvětluje: „Od té doby se stala kolegialita, tolerance a později politika potravinové soběstačnosti červeným hadrem toreadora.“ Varoval také před „Strategickým plánem společné zemědělské politiky pro roky 2023–2027“.
01.03.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26296 článků) , Jan Havel (21 článků)

Pan filantrop z USA. Kamarád Lipavského, který nám přiváží zákon

 
Magnitského zákon, iniciativa Fialovy vlády, která má ukázat, jak navazujeme na etickou diplomacii Václava Havla. Jan Lipavský na jeho prosazení pracoval dávno předtím, než se stal ministrem. A jeho spojencem v tomto boji je americký miliardář a král ruské privatizace, kterého však Piráti nazývají jako „filantropa“. Dánská novinářka, která sledovala celé jeho podnikání v Moskvě, ale nabízí zcela jiný příběh. A rozporuje i heroickou historku o statečném whistleblowerovi Magnitském, na jehož památku je zákon pojmenován.
10.02.2022 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , Jan Havel (21 článků)

Dejte mu to sežrat! Djokovič smí hrát, ale přišel zásah z TV Nova

 
Australský soud rozhodl, že srbský tenista Djokovič doložil vše, co doložit měl, tedy by nic nemělo bránit tomu, aby se zúčastnil turnaje. Ovšem rozhodnutí může ještě zvrátit australský ministr pro imigraci. Kauza má odezvy i v Česku. Podle Jana Čížka z SPD by měl Djokovič Austrálii bojkotovat, Roman Šmucler soudí, že se z tenisty stal „Václav Havel lidí bez covid pasů“. Odsouzení se ovšem srbský tenista dočkal od reportérky TV Nova. Té vadí, jak soudce rozhodl. „Upřímně doufám, že mu to dají soupeři i australští diváci sežrat,“ napsala na twitteru. A vyzvala, aby se lidé očkovali.
10.01.2022 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Havel (21 článků)

Bobošíková: Fiala lidem nepomůže. Pomohli sobě. Nové úřady, noví ministři

 
SVĚT KRIZE A NADĚJE „Václav Havel se musí v hrobě obracet, pokud slyší, že pětikoalice chce dělat Havlovskou politiku. Kdo ví, jak vznikala naše porevoluční demokracie, ten také ví, že Václav Havel vždy důsledně prosazoval názorovou pluralitu. To se nyní neděje. Lidé stojí před soudem za své výroky,“ řekla v bilančním rozhovoru Jana Bobošíková. Bývalá europoslankyně, televizní moderátorka a prezidentka institutu Svobody a demokracie připomněla, že politika jediné povolené ideologie vede do pekel. O tom historie prý přesvědčila mnohokrát a navíc zažíváme něco podobného Stanfordskému experimentu.
31.12.2021 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , Jana Bobošíková (1037 článků) , Václav Svoboda (305 článků) , Jan Svoboda (276 článků) , Jan Fiala (514 článků) , Jan Fiala (514 článků) , Václav Fiala (208 článků) , Jan Svoboda (276 článků) , Jan Svoboda (276 článků) , Jan Svoboda (276 článků) , Jan Havel (21 článků)

Ústavní právníci si podali Zemana kvůli Lipavskému. Ovčáček kontroval citátem Havla

 
Prezident nesmí při výkonu pravomocí zohledňovat své osobní či politické sympatie ke konkrétním lidem, odepřít jmenování ministra by mohl jen tehdy, pokud by mu bránila právní překážka na straně kandidáta. Shodli se na tom ústavní právníci, které oslovila ČTK. Jestliže se designovaný premiér Petr Fiala (ODS) obrátí kvůli nejmenování Jana Lipavského (Piráti) ministrem zahraničí na Ústavní soud, bude mít podle právníků velkou šanci uspět. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček pohotově oprášil citát bývalého prezidenta Václava Havla, který při kompetenčních sporech o jmenování ministrů patří mezi hojně zmiňované.
10.12.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , Petr Fiala (6386 článků) , Jiří Havel (482 článků) , Jiří Fiala (397 článků) , Jan Fiala (514 článků) , Jan Fiala (514 článků) , Jiří Fiala (397 článků) , Jiří Zeman (1402 článků) , Jiří Havel (482 článků) , Jan Zeman (536 článků) , Jan Havel (21 článků)

Havel před listopadem 1989 uzavřel dohodu. Putinova neznámá cesta. Pamětníci bez obalu

 
O mnoha věcech se za bývalého režimu nesmělo mluvit a tato doba se podle mě vrací. Má lepší kabát a sako, ale svinstvo je to stejné. To řekl krizový manažer Ladislav Žák. Byl jedním z panelistů nedávné debaty o tom, co se za sametové revoluce před dvaatřiceti lety vlastně stalo. „S rozpadem SSSR nikdo nepočítal. Gorbačov uvěřil slibům USA, že se NATO nerozšíří na východ,“ zmínil tam mimo jiné zase hospodářský historik Jan Šolta.
30.11.2021 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Havel (21 článků)

Trenér nároďáku Šilhavý má koronavirus - byť je očkovaný a nemoc prodělal

 
Čeští fotbalisté se v listopadových zápasech proti Kuvajtu a Estonsku budou muset obejít bez hlavního trenéra Jaroslava Šilhavého. Kouč národního týmu měl před dnešním začátkem srazu pozitivní test na koronavirus, přestože je očkovaný. Nemoc už prodělal vloni. Mužstvo v posledních dvou duelech letošního roku povede asistent Jiří Chytrý.
08.11.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ševčík (52 článků) , Jan Filip (107 článků) , Adam Milano (3 články) , Jaroslav Filip (50 článků) , Tomáš Sýkora (2 články) , Ondřej Havel (110 článků) , Jan Adam (108 článků) , Jan Filip (100 článků) , Milan Sýkora (3 články) , Filip Sýkora (1 článek) , Adam Adam (611 článků) , Adam Adam (611 článků) , Jan Havel (21 článků)

Stejným metrem! Disident znechucen z útoků na Zemana. A dal to najevo

 
Komunisté vypadli ze Sněmovny. Disident, ekonom a Zemanův příznivec Jan Šolta však žádnou velkou radost necítí. Podle něj je KSČM řadovou levicovou stranou a levice nyní není ve Sněmovně zastoupena. To, co dělá při hospitalizaci Miloše Zemana Senát, považuje za hyenistické, nechutné a nevhodné, stejně jako způsob, jak o kauze informuje Česká televize. Lékařské tajemství podle něho platí i u hlavy státy a k Zemanovi by mělo být přistupováno stejně jako k Václavu Havlovi. Rozhovor vedl Tomáš Procházka.
26.10.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , Miloš Zeman (28075 článků) , Jan Procházka (30 článků) , Jan Procházka (30 článků) , Václav Procházka (20 článků) , Jan Havel (21 článků)
« Předchozí 1 2 Další »