Články k osobnosti

Jan Haubert

  zpěvák, textař, spisovatel, básník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Haubert »
 

Visací zámek interview: Kytarový riff z Traktoru je opravdu nejlepší

 
Frontman Visacího zámku a nově také punkový král Jan Haubert kritizuje Radiožurnál, vysvětluje, že je mnohem horší být charakterizován jako "strýc" než jako "vožralej", a se skromností sobě vlastní uznává, že kytarový riff z písně Traktor je skutečně nejlepší. A jak dlouho může ještě Visací zámek aktivně hrát?
03.04.2015 18:12 |

podobné články

Osobnosti: Jan Haubert (6 článků)

Zpěvák Jan Haubert: Uvidíme, jestli Traktor ještě překonáme

 
Legendární česká punkrocková formace Visací zámek letos slaví třiatřicet let existence a v pátek vydala své v pořadí desáté studiové album. Jmenuje se Punkový království a již 6. března k němu v Hořovicích zahájí koncertní turné.
01.03.2015 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Jan Haubert (6 článků)

Hanák, Xindl X a The Tap Tap v opeře i v televizi

 
Benefiční koncert Mikulášská v Opeře se skupinou The Tap Tap a hosty vypukne 2. prosince ve Státní opeře v Praze. Od 18.00 bude vysílán v přímém přenosu na ČT2 a ČRo2. Zpěvák Visacího zámku Honza Haubert se představí jako čert, přijedou Xindl X, Tomáš Hanák i Iva Pazderková.
02.12.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hanák (125 článků) , Jan Haubert (6 článků) , Iva Pazderková (251 článků)

Jan Haubert: Až nebudou chodit lidi, skončíme

 
Skupina Visací zámek vydržela na hudební scéně celých třicet let. Navíc ve stejném složení, v jakém vznikla. To je výkon, hodný pozornosti, i proto vyšel komplet nazvaný Sakumprásk, který obsahuje všechna řadová alba této punkrockové legendy, mystifikační DVD a dvě živé nahrávky z osmdesátých let nazvané trefně Atentát na kulturu.
03.08.2012 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Haubert (6 článků)

Jan Haubert z Visacího zámku: Nejlepší texty prý dělám, když jsem naštvaný

 
Visací zámek vydal album Klasika. Zpěvák Jan Haubert se v rozhovoru svěřil, že stres je v jeho případě kontraproduktivní nebo jak se liší tvůrčí proces oproti minulým rokům.
10.01.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Haubert (6 článků)

Hudební scéna očima frontmana Visacího zámku

 
Nakladatelství Julius Zirkus vydává v těchto dnech novou knihu frontmana kapely Visací zámek Jana Hauberta Všelijaké povídky. Křest sbírky se uskutečnil ve středu 9. prosince v rámci koncertu v brněnském klubu Fléda, kde Visací zámek také oslavil sedmadvacáté narozeniny.
10.12.2009 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Haubert (6 článků)
« Předchozí 1 Další »