Články k osobnosti

Jan Hamáček

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Hamáček »
 

Neprodloužení nouzového stavu? Hamáček: Práce vlády by ztratila smysl

 
V úterý se ve Sněmovně rozhodne o tom, zda se nouzový stav v Česku prodlouží. Pokud by se tak nestalo, převážná většina současných opatření by přestala platit. Ministr vnitra a šéf Ústředního krizového výboru Jan Hamáček (ČSSD) pro eXtra.cz uvedl, že pokud by Sněmovna neprodloužila nouzový stav, celá dosavadní práce vlády by mírně řečeno ztratila smysl.
27.04.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků)

Bitva o prodloužení stavu nouze: Komunisté pomohou Babišovi? Rozhodnou se prý „na místě“

 
Pomyslným jazýčkem na vahách, zda se podaří Babišově vládě prodloužit nouzový stav do 25. května, budou komunisté. A koalice ANO a ČSSD se tak opět chystá spolehnout na jejich hlasy. Sněmovna zasedne v úterý od 10 hodin, šéf KSČM Vojtěch Filip uvedl, že se komunisté rozhodnou až po vyslechnutí argumentů vlády, která však již své argumenty přednesla prostřednictvím Andreje Babiše (ANO) i Jana Hamáčka (ČSSD).
27.04.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Jan Hamáček (1834 článků) , Vojtěch Filip (1322 článků)

Hamáček to vzal ,,do svých rukou". To je FOTO! Musíte vidět

 
Ministr vnitra a šéf Ústředního krizového štábu Jan Hamáček (ČSSD) se rozhodl upravit svůj účes sám. Kadeřnictví jsou stále kvůli epidemii koronaviru zavřená, tak vzal strojek do ruky a postavil se před zrcadlo. Fotografiemi se pochlubil na sociální síti a dočkal se i diskuze.
27.04.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků)

Vladimír Pelc: Kmotři a kmotříčci

 
Ve středu 22. 4. 2020 Jan Hamáček, předseda ČSSD a vicepremiér vlády ČR na svém facebooku sdělil, že grémium ČSSD na jeho návrh schválilo Michala Haška volebním manažerem socdem (https://www.facebook.com/hamacekjan). „Oslovil jsem ho jako člověka s velkou zkušeností s fungováním regionální i parlamentní politiky a celé ČSSD. Jsem rád, že je Michal ochoten ČSSD v nynější situaci pomoci.“
27.04.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků) , Michal Hašek (2396 článků)

Po Schillerové vsadil na „domácí péči“ i Hamáček. Vicepremiér sáhl po strojku

 
Na otevření kadeřnictví a dalších salonů si podle nového „jízdního řádu“ uvolňování opatření proti šíření koronaviru musíme počkat nejméně do 11. května. Po ministryni financí Aleně Schillerové (za ANO), která odrážela podezření, že jí i během karantény pečuje o vlasy odborník, slovy, že se češe a barví sama, sáhnul po „domácí péči“ i vicepremiér a šéf Ústředního krizového štábu Jan Hamáček (ČSSD). V jeho případě došlo na strojek.
25.04.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků)

„Jsem rád, že fotil jen stříhání vlasů.“ Hamáček se pochlubil fotkami z koupelny, lidé se baví

 
„Tak jo, už došlo i na mě,“ zaznělo na Facebooku od předsedy ústředního krizového štábu, vicepremiéra a šéfa sociálních demokratů Jana Hamáčka k fotografiím, na nichž se pokouší zkrátit si svůj účes za pomoci strojku na vlasy. „Jsem rád, že přidal jen fotky stříhání vlasů,“ padlo v příspěvcích. A opět došlo i na účes ministryně financí Aleny Schillerové.
24.04.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků)

Červeňáček Jan Hamáček zase vybledl: Ztratil paměť a dal práci muži, kterého má za lháře

 
Předseda ČSSD Jan Hamáček (41) byl hvězdou posledních dvou měsíců, když se stal jeho červený svetr symbolem českého boje proti pandemii koronaviru. Podařilo se mu obratně využít sociálních sítí a získat spoustu příznivců. Stačil teď ale jeden úkrok vedle a o řadu jich zase přišel. To když si do týmu přizval člověka, kterého před sedmi lety označil za lháře.
24.04.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků)

Vláda odsouhlasila žádost o prodloužení nouzového stavu do 25. května

 
Vláda v pátek schválila žádost ministerstva zdravotnictví o prodloužení nouzového stavu do 25. května. Potvrdil to ministr vnitra a šéf ústředního krizového štábu Jan Hamáček (ČSSD). Rozhodnout musí poslanci.
24.04.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků)

Dobrou chuť. Veselovský v DVTV si vzal na pranýř Michala Haška a stálo to za to

 
Moderátor Martin Veselovský zhodnotil návrat Michala Haška na výsluní v ČSSD. Připomněl, co Hašek prováděl jako statutární místopředseda ČSSD, poukázal na to, že Hašek dokázal zastávat takřka tři desítky různých funkcí a popřál dobrou chuť těm voličům, kteří budou ochotni otestovat, co jim Hašek navaří jako volební manažer ČSSD, když dokázal v několika minutách jedenáctkrát zalhat. Toto lhaní připomněl také Janu Hamáčkovi, který za to v roce 2013 nenechal na Haškovi nit suchou.
24.04.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků) , Michal Hašek (2396 článků) , Martin Hašek (102 článků) , Martin Michael (31 článků)

Hamáček: Nejsme policejní stát. Na dovolenou může každý

 
Česká republika není policejní stát a nemůže rozhodovat, kam budou občané cestovat, uvedl v pátek ministr vnitra a předseda Ústředního krizového štábu Jan Hamáček (ČSSD). Vláda umožní lidem vycestovat od 27. dubna, rozhodla o tom ve čtvrtek. Lidé si ale sami musí zjistit, zda je daná země přijme. Při návratu pak musí mít negativní test na koronavirus, nebo nastoupit do karantény.
24.04.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků)

Spor o cestování: Hamáček mluví o otevření hranic. Babiš tvrdí, že vás zahraniční země nepřijmou

 
V dopoledních hodinách se uskutečnil brífink krizového štábu. Ministr vnitra a vicepremiér Jan Hamáček promluvil o tom, zda bude nouzový stav v Česku pokračovat, jak by mělo vypadat cestování do zahraničí a čím by se lidé měli řídit. Epidemiolog Roman Prymula je toho názoru, že kdo vysloveně nemusí cestovat, měl by cestu do zahraničí odložit. A premiér Babiš tvrdí, že v zahraničí se o výletníky nyní nepoperou.
24.04.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků)

Pozor na nákupy za hranicemi. Hrozí vám německá karanténa, varoval Hamáček

 
Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) varoval po uvolnění režimu na hranicích a opětovné možnosti vycestovat před nákupy v Německu či Rakousku. Podle Hamáčka je pravděpodobné, že Německo po uvolnění režimu na hranicích v Česku zavede kontroly na svých hranicích, případně lidem nařídí karanténu.
24.04.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků)

Dodávky ochranných pomůcek má ministerstvo vnitra do začátku května

 
Ministerstvo vnitra má objednané dodávky ochranných pomůcek pro boj s koronavirem do prvního týdne v květnu. Po tiskové konferenci Ústředního krizového štábu to řekl ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Resort zásobuje páteřní nemocnice, záchranku či zprostředkovaně domovy seniorů. Otázku řešil krizový štáb v souvislosti s plánovaným přechodem na „víc standardní” režim dodávek.
24.04.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků)

Další twitterová přestřelka Hamáčka s Vojtěchem. Otevřete si popcorn, nabádá komik z internetu

 
Verdikt soudu, jenž ve čtvrtek zrušil čtyři mimořádná opatření ministerstva zdravotnictví, zamíchal kartami – zejména v otázce prodloužení nouzového stavu, který byl předmětem sporu ve vládě. „Veřejně se válení ve vlastních sračkách,“ komentuje novinář Luděk Staněk zmatečná vyjádření ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) a ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO) ohledně dalších vládních kroků.
24.04.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků) , Vojtěch Adam (734 článků)

Peklo v ČSSD kolem Michala Haška. Výhrůžky Hamáčkovi, vystupování z klubu. A muž, který se se stranou čerstvě rozhádal „na krev“

 
Předseda ČSSD Jan Hamáček oznámil, že volebním manažerem pro podzimní krajské a senátní volby bude Michal Hašek. Ten na sociální síti oznámil, že tuto výzvy přijímá. Jenže řada jeho stranických kolegů z tohoto oznámení nemá radost. Ozval se Michal Šmarda či Petr Dolínek, který pohrozil odchodem z poslaneckého klubu ČSSD. Promluvil i muž, který se se sociální demokracií rozhádal kvůli Lubomíru Zaorálkovi.
24.04.2020 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2603 článků) , Jan Hamáček (1834 článků) , Michal Hašek (2396 článků)

Vláda by dnes měla schválit žádost o prodloužení nouzového stavu

 
Ministerstvo zdravotnictví dnes vládě předloží materiál týkající se prodloužení nouzového stavu. Kabinet by měl formálně schválit, že požádá Poslaneckou sněmovnu o to, aby nouzový stav trval do 25. května. V současnosti platí do 30. dubna. Všichni členové kabinetu podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) s prodloužením nouzového stavu souhlasí. Vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) uvedl, že vláda o to Sněmovnu požádá už v pátek.
24.04.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků) , Vojtěch Adam (734 článků)

Víme to. Boss ČSSD a tmavá eminence KDU-ČSL. Dvě jména a zrušení vládních zákazů. Špína se rozlila, leptá a ničí

 
Jan Hamáček. Muž v červeném svetru, který až do února nijak nevyčníval. A Ludvík Hovorka. Že vám to nic neříká? Ale ano, vzpomenete si. Jde o někdejšího poslance KDU, zastupitele Zlínského kraje a jakousi hodně šedou eminenci lidovců. A k nim přidejme ještě méně známá jména. Soudce Štěpána Výborného a právníka Ondřeje Dostála. Druhý si stěžoval na vládní opatření, první mu vyhověl, čímž spustil mediální smršť, zmatek a v budoucnu zřejmě i mnoho soudních líčení. Jak to spolu souvisí? ParlamentníListy.cz nabízí velmi zajímavé informace, které se nám podařilo získat hned od několika vysokých zdrojů.
24.04.2020 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků) , Ludvík Hovorka (36 článků)

Změna situace: Vláda požádá o prodloužení nouzového stavu do 25. května

 
Vláda v pátek požádá Poslaneckou sněmovnu o prodloužení nouzového stavu do 25. května. Serveru Novinky.cz to uvedl ministr vnitra Jan Hamáček. Nyní platí nouzový stav do příštího čtvrtka 30. dubna.
23.04.2020 21:31 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků)

Vláda chce prodloužit nouzový stav

 
Vláda nakonec požádá Sněmovnu o prodloužení nouzového stavu, a to až do 25. května. Novinkám to sdělil ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Vláda ovšem bude žádost schvalovat až v pátek. Zároveň kabinet uposlechl rozsudek pražského městského soudu a všechna protikoronavirová opatření nařízená ministerstvem zdravotnictví přijal nově jako celá vláda podle krizového zákona.
23.04.2020 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků)

Hamáček po verdiktu soudu bouchl do stolu: Nouzový stav musí být prodloužen. Nejpozději v pondělí...

 
Ministr vnitra a šéf ústředního krizového štábu Jan Hamáček (ČSSD) má za to, že už kvůli tomu, jak dnes rozhodl Městský soud v Praze, je potřeba prodloužit nouzový stav.
23.04.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1834 článků)