Články k osobnosti

Jan George

  herec, scénárista, režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan George »
 

„Úpadek britského školství.“ Jana učí děti raději doma, začala s tím už před covidem

 
Čtyři kluci - Colin (10), George (9), Lucas (6) a Steven (4), a jejich rodiče, Jana a Robert, to je česko-britská rodina žijící v Anglii. Tak vypadá i složení účastníků domácí výuky, která od skromných počátků u kuchyňského stolu došla až k plně vybavené učebně v zahradním domku s nepřeberným množstvím materiálů a pomůcek. Jak trnitá je cesta domácího vzdělávání a proč svého rozhodnutí manželé nelitují?
09.05.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan George (8 článků) , George Lucas (50 článků) , George George (804 článků) , Robert Lucas (1 článek) , Lucas Lucas (8 článků) , Lucas Lucas (8 článků) , Lucas Lucas (8 článků)

Češka žijící v USA nám zaslala dopis, který mezi rodiče vyslal Afroameričan učící jejich děti

 
Brečel jsem, protože to není první vražda černého muže z rukou policistů. Píše k zavraždění George Floyda v americkém Minneapolisu mladý afroamerický učitel Raphael Bonhomm z Washingtonu D. C. v otevřeném dopise rodičům svých žáků. USA jsou dnes ve dvojím ohni. Uprostřed pandemie a společenské revolty. O tom informuje naše dopisovatelka z hlavního města a adresátka zmíněného dopisu Jana Huntová.
15.06.2020 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan George (8 článků) , George George (804 článků) , Raphael Raphael (5 článků) , Raphael Raphael (5 článků)

FOTO Trump vyzval guvernéry, aby se s demonstranty nemazlili, ale sám se zabarikádoval

 
Ve Washingtonu D. C., stejně jako v dalších městech, pokračují demonstrace proti rasové diskriminaci. Tamní spolupracovnice ParlamentníchListů.cz Jana Hunt se jedné zúčastnila. Masové protesty po celých USA vyvolal zásah policisty ve státě Minnesota, po němž černoch George Floyd zemřel. Prezident Donald Trump vyzval guvernéry, aby na demonstranty byli agresivnější, ale Bílý dům raději zajistil ocelovým plotem.
05.06.2020 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5732 článků) , Jan George (8 článků) , George George (804 článků)

Podivnosti kolem rozhovoru se Sorosem. V anglické verzi některé věty zcela chybí, zjistil institut. A jak dopadla ta česká...

 
Institut svobody a demokracie, za nímž stojí mimo jiné novinářka Jana Bobošíková a ekonomka Hana Lipovská, se na svém webu zabývá dezinformacemi, které se šíří. Všímají si rozhovoru s filantropem Georgem Sorosem, jenž v překladu obsahuje některé jiné pasáže než v originále.
17.05.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (702 článků) , Jan George (8 článků)

Z toho se posadíte. Proč chce Putna konec TV Prima? Senátor Valenta a vydavatel Čížek připomínají, co zapadlo. Soros, Klaus, Klinika...

 
Senátor Ivo Valenta se pozastavil nad únikem informací, podle kterých docházelo k ovlivňování veřejného mínění americkým miliardářem Georgem Sorosem při volbách do Evropského parlamentu v roce 2014 pomocí volebních projektů, které měly zabránit stranám kritizujícím Evropskou unii a její proimigrační politiku, aby dosáhly vysokých volebních výsledků. „Pravda zvítězila!“ napsal na svém Facebooku k této zprávě a zmínil se i o bývalém náměstkovi brněnského primátora Matěji Hollanovi. K tématu se následně připojil i podnikatel Jan Čížek, který upozornil na hrozbu „zakázání TV Prima“ v návaznosti na kauzu Klinika.
17.01.2019 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan George (8 článků)

Zločinci a lotři. Jde i o George Bushe. Na vlnách rozhlasu zněla nevídaná slova o migrantech v Evropě

 
V sobotních Hovorech na ČRo Plus byl hostem tentokrát politolog Jan Eichler, který přednáší na Fakultě mezinárodních vztahů na VŠE. A s ním bylo jasné i téma, o kterém se hovořilo. Francie, zatížená z minulosti koloniálním dědictvím a současně útoky teroristů. Popsal situaci a politiku, která vedla k tomu, že nyní je ve Francii 6 až 8 milionů Alžířanů či lidí s tímto původem. A doufá, že nedojde k útokům zde v ČR. „Záminky by mohly být lecjaké, včetně nedomyšlených výroků některých našich vrcholových politiků, které ztotožňují islám a terorismus,“ tvrdí.
14.01.2019 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan George (8 článků) , George George (804 článků)

Jan Campbell: Pod stromeček (3)

 
George D. P. Carlin mi nabízí výrok, který se hodí pro třetí část příspěvku: Mluvím sám se sebou, protože jsem jediný člověk, kterému se moje odpovědi líbí. Prezident Trump ve svém nedávném, poměrně krátkém interview na Fox News použil 20x název Čína (pro ČLR) ve spojení s popisem strategie USA v Africe.
27.12.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: George Carlin (1 článek) , Jan George (8 článků) , George Campbell (1 článek) , George George (804 článků)

Jana Uriel Kratochvílová chystá mikulášský nářez!

 
Svérázná zpěvačka Jana Uriel Kratochvílová, která se kdysi proslavila hity V stínu kapradiny, Publikum tvé jsem já či Korálky spásy, v poslední době velmi mile překvapuje náročné rockové posluchače! „Její koncerty nemají chybu,“ tvrdí nejeden příznivec tvrdé muziky. Není divu – jedna z nejlepších a nejoriginálnějších českých interpretek ve své skupině Illuminati.ca, kterou vede její životní partner Jiří George Hrubeš, soustředila vynikající a zároveň uznávané muzikanty.
29.11.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Hrubeš (4 články) , Jana Kratochvílová (107 článků) , Jan George (8 článků) , George George (804 článků)
« Předchozí 1 Další »