Články k osobnosti

Jan Filip

  archeolog

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Filip »
 

Éterická Jana Plodková na festivalu ve Varech: Partnera vyměnila rovnou za dva muže

 
Jana Plodková (40) patří mezi jedny z nejpůvabnějších českých hereček. Ani ona si samozřejmě nemohla nechat ujít letošní v řadě již 56. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Po červeném koberci se ovšem neprošla jako tradičně se svým partnerem Filipem Žilkou, ale dvěma přáteli, kostýmním výtvarníkem Markem Cpinem (43) a hercem Stanislavem Majerem (44).
03.07.2022 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Majer (74 článků) , Jana Plodková (228 článků) , Jan Filip (102 článků) , Jan Marek (439 článků) , Jan Filip (95 článků)

Zlínský kraj: Rada kraje rozhodla o změně ve vedení Krajské nemocnice T. Bati

 
Rada Zlínského kraje ve funkci jediného akcionáře Krajské nemocnice T. Bati, a. s. dnes odvolala z pozice předsedy a člena představenstva Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) doc. MUDr. Michala Filipa, Ph.D. Od 1. 2. 2022 jej v představenstvu KNTB nahradí Ing. Jan Hrdý, manažer Uherskohradišťské nemocnice a. s. (UHN). Následně si představenstvo zlínské nemocnice zvolí svého nového předsedu.
24.01.2022 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (102 článků) , Jan Filip (95 článků)

Démonický guru Vojta Kotek: Herec poodhalil zákulisí natáčení

 
Po úspěšném třídílném seriálu Případ Roubal přichází internetový kanál TV Nova Voyo s dalším miniseriálem, inspirovaným skutečnými událostmi - třídílný Guru. Za projektem stojí oceňovaný tvůrčí tým Dramedy Productions v čele s Filipem Bobiňským, Janem Coufalem a Petrem Šizlingem. Režie se ujal Biser A. Arichtev. Úvodní díl bude na Voyo ke zhlédnutí od pátku 14. ledna. Série je postavena na silném a aktuálním tématu, naléhavém příběhu inspirovaném skutečnými událostmi a výjimečných hereckých výkonech známých českých hereček a herců.
14.01.2022 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (495 článků) , Petr Šizling (1 článek) , Jan Filip (102 článků) , Filip Nov (9 článků) , Vojtěch Filip (1556 článků) , Jan Filip (95 článků)

Konec podivného mlžení o dětech: Plodková vynesla verdikt...

 
Ani osmiletý vztah s podnikatelem Filipem Žilkou zatím nepřiměl herečku vyslovit u oltáře sladké ano. Proč se Jana Plodková (40) do manželství nežene, přestože je již zasnoubena?
17.11.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (228 článků) , Jan Filip (102 článků) , Jan Filip (95 článků)

Konec podivného mlžení o dětech: Plodková vynesla verdit...

 
Ani osmiletý vztah s podnikatelem Filipem Žilkou zatím nepřiměl herečku vyslovit u oltáře sladké ano. Proč se Jana Plodková (40) do manželství nežene, přestože je již zasnoubena?
17.11.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (228 článků) , Jan Filip (102 článků) , Jan Filip (95 článků)

Trenér nároďáku Šilhavý má koronavirus - byť je očkovaný a nemoc prodělal

 
Čeští fotbalisté se v listopadových zápasech proti Kuvajtu a Estonsku budou muset obejít bez hlavního trenéra Jaroslava Šilhavého. Kouč národního týmu měl před dnešním začátkem srazu pozitivní test na koronavirus, přestože je očkovaný. Nemoc už prodělal vloni. Mužstvo v posledních dvou duelech letošního roku povede asistent Jiří Chytrý.
08.11.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ševčík (44 článků) , Jan Filip (102 článků) , Adam Milano (3 články) , Jaroslav Filip (49 článků) , Tomáš Sýkora (2 články) , Ondřej Havel (90 článků) , Jan Adam (94 článků) , Jan Filip (95 článků) , Milan Sýkora (3 články) , Filip Sýkora (1 článek) , Adam Adam (387 článků) , Adam Adam (387 článků) , Jan Havel (11 článků)

Anatomie života: Zachtělo se panu kardiochirurgovi Hilskému okusit něco z lehké minulosti zdravotní sestřičky Emy?

 
Jeden by si řekl, že se vztah mezi Filipem Hilským a Janou Navrátilovou vyvíjí tím správným směrem a všechno je, jak má být. Svou lásku už neskrývají ani před zraky kolegyň a kolegů z nemocnice. Jana dokonce Hilského seznámila se svými dcerkami, když se shodou okolností společně potkali před dětským hřištěm. A Filip si s nimi výborně rozuměl. Také se ale dozvěděl od zákeřného Reného o Emině minulosti a vypadá to, že se o ní bude chtít dozvědět více.
27.04.2021 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (102 článků) , Jan Filip (95 článků)

Jana Bobošíková, Hana Lipovská: Občan v demokratickém zřízení nikdy není zcela bezmocný

 
Výzva Institutu svobody a demokracie (ISDe) ústavním činitelům ČR v souvislosti s trestním oznámením na soudce Ústavního soudu ČR Jana Filipa, Pavla Rychetského a Kateřinu Šimáčkovou k prošetření možného zneužití pravomoci úřední osoby a pro maření přípravy a průběhu voleb
26.03.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (102 článků) , Jana Bobošíková (796 článků) , Jan Filip (95 článků) , Pavel Rychetský (181 článků)

Bobošíková našla něco na soudce, jehož nález ovlivní volby. Temná minulost. Na webu soudu o tom ani čárka!

 
Moderátorka Jana Bobošíková se zaměřila na podle jejích slov dvojí metr exkomunisty Pavla Rychetského, tohoto času předsedy Ústavního soudu. Ve svém facebookovém pořadu Aby bylo jasno si vzala na paškál i ústavního soudce Jana Filipa. "Jak exkomunista Jan Filip, soudce Ústavního soudu České republiky, který ohrozil letošní volby, adoroval socialistickou revoluci jako jedinou formu přímé demokracie a doporučoval k četbě Lenina," popisuje ve svém pojednání Bobošíková.
23.02.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (102 článků) , Jana Bobošíková (796 článků) , Jan Filip (95 článků) , Pavel Rychetský (181 článků)

Soudce Filip něco důležitého zamlčel. Právník Koudelka si vzpomněl také na starý Rychetského posměch všem mimo Prahu

 
ROZHOVOR Zdeněk Koudelka, ústavněprávní expert hnutí Trikolóra, byl v minulosti navrhován prezidentem Klausem do Ústavního soudu. Proto je docent ústavního práva a někdejší poslanec ČSSD bezesporu kompetentním komentátorem nálezu Ústavního soudu z tohoto týdne, který podle některých „hodil granát“ do českých voleb. Koudelka k tomu připomněl osobní vazby předsedy ÚS Pavla Rychetského a soudce zpravodaje Jana Filipa.
06.02.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (102 článků) , Jan Filip (95 článků) , Pavel Rychetský (181 článků)

Rychetský i soudce Filip vylučují další funkční období u Ústavního soudu

 
Soudce Jan Filip ani předseda Pavel Rychetský, kteří čelili kritice politiků za zrušení části volebního zákona, se v roce 2023 nebudou ucházet o další desetileté funkční období u Ústavního soudu (ÚS). Uvedli to na dotaz ČTK. Ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) v minulých dnech naznačila, že někteří soudci pro zrušení hlasovali ve snaze naklonit si Senát a zvýšit svou šanci na opětovné jmenování.
05.02.2021 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (102 článků) , Jan Filip (95 článků) , Marie Benešová (443 článků) , Pavel Rychetský (181 článků)

Ze zákulisí Ústavního soudu: Už od léta se ho nervózně ptali, kdy to konečně předloží. A on sliboval a sliboval...

 
Bývalý mluvčí Ministerstva spravedlnosti Petr Dimun popichuje ústavního soudce Jana Filipa, který předložil návrh nálezu o změně volebních pravidel. Návrh byl sepsán dlouhé tři roky poté, co se na Ústavní soud v této věci obrátila skupina senátorů. Filip je totiž podle předsedy ÚS Pavla Rychetského perfekcionista a chtěl mít z nálezu dokonalé dílo. „Je samozřejmě super, je-li jakékoliv rozhodnutí soudu, nejen ústavního, perfektní a dokonalé. Zároveň ovšem platí, že opožděné rozhodnutí pak často může problém spíše násobit než řešit,“ tvrdí Dimun.
04.02.2021 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (102 článků) , Jan Filip (95 článků) , Pavel Rychetský (181 článků) , Petr Pavel (941 článků)

„Vrchol arogance.“ Přehlasovaní soudci se obuli do kolegů. Zmínili „zbourání volebního systému“

 
Čtyři přehlasovaní soudci v odlišném stanovisku kritizují způsob, jak Ústavní soud (ÚS) rozhodl o volebním zákonu. Píšou o aroganci. Soudce zpravodaj Jan Filip podle nich dlouho otálel s předložením svého návrhu, pak během pár dnů padlo překotné rozhodnutí. Většina 11 soudců tak podle menšiny „zbourala volební systém“ osm měsíců před volbami a vystavila lidi v době nouzového stavu bezprecedentní nejistotě.
03.02.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (102 článků) , Jan Filip (95 článků)

Deset miliard armádě vláda vrátí až po Babišovi s Filipem

 
Vláda v pondělí nevyřešila vrácení deseti miliard armádě. Ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO) se v pondělí omluvil z videokonferenčního jednání vlády. „S ohledem na aktuální zdravotní stav se pan ministr Metnar k jednání vlády nepřipojil,“ řekl Právu mluvčí obrany Jan Pejšek.
29.01.2021 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (102 článků) , Jan Filip (95 článků)

Pečení Jany Plodkové se proměnilo v noční můru! Neuvěříte, jak dopadly vanilkové rohlíčky

 
Do pečení vánočního cukroví se pustila i herečka Jana Plodková (39), jenže jak se ukázalo, tak před kamerou jí to jde o dost lépe. Na její vanilkové rohlíčky si přítel Filip Žilka (44) musel vzít lžíci.
23.12.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (228 článků) , Jan Filip (102 článků) , Jan Filip (95 článků)

Tvrdíková se rozpovídala o vztahu se slávistickým brankářem: Táta se tomu ze začátku smál

 
Je evidentní, že má Jana Tvrdíková slabost pro fotbalisty. Její první velkou láskou byl Filip Jeřábek , student a profesionální trenér mládeže ve Slavii. Nyní vyšlo najevo, že vítězka českého finále Schwarzkopf Elite Model Look 2016, která zvítězila i ve světovém finále pořádaném v Lisabonu, randí s Ondřejem Kolářem , který je pro změnu ve Slavii známým brankářem.
18.12.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Tvrdíková (19 článků) , Jan Filip (102 článků) , Jan Kolář (45 článků) , Jan Filip (95 článků) , Jan Jeřábek (5 článků) , Honza Jeřábek (5 článků) , Jan Kolář (28 článků)

Brankář fotbalové Slavie chodí s dcerou svého šéfa. Zamiloval se do krásné modelky Jany Tvrdíkové!

 
Fotbalový brankář Slavie Praha Ondřej Kolář (26) sbalil krásnou modelku Janu Tvrdíkovou (19). Vtipné je, že se zamiloval do dcery svého šéfa Jaroslava Tvrdíka. Ta ještě loni chodila se slávistickým trenérem dětí Filipem Jeřábkem .
14.12.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Tvrdíková (19 článků) , Jan Filip (102 článků) , Jaroslav Filip (49 článků) , Jan Kolář (45 článků) , Jan Filip (95 článků) , Jan Jeřábek (5 článků) , Honza Jeřábek (5 článků) , Jan Kolář (28 článků)

Muzikálový pár se pochlubil miminkem a domem za Prahou: Podívejte se, jak žijí

 
Muzikálový pár Jan Kříž a Marie Křížová se před pár měsíci přestěhovali do nového domu za Prahou. Stihli to ještě před narozením jejich druhého dítěte. K synovi Filipovi Janovi na začátku října přibyla sestřička Anna Marie .
01.11.2020 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (102 článků) , Jan Kříž (113 článků) , Jan Filip (95 článků) , Marie Křížová (15 článků)

Květa z Výměny manželek bouchla do stolu: Jestli chceš svatbu, přestaň nasávat

 
V dnešní Výměně manželek jsme mohli vidět, jak si Jana poradila s náhradním manželem Filipem, který měl velmi kladný vztah k alkoholu, a jak to zvládla Květa v rodině, která žije na ubytovně a tatínek je navíc nezaměstnaný. Maminka Květa měla s partnerem svatou trpělivost. I přesto, že Filip do práce chodil, jeho problém s alkoholem nešel přehlédnout. Mezi osmi očima své partnerce slíbil, že se polepší a následně ji požádal o ruku. Jak to nakonec všechno dopadlo? Splnil Filip svůj slib nebo ho Květa hnala bičem z domu?
07.10.2020 22:36 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (102 článků) , Jan Filip (95 článků)

Ve Výměně manželek poteče alkohol proudem: Filip kašle na syna a každý den vysedává v hospodě

 
Už ve středu od 20.20 mohou diváci sledovat televizní reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jestli dokáže Jana zvládnout náhradního manžela, který má velmi kladný vztah k alkoholu, a jak si poradí Květa v rodině, která žije na ubytovně a tatínek je navíc nezaměstnaný.
07.10.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (102 článků) , Jan Filip (95 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »