Články k osobnosti

Jan Bendig

  herec, zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Bendig »
 

Co stojí za nezájmem o koncert Moniky Bagárové? Uškodit jí mohla i Bendigova moučná kauza

 
Zpěvačka Monika Bagárová v poslední době zažívá asi nejnepříjemnější období své umělecké kariéry. Ačkoli se blížil její zásadní kariérní milník v podobě velkolepého koncertu v O2 areně, který měl proběhnout v září, před pár dny prostřednictvím sociálních sítí oznámila jeho zrušení. Stojí za tím vším její přátelství s Honzou Bendigem?
11.05.2024 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků) , Monika Bagárová (1006 článků)

Tajemná věštba Honzy Bendiga: Agátě Hanychové předpověděl těhotenství. Dvojčata prý počne s Dopitou

 
Málokdo ví, že Honza Bendig není jen vynikající zpěvák, ale po své prababičce zdědil i tajemné nadání. Kromě různých kouzel ho naučila i věštit z ruky, o čemž se ostatně přesvědčila influencerka Agáta Hanychová, která si hudebníka pozvala do svého podcastu Agáta a Ornella show. Jestli se Janova věštba vyplní, to se dozvíme až časem. 
26.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jan Bendig (411 článků)

Štěpánek (Trikolora): Jaký je rozdíl mezi Bendigem a Rakušanem?

 
Jaký je rozdíl mezi zpěvákem Janem Bendigem, který zorganizoval vlastní „rasistické“ posypání moukou...
28.03.2024 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

GLOSA: Nesmyslný pád Honzy Bendiga. Lež, která pohřbila roky práce

 
Z totálního outsidera a skandálisty se díky svému talentu a především píli vyšvihnul do pozice, kdy měl otevřené doslova všechny dveře showbyznysu. Honza Bendig dal v posledních letech zapomenout na odhalování zadků na karlovarském festivalu a prezentoval se jenom svou prací. Po loňských Slavících mu ale nikdo neřekne jinak než pan Mouka. A my jsme svědky pádu talentovaného zpěváka, který chtěl být víc než jenom v záři reflektorů.
22.03.2024 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

Bendig je kvůli zatloukání mouky všem pro smích: Vincent Navrátil přišel s vtipným videem

 
Oblíbený herec Vincent Navrátil se s českými celebritami rozhodně nemazlí. V poslední době na svých sociálních sítích vtipně reaguje na kauzy, které hýbou nejen českým showbyznysem. Po Natálii Kočendové si vzal na paškál zpěváka Jana Bendiga a jeho problémy s moukou. 
22.03.2024 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků) , Vincent Navrátil (148 článků)

Tadeáš Kuběnka terčem teroru kvůli Bendigovi: Nech Lukyho být, nebo skončíš ve Vltavě, vyhrožují

 
Tadeáš Kuběnka to schytává od fanoušků Jana Bendiga a jeho partnera Lukáše Rejmona. Influencerovi chodí zprávy a telefonáty, ve kterých je mu vyhrožováno, že pokud s rýpáním do zpěváka a jeho problému s moukou nepřestane, skončí ve Vltavě. Na svém Instagramu o tom Kuběnka promluvil a prozradil, že incident bude pravděpodobně řešit i s policií.
21.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

„Já nevím, já… Ne, neřeknu.“ Bendig se vykoupal v „mouce“. Pak podlehl

 
V případě zpěváka Jana Bendiga a incidentu na Českých slavících, kde byl posypán moukou, policie došla k závěru, že si ho zpěvák objednal a křivě vypovídal. Za což mu hrozí pokuta. S tím byl konfrontován na CNN Prima News, kde ale trval na tom, že bude „dál hájit svou pravdu“. Ale nechtěl říct jak. „Já vám na tohle nemám co říct. Já nevím, jak vám to mám jinak vysvětlit,“ reagoval na moderátory, kteří se z něj snažili dostat, co bude dělat dál. Když ale přišla řeč na placení pokuty, uvedl: „Co mi jiného bude zbývat.“
19.03.2024 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

Moučná aféra Jana Bendiga: Advokátka vytáhla do boje, zpěvák je prý nevinen a televize lže

 
Na CNN Prima News došlo v pondělí ráno k tvrdé konfrontaci, v níž moderátoři pořadu Nový den zpěváku Janu Bendigovi (30) tvrdili, jak ho policie usvědčila z fingování „rasistického případu mouka“. Advokátka umělce nyní redakci eXtra.cz poskytla vyjádření, v němž varuje, že se budou proti televizi bránit. Podle ní stanice záměrně vysílala nepravdy.
19.03.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

Jan Bendig a skandál s moukou: Rasistický útok si dle policie zaplatil, zpěvák mlží

 
Z policejního vyšetřování vyplývá, že mezi Janem Bendigem a mužem s moukou mělo dojít nejen k dohodnutí incidentu, ale také k platbě za něj. V pořadu Nový den na CNN Prima News byl zpěvák konfrontovaný s policejním usnesením, ale i tak dál zapíral. Dle důkazů policie, které se skládají z kamerových záznamů, výpisů z účtů a záznamů telefonních hovorů, to však vypadá, že zpěvák si objednal sám na sebe rasistický útok.
18.03.2024 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

Útok moukou byl podle policie zaplacený. Nic jsem neplánoval, opakuje Bendig

 
Policie vydala usnesení k útoku moukou na zpěváka Jana Bendiga (30) na Slavících. Podle záznamů kamer, výpisů z účtů a záznamů telefonních hovorů došla k závěru, že útok byl nejen domluvený, ale i zaplacený. Jan Bendig v pořadu Nový den na CNN Prima News znovu odmítl, že v tom má prsty.
18.03.2024 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

Zpověď Jana Bendiga k moučnému útoku na Slavících: 50 tisíc platit nehodlám, říká

 
Incident, k němuž došlo na předávání cen Český slavík v loňském roce, kde byl Jan Bendig posypán moukou, způsobil zpěvákovi pěknou polízanici. Věc začala vyšetřovat policie a oblíbenému interpretovi hrozí pokuta v řádu desítek tisíc. Jak se k průběhu vyšetřování staví sám Bendig, popsal v rozhovoru pro pořad Showtime na TV Prima.
08.03.2024 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

Kolaps Honzy Bendiga. Neunesl tlak po moučné kauze, odkládá životní koncert

 
Kauza ohledně mouky na Českém slavíkovi, která se odehrála minulý rok, Jana Bendiga (30) zřejmě totálně poznamenala. Před pár týdny totiž policie uvedla, že se jednalo o předem domluvenou scénku. Na zpěváka při příchodu na červený koberec tehdy ‚neznámý muž‘ vysypal mouku a zprvu se to prezentovalo jako ,rasistický útok‘. Bendig teď sice vydal vyjádření, že se o žádnou domluvenou akci nejednalo a že nechápe tvrzení policie, ale kauza ho přece jen pořádně vzala. Na svém Instagramu nyní uvedl, že přesouvá koncert v O2 Universum, který se měl uskutečnit již 16. března.
29.02.2024 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

Bendig zuří kvůli zákonu o LGBT partnerství. Je to paskvil, rozčiluje se zpěvák. Zklamání neskrývají ani Musil s Yemim

 
Sněmovna po letech hádek schválila zákon, který má změnit přístup ke svazkům stejnopohlavních párů. O žádné manželství „pro všechny“, jak podporovatelé narovnání práv doufali, ale nejde, vztah se místo dosavadního registrovaného partnerství má jmenovat partnerství, práva jsou dále v některých oblastech výrazně omezená. Co na to říkají známí gayové Honza Musil, Yemi A.D. a Jan Bendig? Všichni se v reakci pro eXtra.cz shodují v tvrdé kritice, hovoří i o „paskvilu“.
29.02.2024 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Honza Musil (242 článků) , Jan Bendig (411 článků)

GLOSA: Pomoučněný Honza Bendig má ostudu až na půdu. Kariéra mu ale pošlape dál

 
Na Slavících měl na zpěváka Honzu Bendiga (30) nějaký týpek nasypat mouku, což se hned interpretovalo jako rasismus, výtržník to nesrozumitelně vysvětloval jako boj proti hudební show. Policie nyní ale odpálila pomyslnou bombu, když oznámila, že se dvojice na tomto „rádoby incidentu“ prý předem domluvila a že tedy předala věc na úřad kvůli dalšímu řešení možného přestupku. Je z toho ostuda skoro galaktických rozměrů a na Bendiga si lidé ukazují jako na zoufalou dvojnulku. U jiného člověka by to patrně znamenalo definitivní pohřbení kariéry. Ne tak ale u Honzy. Ten pojede dál jako namydlený blesk.
27.02.2024 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

Jan Bendig se vyjádřil k policejnímu obvinění: Jsem citlivý kluk, co se kolem rozpoutalo, mě vyděsilo, přiznal a zapojil právníka

 
Zpěvák Jan Bendig (30) podal na svém Instagramu rozsáhlé vyjádření k moučné kauze z loňského roku. Policie České republiky totiž před pár dny uvedla, že byl útok na Českém Slavíkovi předem domluvený a zpěvákovi i údajnému útočníkovi hrozí pokuta až 50 tisíc korun. Jenže podle Bendiga rozhodně nebyl útok zinscenován a do záležitosti zapojil i právníky.  
26.02.2024 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

150 dní v base. Jan Bendig, trefený moukou po domluvě, se bude divit

 
Rasistický útok, který se nestal, v USA skončil vážným rozsudkem: 150 dní v base. V České republice podle Policie ČR falešně ohlásil rasistický útok na svou osobu romský zpěvák Jan Bendig, který byl „trefený moukou“ na Českém slavíku po domluvě. Jemu i „útočníkovi“ nehrozí vězení, ale pokuta 50 tisíc Kč. Z celého případu každopádně zůstává pachuť. „Lidé toho mají plné zuby. Zjevně totiž mainstreamu nestačí, aby lidé kohokoli tolerovali, po nich už se vyžaduje aktivní vřelá láska a sebemrskačství,“ sdělil ParlamentnímListům.cz advokát Radek Suchý.
25.02.2024 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

Skandál Jana Bendiga: K takovému činu se uvolí pouze trosky nebo šílenci, míní Jaroš

 
Nekompromisní kritika na účet Jana Bendiga pokračuje. Incident na Českém slavíkovi, kdy byl zpěvák "neznámým" mužem posypán moukou, měl být podle policie předem domluvenou akcí. To vyvolalo pořádný rozruch u české veřejnosti a na Bendiga se valí hejty ze všech stran. V tom pokračuje na sociálních sítích i Martin Jaroš, přední český image maker, který tento krok označil za čirou zoufalost. 
25.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

Bratr Jana Bendiga skončil po autonehodě v nemocnici, mohl za ni manažer

 
Marsell Bendig (25) vystoupil v pátek večer spolu se zpěvačkou Lucií Bikárovou na koncertu svého bratra Jana Bendiga (30) ve Znojmě. Cestou domů ale jeho manažer nezvládl řízení a narazil do svodidel. Jan Bendig byl prý z bratrovy nehody zdrcen. Jeho partner upozornil na nenávistné komentáře, které po ní přišly.
24.02.2024 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

Bendig schytává bídu za moučný útok: Ubohost, klesl na dno, píší lidé. Jiní tomu nevěří

 
Tohle Jan Bendig (30) opravdu přepískl. Podle policie byl incident z Českého slavíka 2023, kdy po zpěvákovi neznámý muž hodil mouku, předem zinscenován. Bendig tak na sebe chtěl zřejmě strhnout pozornost, ačkoliv on sám opakovaně tvrdil, že s útokem nemá nic společného. Lidé v komentářích na sociálních sítích jsou z této skutečnosti pořádně naštvaní a zpěváka častují kritikou.
24.02.2024 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)

Bratr Bendiga měl děsivou dopravní nehodu: Marsell skončil v nemocnici, Jan se zhroutil

 
Mladší bratr Jana Bendiga měl děsivou dopravní nehodu. Marsell Bendig společně s Lucií Bikárovou havarovali na dálnici, a to cestou z koncertu ve Znojmě, kde vystupovali jako Honzovi předskokani. Jak Marsell informuje na sociálních sítích, stál při nich bůh a z téhle noční můry se budou vzpamatovávat ještě hodně dlouho. Naštěstí vyvázli pouze s lehčími zraněními. 
24.02.2024 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (411 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »