Články k osobnosti

Jan Beer

  spisovatel, novinář, manažer

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Beer »
 

Kajínek si na vězení zvykl! Svoboda ho může zabít jako Ivana Jonáka

 
Moc se těší na svobodu, ale nejspíš si plně neuvědomuje, jaké peklo ho čeká! Redakce eXtra.cz oslovila Jana Beera - ředitele vězeňské školy - který nám prozradil, na co všechno si Jiří Kajínek po propuštění na svobodu bude muset zvyknout. Ve vězení se totiž adaptoval na zcela jiný život! Jak dopadl Ivan Jonák? Návrat na svobodu nezvládl. Svět se prostě změnil.
12.05.2017 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Beer (6 článků) , Jiří Kajínek (861 článků) , Ivan Jonák (124 článků) , Jiří Svoboda (513 článků) , Jiří Svoboda (513 článků)

Za Kasla v Praze kandiduje muž, který strávil sedm let ve vězení

 
Na kandidátce Demokratů Jana Kasla se objevil i muž, který si v devadesátých letech odseděl sedm let. Šlo o podvod s dotací a původně byl odsouzen k devíti rokům nepodmíněně. Jde o Jana Beera, který dnes působí jako ředitel učiliště pro vězně. Jan Kasl soudí, že je nyní Beer ve svém oboru respektován a má právo na druhou šanci.
30.09.2014 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Beer (6 článků)

Odseděl si sedm let, teď chce řídit dohled nad vězni

 
„Troufnu si tvrdit, že o začleňování trestanců do společnosti toho vím víc než jiní,“ říká jeden z kandidátů na nového ředitele Probační a mediační služby ČR Jan Beer (42). Jeho slova mají dvojí smysl. Beer se totiž sociální práci s vězni nejen po léta věnuje, v mládí ale také vězením sám prošel.
01.04.2014 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Beer (6 článků)

Poslouchejte, jak zpěvačka Věra Bílá chtěla spáchat sebevraždu

 
Zpěvačka Věra Bílá  (57) je na konci svých sil. Potíže s bydlením (rokycanská radnice ji chce přestěhovat do holobytu ), na smrt nemocný manžel i zklamání v dalších manažerovi ji dohnaly k myšlenkám na sebevraždu. "Ráno mi volala a říkala odhodlaně, že vypije prášky, které má před sebou," potvrdil Super.cz kamarád Věry Bílé Jan Beer. K nejhoršímu nakonec nedošlo jen díky souhře náhod. Poslechněte si, jak o svém pokusu o sebevraždu hovoří sama Věra Bílá.
04.10.2011 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Věra Bílá (163 článků) , Jan Beer (6 článků)

Středočeští vězni usedli do školních lavic. Zachrání studium i Romy?

 
V malebné obci Jiřice nedaleko Nymburka je věznice. Kdysi tam dlela sovětská posádka. Nyní tam je jedno z našich nejmodernějších vězení. Od letošního září také středoškolské učiliště pro vězně. Vymyslel, prosadil a do Jiřic mu pomohl Jan Beer, člověk, který kdysi chyboval a za podvod dostal tvrdý trest.
14.09.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Beer (6 článků)

Věra Bílá přišla o manažera, ten její honorář pošle radnici k umoření nájmu

 
Zpěvačka Věra Bílá (56) svou prostořekostí přišla o manažera, který jí sháněl vystoupení. Jana Beera se dotklo, že si na něj veřejně stěžovala, že jí dává malý honorář. Ten měla dostat za knihu, kterou o ní vydala Marie Formáčková. "Nesepsala s autorkou díla smlouvu a mě teď kritizuje. Ze svého jí posílám honorář, který složím na účet správcovské firmě města Rokycany, kterému dluží na nájmu," řekl Novinkám Beer.
28.02.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Věra Bílá (163 článků) , Jan Beer (6 článků)
« Předchozí 1 Další »