Články k osobnosti

Jan Maxa

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Maxa »
 

Vláda byla celkem úspěšná. Jako jedné z mála se jí podaří dovládnout do konce, zaznělo v ČT

 
O dluzích vůči voličům hovořili v Otázkách Václava Moravce poslanec KDU-ČSL Jan Bartošek, poslanec ČSSD Jan Birke, poslankyně Radka Maxová (ANO) a poslanec Pavel Kováčik (KSČM).
18.06.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (252 článků) , Jan Maxa (4 články)

Česká televize natočí nové díly První republiky. Dojde na ženskou emancipaci i legionáře

 
Seriál První republika se dočká druhé řady, její natáčení je naplánováno na letošní listopad. Režie nových třinácti dílů se opět ujme Biser A. Arichtev. „V druhé sezoně zachováme základní atributy tohoto výpravného seriálu, rodinné osudy, napětí i dějové vazby na milníky meziválečného Československa,“ vysvětluje kreativní producent seriálu Jan Maxa, podle kterého se v nových dílech objeví témata jako ženská emancipace ve 20. letech, rozvoj automobilismu nebo postavení legionářů ve společnosti. V hlavních rolích se objeví Markéta Plánková, Ján Koleník, Jan Vlasák, Veronika Arichteva, Jiří Vyorálek a další.
30.03.2016 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (300 článků) , Jiří Vyorálek (25 článků) , Ján Koleník (56 článků) , Jan Vlasák (19 článků) , Jan Vlasák (22 článků) , Jan Maxa (4 články)

Dovolená v Protektorátu? Zvažujeme pokračování, řekl šéf vývoje pořadů ČT

 
Dovolená v Protektorátu vzbudila obrovský zájem. O České televizi se po dlouhé době hodně psalo i v zahraničí. Názor ČT na pořad, na vzrušené reakce lidí i na možnost pokračování shrnul pro Novinky.cz Jan Maxa, ředitel vývoje pořadů a programových formátů České televize.
01.07.2015 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Jan Maxa (4 články)

ANO má tři nové místopředsedy. Překvapil brněnský primátor, shořel Martin Komárek

 
Místopředsedy ANO se na dnešním sněmu v prvním kole volby stali brněnský primátor Petr Vokřál, místopředsedkyně sněmovny Jaroslava Jermanová a pražská šéfka hnutí Radmila Kleslová. Čtvrtý místopředsednický post zůstal v prvním kole neobsazen. Ve druhém kole se o něj utkají poslanci Jan Volný a Radka Maxová. Delegátům to oznámil člen volební komise Matěj Fichtner.
28.02.2015 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (187 článků) , Martin Maxa (173 článků) , Radek Petr (188 článků) , Jan Maxa (4 články)
« Předchozí 1 Další »