Články k osobnosti

Jan Peter

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Peter »
 

Česko vyhrálo arbitráž o střešní nosiče. Britům 200 milionů platit nebude

 
Česká republika uspěla ve dvou arbitrážích, ve kterých požadovali britští občané Ivan Peter Busta a Jan Peter Busta a společnost Anglia Auto Accessories zhruba 200 milionů korun. V tiskové zprávě o tom v pondělí informovalo ministerstvo financí. Arbitráž se týkala náhrady škody za zmařenou investici do výroby střešních nosičů pro auta na Hodonínsku.
13.03.2017 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Peter (4 články) , Ivan Ivan (968 článků)

ŘSD: Příprava stavby dálnice D3 zdárně pokračuje

 
Hejtman Středočeského kraje Miloš Petera a generální ředitel ŘSD Jan Kroupa jednali se starosty obcí a měst dotčených výstavbou dálnice D3 ve Středočeském kraji o pokračování příprav této stavby.
20.01.2016 16:26 |

podobné články

Osobnosti: Jan Peter (4 články)

Nové knihy: Niedl, Zandl, Karonová, May i Lenormand

 
I na letní měsíce bohatá nabídka novinek přináší české prózy Františka Niedla a Patricka Zandla, román americké autorky Jan Karonové i pokračování čínské detektivní série Petera Maye. Nádavkem kniha o pivu a Praze, audiokniha Andrzeje Sapkowského a nemůže chybět ani komiks.
24.07.2015 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Zandl (6 článků) , Andrzej May (1 článek) , Jan Peter (4 články)

Babiš (ANO): Uspěli jsme v arbitráži s Anglia Auto Accessories o 200 milionů

 
Žalobci britská společnost Anglia Auto Accessories Ltd. a Ivan Peter Busta a Jan Peter Busta podali v květnu tohoto roku žalobu proti České republice u Stockholmského rozhodčího soudu u Stockholmské rozhodčí komory (Rozhodčí soud SCC) na základě česko-britské dohody o podpoře a ochraně investic z roku 1992.
26.10.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Peter (4 články)
« Předchozí 1 Další »