Články k osobnosti

James May

  scénárista, moderátor, žurnalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o James May »
 

Takhle bývalou hvězdu Top Gearu neznáte: S pivním pupkem a plavkami na půl žerdi na vznášedle

 
Moderátor Jeremy Clarkson po rozkmotření s tvůrci pořadu Top Gear začal pracovat na vlastním projektu z motoristického prostředí a jak se zdá, s kolegy Jamesem Mayem a Richardem Hammondem hodlají na Amazonu pracovat ve velkém stylu. Trio odletělo natáčet do Karibiku a právě Clarkson se na moři odvázal jako malý kluk.
13.03.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: James May (8 článků) , Richard Hammond (10 článků) , Jeremy Clarkson (99 článků) , James May (8 článků)

Top Gear bude moderovat Chris Evans: Už se těší, ale diváci moc ne

 
Už několik týdnů se řeší, kdo bude po slavné trojce Richard Hammond, James May a Jeremy Clarkson moderovat slavný pořad Top Gear. Dlouho se spekulovalo a už je rozhodnuto – bude to moderátor Chris Evans. A diváci se bojí, jak moc pořad zkazí.
16.06.2015 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Chris Evans (84 článků) , James May (8 článků) , Chris Evans (84 článků) , Chris Evans (84 článků) , Richard Hammond (10 článků) , Jeremy Clarkson (99 článků) , James May (8 článků) , Chris Evans (50 článků) , Evans Evans (158 článků)

Clarkson dostal padáka. BBC už hledají náhradu

 
Britská televize BBC už neobnovila smlouvu s moderátorem populárního pořadu Top Gear Jeremym Clarksonem. Současná smlouva mu vyprší do konce měsíce. Podle zákulisních informací ho chce BBC nahradit hvězdou ranní show Radia 2 a motoristickým nadšencem Chrisem Evansem. Richard Hammond a James May, kteří s Clarksonem pořad moderovali, už řekli, že sami natáčet dál nechtějí.  
25.03.2015 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Chris Evans (84 článků) , James May (8 článků) , Chris Evans (84 článků) , Chris Evans (84 článků) , Richard Hammond (10 článků) , Jeremy Clarkson (99 článků) , James May (8 článků)

Top Gear Live poprvé v Česku! Moderátorská esa jsou už v Praze

 
Legendární trio Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond dorazilo do Prahy. Přijeli uspořádat svoji pekelnou show. Česko poprvé uvidí Top Gear Live!
27.06.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: James May (8 článků) , Jeremy Clarkson (99 článků) , James May (8 článků)

Fanoušci Top Gearu, pozor: Tenhle muž s vizáží lenochoda je James May, když měl ještě krátké vlasy!

 
Britský televizní moderátor a novinář James May se proslavil především nošením opravdu příšerných košil, pruhovaných svetrů a v neposlední řadě také dlouhých vlasů a la Beatles, na které podle svých vlastních slov nedá dopustit.
27.07.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: James May (8 článků) , James May (8 článků)

Co všechno zvládá Range Rover Evoque?

 
Dnes pro vás máme opět po delší době jednu z částí povedených epizod britského Top Gearu. James May řídí Range Rover Evoque a ukazuje, co všechno tohle extrémně povedené auto dokáže.
27.06.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: James May (8 článků) , James May (8 článků)

Top Gear pokračuje

 
Pokud se nudíte o dlouhých zimních večerech, těšte se na datum 29.ledna. Tento den totiž začíná nová řada Top Gearu a podle tohoto traileru to opravdu bude stát za to. Ostatně jako vždy. Pánové Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May to prostě mají v malíčku.
18.01.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: James May (8 článků) , Richard Hammond (10 článků) , Jeremy Clarkson (99 článků) , James May (8 článků)

Šílený nápad: Vzducholoď a přívěs v jednom!

 
James May z britského automotoristického pořadu Top Gear se rozhodl pro opravdu šílený kousek. Odhodlal se s přáteli proletět v obytném přívěsu. A že přívěsy nelétají?
04.10.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: James May (8 článků) , James May (8 článků)
« Předchozí 1 Další »