Články k osobnosti

James Hetfield

  producent, zpěvák, skladatel, kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o James Hetfield »
 

Tatiana Vilhelmová se stala vítězskou 3. kola tváře. Zaslouženě?

 
V neděli se konalo poslední, finálové kolo 3. řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Absolutní vítězkou se stala Tatiana Vilhelmová, která vystoupila jako zpěvačka Zuzana Navarová. Druhé místo si vyzpíval Milan Peroutka jako Michael Jackson a třetí místo obsadila Markéta Konvičková jako leader kapely Metallica, James Hetfield. Jak jste spokojeni s výsledkem soutěže? Zasloužil si vítězství někdo jiný?
16.05.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1668 článků) , Tatiana Vilhelmová (466 článků) , James Hetfield (6 článků) , Zuzana Navarová (11 článků) , Milan Peroutka (195 článků) , Michael Jackson (616 článků) , Michael Jackson (616 článků) , Markéta Konvičková (292 článků)

Tvoje tvář má známý hlas: Roman Vojtek jako ďábel z kapely Metallica!

 
V neděli večer pokračuje osmým dílem fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas! Roman Vojtek odložil kozačky Heleny Vondráčkové z minulého dílu a tentokrát se promění v rockovou legendu Jamese Hetfielda z kapely Metallica.
21.10.2016 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (952 článků) , James Hetfield (6 článků) , Roman Vojtek (554 článků)

Oslavte konec pracovního týdne s Metallicou!

 
Dnes máte jedinečnou možnost proměnit se v Jamese Hetfielda, zpěváka legendární kapely Metallica, a dokázat, že zpěv je jedna z vašich silných stránek. K tomu všemu vám pomohou připravené karaoke od této legendární kapely! Zazpíváte si?
19.08.2016 18:15 |

podobné články

Osobnosti: James Hetfield (6 článků)

Metallica si zahrála během finále NHL hymnu a hned byl oheň na střeše! „Hanobení!“ čertí se Američané

 
Překvapivé interprety měla hymna Spojených států amerických při tradičním předzápasovém ceremoniálu před čtvrtým finále Stanleyova poháru mezi San Jose a Pittsburghem. Na kytary ji zahráli James Hetfield a Kirk Hammett ze skupiny Metallica. Domácím hokejistům Sharks to však k důležité výhře nepomohlo.
07.06.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: James Hetfield (6 článků)

Jak tráví dovolenou drsný frontman kapely Metallica? Staví hrady z písku

 
I ti největší ranaři, rockeři a metalisti se v kruhu rodinném mění v hodné beránky. Podívejte, jak zkrotl na pódiu vždy divoký zpěvák a kytarista kapely Metallica James Hetfield na prázdninách se svojí manželkou Francescou a jejich třemi dětmi Cali (17), Castorem (15) a Marcellou (12).
08.01.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: James Hetfield (6 článků)

Kytarista Hetfield z Metalliky házel kameny po fotografech!

 
O tom, že je kapela Metallica drsnějšího ražení, nikdo nepochybuje. V poslední době to zase potvrdil i zpěvák a kytarista v jednom James Hetfield (48), který nechtěl být na výletě s rodinou nikým rušen a po číhajících se fotografech házel kameny!
03.01.2012 17:15 |

podobné články

Osobnosti: James Hetfield (6 článků)
« Předchozí 1 Další »