Články k osobnosti

James Brolin

  herec, režisér, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o James Brolin »
 

Barbra Streisand slaví dvacáté výročí svatby

 
Herečka a zpěvačka Barbra Streisand se před dvaadvaceti roky seznámila s manželem Jamesem Brolinem. Dva roky nato se vzali a tento týden slaví dvacáté výročí svatby. Šestasedmdesátiletá americká hvězda jen vzácně ventiluje soukromé záležitosti na sociálních sítích, manželovi ale k výročí popřála na Twitteru.
04.07.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (67 článků) , James Brolin (4 články)

Barbra Streisandová: I po 16 letech manželství se stále držíme za ruce

 
Zpěvačka Barbra Steisandová (72) a herec James Brolin (74) se snaží, aby byl jejich vztah pořád romantický. Vzali se v roce 1998, ale stále se chovají jako čerstvě zamilovaní. Vodí se například za ruce.
15.12.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: James Brolin (4 články)

Na co sbalil manžel Barbru Streisand? Budete překvapeni...

 
Zpěvačka a herečka Barbra Streisand se do svého druhého manžela Jamese Brolina nezamilovala hned. Trvalo to přes dvacet let, než si ho všimla. Jako její první manžel Elliott Gould hrál James v thrilleru Kozoroh 1. Jenže dvaasedmdesátiletá americká diva ho začala registrovat až na konci devadesátých let. A několik měsíců se jí musel dvořit, než jí došlo, že je výjimečný a chce po jeho boku trávit zbytek života. Brolin si ji získal ve chvíli, kdy jí doma připravil její milované sushi. Po svatbě však doma už neuvařil nikdy nic.
18.11.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Elliott Gould (1 článek) , Barbra Streisand (67 článků) , James Brolin (4 články)

Neuvěříte: Barbra Streisand vypadá téměř v sedmdesáti lépe, než za mlada

 
Zpěvačka a herečka Barbra Streisand (69) v dubnu příštího roku oslaví sedmdesátiny. Nejen, že by jí tento věk nikdo nehádal, ale dokonce v poslední době vypadá lépe, než za mlada. Spolu s manželem Jamesem Brolinem (71) se vydala na večeři s přáteli do restaurace Katsuya v Hollywoodu.
18.10.2011 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (67 článků) , James Brolin (4 články)
« Předchozí 1 Další »