Články k osobnosti

Jakub Zdeněk

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jakub Zdeněk »
 

Jiří Strach poté, co mu Piráti zprznili Anděla Páně. 18 písmen

 
V novém volebním spotu se Piráti inspirovali pohádkou Jiřího Stracha Anděl Páně. Poslanec Jakub Michálek a ministr zahraničí Lipavský v ní hrají anděly, Zdeněk Hřib čerta a kandidát do europarlamentu Mikuláš Ferjenčík dokonce Ježíše. Na sociálních sítích také sdílel své „desatero“. Pro ParlamentníListy.cz už toto video okomentoval režisér Jiří Strach. Krátce a pro Piráty rozhodně ne pozitivně.
28.05.2024 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Strach (299 článků) , Jakub Zdeněk (39 článků)

Skupina CSG získala dvě významné posily do top managementu

 
Do průmyslově-technologického holdingu Czechoslovak Group vlastněného českým podnikatelem Michalem Strnadem nastoupily k 1. červnu dvě významné posily. Finančním ředitelem se stal Zdeněk Jurák, výrobním ředitelem skupiny CSG je nově Jakub Zdeněk.
05.06.2023 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Zdeněk (39 článků)

Zdeněk Godla a křivé obvinění? Kvůli nařčení insolvenčního správce ze zatajení peněz mu může hrozit až 5 let basy

 
Dycky problém. Herec Zdeněk Godla (47) se odvolal proti zrušení své insolvence, díky níž mohl z dluhu na 19 exekucích zaplatit jen zlomek proti původnímu milionu a půl. Jenže ve svých tvrzeních v dopise soudu de facto obviňuje insolvenčního správce z toho, že nepřiznal všechny peníze, které mu poslal. Jako by je pomalu zpronevěřil. „Pokud se prokáže, že to není pravda, mohlo by jít teoreticky o trestný čin křivého obvinění,“ sdělil eXtra.cz advokát Jakub Drábek. Sazba je v tom případě až pět let vězení natvrdo.
28.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Godla (120 článků) , Jakub Zdeněk (39 článků)

Zdeněk Godla ignoruje své milionové dluhy: Nic mu už nepomůže a přijdou exekutoři, myslí si advokát

 
Za finanční gramotnost má čtyři mínus. Herec Zdeněk Godla (47) se léta potýká s finančními problémy, poslední léta to nicméně vypadalo, že zmoudřel a dává si život i díky vysokým příjmům za herectví do pořádku. Jenže nyní mu soud zrušil oddlužení, jak informoval Blesk, a hrozí mu, že už brzy na něj „naskáčou“ exekutoři. „Ta šance je velice vysoká,“ řekl eXtra.cz advokát Mgr. Jakub Drábek.
25.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Godla (120 článků) , Jakub Zdeněk (39 článků)

Nejdojemnější Výměna manželek: Život v chudobě a zásah charity!

 
Málokterý díl reality show Výměna manželek proběhl v takovém klidu, vzájemné úctě, respektu, porozumění a chuti pomáhat si navzájem jako ten dnešní. Jako bonus diváky čekala příjemná změna. V jedné ze zúčastněných rodin byl na mateřské dovolené tatínek, takže se po celých deset dní starali o domácnost v Mikulově dva muži, Jakub (29) a Zdeněk (47). V Nové Vsi pod Pleší zase nejen svými mateřskými radami pomohla rázná Adriana (39) mladičké mamince Tereze (20). 
09.02.2022 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Zdeněk (39 článků)

Rána ČT, která chce přidat. Od Křečka i z Fialovy koalice

 
Od posledního stanovení poplatků uplynula dlouhá doba, uvědomuje si ombudsman Stanislav Křeček při reakci na úvahy o navýšení poplatků pro veřejnoprávní média. Zároveň ale dává za pravdu těm, co tvrdí, že publicistika a zpravodajství v ČT nejsou vyvážené. Záměr podle slov Jakuba Michálka spíše nepodporují ani Piráti, protože se lidem všechno zdražuje a už je toho na ně moc. Hana Aulická Jírovcová považuje podobné úvahy za drzost a Zdeněk Škromach upozorňuje na prudký nárůst nákladů domácností v důsledku nehorázných a uměle vyhnaných cen energií.
27.01.2022 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (617 článků) , Stanislav Křeček (613 článků) , Jakub Zdeněk (39 článků)

Zdeněk Jemelík: Otázky Václava Moravce k justici

 
Kdyby ANO nemělo Helenu Válkovou, muselo by si ji vymyslet. Kdykoli je třeba vystoupit v televizi k problematice práva a spravedlnosti a justice, paní profesorka to zvládne věcně, nekonfrontačním způsobem a s ženským šarmem. V neděli ji přizval Václav Moravec jako předsedkyni mandátového a imunitního výboru Poslanecké sněmovny do Otázek spolu s předsedou poslaneckého klubu Pirátů Jakubem Michálkem na debatu o současných problémech justice.
20.12.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (764 článků) , Jakub Zdeněk (39 článků)

StarDance opouští Andrea Sestini Hlaváčková. Hlasujte pro tanec večera

 
Ani šestý díl taneční show StarDance se nevyhnul změnám. Ze zdravotních důvodů se přímého přenosu nemohl zúčastnit Zdeněk Chlopčík, a tak ho zastoupil choreograf a tanečník Václav Kuneš, který si porotcovské křeslo vyzkoušel už v deváté řadě v roce 2018. V závěru večera soutěž opustil na základě hlasování televizních diváků taneční pár Andrea Sestini Hlaváčková a Jakub Necpál.
20.11.2021 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (46 článků) , Jakub Zdeněk (39 článků) , Andrea Hlaváčková (203 článků)

Zdeněk Jemelík: Justiční pele-mele u Moravce 24. října 2021

 
V druhé části Otázek Václava Moravce dne 24.října 2021 se probíralo pravé pele-mele témat a názorů převážně k justiční problematice. Václav Moravec si k tomu přizval výjimečně vyrovnanou trojici diskutujících, nesporně způsobilých vyjadřovat se k daným námětům na úrovni: Pavla Blažka, Jakuba Michálka, Roberta Pelikána, tedy dva bývalé ministry spravedlnosti a předsedu poslaneckého klubu Pirátů.
27.10.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (764 článků) , Pavel Blažek (839 článků) , Jakub Zdeněk (39 článků) , Zdeněk Blažek (42 článků)

Lidé si mě berou stranou, aby mi to řekli... Covid pasy i do restaurace? Šéfkuchař Pohlreich je pro. Zato hospodský rebel vyletěl

 
Je libo do restaurace nebo ke kadeřníkovi? Jen s negativním testem nebo po očkování. Takové úvahy začínají v České republice nabírat na síle. Podle Hospodářských novin stát navíc chystá mobilní aplikaci s informacemi, zda byl člověk očkován, má negativní test na koronavirus nebo dostatečnou hladinu protilátek. Kromě ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) se o tom zmínil i nový ministr zdravotnictví Petr Arenberger a nyní i známý majitel restaurací a šéfkuchař Zdeněk Pohlreich pro server ŽivotvČesku.cz. Všichni to vidí jako možnost nastartovat ekonomiku, kterou už rok drtí koronavirus. Za nesmysl a prodávání svobod to však považuje Jakub Olbert, provozovatel známé pražské restaurace Šeberák, který má i přes zákaz stále otevřeno.
16.04.2021 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3332 článků) , Zdeněk Pohlreich (648 článků) , Zdeněk Petr (202 článků) , Jakub Zdeněk (39 článků)

Pirát Michálek vynesl spory ve vládě. Babiš namletý na kousíčky. A budou ho v tom koupat

 
Hosty první hodiny nedělní Partie televize Prima byli poslanci Ondřej Veselý (ČSSD), Vlastimil Válek (TOP 09), Jakub Michálek (Piráti) a Zdeněk Ondráček (KSČM). Všichni se tvrdě pustili do premiéra Andreje Babiše (ANO). „Ty kroky, které se tam staly, byly obrovské osudové chyby. My jme vedli jednání i s ministry a spousta z nich byla zděšena z toho, že jim do toho premiér zase zasáhne,“ konstatoval Michálek. „On když jedná, tak se tváří, že on je o něco žádán. Ta jednání jsou šílená,“ přisadil si Veselý.
14.02.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26327 článků) , Ondřej Veselý (164 článků) , Ondřej Veselý (164 článků) , Jakub Zdeněk (39 článků) , Zdeněk Ondřej (72 článků) , Jakub Veselý (3 články)

Důchodci trpí politikou vlády. Nejen oni, udeřilo z TOP 09. Děsí mě, jak to tu skončí, dodala Pirátka

 
Do předvolební debaty serveru Blesk.cz přišli olomoucký hejtman a poslanec Ladislav Okleštěk (ANO), bývalý hejtman Plzeňského kraje Josef Bernard (za STAN), středočeský zastupitel Zdeněk Štefek (KSČM), bývalý poslanec a lounský radní Michal Kučera (TOP 09), jednička na kandidátce ČSSD ve Zlínském kraji a bývalá europoslankyně Olga Sehnalová, pirátská lídryně v Moravskoslezském kraji Zuzana Klusová a náměstkové moravskoslezského hejtmana Jakub Unucka (ODS) a Lukáš Curylo (KDU-ČSL). Řešil se zejména koronavirus a to, jak postihl jednotlivé supiny obyvatel. Přišlo i na zhodnocení opatření. „Děkují mi,“ tvrdí nyní Okleštěk o tom, jak se vyjadřují obyvatelé k uzavření oblastí v jeho kraji. A Bernard se nestačí divit. „Já jsem jako v Jiříkově vidění. Nejdražší školení – stálo nás to půl bilionu… Pořád stejný otázky,“ spílá a doporučil, ať už příště nebereme do velení někoho „v červeném svetru, kdo si děla selfíčka na letišti.“
08.09.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Sehnalová (99 článků) , Jakub Zdeněk (39 článků) , Zdeněk Lukáš (37 článků)

Jakub, Pavel, Rostislav a Žaneta: Přežili ohnivé peklo v Bohumíně, které rozpoutal žhář Zdeněk K.

 
Tři muži a jedna žena spasili útěkem přes balkony svůj život, když v sobotu Zdeněk K. (54) schválně zapálil dveře bytu v 11. patře paneláku v Bohumíně.  Dva se i přesto vážně popálili a jsou na JIP v nemocnici, jeden z hostů osudného narozeninového večírku má lehčí zranění, Jakub vyvázl bez zranění. Opilého žháře, který útočil kvůli sporům se synem (†30) a manželkou (†53), poslal soud do vazby. Hrozí mu doživotí.
12.08.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Zdeněk (39 článků)

Agáta Prachařová a její muži: Nikdy dlouho sama nezůstala, milenci si u ní podávali dveře

 
Už není tajemstvím, že Agáta Prachařová (34) po měsících samoty narazila na spřízněnou duši. Jejím novým objevem je makléř Zdeněk Turek. I když ještě není rozvedená, manželství s Jakubem už dávno hodila za hlavu a užívá si svobody. Agáta ani v minulosti nikdy nezůstávala dlouho sama, partneři si u ní mnohdy podávali dveře...
15.12.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3954 článků) , Jakub Zdeněk (39 článků)

Dohra Moravce: Lži o zemědělství. Protesty v Německu, zní z Agrární komory

 
Ve druhé polovině října došlo v Otázkách Václava Moravce také na situaci v českém zemědělství. Debatovali spolu rektor ČZU Petr Sklenička, ředitel České společnosti ornitologické Zdeněk Vermouzek a Jakub Hruška z Ústavu výzkumu globální změny AV ČR. Tajemník Agrární komory ČR Jan Doležal však tvrdí, že v pořadu zazněly zavádějící informace. A přičítá to na vrub médií.
29.10.2019 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Doležal (48 článků) , Zdeněk Petr (202 článků) , Jakub Zdeněk (39 článků) , Petr Václav (1049 článků) , Zdeněk Hruška (26 článků) , Zdeněk Hruška (26 článků)

Dohra Moravce: Lži o zemědělství. Protesty v Německu, zní z Agrární komory

 
Ve druhé polovině října došlo v Otázkách Václava Moravce také na situaci v českém zemědělství. Debatovali spolu rektor ČZU Petr Sklenička, ředitel České společnosti ornitologické Zdeněk Vermouzek a Jakub Hruška z Ústavu výzkumu globální změny AV ČR. Tajemník Agrární komory ČR Jan Doležal však tvrdí, že v pořadu zazněly zavádějící informace. A přičítá to na vrub médií.
29.10.2019 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Doležal (48 článků) , Zdeněk Petr (202 článků) , Jakub Zdeněk (39 článků) , Petr Václav (1049 článků) , Zdeněk Hruška (26 článků) , Zdeněk Hruška (26 článků)

Po zádech běhá mráz. Pokud o mně tohle zveřejníte, bude zle, napsal nám poslanec Michálek. Takže to zveřejňujeme

 
Dovolenou potřebuje každý. I pražský primátor Zdeněk Hřib. Ale jelikož je česká metropole hlavní devízou Pirátů, jal se ho svým způsobem zastoupit poslanec a předseda sněmovního klubu Jakub Michálek. Ten byl podle dvou očitých svědectví radničních politiků na jeho místě na pražské radnici viděn opakovaně. ParlamentníListy.cz se této informaci vydaly po stopě.
27.10.2019 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Zdeněk (39 článků)

Po zádech běhá mráz. Pokud o mně tohle zveřejníte, bude zle, napsal nám poslanec Michálek. Takže to zveřejňujeme

 
Dovolenou potřebuje každý. I pražský primátor Zdeněk Hřib. Ale jelikož je česká metropole hlavní devízou Pirátů, jal se ho svým způsobem zastoupit poslanec a předseda sněmovního klubu Jakub Michálek. Ten byl podle dvou očitých svědectví radničních politiků na jeho místě na pražské radnici viděn opakovaně. ParlamentníListy.cz se této informaci vydaly po stopě.
26.10.2019 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Zdeněk (39 článků)

Primátor Zdeněk Hřib v centru Prahy servíroval houbového kubu

 
Tisíce porcí vánoční rybí polévky i houbového kuby dnes na Staroměstském náměstí v Praze rozdával pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti), kterému asistovali předseda strany Ivan Bartoš i místopředseda Jakub Michálek. Zprávu přinesla ČTK.
23.12.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Zdeněk (39 článků) , Ivan Ivan (2952 článků)

Na Staroměstském náměstí se rozdávala rybí polévka. Akci poprvé vedl primátor Hřib

 
Tisíce porcí vánoční rybí polévky i houbového kuby dnes na Staroměstském náměstí v Praze rozdával pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti), kterému asistoval předseda strany Ivan Bartoš i místopředseda Jakub Michálek. Naběračky se Hřib ujal netradičně již den před Štědrým dnem, v minulých letech rozdávali primátoři polévku až 24. prosince. V pondělí Pražany i jiné návštěvníky metropole nasytí starosta Prahy 1 Pavel Čižinský (Praha 1 Sobě).
23.12.2018 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Zdeněk (39 článků) , Ivan Ivan (2952 článků) , Pavel Bartoš (62 článků)
« Předchozí 1 2 Další »