Články k osobnosti

Jakub Wagner

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jakub Wagner »
 

Pronikl do CIA, vynášel informace pro československou rozvědku a KGB. Teď o něm vznikl film

 
Dokument režiséra Jakuba Wagnera s názvem Rino - Příběh špiona popisuje biografickým způsobem příběh Karla Köchera, kterému se jako jedinému agentovi bývalého východního bloku podařilo proniknout do americké CIA. Odtud vynášel informace pro československou rozvědku a KGB.
08.09.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Wagner (4 články) , Karel Köcher (9 článků)

Legendární Váňa hodlá útočit na devátý titul v sedle Tiumena

 
Žokej Josef Váňa dělá v těchto dnech všechno pro to, aby se 13. října postavil na start tradičního překážkového dostihu Velké Pardubické a zaútočil na své deváté vítězství, čtvrté v řadě v sedle hnědáka Tiumena. Váňa si přitom na konci dubna zlomil stehenní kost a byl na operaci. Nyní trénuje a dnes také poprvé shlédl dokumentární hraný film, který o něm rok a půl natáčel režisér Jakub Wagner.
29.08.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váňa (190 článků) , Jakub Wagner (4 články)

Josef Váňa: Nejtěžší závod je lidský život

 
Žokej Josef Váňa je prostě legenda. Osminásobný vítěz Velké pardubické pustil do svého života na déle než rok režiséra Jakuba Wagnera s jeho štábem. Pozoruhodný časosběrný dokumentární film Váňa s podtitulem Největší závod je život sám má premiéru 6. září. Podívejte se na trailer.
24.08.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Váňa (190 článků) , Jakub Wagner (4 články)

S režisérem Jaroslavem Fuitem o novém českém Road movie Dvojka

 
Nový český film Dvojka režiséra Jaroslava Fuita má navzdory názvu několik prvenství: na pole celovečerní hrané tvorby jím poprvé vstupuje nejen režisér, ale také scenárista Richard Malatinský, kameraman Viktor Smutný, producentka Lenka Čintalanová, herec Jakub Wagner a také společnost HBO. Ta film jen deset dnů po premiéře, 20. prosince, nabídne svým divákům v jediném uvedení jako předvánoční dárek.
14.12.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Wagner (4 články) , Richard Wagner (31 článků) , Jára Nový (143 článků)
« Předchozí 1 Další »