Články k osobnosti

Jakub Štáfek

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jakub Štáfek »
 

Bývalka Jakuba Štáfka se ztrácí před očima: Timková (31) bojuje s poruchou příjmu potravy

 
Herečka Monika Timková je kost a kůže! Hvězda Slunečné byla vždy štíhlá, ale v posledních letech její extrémně vyhublá postava a trčící kosti jasně naznačovaly, že s ní není něco v pořádku. A tak šla s pravdou ven. Monika se potýká s poruchou příjmu potravy a má problémy se sebepřijetím sama sebe, přiznala v rozhovoru pro Blesk.cz. Jak s problémem bojuje?
26.05.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků) , Monika Timková (32 článků)

Od Matěje Jordána po Laviho. Populární herec Jakub Štáfek slaví 32 let

 
Oblíbený herec Jakub Štáfek slaví dnes 32. narozeniny. Aktuálně září na plátnech kinosálů ve snímku Vyšehrad: Fylm, který i spolurežíroval. Komedie byla dokonce tak navštěvovaná, že se stala třetím nejúspěšnějším filmem po prvním víkendu v historii České republiky. Pro eXtra.cz mimo jiné řekl, zda se Vyšehrad dočká i pokračování.
22.05.2022 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků) , Matěj Jordán (47 článků)

Dnes slaví narozeniny Jakub Štáfek a Andrej Polák z Ulice

 
Zatímco Jakub Štáfek je stále, ačkoliv už v Ulici nehraje, svou rolí Matěje Jordána profláknutý, málokterý divák hned napoprvé uhádne, koho hrál herec Andrej Polák.
22.05.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků) , Andrej Polák (5 článků) , Matěj Jordán (47 článků)

Štáfek vs. Mariánek? Zápas nebude! Tomu ťuňťovi nemá smysl dávat větší prostor, říká herec

 
Na co sáhne, to se mu daří. Jakub Štáfek (31) je nejen úspěšný herec, nyní i režisér, ale také zápasník. Má za sebou dva souboje, ze kterých si odnesl jasnou výhru. V kleci jsme ho měli vidět i s Gáborem Borárosem nebo kontroverzním influencerem Jonem Mariánkem. Ani jeden z těchto bojových duelů se však neuskuteční. “Ta výzva Mariánka, to byl výstřel do tmy. Tomu ťuňťovi nemá smysl dávat větší prostor,” prozradil Jakub v rozhovoru pro eXtra.cz.
10.05.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků) , Tomu Tomu (302 článků)

Jakub Štáfek o Ivetě Bartošové: Měl jsem vůči ní předsudky, přiznává otevřeně

 
Na slavnostní premiéře minisérie Iveta nechyběl ani herec a režisér Jakub Štáfek. Co říká na příběh zesnulé popové princezny? “Já patřím do skupiny lidí, kteří měli nějaké předsudky, reflektoval jsem ji těch posledních pár let před její smrtí, kdy byla terčem posměšků,” prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz. Co ho po zhlédnutí seriálu překvapilo a změnil svůj názor?
09.05.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6953 článků) , Jakub Štáfek (206 článků)

Jakuba Štáfka dojala rekordní návštěvnost Vyšehradu. Nečekal jsem to, žasne. Dočkají se diváci pokračování filmu?

 
Jakub Štáfek je náležitě pyšný. A právem. Vyšehrad: Fylm, kde si zahrál hlavní roli kontroverzního fotbalisty Lavického, ovládl české kinosály. “Nečekali jsme, že se zařadíme na pozici třetího nejúspěšnějšího filmu po prvním víkendu,” prozradil Štáfek v rozhovoru pro eXtra.cz. Do svých rukou si přitom vzal i scénář a celé dílo režíroval. Mohou se diváci těšit na pokračování a je něco, co by zpětně udělal jinak? 
07.05.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků)

Štáfek: Věřili jsme, že to s filmem můžeme urvat. Od Laviho si ale rád odpočinu

 
"Ve filmu je spousta fórů, které vznikly až na place, úplnou náhodou. Mohli jsme si dovolit improvizovat," říká Jakub Štáfek, představitel Laviho.
27.04.2022 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků)

Lavi, řítí se jak lavina! Jakub Štáfek s Vyšehradem trefil zlatou žílu: Kolik už vydělal?

 
Prostě zlatej kluk. A to nejen Julius Lavický, ale také Jakub Štáfek. Jeho zbrusu nový počin Vyšehrad: Fylm totiž trhal rekordy i během druhého víkendu po premiéře. Podle oficiálních údajů z Unie filmových distributorů ho již v kinech navštívilo necelých 350 tisíc diváků a celková tržba dosahuje k šedesáti milionům korunám. 
27.04.2022 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků) , Julius Julius (80 článků)

GLOSA: Z kluka z Ulice je fenomén jménem Vyšehrad. Co stojí za Štáfkovým úspěchem?

 
Jakubu Štáfkovi se to povedlo. Z jeho režisérské prvotiny Vyšehrad: Fylm se doslova přes noc stal fenomén. Za první víkend jej v kinech vidělo přes 200 tisíc platících diváků. Podle předpokladů by v pondělí měl počet diváků překročit třísettisícovou hranici. A proč je zrovna tento film popisující životní trampoty smyšleného fotbalisty Juliuse Lavického tak úspěšný? Nejen kvůli hláškám, které již stihly zlidovět, ale také díky autentičnosti příběhu. Ten byl totiž inspirovaný skutečnými událostmi.
25.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků)

Šárka Vaculíková slaví 35: Promluvila o žhavých scénách se Štáfkem ve Vyšehradu

 
Oblíbená herečka Šárka Vaculíková slaví 35. narozeniny. Kráska z Ulice naposledy zazářila po boku Jakuba Štáfka ve snímku Vyšehrad: Fylm. Podala velmi dobrý výkon, podle portálu expres.cz však coby novomanželka hlavního hrdiny sváděla nelehký boj s erotickými scénami.
25.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků) , Šárka Vaculíková (65 článků)

Štáfek se chlubil koitem s Chýlkovou. Ivanka byla skvělá, provokoval Krause

 
Diváci se rozhodně nenudili. Oblíbený moderátor si do svého pořadu Show Jana Krause tentokrát pozval herce a režiséra Jakuba Štáfka. Stalo se tak krátce po premiéře filmu Vyšehrad, ve kterém si herec střihl lechtivou scénku s Ivanou Chýlkovou, Krausovou manželkou. "Máme tam tak třicetivteřinový koitus," chlubí se. Právě to se stalo hlavním tématem známé talk show. 
22.04.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Chýlková (359 článků) , Jan Kraus (1206 článků) , Jakub Štáfek (206 článků) , Jana Krausová (79 článků) , Jana Krausová (79 článků)

Jakub Štáfek z Ulice a Specialistů září v nekorektní komedii Vyšehrad: Fylm. Co herec na roli fotbalisty Laviho říká?

 
Jakub Štáfek se proslavil především rolí Matěje Jordána v nekonečné Ulici a k širšímu publiku ho dostali také Specialisté. Největší ohlasy mu však nečekaně přinesl seriál Vyšehrad, ve kterém poprvé ztvárnil kontroverzní postavu fotbalisty Laviho. K té se opět vrací v novém filmu.
21.04.2022 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků) , Matěj Jordán (47 článků)

Fotbalista Lavi ovládl české kinosály! Na Vyšehrad: Fylm vyrazil o Velikonocích rekordní počet diváků

 
Tvůrci dlouho očekávaného filmu s názvem Vyšehrad: Fylm slaví veliký úspěch. Fanoušci seriálu o kontroverzní fotbalové hvězdě Juliovi Lavickém v podání herce Jakuba Štáfka (31) se v hojném počtu nahnali do kina, aby si nenechali zbrusu nový snímek ujít. Návštěvnost byla doslova rekordní. Napříč Českou republikou se na Vyšehrad během prvních dvou dní přišlo podívat více než 204 tisíc lidí!
20.04.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků)

Budoucí paní Štáfková uchvátila: Dominika má rok po porodu postavu jako proutek

 
Herec Jakub Štáfek (31) má štěstí nejen v kariéře, ale také v lásce. Jeho největší životní oporou, snoubenkou a matkou sedmiměsíční dcery je Dominika Doležalová (29), kterou si za pár měsíců vezme za manželku. Ohnivá zrzka se ukázala ve společnosti na slavnostní premiéře snímku Vyšehrad: Fylm, na kterou oblékla splývavé šaty, a bylo znát, že má rok po porodu postavu jako proutek. Redakce eXtra.cz se o tom přesvědčila na vlastní oči.
17.04.2022 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků)

Prachy mají téct jako řeka. Příliš šetřit by se nemělo, říká Jakub Štáfek

 
Jakub Štáfek (31) se před rokem stal otcem, teď má za sebou úspěšnou premiéru očekávané filmové komedie o zhýralé fotbalové hvězdičce. V rozhovoru pro Magazín DNES říká, že sám je vlastně rád, že to až do profesionálního fotbalu nedotáhl. Promluvil i o rodinné terapii a žádosti o ruku.
15.04.2022 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků)

Hrdličky na Vyšehrad Fylmu: Zamilovaní Štáfek a Drahokoupil vyvedli krásné přítelkyně

 
Jaro už je v plném proudu a s ním i společenské akce, na kterých nesmějí chybět žádné české hvězdy. Jednou z nich byla i slavnostní premiéra snímku Vyšehrad: Fylm, který navazuje na velmi oblíbený stejnojmenný seriál o zhýralém fotbalistovi Juliu Lavickém. Kromě představitele filmové "kopačky" Jakuba Štáfka (31) s partnerkou či Veroniky Khek Kubařové s manželem (34) si premiéru nenechala ujít někdejší fotbalová hvězda Jan Koller (49) v doprovodu štíhlé tmavovlásky a zamilovaný Vojta Drahokoupil (26).
13.04.2022 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Koller (98 článků) , Jakub Štáfek (206 článků) , Vojtěch Drahokoupil (146 článků) , Veronika Kubařová (193 článků)

Módní policie z premiéry filmu Vyšehrad: Ošuntělý Pavlásek, rudá Kubařová a Štáfek coby James Bond

 
V pondělí 11. dubna se v pražském Cinema City konala premiéra filmu Vyšehrad: Fylm. Na akci dorazili hlavní představitelé, mezi nimiž nechyběl Jakub Štáfek, Veronika Khek Kubařová, Sára Sandeva nebo Šárka Vaculíková. Kdo se svým oblečením zazářil a kdo naopak propadl?
12.04.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků) , Šárka Vaculíková (65 článků) , James Bond (693 článků) , Veronika Kubařová (193 článků)

Jakub Štáfek vyvedl do společnosti ohnivou zrzku: Tuhle kočku si bude letos brát

 
Herec Jakub Štáfek (31) vyvedl po delší době do společnosti svou krásnou snoubenku a matku své dcery Dominiku. Na slavnostní premiéře snímku Vyšehrad: Fylm, na které byla i redakce eXtra.cz, se k sobě velmi měli a rozdávali úsměvy na všechny strany. Ohnivá zrzka svou odvážnou volbou outfitu zastínila i herečky, které ve filmu hrají. Podívejte se, jak to osudové ženě Štáfka, kvůli které zrušil i zápas pod organizací Oktagon, slušelo.
12.04.2022 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků)

Jakub Štáfek alias Lavi láká na Vyšehrad Fylm: Nic takového v Česku nemáme!

 
Jakub Štáfek (31) se herecky vypracoval do mnoha typů rolí. Kluk Matěj z Ulice, policista ve Specialistech, Morthy z komediálního filmu Shoky&Morthy nebo svérázný sportovec Lavi z velmi úspěšného seriálu Vyšehrad. Která z nich ho bavila nejvíc? V kinech se brzy můžete těšit i na FYLM Vyšehrad, kde se Jakub podílel dokonce i na scénáři a režii. V pořadu Život ve hvězdách na TV Nova láká diváky na filmovou premiéru. "Nic takového na českém trhu není!" 
02.04.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků)

Shoky & Morthy: Jakub Štáfek a Štěpán Kozub rozdělili Česko. Jedni jásají, druzí jsou zhnusení

 
Diváci Prima COOL se dnes večer mohli královsky pobavit u komedie s názvem Shoky & Morthy: Poslední velká akce. Tak trošku hororový snímek plný černého humoru si užili fanoušci herců Jakuba Štáfka (31) a Štěpána Kozuba (26) alias Shokyho a Morthyho. Úspěšné duo youtuberů, jejichž cesty se pomalu rozchází, se rozhodnou natočit „poslední velkou akci“. Spolu se svými přáteli se vypraví vstříc objasnění záhady Devíti Křížů.
01.04.2022 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (206 článků) , Štěpán Kozub (43 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »