Články k osobnosti

Jakub Štáfek

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jakub Štáfek »
 

Dvojnásobný otec Štáfek o rodičovství: Je to skvělý, lidé by se měli množit, říká oblíbený herec

 
Herec Jakub Štáfek je v neustálém zápřahu. V současné chvíli patří dozajista mezi nejžádanější české herce, ale do toho je také tatínek od rodiny. Svou hereckou kariéru však společně s rodinou zvládá skloubit na jedničku a ještě si tuto pozici náramně užívá. Nedávno se stal dvojnásobným tatínkem a září štěstím. "Je to skvělý! Lidé by se měli množit," říká v rozhovoru pro eXtra.cz. Jednu výtku však přece jen našel. 
22.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)

Nepříjemné překvapení pro Timkovou. V pořadu Buchty a plechovky se setká se svým expartnerem Štáfkem

 
Holčičí autorevue Bábovky a plechovky je zpět pro novou sezónu s lehkou obměnou. Je jí moderátorka Monika Timková, která doplní Terezu Tobiášovou. Ta pro ni hned na úvod připravila nepěkné překvapení. Prvním hostem se totiž ukázal být Moničin bývalý partner, herec Jakub Štáfek. A ani jeden z nich o vzájemném setkání předem nevěděl.
14.02.2024 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků) , Tereza Tobiášová (8 článků) , Tereza Tobiášová (8 článků) , Monika Timková (36 článků)

Štáfek a Ferencová v odvážné postelové scéně: Policie Hvar odstartovala s plnou parádou

 
Jako oheň a voda. Taková je ústřední dvojice nového seriálu Policie Hvar, kterou ztvárnili Jakub Štáfek (33) a Alžběta Ferencová (31). Ti to hned po seznámení pěkně rozjedou a rovnou skočí do postele, kde svedou bitvu o to, kdo z nich bude nahoře. Ukázku a rozhovor s těmito herci poskytla redakci eXtra.cz TV Nova.
05.02.2024 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)

Kdo je kdo v seriálu Policie Hvar: Štáfek s Ferencovou hrají totální protiklady, Pšenička bude svádět chorvatské dívky

 
Televize Nova právě spustila vysílání svého chorvatského projektu. Seriál Policie Hvar se odehrává na jadranském ostrově. Ústřední dvojice ve stylu oheň a voda v něm bude řešit zločiny českých a slovenských turistů. Této úlohy se zhostili Jakub Štáfek a Alžběta Ferencová, kteří si užili natáčení na slunečných plážích.
04.02.2024 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)

Jakub Štáfek a Patricie Pagáčová (Solaříková) vyběhli do hereckého světa z jedné startovní čáry. Přečtěte si, komu se daří v kariéře lépe

 
Jejich prvním velkým projektem se stala Ulice. V seriálu se potkali jako sourozenci, dvojčata, Jordánovi. Do seriálu naskočili hned v úvodu první série, aniž by tušili, na jak dlouho se jim kulisy seriálu stanou druhým domovem. Jejich role byly pro diváky atraktivní a se seriálem vlastně oba vyrostli.
02.02.2024 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)

V novém seriálu Extraktoři si zahrál kladného drsňáka, Jan Révai se ale dnes nad vlastní kriminální minulostí usmívá

 
Spolu s Jakubem Štáfkem se devětačtyřicetiletý Révai nedávno divákům představil v trochu netradičním seriálu natočeném v zahraničí. Seriál ukazoval dobrodružnou cestu dvou mladých dívek, které byly v zahraničí uneseny, a také složitý a zdlouhavý proces jejich návratu do rodné země.
11.12.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Révai (100 článků) , Jakub Štáfek (239 článků)

Sourozenci Jordánovi po letech spolu. Pagáčová se Štáfkem ušli od Ulice pořádný kus cesty, dnes je zdobí úspěšné kariéry

 
Jedny z prvních rolí pro ně byla dvojčata v seriálu Ulice. Krásná herečka Patricie Pagáčová v roli Terezy Jordánové a Jakub Štáfek v roli Matěje Jordána se spolu setkávali téměř každý den po dobu dvanácti let na natáčení. V té době to však byli mladí teenegeři, kteří s herectvím teprve začínali. Ovšem dnes jsou známý pro naprosto jiné role. Stále se, ale setkávají jak před kamerami, tak i na různých akcích. Nyní se spolu ukázali na tiskové konferenci k jarnímu schématu TV Nova, kde nechyběla ani redakce eXtra. Jak se sourozenci Jordánovy po takové době změnili a kam se herci posunuli?  
08.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků) , Matěj Jordán (53 článků) , Tereza Jordánová (106 článků)

Náročné natáčení seriálu Extraktoři: Jakub Štáfek musel v Turecku zachraňovat psychiku štábu

 
Na Voyo je právě k vidění nový špionážní šestidílný thriller Extraktoři. Seriál je založen na skutečných případech dívek, které zůstaly uvězněné v zahraničí a nemohly se dostat domů do České republiky. V rolích hlavních agentů se předvedl Jan Révai (49) a Jakub Štáfek (33). Ten se během náročného natáčení v Turecku ukázal jako opravdový zachránce, který držel celý štáb, jak redakci eXtra.cz prozradila kreativní producentka.
03.11.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Révai (100 článků) , Jakub Štáfek (239 článků)

Jakub Štáfek poodhalil soukromí. Spím lépe než manželka, pochlubil se dvojnásobný tatínek, pak své krásné ženě vysekl poklonu

 
Jakub Štáfek je nejen úspěšný herec, ale i pyšný tatínek dvou dětí. S manželkou vychovávají dvě dcery, starší Olivii a mladší Jasmínu. O tom, jak rodičovství zvládá a jak mu jde dohromady skloubit pracovní život s tím rodinným, se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
25.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)

Rozjetý Štáfek, fešák Révai či táta Hanychové s manželkou po dlouhé době ve společnosti. Hvězdná premiéra Extraktorů

 
Celebrity měly zase jednou příležitost vyhodit si trochu z kopýtka. Hodily se do gala a vyrazily na slavnostní promítání zbrusu nového seriálu Extraktoři, kde kromě eXtra.cz nechyběly ani jeho hlavní hvězdy Jan Révai a Jakub Štáfek. Podpořit je ale přišla i řada dalších známých tváří. 
24.10.2023 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Révai (100 článků) , Jakub Štáfek (239 článků)

Jana Nagyová se vrací na obrazovky: Legendární Arabela zazáří v pokračování Hořkého světa

 
Právě probíhá natáčení druhé série divácky oblíbeného seriálu Hořký svět z prostředí sladoven a pivovarů. Kromě starých postav, kterým dominuje Bolek Polívka, Matouš Ruml, Jakub Štáfek, Eva Holubová a Barbora Černá, se však můžeme těšit na opravdu silnou podporu v podobě nově příchozí legendární princezny Arabely neboli herečky Jany Nagyové (64). Rozhovor o tom, jak se jí k seriálu po téměř čtyřiceti letech vracelo, poskytla redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.
01.10.2023 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (419 článků) , Bolek Polívka (685 článků) , Matouš Ruml (117 článků) , Jakub Štáfek (239 článků) , Jana Nagyová (1740 článků) , Barbora Černá (28 článků) , Bára Černá (28 článků) , Jana Nagyová (1733 článků) , Barbora Černá (21 článků)

Jakub Štáfek: Dobrá zpráva pro všechny, kdo mají tohoto fešáka rádi v dramatických rolích

 
Kdyby žil v Hollywoodu, nejspíš by ho dětství strávené před kamerou svedlo na scestí plné drog a špatné společnosti. V malém českém rybníčku z něj však vyrost herec, který nepřestává překvapovat talentem i nápady.
18.08.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)

Jakub Štáfek se stal dvojnásobným tatínkem: Šťastný herec ukázal dceru a dojemně se vyznal manželce

 
Herec Jakub Štáfek má pořádný důvod k radosti - stal se dvojnásobným tatínkem! "Budu se opakovat, ale ženy by měly vládnout světu," oznámil radostnou novinku na svých sociálních sítích snímkem, který vznikl ještě na porodním sále. Se ženou Dominikou se těší z příchodu další holčičky, které dali nádherné jméno.
06.08.2023 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)

Jakub Štáfek je dvojnásobným tatínkem. Prozradil i jméno miminka

 
Jakub Štáfek (33) se na sociálních sítích pochlubil šťastnou novinou. S manželkou Dominikou (30) se dočkali druhého potomka. V příbězích na Instagramu ukázal dceru a prozradil i její jméno.
06.08.2023 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)

Vondráčková a Hejdová jako dvojčata, Borhyová vsadila na hluboký výstřih: Krásky z Novy se sladily do modré

 
O celebrity a herecké hvězdy rozhodně nebyla nouze na středeční tiskové konferenci TV Nova. Nechyběla plejáda osobností známých z obrazovky – namátkou Jan Čenský, Václav Kopta, Jakub Štáfek, Kateřina Brožová, Adéla Gondíková, Martin Finger nebo populární moderátorské duo Televizních noviny Lucie Borhyová a Rey Koranteng. A na akci se to hemžilo rovněž dámami v modrém – Lucie Vondráčková a Zorka Hejdová dokonce zvolily podobný blankytný odstín topu bez ramínek a bílé volné kalhoty. Omylem se tak oblékly téměř jako dvojčata. Na tiskovce nechyběli ani fotografové eXtra.cz.
03.08.2023 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků) , Jan Čenský (197 článků) , Kateřina Brožová (599 článků) , Adéla Gondíková (485 článků) , Václav Kopta (258 článků) , Lucie Borhyová (1705 článků) , Jakub Štáfek (239 článků) , Martin Finger (40 článků) , Rey Koranteng (173 článků)

Hrdina Jakub Štáfek: Z auta zachránil holčičku, která se dusila. Zaskočil jí bonbón

 
Jakub Štáfek (33) se zachoval jako pravý hrdina. V den jeho třiatřicátých narozenin, které oblíbený herec trávil v zahraničí v Chorvatsku, se v jeho blízkosti začalo cizí rodině dusit dítě. Herec bez zaváhání ihned přispěchal na pomoc. Díky jeho rychlým reflexům holčička přežila. Dramatickou situaci Jakub popsal na svém Instagramu.
12.07.2023 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)

Specialisté: Kriminální příběhy jako vystřižené ze života se nikdy neomrzí

 
Svižný tým vyšetřovatelů se s diváky nerozloučí ani během letního vysílacího plánu. Přestože se osazenstvo seriálu občas trochu změní a třeba postava Jakuba Štáfka divákům přece jen chybí, jako celek je seriál jeden z nejkvalitnějších, které Nova kdy pustila do světa.
26.06.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)

Matěj z Ulice ušel kus cesty: Lavi je nyní u ledu, Jakub Štáfek bude dvojnásobným tátou

 
Populární herec, ale taky režisér, scenárista či MMA bojovník Jakub Štáfek, dnes slaví 33. narozeniny. Svou kariéru nastartoval  už jako kluk v seriálu Ulice. Zahrál si taky divokého Laviho ve Vyšehradu, v soukromém životě je ale daleko klidnější. Jak brzy dvojnásobný táta řekl pro iRozhlas, je třeba rozlišovat, kde je v roli a jak se chová v normálním životě.
22.05.2023 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)

Jakub Štáfek podruhé tátou, ukázal těhotnou manželku: To nejlepší nakonec, napsal

 
Herec Jakub Štáfek (32) na svém Instagramu zveřejňuje fotky z dovolené. Ta poslední mnohé překvapila. Zvěčnil na ní totiž svoji ženu s těhotenským bříškem. „To nejlepší na konec,“ napsal k příspěvku Štáfek, který tak světu oznámil, že bude dvojnásobným tatínkem.
07.04.2023 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)

Otec roku Jakub Štáfek pečuje o svou princezničku: S Lavim jsou jako nebe a dudy

 
Herec Jakub Štáfek (32) se proslavil mnoha svými rolemi, nejvíc si ho však diváci spojují s fotbalistou Lavim. Bezohledný, hloupý blondýn, který zvoral všechno, co mu přišlo pod ruku, se od svého představitele ale hodně liší. Štáfek je spokojeným tátou dcerky Olívie, pro kterou by udělal úplně všechno. S rodinkou si momentálně užívá na dovolené v Chile, o čemž referuje na svém Instagramu.
12.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (239 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »