Články k osobnosti

Jakub Prachař

  herec, textař, kytarista, moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jakub Prachař »
 

Jakub Prachař zazáří v šílené komedii Franta mimozemšťan. On je i v reálu z jiné planety, směje se mu Ramba

 
Blízká setkání po česku již brzy v našich kinech. Jakub Prachař (40) bude coby Franta mimozemšťan v nové komedii trápit Terezu Rambu (34). Ta o něm má v tomhle směru jasno. Z jiné planety její kolega opravdu pochází. Nejen o tom herci promluvili pro eXtra.cz přes distribuční společnost, která také poskytla pohled do zákulisí.
10.12.2023 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků) , Tereza Ramba (439 článků)

Zamilovaná Agáta vyrazila s Dopitou na dovolenou. Takhle šťastně už dlouho nevypadala

 
Agáta Hanychová je šťastná. Se svým partnerem Miroslavem Dopitou a všemi dětmi vyrazila na víkend na hory, kde si užívají zimních radovánek plnými doušky. Na svých sociálních sítích se nechala slyšet, že Mirek je ten nejlepší muž v jejím životě.
09.12.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků) , Agáta Hanychová (3721 článků)

KARENDcera Hanychové Mia: Celá babička Veronika, nezapře ani Ilju Prachaře, rozplývají se lidé

 
Šestiletá dcera Agáty Hanychové Mia rodinu nezapře. Dcera Agáty Hanychové se podle fanoušků podobá čím dál víc své babičce Veronice žilkové. A to ne jen kvůli blond vlasům, ale malá kráska se již teď nebojí pozornosti a herecké geny jsou znát. Agátiny "holčičky" pobavila hned několikrát. Zároveň nezapře podobu s tatínkem Jakubem Prachařem i jeho dědečkem, hereckou legendou Iljou Prachařem.
29.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ilja Prachař (12 článků) , Jakub Prachař (1410 článků) , Agáta Hanychová (3721 článků)

Agáta si nebezpečně zahrává: Kašle na zákazy Soukupa i Prachaře a dcery opět ukazuje světu

 
Influencerka Agáta Hanychová pořádně provokuje. Zřejmě se rozhodla sabotovat přání tatínků svých dvou dcer, byznysmana Jaromíra Soukupa a herce Jakuba Prachaře, kteří si výslovně nepřejí, aby se jejich ratolesti objevovaly na sociálních sítích. Bývalá modelka to sice nějakou dobu dodržovala, nyní ale Miu s Rozárkou na Instagramu opět ukazuje.  
28.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků) , Agáta Hanychová (3721 článků)

Prachař ve své nejbizarnější roli? Zahraje si mimozemšťana Frantu. Je tam určitá podoba mezi mnou a jím, směje se

 
Jakub Prachař (40) v roli mimozemšťana už zanedlouho ovládne česká kina. Premiéra komedie Franta mimozemšťan je naplánována na jaro příštího roku. Jak je patrné z traileru, který redakci eXtra.cz poskytli distributoři, máme se opravdu na co těšit.
22.11.2023 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků)

Agáta šije do Soukupa s Prachařem: Jeden dává na alimenty jen pár tisíc měsíčně, druhý odešel i s hrnci, zlobí se

 
Agátě Hanychové pomalu, ale jistě začíná docházet trpělivost. Nejenže se dohaduje o svou dceru Rozárku s bývalým partnerem Jaromírem Soukupem, ale k tomu začal dělat problémy i její bývalý manžel Jakub Prachař. Hanychová si teď do obou rýpla na svém Instagramu a z jejích slov bylo znát pořádné rozhořčení!
22.11.2023 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků) , Agáta Hanychová (3721 článků)

Agáta Hanychová šije do tatínků Mii a Rozárky: Do pusy si nevidí Prachař ani Soukup, zuří

 
Jak se ukázalo, tatínkové dvou mladších dětí influencerky Agáty Hanychové, herec Jakub Prachař a podnikatel Jaromír Soukup, kážou vodu a přitom pijí víno. Na svém Instagramu si trojnásobná maminka posteskla, že nesmí své dcery Miu a Rozárku ukazovat na sociálních sítích, ale přitom oba její bývalí se v minulosti svými ratolestmi také pochlubili. 
20.11.2023 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků) , Agáta Hanychová (3721 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)

Agáta a potíže s tatínky dcer: Kvůli Soukupovi trpí, a teď jí pije krev Prachař, který se prý pomátl

 
Agáta Hanychová (38) pořídila každému dítěti vlastního tatínka a teď za to kromě jedné výjimky pyká. S půlroční Rozárkou se musí kvůli Jaromíru Soukupovi (54) loučit vždy na dlouhých osm hodin a teď jí začal házet klacky pod nohy i otec šestileté Mii, Jakub Prachař (40), jak Agáta prozradila ve svém tradičním živáku pro holčičky. 
19.11.2023 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků) , Agáta Hanychová (3721 článků)

Agáta prozradila, co brání svatbě s Mirkem Dopitou: Důvodem je Jakub Prachař

 
Už je to nějaký pátek, co Agáta Hanychová potvrdila vztah se svou bývalou láskou Miroslavem Dopitou. A protože nedávno na sociálních sítích ukázala prstýnek, tak se fanoušci domnívali, že se dvojice dokonce zasnoubila. Tak to ale není. Agáta vyvrátila spekulace o zásnubách a jak se zdá, tak do svatby se už nikdy ve svém životě nepohrne. Důvod stručně vysvětlila webu TN.cz. 
17.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků) , Agáta Hanychová (3721 článků)

Smrt legendárního Jozefa Pátroviče: Byl to démon, říká Jakub Prachař, lítost sdílel i Slávik

 
V pátek obletěla Česko i Slovensko zpráva o úmrtí Jozefa Pátroviče. Slavný slovenský důchodce a ikona talentové show odešel v úctyhodném věku 82 let. Do paměti se Pátrovič zapsal nejen divákům, ale i porotcům Česko Slovensko má talent. Svůj smutek vyjádřil na sociálních sítích Jakub Prachař, ke kterému se přidala i Marta Jandová. 
04.11.2023 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků) , Marta Jandová (1033 článků)

Jakub Prachař se hrdě fotil s Shopaholicadel: Sandeva ho sepsula a lidé zkritizovali

 
Bizarní influencerce Shopaholicadel neodolal ani Jakub Prachař. Ten na svém Instagramu sdílel fotografii se svou krásnou přítelkyní Sárou Sandevou a v pozadí právě s Adélou Pulcovou. Herecký pár se netajil, že má ze setkaní spíše legraci. Mezitím influencerka brala situaci vážně a popsala ji jako nejlepší zážitek v životě. Fanoušci však ze snímku nadšení nejsou a pro změnu se kritiky dočkal Prachař. 
31.10.2023 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků)

Trápení Davida Prachaře. Fešný syn mu dělá starosti, prochází silnou pubertou

 
Jako zasloužilý otec pěti dětí zná herec Jakub Prachař moc dobře období puberty. Nyní si tímto obdobím se svou ženou, herečkou Lindou Rybovou, procházejí u svého nejmladšího syna Františka. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jak s jeho patnáctiletým potomkem puberta "mlátí". 
15.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (184 článků) , David Prachař (205 článků) , Jakub Prachař (1410 článků)

Vojta Dyk kráčí ve stopách Brzobohatého: Jako drag queen šokoval vzhledem přerostlé krůty

 
Oblíbený herec a hudebník Vojtěch Dyk umí pořádně překvapit. To předvedl i v jednom z dílů Česko Slovensko má talent, kde všichni zůstali zírat v němém úžasu, zejména pak Jakub Prachař. Tomu Dyk k narozeninám totiž připravil originální dárek, kdy zazpíval coby růžová drag queen a poznal by ho pouze málokdo. 
20.09.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků) , Vojtěch Dyk (949 článků) , Tomu Tomu (368 článků)

Agáta v tom není sama. Slavné maminky, které mají každé dítě s jiným otcem. Má to tak i hvězda Titanicu či Madonna

 
Influencerka Agáta Hanychová začátkem září na svém Instagramu potvrdila rozchod s podnikatelem Jaromírem Soukupem, se kterým má od dubna dcerku. Pozornost však strhl fakt, že Agátě to neklaplo ani se třetím otcem jejího dítěte. Již jí to nevyšlo s Miroslavem Dopitou, se kterým má syna Kryšpína, ani s Jakubem Prachařem, s nímž má dceru Miu. Není ale sama. I jiné slavné maminky zařídily každému svému dítěti vlastního tatínka. 
13.09.2023 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků) , Agáta Hanychová (3721 článků)

Agátin milostný život byl plný zklamání, se Soukupem mělo být vše jinak. I na třetí dítě ale zůstala sama

 
Rozchod Agáty Hanychové s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, který influencerka oznámila v neděli na svém Instagramu, je pro trojnásobnou maminku „životní prohrou“, jak se sama vyjádřila. Znamená mimo jiné také to, že vztahy se všemi muži, se kterými má bývalá modelka dítě, se jí rozpadly. V minulosti to byl například vztah s bývalým hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou nebo manželství s hercem Jakubem Prachařem.
03.09.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků) , Agáta Hanychová (3721 článků)

Osudové lásky jubilanta Prachaře: Jakub randil s Issovou, u Hanychové zažil divočinu. Štěstí našel u krásné Sandevy

 
Oblíbená postava českého showbyznysu Jakub Prachař dnes slaví 40. narozeniny. Na obrazovkách a pódiích se objevuje neustále, často však plní také stránky novin a webů. Jeho soukromý život je totiž hodně bohatý a po Prachařově boku se objevila řada partnerek. Teď je už nějakou dobu šťastný díky herečce Saře Sandevě. Jak ho citoval Blesk, nebránil by se ani založení rodiny.
30.08.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1410 článků) , Sara Sandeva (134 článků)

Ondřej a František Soukupovi o konci Nightworku: Dyka skoro nevzali, za rozpad mohly drogy

 
Hudební skladatel a producent Ondřej Soukup (72) promluvil o založení kapely Nightwork. Téhle skupině, kterou tvořil zpěvák Vojtěch Dyk, zpěvák a hudebník Jakub Prachař, syn Ondřeje František Soukup, muzikant a herec Jan Maxián, basista Radim Genčev a bubeník Ondřej Kollár, totiž zpočátku nikdo nevěřil. Nakonec si je Ondřej vzal pod svá křídla, což bylo nejlepším rozhodnutím, jak zavzpomínal v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Tam byl se svým synem Františkem, který promluvil o zániku kapely, za kterým dost možná stály drogy. 
16.08.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (356 článků) , Jakub Prachař (1410 článků) , Vojtěch Dyk (949 článků) , Jan Maxián (42 článků) , František Soukup (76 článků)

David Prachař v roli Josefa Rychtáře: V seriálu Iveta ztvárňuje národem zavrhnutého vdovce

 
Působí jako dobrák a velký sympaťák, ale v minulosti už ukázal, že umí hrát tak, až z jeho projevu mrazí. David Prachař (64) bude ve třetí řadě seriálu Iveta, která se právě začala natáčet, představovat pruďase Josefa Rychtáře (65), vdovce po zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové (†48). Toho obestírá řada kontroverzí. Jak se otci Jakuba Prachaře role povede?
14.08.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (205 článků) , Jakub Prachař (1410 článků) , Iveta Bartošová (7027 článků) , Josef Rychtář (1403 článků)

Slovenská hvězda chystá film s Prachařem a Kotkem: Půjde o českou verzi Pařby ve Vegas

 
Na festival ve Varech nejezdí pouze české celebrity, ale i slovenské. Jednou z nich byla i herečka Katarína Morháčová, která již několik let žije a pracuje v Americe. Nepřijela však pouze na festival, letos na Slovensku natáčí film s Jakubem Prachařem a Vojtěchem Kotkem, jak prozradila redakci eXtra.cz.
12.07.2023 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (520 článků) , Jakub Prachař (1410 článků)

Divoký odjezd Prachaře a Rupperta z Varů: Vtípky i laškování s krásnými partnerkami

 
Filmový festival v Karlových Varech se pomalu blíží ke konci. České celebrity tak postupně mizí z kolonády a ze svých hotelů zpět domů. Ve čtvrtek například odjížděli herec Jakub Prachař (39) nebo zpěvák Matěj Ruppert (45). Odjezdy se podařilo nafotit redakci eXtra.cz.
09.07.2023 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (178 článků) , Jakub Prachař (1410 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »