Články k osobnosti

Jakub Kroner

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jakub Kroner »
 

Šťastný nový rok, aneb „Sex ve městě na tatranský způsob“ na Netflixu

 
Film Šťastný nový rok Jakuba Kronera z roku 2019 zrovna neláme rekordy ve sledovanosti, přesto se režisér rozhodl obdarovat nás druhým dílem, takže 30.12. se v kinech můžete podívat na pokračování osudů čtyř kamarádek, které si v prvním filmu vyjely do Tater odpočinout od života.
28.12.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kroner (10 článků)

Dagmar Havlová o nové roli ve filmu Šťastný nový rok 2: Učila jsem se slovensky!

 
Už v neděli 26. prosince zamíří předpremiérově do kin pokračování filmu Šťastný nový rok! Do dvojky přizval režisér Jakub Kroner (34) i bývalou první dámu Dagmar Havlovou (68), která si natáčení sama velmi zkomplikovala.
17.12.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1433 článků) , Jakub Kroner (10 článků)

Česká Láska nebeská: Co má komedie Šťastný nový rok společného s britským filmovým hitem

 
Hvězdné obsazení v čele s oblíbeným českých hercem Jiřím Bartoškou (74), to je zimní romantická komedii Šťastný nový rok, která měla v kinech premiéru před dvěma lety během vánočních svátků. Snímek se dočkal srovnání s britským hitem Láska nebeská, i když jeho kvalit zdaleka nedosahuje. Proč se toto přirovnání používá a co dalšího jste o filmu Jakuba Kronera nevěděli?
09.10.2021 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (782 článků) , Jakub Kroner (10 článků)

RECENZE: Telenovela se zkřížila se Sexem ve městě a Kameňákem

 
Šťastný nový rok Jakuba Kronera, slovenská horská komedie s několika českými herci, vypadá, jako by si úplně neujasnila žánr. Snaha použít snad všechny existující klišé a zasáhnout co nejširší cílovou skupinu vytvořila zvláštní hybrid. Slibné momenty střídají propady hluboké jak Macocha.
23.12.2019 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kroner (10 článků)

Filmové premiéry: Everest, Marquerite, Takovej barevnej vocas letící komety, LokalFilmis a Boží mlýny

 
Hrané drama Everest rekapituluje jednu z nejtragičtějších expedic. Komediální drama Marguerite vypráví o nejstrašnější slavné zpěvačce všech dob. Celovečerní dokument Takovej barevnej vocas letící komety vypráví o Filipu Topolovi, skladateli, textaři, klavíristovi a zpěvákovi skupiny Psí vojáci. Mladý slovenský režisér Jakub Kroner natočil první slovenský celovečerním animovaný film LokalFilmis. Vznik železné opony rekonstruuje dokument Boží mlýny.
24.09.2015 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Filip Topol (26 článků) , Jakub Kroner (10 článků)

Nová DVD: Kontraband, Love, Černobílý svět a Mupeti

 
Tento týden vychází americký akční thriller Kontraband s Markem Wahlbergem v hlavní roli. Film Love režiséra Jakuba Kronera se stal hitem slovenských kin. Černobíálý svět se vrací do šedesátých let na americkém Jihu.
29.05.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Mark Wahlberg (85 článků) , Jakub Kroner (10 článků)

Film Love nezná míru ani nadhled

 
Teprve čtyřiadvacetiletý slovenský režisér Jakub Kroner chtěl, podle svých slov, natočit film o skutečných mladých lidech ze současné Bratislavy. Výsledek však stojí za vidění jen v několika málo pasážích, ve kterých se nám autor nesnaží nic vyprávět.
12.01.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kroner (10 článků)

Filmové premiéry - Muži, kteří nenávidí ženy, West Side Story, Kazatel Kalašnikov a Love

 
Tento týden vstupuje do kin dlouho očekávaný film Davida Finchera Muži, kteří nenávidí ženy, natočený podle prvního dílu bestselleru Stiega Larssona Milénium. Projekt 100 startuje legendárním americkým muzikálem West Side Story. Snímek Kazatel Kalašnikov je životopisné drama muže, který vyměnil dráhu drogového dealera za poslání: zachránil ve válkou zmítaném Súdánu stovky unesených a osiřelých dětí. A hitem slovenských kin se loni stalo milostné drama mladého filmaře Jakuba Kronera Love – o lásce i penězích.
12.01.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Stieg Larsson (47 článků) , Jakub Kroner (10 článků) , David Story (1 článek)

Love je jen film pro náctileté, i když má své pěkné momenty

 
Vypadat cool, mluvit cool, žít cool, to je diktát mainstreamové mládeže i filmu Love slovenského režiséra Jakuba Kronera. Poněkud nevyvážená směs komedie, romantiky a "gangsta" dramatu má potenciál stát se emocionální jízdou pro publikum pod 25 let.
10.01.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kroner (10 článků)

V lednu přijde do kin slovensko-český snímek Love

 
12. ledna 2012 příjde do našich kin snímek režiséra Jakuba Kronera Love. Na Slovensku , kde se promítá již 8 týdnů, jej vidělo 107 tisíc diváků. ...
16.12.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kroner (10 článků)
« Předchozí 1 Další »