Články k osobnosti

Jakub Janda

  skokan na lyžích

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jakub Janda »
 

Jakub Janda... Marek Benda chvíli váhal, pak začal mluvit. I o Vondrovi, Klausovi a rozčileném Babišovi

 
ROZHOVOR Druhé místo, čtyři mandáty během deštivých voleb, vykroužkování Alexandra Vondry i překvapivý nárůst oproti průzkumům. Poslanec ODS Marek Benda považuje volební výsledek strany za „geniální“. A také za důkaz, že odchod Václava Klause mladšího občanské demokraty nijak nepoškodil. V rozhovoru upozornil, že v dnešní době jsou voliči i parlamenty po Evropě politicky roztříštěnější. Každý chce být totiž individualista.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9403 článků) , Jakub Janda (509 článků) , Alexandr Vondra (1145 článků) , Marek Benda (535 článků) , Marek Janda (6 článků)

Jakub Janda se raduje: Putin padá. A Babiš se v Asii vyhnul Číně

 
Zástupce lobbistického spolku Evropské hodnoty Jakub Janda informuje na svém facebookovém profilu o tom, že ruský prezident Vladimir Putin padá. „Je dobrou zprávou, že agresivní diktátor ztrácí důvěru obyvatel, které ovládá. Na druhou stranu pak většinou bývá ještě brutálnější,“ poznamenal Janda.
21.01.2019 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3345 článků) , Jakub Janda (509 článků)

Nejen Putin. Také někdo mnohem větší a mocnější. Analytik Janda ví, proč Soukup kandiduje

 
Majitel a generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup oznámil vstup do politiky, čímž rozvířil české společenské vody. Někteří lidé mají za to, že jsou jeho politické sliby svou kvalitou srovnatelné s jakostí toaletního papíru, jiní mu přejí úspěch a doufají, že se svým hnutím LIST Jaromíra Soukupa uspěje. Analytik think-tanku Evropské hodnoty Jakub Janda vidí za Soukupovým vstupem do politiky Rusko a Čínu.
17.01.2019 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků)

Bývalý hradní protokolář Sklenář se stal poradcem Petříčka. Jakub Janda žádá veřejnou diskusi o vlivu Číňanů

 
Bývalý ředitel protokolu na Pražském hradě Miroslav Sklenář se stal členem týmu poradců ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD). Jako externí poradce radí ministrovi v oblastech zahraniční politiky, administrativy a organizačních záležitostí.
16.01.2019 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků) , Tomáš Janda (30 článků)

Jakub Janda: Máme sponzorovat Vodičkův svaz bojovníků za svobodu? Ani náhodou. Předložím návrh o neziskovkách

 
ROZHOVOR V Českém svazu bojovníků za svobodu je spousta lidí s morálním kreditem a členů, kteří pečují o památníky a naše historické dědictví, ale nazval jsem je pofidérním spolkem proto, co z něj udělali pan Vodička s panem Andresem – vedení svazu. Vezměte si, že v roce 2006 měl tento svaz přes 10 tisíc členů, k dnešnímu dni je to polovina. Většina členů odešla po jejich aférách s financováním, poté, co se provalila jejich minulost,“ vysvětluje svou kritiku ČSBS v rozhovoru pro PL.cz poslanec ODS Jakub Janda. Vysvětluje i to, že není nepřítel neziskovek, těch, co mají nějaký společenský přínos. „Což si o gender neziskovkách nemyslím.“
16.01.2019 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků)

„Adorují bývalé estébáky.“ Poslanci hrozí za kritiku Svazu bojovníků pokuta 100 tisíc

 
„Pofidérní spolek adorující bývalé estébáky, konfidenty, komunistické policajty a jiné přisluhovače režimu.“ To pronesl o Českém svazu bojovníků za svobodu poslanec Jakub Janda (ODS), který se proslavil hlavně díky kariéře skokana na lyžích. Svaz na něj následně podal trestní oznámení. Ačkoli policie vyjádření nevyhodnotila jako trestný čin, situací se má nyní podle informací deníku Právo zabývat mandátový a imunitní výbor Sněmovny, který může Jandovi udělit vysokou pokutu.
15.01.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků)

Jan Ziegler: Souhlasím, ČSBS hájí komunistické zločince, antisemity a popírače holocaustu

 
Poslanec za ODS Jakub Janda se tvrdě opřel do tzv. Českého svazu bojovníků za svobodu. Označil jej za pofidérní spolek adorující bývalé estébáky, konfidenty, komunistické policajty a jiné přisluhovače režimu“.
14.01.2019 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků)

Šéf neziskovky Janda se věnoval Zemanově kauze Huawei. Šířil extrémně vulgární text o pohlavních orgánech

 
Výkonný ředitel think-tanku European Values a politický komentátor Jakub Janda na svém twitteru sdílel příspěvek z facebookové satirické stránky KKRD Boys. KKRD Boys se ve svém příspěvku, plném nadsázky, v souvislosti s kauzou Huawei zamýšlejí, jak by to vypadalo: „Kdyby se někde na slavnostní recepci na ambasádě servírovaly ku*dy a krpatej žlutej miliardář by vytáhnul ze slipů kradenýho černýho ču*áka z Kamerunu“ a varují, co čeká každého, kdo má „velký péro“ a „z tohodle čínskýho krámu pošle koc fotku, jak si toho mastodonta třeba přiškrcuje páskem od županu!“
11.01.2019 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků)

Jiří Baťa: Dříve skákal na můstcích, dnes vyskakuje v politice

 
Asi se každý dovtípí, že jde o bývalého, nikterak zvlášť úspěšného sportovce, skokana na lyžích Jakuba Jandu. To jméno je poněkud zavádějící, může být totiž také zaměňováno s jeho jmenovcem, Jakubem Jandou z Evropských hodnot, mj. také bývalého, tentokrát pornoherce. Ale zpět ke skokanovi, dnes politikovi za ODS, Jakubovi Jandovi.
11.01.2019 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků)

Poslanec ODS Janda se pustil do Svazu bojovníků za svobodu. Je to prý spolek, oslavující estébáky

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor se bude zabývat prohlášením bývalého skokana na lyžích a současného poslance občanských demokratů Jakuba Jandy, v němž kritizoval Český svaz bojovníků ze svobodu (ČSBS). Ten na něj podal trestní oznámení za to, že svaz označil za „pofidérní spolek adorující bývalé estébáky“ poté, co svaz udělil medaili komunistickému poslanci Zdeňku Ondráčkovi. „Za kritikou Vodičkova svazu si stojím, instituci zneužívá a zničil ji,“ říká poslanec v rozhovoru pro server Info.cz.
09.01.2019 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků)

Pofidérní spolek adorující estébáky. Poslanci Jandovi hrozí postih za kritiku svazu bojovníků za svobodu

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor dostal podle informací Práva od policie na stůl další případ, kterým by se měl v příštích dnech zabývat. Tentokrát jde o poslance Jakuba Jandu (ODS).
09.01.2019 04:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků)

Jakub Janda pochválil Babiše. A také pohrozil čínskému velvyslanci, že pojede domů

 
Analytik think-tanku Evropské hodnoty Jakub Janda vítá, že vláda Andreje Babiše (ANO) se má na pozoru před čínskými firmami Huawei a ZTE. Znamená to mimo jiné, že vláda posoudí, v kterých institucích se čínské technologie zbavovat, což je podle analytika krok správným směrem.
08.01.2019 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Jakub Janda (509 článků)

Kdo má děti, nemůže mít radost. Profesor Keller o válce a míru dneška: Vážné čtení

 
ROZHOVOR „Irák, Libye a Sýrie tvořily hráz expanzi náboženských fanatiků,“ říká sociolog a filozof Jan Keller, který hájí barvy ČSSD v Evropském parlamentu. Podle něj se zbořením této pomyslné hráze povedlo západním spojencům odstartovat masovou migraci do Evropy a destabilizaci umírněných režimů v arabském světě. Americký prezident Donald Trump je prý nevyzpytatelný a to neprospívá nikomu. Další část rozhovoru se věnovala postojům prezidenta Miloše Zemana a také jeho kritice. Podle analytika Jakuba Jandy prý Rusko a Čína v letošním roce zesílí svůj tlak. Prezident Zeman je podle Jandy služebníkem obou těchto zemí. „Když takhle vypadá ‚myšlenkový tank‘, hrozně by mě zajímalo, jak asi vypadá myšlenková stříkací pistolka,“ trefuje se Keller do práce Jakuba Jandy v think-tanku Evropské hodnoty.
08.01.2019 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků) , Jakub Janda (509 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Jakub Janda Číňanům: Mysleli jste si, že nás máte v hrsti. Ale...

 
Analytik think-tanku Evropské hodnoty Jakub Janda má za to, že Číňané udělali velkou strategickou chybu, když začali vyvíjet tak velký tlak v záležitosti svých firem Huawei a ZTE. Chyby dělají, protože si myslí, že už mají Českou republiku v podstatě v hrsti. České zpravodajské služby, které v poslední době hojně kritizuje prezident Zeman, však ukazují, že nás Čína v hrsti ještě nemá.
03.01.2019 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků)

Jakub Janda na silvestra odhalil vše o našem ohrožení ze strany Ruska a Číny

 
Ředitel Evropských hodnot Jakub Janda nezahálí ani na silvestra a Nový rok. V oba sváteční dny prezentoval na svém Facebooku obsáhlé texty, burcující do zbraně proti ruským a čínským „nepřátelům“.
02.01.2019 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků)

Homoklády. Anální pravda. Vlhké sny Cempera s Jandou. Divoké bilancování Lubomíra Volného

 
Ke konci roku patří bilancování a ohlédnutí za minulostí. Jedním z těch, kdo se ho chopil, je poslanec SPD Lubomír Volný. Prý si v roce 1989 nedokázal představit, že bude muset o 29 let později bránit základní svobodu na názor. „Vůbec jsem si neuměl představit, že nám bude ukradena minimálně jedna generace mladých lidí, kteří místo toho aby byli svobodní a kritičtí, se dobrovolně vzdají práva přemýšlet vlastní hlavou,“ říká poslanec. A kopl si i do Jana Cempera a Jakuba Jandy...
31.12.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků)

Babiš terminátor, hlášení močení a kafe za 20 miliard: Takhle se letos „bavili“ poslanci

 
Poslanci stihnou za rok ve Sněmovně stovky hodin projevů. A někdy během nich dokážou i pobavit. Ať už úmyslně, nebo náhodou. Letos bodovali za řečnickým pultíkem tradičně premiér Andrej Babiš (ANO), exministr Miroslav Kalousek (TOP 09) nebo třeba bývalý reprezentant ve skocích na lyžích Jakub Janda (ODS).
31.12.2018 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Jakub Janda (509 článků) , Miroslav Kalousek (6707 článků)

Ohrožení suverenity. Jakub Janda burcuje před nebezpečím z Číny

 
Setkání čínského velvyslance s českým premiérem neušlo Jakubu Jandovi z think-tanku Evropské hodnoty. Podle něho jsou jen dvě možnosti, buď si servilní vystupování Babiše velvyslanec vymyslel, anebo je to ohrožení naší suverenity. Vláda, která se klaní čínskému totalitnímu režimu a místo obrany před čínskou špionáží si radši klekne a poprosí o odpuštění, to by byla katastrofa pro českou suverenitu,“ bije na poplach opět ředitel Evropských hodnot.
26.12.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků)

Jakub Janda zaútočil na Jaromíra Jágra

 
Zástupce lobbistického spolku Evropské hodnoty Jakub Janda sdílel na svém facebookovém profilu obrázek slavného českého hokejisty Jaromíra Jágra, a to v souvislosti s koncernem Huawei, jenž je nyní v problémech.
20.12.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2562 článků) , Jakub Janda (509 článků)

Jakub Janda: Je dobře, že kolaboranti neovládli ČT!

 
Analytik Think-tanku Evropské hodnoty se rázně zastal Českého rozhlasu Vltava i České televize. Konečně se podle Jandy prokazuje, že René Zavoral nebyl dobrou volbou při výběru ředitele Českého rozhlasu. Ale když na to Evropské hodnoty před lety upozorňovaly, skoro nikdo jim nenaslouchal. A dnes se ukazuje pravda.
13.12.2018 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (509 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »