Články k osobnosti

Jakub Janda

  skokan na lyžích

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jakub Janda »
 

Vtip Jakuba Jandy o Hamáčkovi a červeném svetru. Je to prý důkaz, jak ministr slouží Číňanům

 
Zástupce spolku Evropské hodnoty Jakub Janda se na svém facebookovém profilu zaměřil na ministra vnitra a předsedu ČSSD Jana Hamáčka. A nechyběla ani slova o Číně a Tchaj-wanu.
22.06.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků) , Jan Hamáček (1885 článků)

„Časově to nesedí!“ Ruský agent s jedem: Lavina po nových odhaleních. Ale Jakub Janda a Ondřej Kundra...

 
Lidovky.cz se ve svém textu věnovaly příletu vysoce postaveného důstojníka ruské tajné služby FSB, který měl podle všeho přicestovat 14. března do Prahy, kde na něj čekal šéf bezpečnosti ruské ambasády. Jak to celé bylo a zda měl s sebou jed, se zatím nevyšetřilo. Exministr vnitra Martin Pecina v té souvislosti například poukazuje na časový nesoulad. Analytik Jakub Janda se naopak stydí za vládu a v celé věci se staví za BIS.
10.05.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků) , Martin Pecina (412 článků)

Pekarovou poslali do háje. Sledujte, jak kdo hlasoval. A Jakub Janda má jasno

 
„ Ruská federace proti České republice zahájila nejagresivnější diplomatickou a zpravodajskou eskalaci za poslední desítky let“. S těmito slovy se předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová v úterý domáhala v Poslanecké sněmovně toho, aby poslanci kromě zásadních opatření k řešení pandemie projednávali také zasahování Ruska do českých záležitostí, protože na to se nesmí zapomínat. Poslanci jí nápad shodili ze stolu, tak ji alespoň podpořil na internetu Jakub Janda...
06.05.2020 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků)

Zločin, volá Kalousek: Masky z Číny Evropanovi nesedí, ochranné obleky jsou malé

 
Zástupce spolku Evropské hodnoty Jakub Janda se ve svém facebookovém příspěvku vyjádřil k úrovni ochranných pomůcek z Číny. Nebyl sám, svá slova o riziku připojil i šéf poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Na netěsnost masek upozornil server Seznam Zprávy.
30.04.2020 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků) , Miroslav Kalousek (7026 článků)

Hamáčkův čínský tunel! Jakub Janda má vztek. Je to zlé

 
„Hamáčkův čínský tunel,“ píše na svém facebooku analytik Jakub Janda o nákupech ochranných pomůcek z Číny. Poukazuje na zjištění serveru Aktuálně.cz, který za dominantního nákupčího zdravotnických potřeb pro Česko označuje šéfa česko-čínské komory Jaroslava Tvrdíka, a na článek ze Seznamu Zprávy, kde rektor ČVUT Vojtěch Petráček tvrdí, že čínské respirátory chrání „asi jako šála přes obličej“. „Tento obrovský čínský tunel musí vyšetřit policie a sněmovní vyšetřovací komise,“ burcuje Janda s tím, že jde o „čínské šunty“. Respirátory však podle evropské normy testováním prošly.
29.04.2020 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků)

Vyhostit Rusy! Jakub Janda ke kauze „jed“. Jasné řešení. A tlak na vládu

 
Senátní Výbor pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost, kterému předsedá Pavel Fischer, vyzval vládu, aby neprodleně jednala v situaci, kdy českým komunálním politikům může hrozit nebezpečí ze strany Ruské federace. Analytik Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty vyjádřil naději, že se snad poslanci ANO, ČSSD a KSČM konečně proberou a přestanou se chovat slabošsky.
28.04.2020 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků) , Pavel Fischer (157 článků)

Respekt zapátral a Jakub Janda se rozčílil: Hamáčkův a Tvrdíkův čínský tunel

 
V únoru vyrazili hradní kancléř Vratislav Mynář a poradce prezidenta Zemana Martin Nejedlý do Číny. Prý proto, aby předali darovací smlouvy, jimiž mělo být posvěceno odeslání zdravotnických ochranných pomůcek z České republiky do Číny. Server Aktuálně.cz a Respekt však tvrdí, že pánové v Číně jednali i o dalších věcech. Důležitou roli tu prý hrál i Jaroslav Tvrdík.
27.04.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků) , Martin Zeman (333 článků) , Vratislav Mynář (1105 článků)

Kolář ohrožen? Ruské svině! řve ředitel vlivné české neziskovky

 
Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář podle zjištění Respektu čelí nebezpečí. Kolář nechal po dlouhých tahanicích odstranit pomník maršála Koněva, což v Rusku vyvolalo velký hněv. Informace o nutnosti ochrany českého politika nenechala chladným analytiky Jakuba Jandu, jenž reagoval na facebooku po svém. „Ruské svině,“ napsal Janda do nadpisu svého textu.
22.04.2020 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků)

„Radostný den!“ Koněv je dole! Kolář z Prahy 6 ho nechal sundat. Prý neměl roušku

 
Praha 6 odklízí sochu maršála Ivana Stěpanoviče Koněva. Analytik Jakub Janda zajásal, že socha okupanta konečně lidem zmizí z očí.
03.04.2020 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků)

„Ezošmejdi, s*ačky!“ Koronavirus probudil podvodníky. Žena z Člověka v tísni a další varují

 
Koronavirus děsí celou planetu. Po celém světě se jím nakazily už stovky tisíc lidí a tisíce lidí zemřely. Mnozí proto hledají cestu, jak se koronaviru bránit. A bohužel věří i podvodníkům, kteří tvrdí, že znají způsob, jak se koronaviru bránit, případně se z něj vyléčit. Jsou to svého druhu šmejdi, kteří zneužívají lidského strachu a nelidského neštěstí. Veřejnost před nimi důrazně varovali analytici Jakub Janda, Roman Máca i Adriana Černá z Člověka v tísni.
01.04.2020 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků)

Jakub Janda: Čínský tunel. Jiné země ten jejich šunt vracejí, my se klaníme. Kdo se napakoval?

 
Ministr vnitra Jan Hamáček nejednou konstatoval, že Čína je teď jediná země na světě, která zvládá vyrábět ochranné pomůcky pro zdravotníky ve větším množství. Ukazuje se však, že ne vždy jsou to pomůcky kvalitní, a není jisté, že opravdu poskytnou požadovanou ochranu. Své o tom vědí Španělé, Nizozemci i Gruzínci. Analytik Jakub Janda proto nechápe, proč se česká vláda stále Číně klaní.
30.03.2020 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků) , Jan Hamáček (1885 článků)

Jakub Janda vládě: Reklamujte čínský šunt! Po krizi vám to sečteme. Nemám slušných slov. Kecy, že to Čína zvládla

 
Lobbista ze spolku Evropské hodnoty Jakub Janda se na svém facebookovém profilu pustil do vlády Andreje Babiše (ANO), která podle něj mimo jiné absolutně selhala v otázce zabezpečení domovů důchodců kvůli koronavirové pandemii.
30.03.2020 09:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18729 článků) , Jakub Janda (560 článků)

Z Číny nám dovezli toaletní papír! To snad nemyslí vážně, láteří Jakub Janda na čínské testy na koronavirus

 
Vedoucí projektu na odhalování dezinformací, tzv. Kremlin Watch Jakub Janda se pustil na Facebooku do kritiky rychlotestů na odhalování nového koronaviru, které prý mají chybovost 80 %. „To vypadá, že čínské rychlotesty na koronavirus jsou zhruba stejně kvalitní jako čínské investice,“ napsal v jednom příspěvku. „S čínskou vládou je to pořád stejné. Objednáš přátelství, dostaneš masivní špionáž. Objednáš rychlotesty, přijde ti toaletní papír,“ dodal v dalším.
23.03.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků)

„Na todle dejme pozor,“ napsal Jakub Janda. Varuje před servilitou k Číně. A strach mají i v Respektu...

 
Obdržení pomoci z Číny vyvolalo i negativní reakce. Marek Švehla z Respektu psal, že prezident Miloš Zeman „teď má možná poslední možnost diktovat politice tón s dalekosáhlým přesahem. Teď nám to může všechno říct, jak se v nouzi ukáže, kdo je náš opravdový spojenec a přítel atd. A co hůř – může to dát do protikladu s Bruselem, který prý selhal, ani roušku nedodal. Babiš pak řekne, že na tom něco je a Hamáček bude mlčet. Opozice, novináři a kavárna budou reptat, skutečná, nikoli jen rétorická změna kurzu ale bude nastavená a my budeme nevěřícně koukat,“ napsal Švehla. A analytik Jakub Janda v tom vidí imperiální strategii Číny.
20.03.2020 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků) , Miloš Zeman (23966 článků) , Marek Janda (7 článků)

Zase budou natahovat ruku! Petr Štěpánek mluví o „idiotech“. A staví do řady: Hrušínský, Moláček, Šafr, Fendrych...

 
ROZHOVOR „Kdo byl idiot v dobách klidu, míru a pokoje, je ještě větším idiotem v době krize,“ reaguje na výroky některých lidí v souvislosti s koronavirem, hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek. V rozhovoru nešetřil Evropské hodnoty ani jejich výkonného ředitele Jakuba Jandu. Padla i slova jako „vyčůraní darmožroutští sprosťáci“. Připomenul také „Hřibovu záškodnickou akci s vypovězením smlouvy mezi Prahou a Pekingem“. Na paškál si vzal i Evropskou unii a zmínil také „nešťastnici“ Leyenovou nebo Angelu Merkelovou.
20.03.2020 04:56 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2590 článků) , Jakub Janda (560 článků) , Petr Štěpánek (783 článků) , Petr Štěpánek (783 článků)

Štěpánek (Trikolóra): Evropské hodnoty v akci

 
Pokud náhodou nevíte, co jsou to ty „evropské hodnoty“, tak spolek s názvem Evropské hodnoty to názorně předvádí den co den. Naposledy jeho výkonný ředitel Jakub Janda. Ano, ten porno Janda.
19.03.2020 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků)

Co vy na to? Z Číny letí záchrana. Ale v Čechách, tam Číňané slyší toto

 
V těchto dnech často vyvstává otázka, jaký má být postoj České republiky k Čínské lidové republice. Má se Číně děkovat? Má se jí připomínat, že právě tam virus začal? Nebo obojí? Podle Jakuba Jandy by se Čína měla snažit zmírnit průběh ve zbytku světa, ale žádný zachránce není. Dle právníka Vyvadila by naopak měl Hamáček mít poradce z Číny. A komunisté se holedbají svými kontakty s tamními komunisty.
18.03.2020 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků)

Zeman je s*ačka, napsal Jakub Janda. A nasadil si roušku

 
Analytik Jakub Janda na svém facebookovém profilu velmi ostře napadl prezidenta Miloše Zemana. „Není jen vlastizrádce pracující pro Rusko a pro Čínu, ale také sračka, co se v době největší národní krize za generace někde schovává,“ napsal Janda o hlavě státu. A připojil i další příspěvky. O koronaviru tvrdí, že to „není žádná obrovská katastrofa“, a za mnohem větší hrozbu označil dění na Ukrajině roku 2014.
15.03.2020 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků) , Miloš Zeman (23966 článků)

Myjte si ruce, radí vám Jakub Janda

 
Zástupce spolku Evropské hodnoty Jakub Janda na svém facebookovém profilu poradil, jak se vyhnout nákaze koronaviru. Zdůraznil mimo jiné mytí rukou nebo omezení účasti na větších akcích.
12.03.2020 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků)

Jakub Janda má jasno. Berkovec? Je za tím Rusko. On tam jel

 
Analytik Jakub Janda z tzv. Bezpečnostního centra Evropské hodnoty má za to, že poslanec Stanislav Berkovec v podstatě svým kolegům poslal udavačské materiály na některé z kandidátů do Rady ČT. Jandu prý nikterak nepřekvapuje, že tak Berkovec učinil. Prý sehrává užitečného idiota pro Ruskou federaci. Potvrdil to tím, že v roce 2014 jel jako pozorovatel referenda na Ruskem okupovaný ukrajinský poloostrov Krym.
11.03.2020 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (560 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »