Články k osobnosti

Jakub Horák

  žák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jakub Horák »
 

Dezinformace z ČT? po včerejšku padají velmi silná slova

 
K zinscenované vraždě ukrajinského novináře Arkadije Babčenka se na svých facebookových profilech vyjádřili zbrojní analytik Jaroslav Štefec i marketingový expert Jakub Horák. A své napsal i tajemník kardinála Dominika Duky Milan Badal.
31.05.2018 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (59 článků)

Žena za pultem? Proč ne. Uchazeč o ministra kultury vyděsil pražskou kavárnu. Nejen tímto

 
Pokud se trestně stíhaný premiér Andrej Babiš a sociální demokraté dohodnou na koaliční spolupráci, příštím ministrem kultury by se mohl stát primátor Olomouce Antonín Staněk (ČSSD). Pokud se jím opravdu stane, tak se podle marketingového experta Jakuba Horáka, který pomohl k politickému úspěchu Pirátům, máme na co těšit. Horák Staňka zhodnotil poměrně drsně. Nahlédněte.
29.05.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Antonín Horák (1 článek)

To mě jako můžou zmlátit? VIDEO surového zákroku policie má další dohru

 
Městská policie ukázala, že umí na občana pořádně „zakleknout“. Svědčí o tom video kolující po internetu. Na něm policisté klečí na muži na Václavském náměstí, zatímco se jeho zoufalá těhotná partnerka snaží strážce zákona přimět, aby jejího partnera nechali na pokoji. Když video viděl marketingový expert Jakub Horák, neudržel se a k zákroku „měšťáků“ sepsal pár řádek.
23.05.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (59 článků)

Stratégovi kampaně Pirátů došla trpělivost: Mirku Kalousku, s tou srandou z Rusů nesouhlasím. Jsou to kreténi, ale řekni jim to stylově

 
Marketingový expert Jakub Horák, tvůrce předvolební kampaně Pirátů, který stál i za neúspěšnou prezidentskou kampaní Mirka Topolánka, už nemohl mlčky přihlížet tomu, jak si Mirek Kalousek dělá srandu z Rusů v den oslavy osvobození, ani tomu, jak se útočí na Piráta Peksu, a koneckonců ani tomu, jak někteří zbytečně moc prožívají Zemanovu cestu dolů. Na odiv tak dal svůj svérázný pohled na věc. „Pochopte konečně, že to jsou všichni kreténi – ale tvoji velikost dělá to, jak jim to řekneš,“ rozjel se na svém Facebooku.
15.05.2018 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Miroslav Kalousek (6707 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

Po*ebal, Čudlík, Podskříňák. Šílená slova kolem špiček hnutí ANO. Chystá se překvapení?

 
Komunální volby se blíží a předvolební atmosféra pomalu houstne. Platí to i o Praze. Lídrem hnutí ANO v hlavním městě se stane zastupitel a poslanec Patrik Nacher. Ten se možná bude hodně zlobit. Na povrch totiž vyplula přezdívka, kterou údajně dostal v dnes již neexistující Unii svobody, kde působil. Říkalo se mu prý „Podskříňák“. Marketingový expert Jakub Horák však tvrdí, že hnutí ANO možná chystá na Pražany jedno překvapení.
03.05.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (59 článků)

,,Celý to rozm*dáme". Silný útok na Andreje Babiše

 
Marketingový expert Jakub Horák, který například naposledy pomáhal Pirátům či prezidentskému kandidátovi Mirkovi Topolánkovi, se tentokrát vyjádřil k hnutí ANO a sdílel i snímek pražské primátorky Adriany Krnáčové (ANO).
02.05.2018 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Mirek Topolánek (2213 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

Pospíšil (TOP 09): Důvodem úvah o czexitu je i nedostatek informací

 
Desítky lidí včera v pražském pivovaru diskutovaly o společné Evropě, výhodách i mýtech o EU s 1. místopředsedkyní TOP 09 a poslankyní Markétou Pekarovou Adamovou, hercem a zpěvákem Adamem Mišíkem a kreativcem Jakubem Horákem. Debatovat přišel také předseda TOP 09 Jiří Pospíšil, který upozornil na úskalí možného odchodu České republiky z Evropské unie.
27.04.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1990 článků) , Adam Mišík (217 článků) , Jiří Pospíšil (1990 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Jiří Horák (29 článků)

Zmrdi. Uprchlíci to nebyli. Nemá to s ničím nic společného. Po zadržení „kopajících“ cizinců se Česko baví

 
Policie zadržela skupinu mužů podezřelých z víkendového brutálního útoku na číšníka v centru Prahy. Na sociálních sítích tato událost silně rezonuje. Sociolog Petr Hampl má za to, že podobných událostí se v Praze odehrávají desítky, ne-li stovky, a politici ostudně nedělají to, co měli dělat už dávno. O slovo se v souvislosti s útokem přihlásili také novinář Pavel Novotný nebo marketingový expert Jakub Horák. Ten nabídl k nahlédnutí jedno vyjádření policie, které možná řadu lidí pěkně rozčílí.
24.04.2018 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (564 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Petr Novotný (348 článků) , Petr Novotný (103 článků) , Petr Pavel (521 článků)

Sviní je víc. Trumpe, co to hýkáš? Asad vyhrává, proč by dělal chemický útok? Toto vyjádření přišlo od elitního člena „pražské kavárny“

 
Marketingový expert a volební manažer Pirátů Jakub Horák se v noci vyjádřil k situaci v Sýrii. Kdyby 45. prezident USA Donald Trump rozuměl česky psaným textům, Horákovo vyjádření by se mu zřejmě ani trochu nelíbilo. Dozvěděl by se totiž, že hýká. Nadšení by ale zřejmě nebyli ani Rusové nebo prezident Miloš Zeman.
16.04.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Jakub Horák (59 článků)

,,Kokotina! Nesnáším filmy s českejma hercema," vyjádřil se přední odpůrce Zemana o vítězném filmu Českého lva. Pak to smazal

 
K vícenásobně oceněnému filmu Bába z ledu, který si odnesl několik sošek Českého lva, se na svém facebookovém profilu vyjádřil velmi kriticky marketingový expert Jakub Horák. Horák, jenž stál za kampaní prezidentského kandidáta Mirka Topolánka i Pirátů ve sněmovních volbách, chce nyní sám kandidovat za TOP 09. Příspěvek však již na jeho Facebooku nenajdete, smazal jej.
15.03.2018 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

Zločinci drží při sobě. Takže čestní občané musí také, zdůvodnil Jakub Horák, proč kvůli Zemanovi kandiduje za TOP 09

 
Marketingový expert Jakub Horák, který stál v prezidentských volbách za Mirkem Topolánkem, se serveru Forum24.cz nyní svěřil, že se rozhodl kandidovat ve volbách. A to kvůli inauguračnímu projevu prezidenta Miloše Zemana.
14.03.2018 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

„Zoufalec Drahoš.“ A objevilo se FOTO profesora – kandidáta, které budí vášně

 
Publicista Petr Holec poslal přes server INFO.cz vzkaz profesoru Jiřímu Drahošovi. Měl by se prý smířit s prohrou, neopájet se tím, kolik lidí pro něj hlasovalo, a vrátit se ke svému anonymnímu životu. Označil pana profesora za „zoufalce týdne“. Marketingový expert Jakub Horák, který dopomohl k velkému volebnímu úspěchu Pirátům, na sociální síti Facebook sdílel „mocnou fotku“, na níž je zachycen právě Jiří Drahoš. Horák ho politoval.
04.02.2018 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (59 článků) , Jiří Drahoš (1121 článků) , Jiří Horák (29 článků)

Expert Horák, který vytáhl Piráty do sněmovny a pak pohořel s Topolánkem, promluvil o Zemanově kampani. Některé tahy prý byly mistrovské

 
Do úterních Dvaceti minut Radiožurnálu zavítal marketingový expert Jakub Horák, který se podílel jak na volebním úspěchu Pirátů, tak ale také na volebním debaklu prezidentského kandidáta Mirka Topolánka. Proč prezidentské volby vyhrál Miloš Zeman? Horák to vidí následovně.
30.01.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

Zemana volí spíše ti neúspěšní lidé, kteří se tím chtějí pomstít úspěšným, tvrdí reklamní expert Horák

 
Reklamní expert Jakub Horák, který pomohl k volebnímu sněmovnímu úspěchu Pirátům a pomáhal prezidentskému kandidátovi Mirku Topolánkovi na Hrad, v internetové televizi DVTV podal svůj pohled na prezidentskou volbu.
27.01.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

„Jiří Drahoš? Člověk si zašuká, i když nechce.“ Odpůrci Zemana debatují, jak ho sundat z Hradu

 
Novinář Miloš Čermák napsal na svůj facebookový profil vzkaz pro ty, kteří na jeho zdi agresivně píší o tom, že Miloše Zemana lze porazit jen tak, že se bude volit Jiří Drahoš. Svůj názor vyjádřil i marketér Jakub Horák.
11.01.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Jiří Drahoš (1121 článků) , Jiří Horák (29 článků)

Slováci „poblili“ Česko za rozpad společného státu. A ozval se důrazný hlas odporu z ČR

 
Rozdělením československé federace na konci roku 1992 váha obou nových států dramaticky klesla, ačkoliv v očích Slováků paradoxně stoupla, protože jako národ byli povýšeni do kategorie sice malého, ale vlastního státu. Češi naopak do této kategorie spadli, aniž si to pořádně uvědomili, napsal dnes slovenský list Denník N. Když si to přečetl marketingový expert ve službách Mirka Topolánka, Jakub Horák, podivoval se nad tím, co to slovenský deník šíří za bludy.
02.01.2018 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

Josef Provazník: Unikly tajné odposlechy jednoho z prezidentských kandidátů

 
Po čase se k nám dostaly další úniky z odposlechů prezidentského kandidáta Mirka Topolánka a jeho poradce Jakuba Horáka, který ještě před pár týdny potil krev pro Piráty.
17.12.2017 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

Topolánkův poradce má zlé tušení: Volby vyhraje Zeman

 
Marketingový expert Jakub Horák, který pomohl k velkému úspěchu Pirátů, teď pracuje pro Mirka Topolánka a chystá se ho dostat na Hrad. Může se mu to podařit, ale také nemusí. Horák má totiž dojem, že se tu rýsuje situace, ve které dnešní odpůrci Miloše Zemana budou nakonec raději hlasovat pro tohoto prezidenta. Proč by to dělali? Tady je důvod.
20.11.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

Topolánka budou volit ženy. Protože ho viděly nahého a vidí, jak je to rostlý topol, říká poradce kandidáta na Hrad

 
Marketingový expert Jakub Horák, který pomohl do Sněmovny Pirátům, teď pracuje pro prezidentského kandidáta Mirka Topolánka. V rozhovoru pro server INFO.cz Horák vysvětluje, proč se rozhodl pomoct Topolánkovi. Věří, že právě tento politik má šanci porazit Zemana. V čem přesně je lepší?
16.11.2017 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

To je legrace: Poradce Topolánka brojil proti Zemanovi. A pak mu Veselovský pustil záznam z oslavy... Hádejte koho

 
Hostem Martina Veselovského v pořadu DVTV.cz byl marketingový expert Jakub Horák, který spolupracoval s Českou pirátskou stranou a nyní se rozhodl pracovat pro prezidentského kandidáta Mirka Topolánka.
14.11.2017 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Jakub Horák (59 článků) , Martin Horák (4 články) , Martin Zeman (310 článků) , Miroslav Horák (25 článků)