Články k osobnosti

Jakub Horák

  žák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jakub Horák »
 

Horák: Fotobanky do politiky nepatří, nikdy to nekončí dobře

 
Politické strany by k využívání fotografií stažených či zakoupených ve fotobankách neměly v rámci předvolebních kampaní či tvorby propagačních materiálů přistupovat. Výjimkou by mohly být jasné ilustrační fotografie k obecným sdělením, míní známý marketingový expert Jakub Horák, který stál například za úspěšnou předvolební kampaní Pirátů do Poslanecké sněmovny s heslem „Pusťte nás na ně!”.
05.08.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (81 článků)

Bora Bora – Kutná Hora! Cože? Národ se řeže smíchy nad rýmovanou kampaní na podporu domácí turistiky

 
České dráhy nedávno spustily reklamní kampaň, v níž pomocí rýmů propagují turismus v České republice. „Místo Bora Bora zlákala mě Kutná Hora,“ zněl jeden z těchto sloganů národního dopravce. Příspěvku se chytli šéfreportérka CNN Prima News Marie Bastlová a marketér Jakub Horák. Ti vyzvali v komentářích k tvorbě sloganů. „Co bych dělal na Sri Lance, když můžu stát v zácpě v Blance,“ napsal Tomáš Král. „Kouřit v Amstru haš? Na to stačí Aš,“ vypustila Ivana Kottasová. Své k tomu napsal i žurnalista Michael Durčák.
29.07.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (81 článků) , Ivan Král (49 článků) , Tomáš Horák (10 článků) , Michael Michael (1526 článků)

Babišova deka. Vytáhli Havlíčka z postele. Ve 2.15 ráno. Toto jim napsal

 
Vstávat a budovat ekonomiku, vyzývá marketér Jakub Horák. Že Karel Havlíček podle Andreje Babiše vstává ve čtvrt na pět je podle něho málo. Má vstávat ve 2:15, jinak Česko vzkvétat nebude. A zorganizoval ministrovi budíček. Ministr poděkoval a popřál dobré ráno. A po vyjednání balíku půjček v EU se přidal i Andrej Babiš pod dekou.
21.07.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18991 článků) , Jakub Horák (81 článků)

„To jsem zvědavej, co chce Kalda vyjednávat. Oni ho nesnášejí.“ Politický mazák udeřil

 
Spisovatel a marketingový expert Jakub Horák si myslí, že odchod Miroslava Kalouska z Poslanecké sněmovny v příštím roce nezvýší šance TOP 09 na vytvoření středopravé koalice. „Jsem zvědavej, co chce Kalda jako ‚nejzkušenější architekt‘ vyjednávat za antibabišovskou koalici,“ napsal s tím, že zejména Piráti a STAN s topkou stejně spolupracovat nebudou.
15.07.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7112 článků) , Jakub Horák (81 článků) , Miroslav Horák (26 článků) , Oni Oni (24 článků)

A vy Horákovou nevyvěsíte? Zle kvůli plakátu

 
Marketingový expert Jakub Horák se na svém facebookovém profilu rozepsal o své korespondenci s tiskovou mluvčí FF Univerzity Praha na téma, proč se fakulta jako jedna z mála vysokých škol nepřipojila k vyvěšení pietního banneru „Zavražděna komunisty“ k výročí justiční vraždy Milady Horákové.
23.06.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (448 článků) , Jakub Horák (81 článků)

Rusko z Afriky tajně živí napětí v USA. S pomocí Afričanů, kteří o tom ani neví, uvádí expert

 
Jakub Horák, přední český politický a komerční marketér, který dostal nejednu stranu do Parlamentu, pozval na přednášku s odborníkem na ruské dezinformace. Ten má mluvit o ruské dezinformační kampani. K pozvánce připojil odkaz na stránku Techcrunch, informující o ruské dezinformační kampani v Ghaně a Nigérii. „Trollové“ v Africe mají přispívat k rozdmýchávání rasového napětí v USA. „Jsem na ni velmi zvědavý, protože věčné strašení Rusy mě přestalo bavit již před nějakou dobou...“ poznamenal Horák.
22.06.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (81 článků)

Známý marketingový expert: Ty názvy Halíkových knížek? „Co je bez chvění, není pevné.“ No ty vole, co si o tom má myslet člověk z Valašského Meziříčí!

 
Marketingový expert Jakub Horák v pořadu Real Talk pohovořil o tom, jak vypadala příprava politické kampaně Pirátů, na níž se podílel. „Půlka z nich hulí, ten má dredy, další má Aspergerův syndrom, třetí vypadá jak Ježíš,“ shrnoval první setkání s Piráty, po němž započal s přeměnou jejich kampaně, z níž nakonec vybral strategii „Pusťte nás na ně“. Kromě Pirátů však promluvil i k dalším stranám a vyjevil i důvod, proč „jde ČSSD do prdele“.
18.06.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (81 článků)

,,Zh*bněte na mor.” Počmáraný Churchill: Obhajoba hrdiny z nečekané strany. Je veselo

 
Marketér Jakub Horák, který pomohl Pirátům ke sněmovnímu volebnímu úspěchu, se vložil do sporu o roli britského válečného premiéra Winstona Churchilla v dějinách 20. století. Konstatoval, že nastal čas počítat nový letopočet. Vzal si při tom na paškál levicový publicistický server A2larm.cz. A odpálil slovní bombu.
14.06.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Winston Churchill (157 článků) , Jakub Horák (81 článků)

Řev na Vojtěcha Filipa: Známá tvář vytáhla svého předka. A tvrdě

 
Marketingový expert Jakub Horák se na svém facebookovém profilu ohradil proti slovům předsedy KSČM Vojtěcha Filipa ohledně legionářů. Filip se kvůli nim stal terčem kritiky, STAN dokonce požaduje jeho konec ve vedení Poslanecké sněmovny.
19.05.2020 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1371 článků) , Jakub Horák (81 článků)

Marek Eben prezidentem? Konec srandy: Zásadní vyjádření

 
Češi by jako ideálního nástupce prezidenta Miloše Zemana viděli současného premiéra Andeje Babiše (ANO), za ním skončili moderátor a herec Marek Eben, generál Petr Pavel a senátoři Pavel Fischer a Marek Hilšer. Zároveň Babiš s předsedou hnutí Trikolóra Václavem Klausem mladším patří mezi potenciální kandidáty, které nejvíce lidí volit odmítá, ukázal průzkum agentury STEM/MARK zveřejněný na serveru iDNES.cz. K němu se dnes vyjádřil přední marketingový expert Jakub Horák.
06.05.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (410 článků) , Václav Klaus (9964 článků) , Miloš Zeman (24058 článků) , Jakub Horák (81 článků) , Petr Pavel (666 článků) , Marek Hilšer (169 článků) , Pavel Fischer (161 článků) , Pavel Marek (271 článků) , Václav Horák (19 článků) , Pavel Marek (287 článků)

Aby ses nepo... Začala diskuse o feminismu. A nějak se to zvrhlo

 
„Pro feminismus je koronavirus katastrofou,“ uvedla pro server DeníkReferendum.cz Helen Lewisová. Jejích slov si pak všímá i marketingový expert Jakub Horák. A do diskuze a rozepře se dostal s Petrem Bittnerem, publicistou a držitelem titulu Genderman roku 2019.
09.04.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (81 článků)

„O nás jim nejde.“ Ursula už Čechům zase spílá. Neuvěříte, proč. A politici reagují

 
Ještě před pár týdny šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová kritizovala Česko za to, že vláda v Praze přijímala tvrdá opatření v boji s koronavirem. Teď vládu ANO a ČSSD kritizuje za to, že se chystá opatření rozvolňovat. Jenže kritika z Bruselu nezůstala bez odezvy. Ozvali se marketér Jakub Horák nebo někdejší 1. místopředseda ČSSD Michal Hašek.
08.04.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2400 článků) , Jakub Horák (81 článků)

Manévry kolem chataření: Hamáček by potřeboval hadr na hlavu, zlobí se Jakub Horák

 
Ministerstvo zdravotnictví přikázalo občanům pobyt v místě bydliště, což většina lidí pochopila jako zákaz odjíždět na chaty a chalupy. Někteří označují toto opatření za zneužití moci a totalitní rozmar, jiní ho brání. Jedním z největších kritiků je influencer a politický marketér Jakub Horák. Co k tomu eXtra.cz řekl?
27.03.2020 17:51 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (81 článků)

Je zle. Kvůli chatařům. Úder Hamáčkovi od někoho, kdo ho zná

 
Marketér Jakub Horák si na svém facebookovém profilu všiml prohlášení ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) ohledně cest na chalupu. „Lidé mají zůstat doma. Pokud někdo musí na chalupu jet, tak ho nikdo nezastřelí, ale není to dobře,“ cituje Horák Hamáčkova slova z pořadu Interview ČT24.
26.03.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1981 článků) , Jakub Horák (81 článků)

Ukazuju světu, jak jste vypatlaná. Drsná dohra kolem vyhozeného mluvčího

 
Někdejší mluvčí filozofické fakulty Petr Kukal přišel o místo, když napsal, že ženy v rouškách připomínají perské princezny a jsou krásné. Některé z dívek a dam za to Kukala zkritizovaly. Ozvala se např. fotografka Jana Plavec, která dala najevo, že o podobné mužské názory nestojí. Marketingový expert Jakub Horák se svérázným způsobem Kukala zastal. K fotografce nebyl úplně milý.
25.03.2020 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kukal (14 článků) , Jakub Horák (81 článků) , Jan Horák (9 článků) , Jan Horák (9 článků)

Zpívání na povel se Zdeňkem Svěrákem? Bezmozek z ČT, odporné, kreatury. Lidé už vymýšlejí, jak tomu bránit

 
Jak zvednout národu náladu? Zdeněk Svěrák to chce zkusit přes hudbu, konkrétně s písní „Není nutno“. Ve středu v tomto týdnu chce zazpívat tuhle písničku a každý, kdo chce, se k tomu může přidat. Řada lidí už na sociálních sítích přislíbila, že se v půli týdne třicet minut po poledni ke Svěrákovi přidá. Zazněly však i opačné názory. Ozvali se brněnský právník Tomáš Tyl, který Svěrákův nápad označil za „odporný“, reklamní expert Jakub Horák a další.
24.03.2020 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (288 článků) , Jakub Horák (81 článků) , Tomáš Horák (10 článků)

Průšvih: Vlivný expert se bojí, že má virus. Šel v Praze do špitálu. A tohle tam zažil

 
Český marketér Jakub Horák na Facebooku popsal, jak vypadá vyšetření na koronavirus. Sám totiž trpí příznaky této nemoci, navíc byl v kontaktu s infikovanou osobou. „Not great, not terrible,“ zhodnotil to. „Prosím vás, udělejte to pouze v případě, že máte symptomy a rizikový kontakt, v Olomouci už došly testy. Testy lidí bez symptomů a rizika připravují o test někoho, kdo ho nutně potřebuje. Jinak ten stan vypadá jak z Kmen Andromeda,“ popsal Horák svůj zážitek. Jinak jasno prý bude mít do 48 hodin.
16.03.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (81 článků)

„Ko*ot“ Tožička! „Ferimu bylo 14, tobě 42.“ Expert pomáhal Pirátům, teď jim ale zavařil. A pak raději...

 
Politického marketéra Jakuba Horáka, jenž pomohl například Pirátům dostat se do Poslanecké sněmovny, šokují výlevy Tomáše Tožičky, který se nyní pustil do poslance Dominika Feriho (TOP 09) za to, že svými rasistickými příspěvky na sociálních sítích porušuje lidská práva. Nejvíce na celé věci marketingového experta však udivuje právě to, že Feriho kritizuje člověk, který směle prohlašuje, že „proti kapitalismu je Stalin masový vrah amatér“, či pro jeho „antisemitské výroky“ k izraelské operaci Lité olovo.
04.03.2020 21:46 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (81 článků) , Dominik Feri (104 článků) , Tomáš Horák (10 článků)

„Kalda“ a bída: Doslov ke sněmu TOP 09. Smutný

 
Marketingový expert Jakub Horák se na svém facebookovém profilu vyjádřil k volbě Markéty Pekarové Adamové do čela TOP 09. „Byla to volba z tý bídy, v jaký topka je,“ poznamenal k tomu Horák, který rozhodně nepatří mezi ideové odpůrce strany. Do diskuse s ním se pak zapojil i lékař Roman Šmucler.
26.11.2019 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (81 článků)

„Kalda“ a bída: Doslov ke sněmu TOP 09. Smutný

 
Marketingový expert Jakub Horák se na svém facebookovém profilu vyjádřil k volbě předsedkyně Markéty Pekarové Adamové do čela TOP 09. „Byla to volba z tý bídy, v jaký topka je,“ poznamenal k tomu Horák, který rozhodně nepatří mezi ideové odpůrce strany. Do diskuse s ním se pak zapojil i lékař Roman Šmucler.
26.11.2019 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (81 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »