Články k osobnosti

Jakub Horák

  žák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jakub Horák »
 

Netáhla, nemakačenkové... Ministryně navrhla daňové změny. A padla ostrá slova

 
Na slova ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD) v pořadu s Danielou Drtinovou pro DVTV zareagoval marketingový expert Jakub Horák.
07.11.2019 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (61 článků) , Daniela Drtinová (341 článků)

,,Blbečkové..." Kellner kupuje Novu: Překvapivá slova. Z povolaných úst

 
Skupina PPF podepsala s vlastníky skupiny CME dohodu o převzetí mediálních aktivit této korporace. K transakci se ještě musí vyjádřit Evropská komise a národní regulátoři všech pěti zemí, ve kterých sídlí přebírané televize. To, jak vnímá možné ovládnutí TV Nova Petrem Kellnerem, popsal pro svůj facebookový profil marketingový expert Jakub Horák. A na Aktuálně.cz se k němu vyjádřil i komentátor David Klimeš.
29.10.2019 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (266 článků) , Jakub Horák (61 článků) , David David (36 článků) , David David (30 článků)

„Ciwe, to je parta.“ Marketingový expert si přečetl, co nového napsali u Bakaly o Zemanovi a jeho okolí. A nestačí se divit

 
Server iHNned.cz vlastněný miliardářem Zdeňkem Bakalou, přinesl informaci, že někteří lidé pohybující se kolem prezidenta Zemana vydělávají na exekucích a na byznysu s chudobou. Článek vzbudil značnou pozornost i na sociálních sítích. Do vzrušené debaty o článku se zapojil např. marketér Jakub Horák, který dopomohl k velkému volebnímu úspěchu Pirátům.
15.01.2019 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (61 článků)

„Ona měla krámy, pak na to vlítli a nakonec...“ Fuj. Vůbec to nečtěte. Jde o Kliniku, psáno ve čtyři ráno

 
Vyklízení komunitního centra Klinika neušlo pozornosti médií. Nakonec k většímu incidentu nedošlo, pouze se aktivisté uhnízdili na střeše. Z médií a od politiků se ozývali názory pro a proti. Jeden z těch drsnějších svěřil v brzkých sobotních hodinách sociálním médiím bývalý marketér Pirátů a publicista, Jakub Horák. A přidává historku, která by slabším náturám mohla pokazit chuť k jídlu.
14.01.2019 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (61 článků)

Ne Čapí hnízdo, ne zlé Rusko, ne Čína, ne! Z kavárny zazněl překvapivý hlas k roku 2019

 
Když komentátor Radko Kubičko na silvestra na vlnách Českého rozhlasu hodnotil aktuální politickou situaci, vyčetl pravicové opozici, že stále útočí na premiéra Andreje Babiše (ANO). Těmito útoky jsou politici pohlceni natolik, že zapomínají na voliče. Marketingový expert Jakub Horák to vidí hodně podobně. Požádal opozici, aby už s Babišem dala pokoj.
03.01.2019 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16084 článků) , Jakub Horák (61 článků)

Pavel Novotný? Kreténe, blbe, vmetl Jaromír Soukup také Luboši Rosímu z ČT. A pak padla šokující informace

 
Jaromír Soukup si ve svém pořadu Týden s Jaromírem Soukupem pochvaloval své interview s Viktorem Orbánem. A pustil se do České televize za aktivistku, která mluvila o Orbánovi, na kterou jsme již upozorňovali. „Tuhletu frajerku si Česká televize pozve do svého kádrovacího vysílání, aby označila Viktora Orbána, jak Česká televize potřebuje,“ rozčiloval se Soukup. Postupně se dostával do čím dál větší ráže a nakonec k ČT padaly výrazy jako kretén a blb. Tato slova nezůstala bez odezvy. „On chce zcela vážně kandidovat na prezidenta. Tohle je něco, co jsme si fakt nezasloužili,“ počastoval vlastníka a moderátora TV Barrandov Jakub Horák a Soukupa označil za nestvůru.
12.12.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (577 článků) , Jakub Horák (61 článků) , Pavel Soukup (146 článků)

Být, či nebýt? Hamáček řeší dilema, zda opustit Babiše. A přišlo závažné doporučení

 
ČSSD dnes řeší, zda má strana zůstat věrná menšinové vládě s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Marketingový expert Jakub Horák straně jednoznačně doporučil, aby ve vládě zůstala. Jen tak má prý šanci se zviditelnit. Zároveň se prý Lidový dům musí modlit, aby na Andreje Babiše neprasklo něco opravdu závažného. Třeba informace ve stylu, že mohl týrat své děti.
21.11.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16084 článků) , Jakub Horák (61 článků)

Toto potěší Tomia Okamuru. Opravdu. Černé na bílém

 
Tomio Okamura bude pro změnu potěšen, omlouvá se mu Mikuláš Ferjenčík od Pirátů a Jan Čižinský z PRAHA SOBĚ. Po zesměšnění Strany zelených na Praze 3 falešnou kampaní CHKO Žižkov se ukázala další falešná „kampaň“. Někdo z e-mailu Tomia Okamury poslal reklamní sdělení s návrhy na vánoční dárky. A Okamura už se brání: „Další antikampaň proti SPD.“ Na neznámého pachatele podal trestní oznámení. Ferjenčík a Čižinský se omluvili, že hoax sdíleli. Ale marketér Jakub Horák neodolal a Okamurovi se směje, že by měl rozšířit nabídky i do zahraničí.
20.11.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2218 článků) , Jakub Horák (61 článků) , Jan Horák (7 článků) , Jan Horák (7 článků)

A co když to bylo jinak? Prášky, pilot, cesta na Krym. Dva významné hlasy k věci Babiše ml.

 
Ke kauze Čapí hnízdo, ke které přinesli výpověď Babiše mladšího novináři Slonková a Kubík, se na sociálních médiích vyjádřili přední marketingový specialista Jakub Horák a komentátor Lidových novin Petr Kamberský. Horák spekuluje, že interpretovat dění jako únos je nesmysl a nabízí verzi, jak to s pobytem na Krymu mohlo být. A Petr Kamberský se zase pustil do Deníku N za článek o nemovitostech pořízených Babišovými dětmi.
14.11.2018 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (61 článků)

Jarek Nohavica dostane z Ruska Puškinovu medaili. Svůj k svému, estébácký udavači, gratuluje Šafrovo fórum

 
Ruský prezident Vladimir Putin udělí Puškinovu medaili českému písničkáři Jaromíru Nohavicovi za „zásluhy o upevnění přátelství mezi národy“. Vyplývá to z prezidentského výnosu, který ve středu na svých stránkách zveřejnily ruské ústřední úřady. Zpěvák už například dostal státní vyznamenání od českého prezidenta Miloše Zemana. Drsné reakce, kde nechybějí slova o StB ze Šafrova fóra, na sebe nenechaly dlouho čekat. Kritický postoj zaujal i poslanec KSČM Jiří Dolejš. A misku vah pak těmi milejšími vyvážil například marketingový expert Jakub Horák, podle kterého má vyznamenání svá opodstatnění.
24.10.2018 21:51 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3355 článků) , Jaromír Nohavica (192 článků) , Jiří Dolejš (489 článků) , Miloš Zeman (22841 článků) , Jakub Horák (61 článků) , Jiří Horák (29 článků)

Dokopal Piráty do parlamentu, teď má marketingový expert velké plány s Prahou. A pohovořil o Ruskem podporovaných médiích

 
Marketingový expert Jakub Horák, který před rokem pomohl k velkému úspěchu Pirátů v zatím posledním svobodných volbách. Teď má prý velké plány s Prahou. Co všechno plánuje? Podívejte se. Prozradil také, jak se staví k cenzuře na internetu.
26.09.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (61 článků)

Zkušený marketingový expert to vidí takto: Lidé nejsou šťastní a proto jsou na sebe zlí. A také proto volí Babiše. Tady je řešení

 
Češi jsou nešťastní, proto jsou zlí a volí Babiše. Chybí jim v životě krása, říká marketingový expert Jakub Horák, který v poslední prezidentské volbě vypomáhal Mirku Topolánkovi a dopomohl k volebnímu úspěchu Pirátům. Nyní však kandiduje na pražský magistrát na společné kandidátce TOP 09, Starostů a KDU-ČSL, a má tak šanci s tím něco udělat. V rozhovoru pro server Reflex.cz zkonkretizoval své plány.
17.09.2018 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2221 článků) , Jakub Horák (61 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

To je vůl! Václav Klaus mladší „načůral do mraveniště“, pokud jde o okupace 1938 a 1968. A je zle

 
Marketingový expert Jakub Horák se na svém facebookovém profilu vyjádřil nelichotivě k poslanci ODS Václavu Klausovi mladšímu. Ten v uplynulých dnech publikoval svůj nový komentář na serveru Novinky.cz, a to k roku 1968.
29.08.2018 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9505 článků) , Jakub Horák (61 článků) , Václav Horák (10 článků)

Tip pro sqauttery? Matěj Stropnický si koupil zámek a veřejnost to velmi zajímá

 
Markétér a politický stratég Jakub Horák, který stojí například za úspěšnou kampaní Pirátů do Sněmovny, nebo za neúspěšnou kandidaturou Mirka Topolánka na Hrad, si všiml nejnovějšího počinu Matěje Stropnického. Ten si koupil zámek, půjčila mu prý maminka. A Češi se baví.
13.08.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2221 článků) , Matěj Stropnický (478 článků) , Jakub Horák (61 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

Tomáš Halík, migrace a magoři. Překvapivá slova z nečekané strany

 
Migranti jsou passé, nebudou tady, začněte řešit něco jiného. Spisovatel a producent Jakub Horák na Facebooku apeluje, aby se lidé začali už konečně věnovat důležitějším tématům. Jinak se prý do europarlamentu dostane „sbor nějakejch pomatenejch magorů z SPD“.
07.08.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (503 článků) , Jakub Horák (61 článků)

Na panáka s Topolánkem a Kalouskem. Expremiér komentoval průzkum a začaly se kolem toho dít věci, které nečekal

 
Průzkum popularity politiků od společnosti STEM zanechal hlubokou stopu na českém internetu. O prvenství Andreje Babiše pochybovalo málo lidí. Větší překvapení vzbudilo jméno jeho čísla dvě, Jaroslava Faltýnka, který se umístil jako druhý i na žebříčku. Celý průzkum komentovali například Mirek Topolánek nebo Jakub Horák a vzbudil pozdvižení i na stránce Český institut pro urážení politiků.
02.08.2018 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16084 článků) , Mirek Topolánek (2221 článků) , Jakub Horák (61 článků) , Miroslav Kalousek (6727 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

Cože? Halík, Schwarzenberg, migranti... A ty reakce? Z „pražské kavárny“ zazněl nářek

 
Marketingový expert Jakub Horák se na svém webu vyjádřil k diskuzím ohledně Karla Schwarzenberga (TOP 09) a kněze Tomáše Halíka. „Oba se někde zmínili o migrantech,“ píše Horák, co se dočetl na – dle jeho slov – alternativních webech, kde se na oba muže velmi nadává.
02.08.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3811 článků) , Tomáš Halík (503 článků) , Jakub Horák (61 článků)

Jakub Horák překvapil: Rusko není nebezpečné, KSČM taky ne. Jsme národ brblalů a plaček

 
Marketingový expert Jakub Horák, který v poslední prezidentské volbě vypomáhal Mirku Topolánkovi, se na svém facebookovém profilu zamyslel nad naším naříkáním nad komunisty. Podle něj raději naříkáme, než abychom si přiznali, že jsme lenoši.
15.07.2018 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2221 článků) , Jakub Horák (61 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

Novináři jsou jako vosy, řekl Zeman. A co následovalo?

 
Spisovatel, producent a volební stratég Jakub Horák promluvil o prezidentu Miloši Zemanovi. Horák, který vedl prezidentskou kampaň Mirka Topolánka, nebo volební kampaň Pirátů během voleb do Poslanecké sněmovny, reagoval na prohlášení Miloše Zemana o novinářích jako vosách.
11.07.2018 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2221 článků) , Miloš Zeman (22841 článků) , Jakub Horák (61 článků) , Miroslav Horák (25 článků)

Jak může bejt Zeman tak zlej! Havel, Čáslavská, Rejžek, to byla noblesa. Nářek nad vládou Babiše s KSČM a první odpor

 
Server Forum24.cz Pavla Šafra upozorňuje, že prezident Miloš Zeman chystá další „obludnost“, nebude se totiž zdráhat jmenovat novou vládu podepřenou komunisty v den památky obětí komunistického režimu. Své k tomu řekl i marketingový expert Jakub Horák a česká spisovatelka a režisérka dokumentárních i hraných filmů Monika Le Fay.
26.06.2018 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22841 článků) , Jakub Horák (61 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »