Články k osobnosti

Jack Jack

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jack Jack »
 

Z mrtvého dělají loutku. 3D model herce Jamese Deana ve filmu budí odpor

 
Tvůrci chystaného dramatu z Vietnamu Finding Jack oznámili, že vyrobili počítačový model mrtvého herce Jamese Deana, který tak bude hrát ve filmu s živými. Vyvolalo to pobouření u části veřejnosti, a hlavně u známých herců.
07.11.2019 16:30 |

podobné články

Osobnosti: James Dean (27 článků) , Jack Jack (5 článků)

Poslední věci člověka: Co udělat, aby závěť platila! Kolik to stojí?

 
„A sebedelší řeka do moře dospěje,“ napsal Jack London o věčné smrti, která čeká na každého z nás. Je pravda, že ta řeka se stále prodlužuje, ale nekonečná není. Mnozí si to uvědomují zvláště teď v období kolem Dušiček. A čím jsou starší, tím spíš. Jak si tedy včas a správně uspořádat poslední věci, to vám poradí seriál Aha!.
04.11.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jack London (5 článků) , Jack Jack (5 článků)

Kotík představí v Praze orchestrální díla Iannise Xenakise

 
Deset dní poté, co soubor Jack Quartet přestavil v Praze kompletní smyčcová kvarteta skladatele řeckého původu Iannise Xenakise, uvede 5. listopadu v pražském Doxu jeho orchestrální díla 85členný mezinárodní orchestr mladých hráčů Ostrava New Orchestra se hraničními sólisty pod taktovkou Petra Kotíka.
29.10.2019 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (5 článků)

O Deppa je stále zájem, v nových "pirátech" jej už ale neuvidíme

 
Hvězdná kariéra Johnnyho Deppa, držitele Zlatého glóbu, se začala psát někdy v roce 1984, kdy získal roli Glena Lantze, přítele jedné z hlavních hrdinek, v legendárním hororu Noční můra v Elm Street. Jeho talentu si všiml nejeden filmař a nabídky se jen hrnuly. V roce 2003 přichází kasovní trhák Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly a s ním i kapitán Jack Sparrow. Postava Sparrowa přináší Johnnymu první nominaci na Oscara a zároveň se pojem Jack Sparrow vrývá hluboko pod kůži diváků. Po třech letech přichází díl s podtitulem Truhla mrtvého muže a s ním i Zlatý glóbus za nejlepšího herce. Johnny se plavil po moři jako kapitán Sparrow ještě v letech 2007, 2011 a 2017.
01.07.2019 12:13 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (774 článků) , Jack Sparrow (73 článků) , Oscar Oscar (13 článků) , Johnny Johnny (4 články) , Jack Jack (5 článků)

Svatba, fronty na vodu, přehlídka „šílenců“ i Miley Cyrus: Střípky z končícího Glastonbury

 
Legendární festival Glastonbury, který se uskutečnil po dvou letech ve vesnici u anglické vesnice Pilton, se chýlí ke konci. Hostil nejenom hvězdy jako Stormzyho, Janet Jackson, Miley Cyrus, Kylie Minogue, Sheryl Crow, George Ezru, Liama Gallaghera, The Killers, Chemical Brothers nebo The Cure, ale došlo během něj na další větší či menší události. Zamilovaný pár Jack a Sarah si na něm řekli své ano a pětidenní akce byla opět přehlídkou originálních masek a kostýmů i různých bizarností.
01.07.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Kylie Minogue (363 článků) , Janet Jackson (103 článků) , Sheryl Crow (33 článků) , Liam Gallagher (35 článků) , Miley Cyrus (889 článků) , The Killers (12 článků) , George Ezra (6 článků) , Jack Jack (5 článků)
« Předchozí 1 Další »