Články k osobnosti

Jack Jack

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jack Jack »
 

Zemřela hvězda kultovního filmu Big Lebowski: Jacku Kehlerovi bylo 75 let

 
Známý herec Jack Kehler v sobotu zemřel ve věku 75 let následkem komplikací spojených s leukémií. Smutnou zprávu potvrdil pro portál Deadline syn zesnulého Eddie Kehler. Jednou z hercových nejpamátnějších rolí byl pan domácí v kultovním snímku Big Lebowski z roku 1998.
10.05.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jack Kehler (1 článek) , Eddie Kehler (1 článek) , Jack Jack (87 článků) , Jack Jack (11 článků)

Starý mládenec Jack Nicholson slaví 85: Jaké osudové ženy prošly jeho životem?

 
Jack Nicholson patří bezesporu mezi hereckou elitu. Dne 22. dubna oslavil již své pětaosmdesáté narozeniny. V posledních letech se stáhl spíše do ústraní a herectví již pověsil na hřebík, jak informoval web Closer. Veřejnost si ho přesto pamatuje jako starého mládence, jehož životem prošlo veliké množství žen. Některé z nich se ale staly těmi osudovými, které to byly?
22.04.2022 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Jack Nicholson (104 článků) , Jack Jack (87 článků) , Jack Jack (11 článků)

Staré šunky Ukrajině? Zní obavy. Je v tom velký zádrhel

 
Hned několik zemí poskytlo Ukrajině na obranu před Ruskem systémy, které mají ještě od dob Sovětského svazu. A i když se Ukrajincům s těmito zbraněmi podařilo Rusko u Kyjeva odrazit, pro budoucnost budou potřebovat jiné typy zbraní, varuje válečný analytik Jack Watling. Pokud Ukrajinci dostanou různou obrněnou techniku, kterou státy vytáhnou ze skladů, bude to prý logistická katastrofa. Odhalil také, že o modernější zbraně si Ukrajinci říkali už od roku 2019, ale kvůli jejich nedostatku byli schopní efektivně bránit jenom Kyjev. A teď, když brzy půjde o dobytí Donbasu, je čas vyzbrojovat a cvičit.
13.04.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jack Watling (1 článek) , Jack Jack (87 článků) , Jack Jack (11 článků)

Podcast: V opileckém finále byl Jack Kerouac melancholikem dětství

 
„Pil, aby si vytvořil clonu před nepřátelským světem médií i vytlemených fanoušků,“ říká odborník na beatnickou literaturu Josef Rauvolf.
23.03.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jack Kerouac (27 článků) , Jack Jack (87 článků) , Jack Jack (11 článků)

Jack Obalovač v akci: Do ukrajinských barev zabalil ruský tank i sochu rudoarmějce

 
K svéráznému protestu proti událostem na Ukrajině se na jihu Moravy uchýlil neznámý umělec vystupující pod přezdívkou "Jack Obalovač". Pod rouškou noci zahalil do žlutých a modrých fólií podstavec s legendárním tankem T-34 u Staroviček na Břeclavsku. Poté neunikla jeho kreaci ani socha rudoarmějce v Čebíně na Brněnsku.
04.03.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (87 článků) , Jack Jack (11 článků)

Student (19) si posvítil na ruské oligarchy! Mapuje lety jejich soukromých letadel a helikoptér

 
Teprve devatenáctiletý Jack Sweeney se rozhodl vyzrát na ruské oligarchy. Začátkem února si založil twitterový účet s názvem Russian Oligarch Jets, kde sleduje letecké polohy několika desítek letadel a helikoptér ruských boháčů. Účet sleduje přes 65 tisíc lidí a každým dnem další přibývají.
03.03.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (87 článků) , Jack Jack (11 článků)

Královská pařba v Santa Barbaře! Harry, Meghan a Eugenie s manželem to spolu roztočili

 
Ačkoli některým členům britské královské rodiny nějaký čas nemohl přijít na jméno, se svou sestřenicí, princeznou Eugenií (31), vycházel princ Harry (37) vždy bezvadně. Teď spolu dokonce v Kalifornii vyrazili na večeři! A nechyběla ani Meghan Markleová (40) nebo manžel princezny, obchodník Jack Brooksbank (35).
24.02.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (87 článků) , Harry Harry (1555 článků) , Jack Jack (11 článků)

Občas mě někdo pozná, ale davy fanynek nemám, směje se dabér Bohdan Tůma

 
S dabingem začal před 40 lety a svůj hlas propůjčil hvězdám jako Denzel Washington, Jim Carrey, Wesley Snipes, Erdogan Atalay, Jorge Garcia nebo Jack Black. Herec a režisér Bohdan Tůma (54) v rozhovoru pro iDNES.cz zavzpomínal na Brandona Walshe z Beverly Hills 90210 i na zeleného mužíčka z reklamy.
25.01.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (218 článků) , Wesley Snipes (46 článků) , Denzel Washington (19 článků) , Erdogan Atalay (9 článků) , Jack Black (49 článků) , Jorge Garcia (1 článek) , Bohdan Tůma (5 článků) , Black Jack (36 článků) , Jorge Garcia (1 článek) , Jorge Garcia (1 článek) , Jorge Garcia (1 článek) , Jorge Garcia (1 článek) , Jorge Garcia (1 článek) , Jorge Garcia (1 článek) , Jorge Garcia (1 článek) , Jack Walsh (2 články) , Wesley Brandon (1 článek) , Wesley Wesley (7 článků) , Wesley Wesley (6 článků) , Jack Jack (87 článků) , Jack Jack (11 článků)

Stodolovi, Roubal, heparinový vrah a další: Nejhorší čeští sérioví vrazi zabili dohromady minimálně 47 lidí

 
Co vůbec znamená pojem sériový vrah? Jde o zločince, který zabíjí opakovaně a dopustil se minimálně tří vražd. Tyto vraždy od sebe dělí nějaký časový odstup, může jít o dny, ale i o roky. Liší se od masových vrahů, kteří zabíjí jednorázově či v krátkém časovém úseku větší počet obětí. Mnoho sériových vrahů nebylo nikdy dopadeno, mezi nejznámější takové patří například tajemný Zodiak či Jack Rozparovač. Sériové vrahy najdeme bohužel i v české historii. Podívejte se na přehled těch nejhorších.
28.12.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jack Rozparovač (50 článků) , Jack Jack (87 článků) , Jack Jack (11 článků)

Statečný hoch (15) zachránil kamarádku ze spárů žraloka: I se zraněním šel další den do školy

 
Statečný klučina Jack Shaw ochránil svou kamarádku Tiarnu před jistou smrtí po útoku žraloka. Zvíře jeho samotného také pokousalo. Hrdinný zachránce pak i s dívkou doplaval na břeh v australské Victorii. A aby toho nebylo málo, i přes zranění se vydal další den za kamarády do školy.
12.12.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Shaw (1 článek) , Jack Jack (87 článků) , Jack Jack (11 článků)

Majk, Jack a Puči vyhlíží nový domov marně už několik měsíců. Stane se vánoční zázrak?

 
Během celého roku přinášely Blesk tlapky příběhy týraných a opuštěných zvířat, která čekají v útulcích a záchranných spolcích na nový domov. Některá velmi dlouho. Tři psí nešťastníky, kteří nepadli zatím do oka nikomu, má v péči i spolek Pes nejvěrnější přítel. Jeho členové doufají ve vánoční zázrak, chtěli by, aby i tihle smolaři byli na svátky v nových domovech.
09.12.2021 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (87 článků) , Jack Jack (11 článků)

Šéf Twitteru odstoupil: Bude se víc věnovat svým modelkám, digitálním měnám a filantropii

 
Jack Dorsey (45) odstoupil z vedení sociální sítě Twitter, která má hodnotu mnoha set miliard korun. O Dorseyovi se říká, že měl tolik koníčků, že na to vést firmu na plný úvazek vlastně ani pořádně neměl čas. „Je to bohém, který se nedopatřením stal miliardářem. Teď pokračuje po cestě, na níž odjakživa byl,” řekli o něm mimo jiné.
03.12.2021 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (87 článků)

Jack Dorsey končí jako generální šéf Twitteru. Nahradí ho technologický šéf firmy

 
Jack Dorsey končí ve funkci generálního ředitele Twitteru, uvedla firma. Jeho nástupcem se stane Parag Agrawal, nynější technologický ředitel.
29.11.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (87 článků)

Nabízel noc jako v Padesáti odstínech, pak se to zvrtlo: Senior byl odsouzen za „znásilnění překvapením“

 
Čtyřiasedmdesátiletý Jack S. se na seznamkách vydával za třicátníka a následně zval ženy k sobě. Říkal jim, že zažijí noc jako hlavní hrdinové v erotickém snímku Padesát odstínů šedi. Jenže ty, které jeho nabídku přijaly, čekalo nepříjemné překvapení. Nyní však policie tohoto muže dopadla a soud mu udělil osmiletý trest ve vězení, jak informoval web Le Monde.
03.11.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (87 článků)

Jack Nicholson (84) po delší době na veřejnosti! Jak dnes vypadá?

 
Legendární herec Jack Nicholson (84) se po delší době objevil na veřejnosti – zavítal na zahájení nové sezóny NBA, což je nejvyšší basketbalová liga v Severní Americe, považovaná za nejprestižnější basketbalovou soutěž na světě. Jak slavný svůdník a představitel jednoho z nejlepších filmových Jokerů dnes vypadá?
20.10.2021 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jack Nicholson (104 článků) , Jack Jack (87 článků)

Když chce herec uspět, musí být zranitelný, tvrdil Jack Lemmon

 
Řada lidí ho vnímala jako Mirka Dušína Hollywoodu. Neprovázely ho skandály, aféry, neřesti ani závislosti. Přesto třináctá komnata herce Jacka Lemmona nebyla prázdná. Dlouhá léta se potýkal s nebezpečnou závislostí, kterou před světem skrýval.
27.09.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jack Lemmon (2 články) , Jack Jack (87 článků)

Jack se musí rozloučit s milovaným pánem. V pěti letech hledá už podruhé nový domov

 
Od milovaného pána, který si ho před lety adoptoval, se musí odloučit mohutný kříženec Jack (5). Jeho majitel je nucen vrátit se do rodného Vietnamu a Jacka s sebou vzít nemůže. Prostřednictvím spolku Pes nejvěrnější přítel mu proto teď hledá nový domov.
17.09.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (87 článků)

Před 133 lety začal řádit Jack Rozparovač

 
Proříznuté hrdlo, vyhrnutá sukně, rozpárané břicho. Tak vypadalo tělo prostitutky Mary Ann Nicholsové, které našli 31. srpna 1888 v londýnském East Endu. Její smrtí začala série vražd připisovaných neznámému pachateli, který se do dějin kriminalistiky zapsal jako Jack Rozparovač.
31.08.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jack Rozparovač (50 článků) , Mary Mara (496 článků) , Mary Mary (200 článků) , Jack Jack (87 článků)

S potratem v polovině těhotenství se nemohla vyrovnat: Modelka Chrissy Teigen přiznala, že hledala útěchu v alkoholu

 
Chrissy Teigen  (35) prožívala ztrátu třetího dítěte velmi intenzivně a veřejně. O bolestivé okamžiky přímo z operačního sálu se totiž podělila s fanoušky, za což sklidila obdiv, ale i kritiku. Modelka nyní přiznala, se se smrtí miminka, kterému už stihli vymyslet jméno Jack, nemohla vyrovnat, a tak se utápěla v alkoholu.
30.08.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (87 článků)

Nový slavný pár na obzoru: Hvězda Tenkrát v Hollywoodu vyměnila problémového herce za známého muzikanta

 
Margaret Qualley (26) a Jack Antonoff (37) tvoří nový hvězdný pár. Dvojici vyfotili, jak se prochází po New Yorku v objetí a vyměňuje si láskyplné polibky. Oba působí velmi zamilovaně.
19.08.2021 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jack Antonoff (1 článek) , Margaret Qualley (4 články) , Jack Jack (87 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »