Články k osobnosti

Ivan Vyskočil

  spisovatel, dramatik a herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ivan Vyskočil »
 

Nadávky Nohavicovi: Úder zpět. A nové info

 
ANKETA „Myslím, že zmrd je spíše Matěj Hollan,“ říká hudebník Petr Štěpánek v reakci na slova, která na adresu písničkáře Jarka Nohavici napsal na svém FB bývalý zastupitel v Brně Matěj Hollan a v nichž nechybí právě ono slovo „zmrd“. „A kdo to je, Matěj Hollan?“ ptá se herec Ivan Vyskočil. Pro ParlamentníListy.cz se k slovům bývalého zastupitele vyjádřil i další herec Michal Gulyáš, producent Aleš Trdla, spisovatel Bruno Solařík, moderátor Slávek Boura a publicista Pavel Černocký.
13.07.2020 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků) , Petr Štěpánek (784 článků) , Petr Štěpánek (784 článků) , Slávek Boura (93 článků) , Michal Gulyáš (15 článků) , Bruno Bruno (11 článků) , Bruno Bruno (11 článků)

Heslo Black Lives Matter i v Praze? Ivan Vyskočil zmateně pobíhá: Před kým mám pokleknout? Komu se omluvit?

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Události kolem hnutí Black Lives Matter se rozhodl v dnešním Nedělním ránu okomentovat oblíbený herec Ivan Vyskočil. Žasl nad nedávnou demonstrací v Praze, která se i tam pod tímto heslem konala a neméně užasle se ptá: „Před kým mám pokleknout?!“. Pochválil prezidenta Zemana a doslova řekl: „Prezident se opět projevil jako chlap, který se nebojí říct svůj názor.“ Zmínil „aktivisty, co se serou do politiky“. A opět nešetřil ani své kolegy ze Švandova divadla. Na závěr varuje před „novými pořádky“.
05.07.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků) , Matter Matter (59 článků)

Ivan Vyskočil udeřil: Černí v USA rabují obchody a dobroseři a zpitomělá aktivistická mládež jim v tom fandí. A kolegové ze Švanďáku, hluboce se za vás stydím!

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Nad činností vedení hlavního města Prahy, ale i dalších politiků se tentokrát v Nedělním ránu zamýšlí Ivan Vyskočil. A velmi rázně pokládá otázku. „Jsou tu snad jen proto, aby nás srali?“ Věnoval se i cestě předsedy Senátu na Tchaj-wan. „O panu Vystrčilovi nebylo nikdy nějak slyšet a najednou jsou ho plná média, jak „statečně“ jede provokovat Čínu,“ říká. Nevynechal ani současnou situaci v Americe. „Černí demonstrují a rabují obchody a dobroseři a zpitomělá aktivistická mládež všech barev jim k tomu fandí, div ne s Maovými rudými knížkami v rukách,“ žasne a připomíná bourání pomníků. Svůj názor řekl i na nápis, který se objevil v těchto dnech na Švandově divadle.
21.06.2020 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků)

Za totáče...Ivan Vyskočil napřímo o tom, čeho se najíme a nenajíme

 
POTRAVINOVÁ SOBĚSTAČNOST A SUVERÉNNÍ STÁT Herec Ivan Vyskočil se pozastavuje nad tím, že dovážíme brambory, když jsme dříve bývali bramborová velmoc. „Chceme-li české zemědělství oživit, musí mít také zemědělci jistotu odbytu pro své výrobky,“ tvrdí v rozhovoru o potravinové soběstačnosti Ivan Vyskočil.
11.06.2020 09:26 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků)

Ivan Vyskočil udeřil na „kavárníky“: Volby nevyšly? Už je tu Milion „chlívek“. Volba ombudsmana? Havloidi leží na schodech. Volba Rady ČT? Kalousek vystupuje z církve...

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Pozdvižení“, které se strhlo kolem výsledků voleb do Rady ČT, se rozhodl okomentovat známý herec Ivan Vyskočil. „Zvolení Xavera Novotného jistě paní Němcová opláče,“ říká a v této souvislosti zmiňuje i Tomáše Halíka nebo „pražskou kavárnu“. „Jsem rád za tu obměnu v Radě ČT a doufám, že to bude mít vliv na konec jednostranného fandění,“ přidává i svůj osobní názor. Připomněl také další případy, jejichž výsledek „se nelíbil“, jako například volba nového ombudsmana a také to, co následovalo. V průběhu dnešního Nedělního rána pak rozebral i „trable se sochami“. „Jenom blbec kádruje sochy,“ vzkazuje.
07.06.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků) , Tomáš Halík (559 článků)

Násilné dobroserství pražské kavárny! Ivan Vyskočil udeřil: Volby nevyšly? Už je tu Milion „chlívek“. Volba ombudsmana? Havloidi leží na schodech. Volba Rady ČT? Kalousek vystupuje z církve, Němcová pláče...

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Pozdvižení“, které se strhlo kolem výsledků voleb do rady ČT, se rozhodl okomentovat známý herec Ivan Vyskočil. „Zvolení Xavera Novotného jistě paní Němcová opláče,“ říká a v této souvislosti zmiňuje i Tomáše Halíka nebo „pražskou kavárnu“. „Jsem rád za tu obměnu v Radě ČT a doufám, že to bude mít vliv na konec jednostranného fandění,“ přidává i svůj osobní názor. Připomněl také další případy, jejichž výsledek „se nelíbil“, jako například volba nového ombudsmana a také to, co následovalo. V průběhu dnešního Nedělního rána pak rozebral i „trable se sochami“. „Jenom blbec kádruje sochy,“ vzkazuje.
07.06.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků) , Tomáš Halík (559 článků)

Ivan Vyskočil: Lezli do p*dele Moskvě, teď lezou do p*dele Bruselu a USA! Jsem na černé listině. V ČT mě nechtějí. Po roce 1990 hrají jen kamarádi kamarádů

 
Publicista Pavel Černocký se ve svém streamovaném rozhovoru na YouTube Vysílání z gauče setkal s hercem Ivanem Vyskočilem, aby vzpomínali mimo jiné na rok 1989. A hovořilo se i o Evropské unii. „Naši p*delolezci místo co lezli do p*dele Moskvě, tak teď lezou do p*dele buď Americe, nebo Bruselu,“ poznamenal Vyskočil.
03.06.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků)

Krutý podraz na Anife: Partner mě podváděl s kamarádkou!

 
Anife Vyskočilová (45) se rozpovídala o svém vztahu. Herečka je momentálně šťastná s Němce Jensenem, který ji požádal o ruku. Bývalá manželka herce Ivana Vyskočila (74) také promluvila o plastice nebo o nevěře.
02.06.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků)

Cenzura na Facebooku, svoboda slova skončila. Pavel Černocký předkládá jasné důkazy. Neuvěříte, za co všechno lze dostat „porušení zásad komunity“

 
ROZHOVOR Své „zážitky“ s Facebookem se rozhodl pro čtenáře ParlamentníchListů.cz popsat publicista Pavel Černocký. Mluví o blokacích, které mu mimo jiné znemožňují jeho „Vysílání z gauče“, kam si zve zajímavé hosty, naposledy například Ivana Vyskočila. Pro něj prý nejabsurdnější blokace přišla za pochvalu výběru herců do seriálu Osvobození na ČT. „Ten Hitler a Goebells v seriálu Osvobození – jako živí – fascinující. Skvělý casting…,“ napsal Černocký. „Blokace za co? Je to snad propagace nacismu?“ diví se a popisuje další příklady, ve kterých nechybí například Milion chvilek. „Velký, anonymní bratr, bdí,“ říká na závěr a doufá, že opět nenastane čas autocenzury.
31.05.2020 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků)

Zrádce Vojtěch Filip? Umělci mluví jinak, než by se čekalo. Rusko, rudí a Novotný

 
ANKETA „Jen se zase pár magorů pokouší zviditelnit,“ reaguje na iniciativu hnutí STAN vůči předsedovi KSČM publicista Pavel Černocký. „Žabomyší války na parlamentní půdě,“ doplňuje herec Ivan Vyskočil. Promluvili i jeho kolega z branže Michal Gulyáš, hudebník a senátor Ladislav Faktor, hudebník Petr Štěpánek, moderátor Slávek Boura, producent Aleš Trdla a spisovatel Bruno Solařík. Vyjádřili se jak k návrhu odvolat Filipa z postu místopředsedy dolní komory Parlamentu, tak i k jeho slovům, která reakci politiků STAN vyvolala. I na jeho adresu zazněla silná slova. Servítky si nebral například Ladislav Faktor.
25.05.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků) , Petr Štěpánek (784 článků) , Petr Štěpánek (784 článků) , Slávek Boura (93 článků) , Michal Gulyáš (15 článků) , Vojtěch Filip (1363 článků) , Vojtěch Štěpánek (21 článků) , Pavel Novotný (965 článků) , Bruno Bruno (11 článků) , Bruno Bruno (11 článků)

Ivan Vyskočil ostře: Fiala prohlašuje, že bude premiér. Zbláznil se? Nevidí ty preference?! I když v Bohnicích jsou také pacienti, co myslí, že jsou Napoleon

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Tohle předčí i Švejka,“ hodnotí události posledních dnů a týdnů na české politické scéně oblíbený herec Ivan Vyskočil. Kroutí hlavou nad „úřednickým šimlem“, který zařehtal například v souvislosti s ošetřovným, nebo nad kauzou „agent s ricinem“. Žasne také nad slovníky některých politiků a diplomatů a říká: žargon uhlířů z žižkovské hospody čtvrté cenové skupiny.
24.05.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků)

Ivan Vyskočil: Stát na barikádě s puškou v ruce? Jaképak hrdinství? Starosta Kolář je hrdina. Utkal se s nebezpečnou sochou a zvítězil. A pak se po...

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Proč to v Číně nebo třeba v Malajsii jde a u nás ne?“ ptá se v dnešním Nedělním ránu oblíbený herec Ivan Vyskočil a mluví například o dopravě z centra Prahy na letiště nebo o rychlosti stavby dálnic. A naštvaně si hned sám odpovídá. „Nejdůležitější je odstraňování soch, přejmenovávání ulic!“ S obrovskou dávkou sarkasmu pak v souvislosti s výročím Pražského povstání říká. „Jaképak hrdinství na barikádách? To starosta Kolář se utkal s nebezpečnou sochou a zvítězil!“ Nevynechal ani „Pavku Novotného“ a ODS i předsedovi Fialovi poslal jasný vzkaz.
10.05.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků)

Ivan Vyskočil odkrývá staré časy: Já Antichartu nepodepsal. Ale nenapadlo mě, že mě ti podepisovači jednou budou poučovat o pravdě a lásce!

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM O politické atmosféře i „siláckých hrách v Dolních Kotěhůlkách“ promluvil pro Nedělní ráno Ivan Vyskočil. Vrátil se také ještě jednou k odstranění sochy maršála Koněva. Ale hlavně vzpomínal a tak trochu také bilancoval. Zavzpomínal na své dětství a vyzdvihl například, že tehdy byly pro děti povinné pravidelné lékařské prohlídky. Zmínil ale také, jaká byla odvaha propašovat „porno časák“ přes hranice, zavzpomínal na soudružku Balášovou a na to, jak si musely zpěvačky přelepovat bradavky leukoplastí. Přidal i zábavnou, trochu „lechtivou“ historku s „banánem“ z doby před sametovou revolucí. „Blb, dostane-li moc a pocit, že je ředitel zeměkoule, tak s ním není k vydržení ani teď, ani před tím!“ vzkázal také v dnešním Nedělním ránu Ivan Vyskočil.
26.04.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků)

Další tečka škemrajícím umělcům. Ivan Vyskočil účtuje, zmíněn ,,Milion chlívek"

 
„Hysterické výkřiky kolegyně Pazderkové, že nebudeme mít co žrát, ostatní lidi, vlastně naše diváky, spíše popudí. Situace není lehká, ale jsme v ní všichni stejně, a těch, co si to uvědomují, je většina. I mezi herci!“ reaguje herec Ivan Vyskočil na slova herce Davida Prachaře v pořadu Události, komentáře. David Prachař mimo jiné řekl, že „stát není od toho, aby ty bolestínské umělce podporoval a neustále se omlouval, proč jim nedává tolik a tolik peněz“, a zmínil také „slušné umělce, kteří nevykřikujou, nechtěj hned miliony a miliardy a nejsou nijak podvedení, ani se tak necejtěj“. „Děkuji, Davide, za rozumná slova,“ vzkazuje Vyskočil Prachařovi. Vzkaz ale posílá také veřejnosti. A zmínil i „Milion chlívek“.
23.04.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , David Prachař (150 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků)

Ivan Vyskočil padá do židle: Koněv neměl roušku, musel pryč, pravil Kolář. A pablb Šafr to vyhlásil za vtip roku. Čůrám smíchy. S tím by měli jezdit po estrádách!

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Odstranění maršála Koněva. Toto téma si vybral pro dnešní Nedělní ráno oblíbený herec Ivan Vyskočil. Starostovi Prahy 6 s notnou dávkou sarkasmu vzkazuje: „Jaký vy jste úžasný hrdina…. Měl jste také na sochu vylézt a rozdat si to s bronzovým maršálem tváří v tvář, aby všichni viděli, jakej jste řízek“. Promluvil také o „Havlovi a Žižkovi bez roušky“ a zamyslel se nad tím, že „Žižka měl také jistě na rukou krev příslušníků dnešní EU“.
12.04.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků)

„To se mám věšet?“ Vyskočil u Xavera bez filtru. O Hřebejkovi i koronaviru

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý se dal do řeči s hercem Ivanem Vyskočilem. Dozvěděl se od něj, proč se vyjadřuje politicky nekorektně. Padlo přitom jméno režiséra Jana Hřebejka. Vyskočil zavzpomínal také na herce Pavla Landovského. Zdálo se mu prý, že exprezident Václav Havel se za Landovského trochu styděl, ačkoli to byli téměř nejlepší kamarádi.
03.04.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5706 článků) , Jan Hřebejk (429 článků) , Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků) , Pavel Landovský (187 článků) , Luboš Veselý (480 článků)

Chrliči kravin. Bába od plotny, která díky Milionu „chlívek“ objevila patent na rozum, radí premiérovi! Ivan Vyskočil vstupuje do vřavy v době koronaviru

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „EU, která nám striktně předepisovala, že rum se nesmí jmenovat rum a pomazánkové máslo se také musí přejmenovat, tak náhle zůstala němá a veškerá pomoc a solidarita EU je v háji,“ říká k situaci ohledně koronaviru Ivan Vyskočil. Mluví o zklamání ze Západu a poukazuje na „výměnu“ vlajek EU za vlajky ruské. V Nedělním ránu uvedl, komu je třeba v této nelehké situaci poděkovat a jmenoval lékaře, prodavačky nebo i ty, kteří šijí roušky. Promluvil ale také o jedincích, kteří „jako obvykle umí jen kecat“ a nevynechal ani „chrliče kravin“ nebo „škodiče ze Senátu“. Zmínil i primátora Hřiba.
29.03.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků)

„Snad koronavirus vydrží do podzimních voleb. Důchodci budou doma a nezasáhnou.“ Ivan Vyskočil se zhrozil nad myšlenkou mladé ženy. A přidal pikantní vzkaz Hrušínskému

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Dříve se chodilo udávat do Moskvy, teď do Bruselu,“ říká Ivan Vyskočil. Na paškál si oblíbený herec v dnešním Nedělním ránu vzal, jak sám říká, „žalobníčky“ a vrátil se s nimi i do doby války nebo roku 1968. Vyjádřil se také k žádosti policie o vydání poslankyně SPD Karly Maříkové k trestnímu stíhání kvůli jejím slovům o migrantech. „Řekněte, že jste mluvila o prezidentovi,“ radí jí herec. Došlo samozřejmě i na koronavirus a reakci principála divadla na Jezerce Jana Hrušínského. Na závěr Ivan Vyskočil prozradil, co ho v těchto dnech, plných napětí, potěšilo.
15.03.2020 08:06 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků)

„Studem se mi rolovala i kůže na zádech!“ Ivan Vyskočil nevěřícně sledoval Patočkovu blokádu Křečka: My jsme neleželi kvůli Šabatové na schodech

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM To, co se strhlo kolem zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem, se rozhodl pro dnešní Nedělní ráno okomentovat oblíbený herec Ivan Vyskočil. V té souvislosti promluvil o tom, že demokracie není žádná „cochcárna“ a připomněl „kádrování kytek“, které se před časem odehrálo na Národní třídě nebo humbuk kolem voleb do Rady ČT. Vzpomněl i Aňu Geislerovou. Nevynechal ani neziskovky, útoky na premiéra a „žalobníčky“. Na závěr varoval před „rozesíráním“ vlastního hnízda.
01.03.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků) , Stanislav Křeček (487 článků)

Hřibe, ukaž, jaký jsi hrdina a přejmenuj ulici před ambasádou USA na Třídu vyvražděných Indiánů! Ivan Vyskočil je ve varu

 
Plán pražských radních přejmenovat náměstí Pod kaštany před ruskou ambasádou na náměstí Borise Němcova „zaujal“ oblíbeného herce Ivana Vyskočila. A to natolik, že se rozhodl pro ParlamentníListy.cz vyjádřit i mimo svou pravidelnou rubriku „Nedělní ráno s Ivanem Vyskočilem“. Padla slova jako „pubertální provokace Ruské federace“ nebo „exhibice pana Hřiba“.
22.02.2020 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (242 článků) , Ivan Vyskočil (241 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »