Články k osobnosti

Ivan Vyskočil

  spisovatel, dramatik a herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ivan Vyskočil »
 

Ivan Vyskočil ani 4 měsíce po smrti syna netuší, jak zemřel: Snoubenka Jakuba (†46) se sesypala

 
Herec Ivan Vyskočil (76) začátkem května přišel o syna Jakuba Vyskočila (†46), šéfa dopravní společnosti BusLine, od té doby bojuje s policií, která rychle smrt označila za sebevraždu. A i když jí nadřízený orgán přikázal provést nové vyšetřování, výsledky rodině prý tají. Ta aspoň konečně mohla provést kremaci těla.
23.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků)

Fiala svetr nenosí, tak si přes sebe vezme dvě saka... Šlápnou do ho*na a ještě se v něm vyválí, popsal Vyskočil „komunikaci“ vlády

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Dodnes mám v paměti některé perly z novinových titulků 50. a 60. let. Ale takovou pitomost, jakou je ‚Svetrem proti Putinovi!‘, tak takovou blbost jsem neviděl, ani nečetl!“ chytá se za hlavu Ivan Vyskočil. „Tolik arogance a pohrdání obyčejnými lidmi v několika větách jsem ještě nezažil,“ říká pak na reakci premiéra Fialy k demonstraci na Václavském náměstí. V Nedělním ránu nešetří Pekarovou, Černochovou ani Langšádlovou a zmiňuje i „zděšenou Mirku“. „Šlápnout do hovna a ještě se v něm vyválet!“ padlo mimo jiné. A je tady vzkaz i pro Mitrofanova a pro premiéra…
11.09.2022 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků)

Zničte Babiše! Zastrašování, fyzické útoky. Třicátá léta, vzestup Hitlera, varuje Ivan Vyskočil

 
„Pán v Krtečkovi opakuje – zničit krtka!! Stejně jako náš slepenec. Místo řešení opravdových problémů je pro ně hlavní… zničit krtka, tedy promiňte, Andreje Babiše,“ říká tentokrát mimo rubriku Nedělní ráno herec Ivan Vyskočil. Vzkaz pak posílá divadelníkovi Břetislavu Rychlíkovi, který zveřejnil výzvu pro A. Babiše k odchodu z veřejného života poté, co expremiér na mítinku označil své odpůrce za fašisty a nacisty. „Copak jsme zapomněli na historii? Na bojůvky SAmanů, kteří zastrašovali a ničili všechna shromáždění jiného názoru a fyzicky napadali lidi nesdílející Hitlerovy postoje?“ ptá se herec a připomíná, že právě jeho předci také zažili hrůzy koncentračních táborů.
28.08.2022 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků) , Andrej Babiš (24810 článků) , Břetislav Rychlík (35 článků)

„Netlačí ho ani Američani, ani z Bruselu. Volte ho!“ Josef Skála získal vzácnou podporu

 
Prezidentské volby pomalu klepou na dveře, paleta zájemců o účast v boji o Hrad je poměrně široká a mnoho dalších svou kandidaturu ještě zvažuje. Také některé známé osobnosti už veřejně vyslovují podporu svým favoritům. Pro Ivana Vyskočila a spisovatelku Lenku Procházkovou jím je Josef Skála, kandidát KSČM. „Je pevný ve svých přesvědčeních. Netlačí ho ani USA, ani Brusel,“ shodují se. Podívejte se i na další důvody, proč se právě Skálovi rozhodli dát svůj hlas.
20.08.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků) , Lenka Procházková (179 článků)

Řešte to, jinak přitvrdíme. Zdeněk Troška zasáhl proti Fialovi a spol.

 
Režisér Zdeněk Troška má tak velký strach ze sociálního výbuchu a ztráty potravinové bezpečnosti státu, že se rozhodl spolupodepsat veřejný dopis adresovaný premiéru Petru Fialovi (ODS), další list pak míří i k ministrovi zemědělství Zdeňku Nekulovi či prezidentovi Hospodářské komory Vladimíru Dlouhému i jeho viceprezidentovi Tomáši Prouzovi. Ten je právě v dopisech hojně kritizován – a právě on a Nekula jsou zároveň upozorňováni, že pokud nebudou brát dopis vážně a nezmění svoji „protizemědělskou politiku”, jsou připraveni se bránit i jinou cestou, než jsou otevřené dopisy. Spolu s Troškou dopisy, které mají ParlamentníListy.cz k dispozici, podepsali i herec Ivan Vyskočil, podnikatel Zdeněk Jandejsek a čestný prezident Agrární komory Jan Veleba. Všichni jsou sdružení v platformě Klub 2019.
18.08.2022 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (649 článků) , Ivan Vyskočil (348 článků) , Zdeněk Troška (528 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků) , Petr Fiala (4285 článků) , Vladimír Dlouhý (649 článků) , Jan Fiala (353 článků) , Jan Fiala (353 článků)

Pohřeb herce Karla Richtera (†96): Dorazil Ivan Vyskočil či jeho exmanželka Ivana Andrlová

 
Karel Richter patřil k nejstarším českým divadelním a filmovým hercům a dabérům. Dlouhodobě byl také ředitelem Divadla Jiřího Wolkera. Herec zemřel 5. srpna 2022 ve věku šestadevadesáti let. Ve středu 17. srpna se uskutečnil jeho pohřeb.Na obřadu byla i redakce eXtra.cz. 
17.08.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Karel Richter (13 článků) , Jiří Wolker (12 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků) , Ivana Andrlová (117 článků)

Ivan Vyskočil: Fiala? Děkuje Putinovi a Babišovi. Co by si bez nich počal?

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Mám pocit, že premiér signalista rozesílá dvakrát do měsíce dárečky. Jednu bonboniéru a lahvinku Babišovi, druhou Putinovi. Vyjádření vděku, že na ně naše maňásková vláda může svést svoji neschopnost a amatérismus,“ říká naštvaně Ivan Vyskočil. A vypočítává: „Máslo za 60, benzin za 50… plyn, to ještě čekáme, elektřina už se vybarvuje…“ Vzpomíná také na herce a ředitele Divadla Jiřího Wolkera Karla Richtera, který minulý týden zemřel. „Ač sám v KSČ, uměl nás chránit před různými útoky horlivých soudruhů,“ říká. A je mu prý smutno z toho, že média o úmrtí Karla Richtera příliš neinformovala. „Byl komunista. A to se dnes neodpouští - tedy pouze u někoho!“ podotýká.
14.08.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Karel Richter (13 článků) , Jiří Wolker (12 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků) , Karel Fiala (225 článků) , Jiří Fiala (326 článků) , Jiří Fiala (326 článků)

Exkluzivně: Ivan Vyskočil vyhrál nad policií. Musí provést pitvu a znovu vyšetřit smrt jeho syna (†46)

 
Doteď to vypadalo, že nešťastný herec Ivan Vyskočil (76) se nedočká pořádného vyšetření úmrtí svého syna, šéfa BusLine Jakuba Vyskočila (†46), který měl podle původních závěrů policie spáchat sebevraždu. Jenže když umělec žádal nařízení zevrubné soudní pitvy, která by mohla vyvrátit pochybnosti, vyšetřovatelé ho odmítli. Teď ale dostali příkaz seshora, aby ji provedli.
11.08.2022 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků)

Puškin není puška, varuje mladé a horlivé Ivan Vyskočil. Jiří Mádl a vrozený idiotismus

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Postupy mafie, tak jak je popsal Mario Puzzo v románě Kmotr,“ říká herec Ivan Vyskočil k tomu, co popsal bývalý ministr kultury Besser v souvislosti s některými jmény kolem hnutí STAN. A přidává vzkaz pro ministra Rakušana. Mluví o přejmenovávání ulic a s pořádnou dávkou sarkasmu podotýká. „Jen ty Rusy se.me! Jsme přece velmoc, giganti jak rozlohou, tak bohatstvím, tak nerosty, ropou a hlavně velkou hubou. Vůbec je nepotřebujeme!“ Na závěr se věnoval hereckému kolegovi Jiřímu Mádlovi a připomněl pasáž ze Švejka, kdy je voják podroben psychiatrickému vyšetření.
31.07.2022 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (566 článků) , Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků) , Jiří Besser (320 článků) , Mario Mario (46 článků) , Mario Mario (2 články)

Zdrcující zpráva pro Ivana Vyskočila: Státní zastupitelství odmítlo obnovit vyšetřování úmrtí jeho syna

 
Herec Ivan Vyskočil (76) už v žádném případě nevěří tomu, že by si jeho syn Jakub (†46) před dvěma měsíci vzal život sám. „Podle mě to byla vražda,“ řekl eXtra.cz. Kritizuje práci policie, která podle něj byla zpackaná, první krok k nápravě byl ale neúspěšný.
13.07.2022 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků)

Podivná smrt syna Jakuba Vyskočila (†46): Měl potrhané triko a prosil o pomoc

 
Jak redakce eXtra.cz již několikrát opakovala, herec Ivan Vyskočil (76) bojuje s policií o to, aby tělo jeho zesnulého syna Jakuba Vyskočila (†46) podrobila soudní pitvě, protože má podezření, že si Jakub nevzal život, ale byl zavražděný. „Před smrtí psal policii, že je vydíraný. A oni teď udělali spoustu bot, tak si o to víc trvají na svém,“ kroutí hlavou pozůstalý v povídání pro eXtra.cz. A proč ho zaskočilo synovo potrhané triko?
11.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků)

Zdrcený Ivan Vyskočil: Chudáka syna 7 neděl sušíme v pohřebním ústavu!

 
Do případu sebevraždy šéfa firmy BusLine Jakuba Vyskočila (†46), který zemřel začátkem května, se zapojila Generální inspekce bezpečnostních sborů. Na žádost otce zemřelého Ivana Vyskočila (76) zjišťuje, zda se kriminalisté při prověřování domnělé sebevraždy nedopustili trestného činu. „Věřím tomu, že to byla vražda, vyšetřování bylo celé podivné,“ řekl eXtra.cz herec a vysvětlil nám, proč si to myslí.
05.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků)

Smrt Jakuba Vyskočila (†46) je zahalena tajemstvím: Otec Ivan bojuje o soudní pitvu!

 
Herec Ivan Vyskočil (76) se nechce smířit s tím, že jeho syn Jakub (†46) spáchal sebevraždu. Už nějakou dobu se snaží o to, aby u něj byla provedena soudní pitva, která může odhalit přesnou příčinu úmrtí a další okolnosti. Jak informoval Blesk, herec kvůli tomu ani nedal zpopelnit tělo.
03.07.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků)

„Za dva roky tady nebude co žrát.“ Šéf Madety: Španělé, Orbán, naše potraviny

 
Potravinová bezpečnost, kritická situace v zemědělství, růst inflace. Nejen tato téma probírali na setkání v Trhovém Štěpánově členové Klubu 2019 společně se svými hosty. Mezi nimi byl například bývalý prezident Václav Klaus, který mimo jiné žasl nad „ukrajinským“ dárkem pro papeže od českého premiéra, nebo docent Miroslav Ševčík. Pro Parlamentnílisty.cz se i mimo besedu vyjádřili exprezidenti Agrární komory Jan Veleba i Zdeněk Jandejsek. „Za dva roky tady nebude co žr.t!“ varuje vládu šéf jihočeské Madety Milan Teplý. Drsně se pak do zákonodárců opřel i člen Klubu 2019 Ivan Vyskočil. Padla slova jako „vláda na h.vno!“ Na konci pak přišel vzkaz pro ministra Nekulu.
20.06.2022 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Václav Klaus (10796 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků) , Václav Ševčík (50 článků) , Jan Teplý (37 článků)

Ivan Vyskočil ztracen v Praze: Ulice Ukrajinských hrdinů? Kterých? Těch u masakru v Oděse, nebo... Prosím tabulku jako měl Koněv

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Máslo za 69 korun? Možná už mají připravené kožichy a kulichy,“ komentuje současnou situaci herec Ivan Vyskočil s tím, že „signály“ pana Fialy zatím prý zřejmě doputovaly pouze k „plebsu“. „Nejezte, netopte, nesviťte a nejezděte autem ani na motorce,“ vypočítává herec. Zamyslel se i nad premiérovou „vtipností“. Dostal se také k přejmenovaným ulicím kolem ruského velvyslanectví. „Pod kaštany je teď Borise Němcova,“ žasne herec a doporučuje přidat vysvětlovací tabulku jako před časem u Koněva.
19.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků)

Manželství pro homosexuály. Politici řeší „velké“ téma. Jenže my máme jiné informace. Umělci promluvili

 
„Pokud jim jde skutečně o práva homosexuálů, pak stačí provést drobnou opravu zákona o registrovaném partnerství. Mám spoustu přátel mezi homosexuály a neznám jediného, který by řekl, že je to jejich priorita. A nejsou v tuto chvíli jiné starosti? Třeba ten průšvih se spalovacími motory, to se zbláznili!“ I takové názory padly v souvislosti s novelou občanského zákoníku, podle které by páry stejného pohlaví mohly uzavírat manželství. Pro ParlamentníListy.cz promluvili herci Ivan Vyskočil, Jan Kuželka, Michal Gulyáš, hudebník Petr Štěpánek, moderátor Slávek Boura i spisovatel Jan Bauer. Řekli také, co si myslí o prezidentově vyjádření, že by takový zákon vetoval.
09.06.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků) , Petr Štěpánek (931 článků) , Petr Štěpánek (931 článků) , Jan Kuželka (50 článků) , Slávek Boura (106 článků) , Michal Gulyáš (34 článků) , Jan Bauer (136 článků) , Jan Bauer (136 článků) , Jan Bauer (136 článků) , Jan Bauer (56 článků)

Pochybnosti o sebevraždě Jakuba Vyskočila (†46): Smrt těsně před svatbou? Už měl i prstýnek!

 
Šéf přepravní skupiny Jakub Vyskočil (†46), který před čtrnácti dny podle všeho spáchal sebevraždu, měl do budoucna velké plány. „Chystal s Blankou svatbu,“ potvrdil jeho zdrcený otec Ivan Vyskočil. Podle přátel měl dokonce vybraný už prstýnek a těšil se na to, až s matkou své desetileté dcery spojí život navždy.
24.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků)

Vanda Chaloupková, Ivan Vyskočil a Zuzana Stavná z Ulice slaví dnes narozeniny

 
Vanda Chaloupková, Ivan Vyskočil a Zuzana Stavná... To jsou herci z Ulice, které spojuje nejen účinkování v jednom seriálu, nýbrž i společné narozeniny, které tito herci budou slavit už 21. května. Pamatujete si na jejich děj v Ulici?
21.05.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků) , Vanda Chaloupková (29 článků) , Zuzana Stavná (6 článků) , Vanda Chaloupková (22 článků)

Ivan Vyskočil po smrti syna Jakuba (ne)slaví 76 let: Neprovedli ani soudní pitvu. Už moc nevěřím, že spáchal sebevraždu

 
Herec Ivan Vyskočil se v sobotu 21. května 2022 dožil krásných 76 let. Žádný důvod k oslavě, zvlášť poté, co ve středu pohřbil svého milovaného syna Jakuba Vyskočila (†46), ale nemá. „Liknavost úřadů je zvláštní. Nikdo nás ani nevyzval k identifikaci těla a neprovedli ani soudní pitvu. Nenecháme to tak být,“ řekl eXtra.cz.
21.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků)

Ivan Vyskočil pohřbil syna Jakuba (†46): Do smrti mě to bude trápit. Brečím jako stará želva, přiznal eXtra.cz

 
Minulý týden se herec Ivan Vyskočil (75) dozvěděl strašlivou zprávu, kterou nechce slyšet žádný rodič. Jeho syn Jakub (†46), šéf dopravní skupiny BusLine, spáchal sebevraždu. Podle informací eXtra.cz proti sobě obrátil zbraň. „Proč si Jakub sáhl na život, to je pro nás všechny záhada. Do smrti se tím budu zabývat,“ řekl naší redakci. Ve středu, po více než týdnu, proběhlo soukromé poslední rozloučení s Vyskočilovým synem.
18.05.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (348 článků) , Ivan Vyskočil (347 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »