Články k osobnosti

Ivan Vyskočil

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ivan Vyskočil »
 

Dementní Pepíček na nákupech. Nutella objevil Ameriku. Za rok si třeba všimne, že vykulenci nějak kradou...

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Kam se na něho my komedianti hrabem,“ komentuje „německý“ nákup premiéra Fialy herec a člen Klubu 2019 Ivan Vyskočil a žasne nad premiérovým odjezdem do „kravína“ v době stávky. Vládě pak rázně vzkazuje. „Přestaňte prodávat lacino naši elektřinu a nakupovat ji draze zpátky, přestaňte dávat plynu politickou nálepku…. Zdaňte pořádně korporátní řetězce a přestaňte cpát rance miliard na Ukrajinu, které se nám nikdy nevrátí!!“ Nešetřil ani novináře a doporučuje, co by měli napsat místo toho, co měl na sobě Krajčo na Slavících.
03.12.2023 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků)

Troubové si mnou ruce. Jenže pak přijdou na řadu oni. Ivan Vyskočil všem, co podporují Palestinu a Hamás

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Každému je přece jasné, že veškerá pomoc, proudící do Gazy, vůbec neslouží pro zlepšení života obyčejných Palestinců. Téměř všechno jde na zbraně, podzemní tunely a luxusní život předáků Hamásu, kteří ovšem žijí mimo Pásmo Gazy,“ říká herec a člen Klubu 2019 Ivan Vyskočil. V Nedělním ránu se vrací k hrůzám, které se nedávno staly v Izraeli, mluví o „téměř ďábelském záměru“, a vysvětluje, proč je právě na straně Izraele. Zmiňuje také „bláznivou politiku“ Francie, Švédska, Německa a dalších. „Ovšem ani ve snu mě nenapadlo, že se dočkám propalestinských demonstraci s otevřeným antisemitismem také v Praze,“ říká na závěr a přidává varování.
05.11.2023 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků)

Libore Boučku, umělec a „blbý“ občan vám jde něco říct

 
Za tím, že se šíří dezinformace, je lidská blbost, vyjádřil se moderátor Libor Bouček. Tvrdí též, že se zkrátka budeme mít hůř. Lidé, kteří chodí na demonstrace a podléhají dezinformacím, jsou podle Boučka nespokojení a frustrovaní, že nevěří už vůbec ničemu. Na jeho slova reagoval pro ParlamentníListy.cz herec Ivan Vyskočil. „Lidi chodí na demonstraci proto, že je to s.re! Protože je sere drahá elektřina, kterou máme nejdražší v Evropě, protože je sere inflace a další věci, které na nás tahle nekompetentní a demoliční vláda nandala, nám je na hřbet. A prostě jednoho dne to už lidi neunesou a pak nastane průser,“ opravil moderátora Boučka.
17.10.2023 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Libor Bouček (575 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků)

Osvětim. Ponožky v botičkách... Ivan Vyskočil vyslal strašlivý vzkaz vládě: Až sem to chcete dovést?!

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Zdá se, že občané Slovenska se vůbec neřídili ‚moudrostmi‘ z Česka,“ říká s pořádnou dávkou sarkasmu k nedávným volbám na Slovensku herec a člen Klubu 2019 Ivan Vyskočil. „Gratulací se vítěz voleb téměř nedočkal, zatímco k Progresívnemu Slovensku se gratulanti jen hrnuli.“ „Nevím, jaké grófství vede paní Magdu k takové nadřazenosti nad občanem prostým,“ vzkázal Magdě Vášáryové po jejím vyjádření ohledně výsledků voleb. Dostal se i k jednomu z členů ODS, jehož slova ho očividně zaujala, a vzpomněl Rudé právo. Na závěr varuje před rozséváním nenávisti a popisuje strašlivou scénu.
08.10.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků) , Magda Vášáryová (162 článků)

„Zákaz!“ Ukrajinské obilí vše rozloží. Čeští zemědělci popsali

 
„Dovozy ukrajinského obilí rozloží náš trh a postihnou zejména ty zemědělce, kteří nemají živočišnou výrobu, nechovají hospodářská zvířata a příjmy z rostlinné výroby jsou pro ně zásadní,“ varují zástupci Klubu 2019 v otevřeném dopise a vyzývají prezidenta Agrární komory ČR, aby se proti dovozům zemědělské produkce z Ukrajiny jasně vymezil. Za příklad dávají Maďarsko, Slovensko i Polsko. Výzvu podepsali také exprezidenti agrární komory Zdeněk Jandejsek a Jan Veleba, zemědělský podnikatel Oldřich Gojiš, podnikatel v potravinářství Milan Teplý nebo bezpečnostní expert Jan Schneider a herec Ivan Vyskočil.
21.09.2023 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků) , Jan Teplý (38 článků)

Skoky z balkónu na hlavu, radí Ivan Vyskočil. Jen tak se dají ty bláboly z vlády žrát

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Tak v tomto ,království' se už nejen předepisuje, co si smíme myslet, ale dokonce už i s kým smíme mluvit,“ žasne herec a člen Klubu 2019 Ivan Vyskočil nad tím, co vyvolalo společné „posezení“ pánů Blažka a Nejedlého. „Asi si myslí, že všichni trénujeme skoky z balkonu na hlavu a jsme ochotni jim takové bláboly žrát," říká pak na adresu předsedkyně Sněmovny a předsedy Senátu ohledně továrny na čipy v Německu. Prozradil také, o jakém pochodu Prahou uvažuje. Na závěr poslal jasný vzkaz prezidentovi. Slíbil ale, že „zelené trencle“ na Hrad věšet nebude.
03.09.2023 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků)

Netrebko zákaz. Jako Haas, ten byl zase Žid. To se musí zastavit! Vyskočil burcuje

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Tahání politiky do sportu, dvojí metr u sportovců i diskuse nad tím, zda u nás vystoupí nebo nevystoupí sopranistka Netrebko. To vše je prý herci a členu Klubu 2019 Ivanu Vyskočilovi proti, jak říká, šimpanzí srsti. Vysvětluje také, kdo ho šimpanzem vlastně nazval. „Ostuda naší země,“ dodává k tomu, co se děje kolem ruských sportovců a zmíněné Netrebko a neradostně připomíná Hugo Haase. Na závěr přidává poněkud peprnější „povzdech obyčejného občana“.
06.08.2023 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Hugo Haas (26 článků) , Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků)

Netrebko zákaz. Jako Haas, protože byl Žid? To se musí zastavit! Vyskočil burcuje

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Tahání politiky do sportu, dvojí metr u sportovců i diskuze nad tím, zda u nás vystoupí nebo nevystoupí sopranistka Netrebko. To vše je prý herci a členu Klubu 2019 Ivanu Vyskočili proti, jak říká, šimpanzí srsti. Vysvětluje také, kdo ho šimpanzem vlastně nazval. „Ostuda naší země,“ dodává k tomu, co se děje kolem ruských sportovců a zmíněné Netrebko a neradostně připomíná Hugo Haase. Na závěr přidává poněkud peprnější „povzdech obyčejného občana“.
06.08.2023 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Hugo Haas (26 článků) , Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků)

Ivan Vyskočil se tvrdě pustil do Jiřího Pospíšila: Nadávkami nešetřil, navážel se i do jeho orientace

 
Známý český herec Ivan Vyskočil (77) se pustil do veřejné kritiky europoslance a bývalého ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila (47) z TOP 09. Z videa, které se rychle šíří sociálními sítěmi, je zřejmé, že Vyskočil názory Pospíšila nesdílí a ve své kritice nešetří hrubými slovy.
30.07.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků) , Jiří Pospíšil (2221 článků) , Jiří Pospíšil (2221 článků)

Jiří Krampol o Ukrajině: Uprchlíci se musí přizpůsobit a chovat se slušně, nejsou tu doma, hřímá

 
Zatímco někteří umělci jako Ivan Vyskočil (77) naskakují na lživou ruskou propagandu, herec Jiří Krampol (85) se nechtěně u některých čtenářů dostal do stejné škatulky. A to proto, že mu vadí příliš velké rozebírání tématu Ukrajina. „Ukrajince podporuju, ale vadí mi ta naše strašná servilita,“ vysvětlil eXtra.cz nyní.
28.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Jiří Krampol (1049 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků)

Ukrajinci mají mercedesy, ale chtějí pomoc. A jezdí domů na dovolenou, kritizuje Vyskočil. Tvrzení kulhá

 
Herec Ivan Vyskočil (77) se nedávno eXtra.cz svěřil se spoustou svých pocitů ohledně ruské agrese na Ukrajině, kterou považuje za oprávněnou. A co si myslí o uprchlících zde? Podle analýzy eXtra.cz naskakuje na neověřená tvrzení, někdy i přímo lži na sociálních sítích.
24.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků)

GLOSA: Ivan Vyskočil chce se stalinistou Skálou pryč z NATO. Zase někdo touží po nové okupaci Ruskem

 
Glosa: Říká se, že každý má právo na názor, což je jistě pravda, ale okaté šíření ruských lží o Ukrajině není názor. Podle některých diskutujících jde dokonce o „kolaboraci“. Redakce eXtra.cz v posledních dnech na pokračování přinesla názory herce Ivana Vyskočila (77), který věří snad úplně všemu v ruské propagandě. Komunisté prý také byli lepší než současná garnitura. Neodkopal se ale teď trochu, když se schází se stalinistou Skálou a chce pryč z NATO?
20.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků)

Ivan Vyskočil pod vlivem ruské propagandy: Buča jde za Ukrajinci, Putinovi se dá věřit, Západu ne

 
Potřetí a ještě překvapivěji. Někdejší herec Ivan Vyskočil (77) redakci eXtra.cz obšírně popsal své názory na agresi Ruska na Ukrajině. Okupanta chápe, de facto jako toho zlého vnímá napadený stát a spolu s ním i Západ. A masakr v Buči mají podle něj na triku ukrajinští policisté, což dlouhodobě prohlašuje ruská propaganda. Tvrzení umělce jsme se snažili ověřit jedno po druhém.
18.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků)

Ivan Vyskočil zuří kvůli Ukrajině: Jak to bylo s biozbraněmi v netopýrech, Majdanem a smrtí dětí

 
Oběť nelítostné kremelské propagandy, nebo ten, kdo jako jeden z mála zná pravdu? Herec Ivan Vyskočil (77) eXtra.cz popsal své názory na podporu Ukrajiny a vysvětlil nám také, proč podle něj nejde vůdce Ruska považovat za Hitlera. Ten prý na rozdíl od Vladimira Putina (70) neměl morální právo obsadit Sudety.
15.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5200 článků) , Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků)

Herec Ivan Vyskočil: Ukrajinské vlajky mě štvou, tady jsme v Česku. A o fašismu tam se mlčí

 
Odpor. Spousta lidí schvaluje pomoc Ruskem napadené Ukrajině, jsou ale i tací, kteří jsou zásadně proti. Herec Ivan Vyskočil (77) si myslí, že je to horší jak za komunistů. „I v povídání o dortech musí třikrát zaznít Ukrajina. A o fašismu na Ukrajině se mlčí,“ tvrdí eXtra.cz. Jeho výroky uvádíme v kontextu.
14.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků)

Hoří dům, uprostřed sedí Černochová a vybírá nejdražší boudu pro psa... Želva Pekarová. Vyskočilovi už naskakují sprostá slova

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Vláda řízené národní destrukce a katastrofy! Nejhorší od dob Jiříka z Poděbrad. Čůrají nám na hlavy – a už se ani nesnaží předstírat, že prší, a ještě se nám smějou,“ nebere si servítky herec a člen Klubu 2019 Ivan Vyskočil. „Vládní ‚záchranný balíček‘? Obyčejné svinstvo! Zadlužení, půjčování… smlouva s USA…,“ vypočítává a žasne nad tím, co nyní vláda řeší. Nechybí zajímavé přirovnání s „hořícím domem“ a zmiňuje „Alenku v říši divů“. Jadrný vzkaz posílá Pekarové Adamové a nešetří ani Stanjuru.
02.07.2023 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků)

Mirka Kachlovka, elektrický brouk Stanjura... A premiér signalista už se při lhaní ani nečervená, povšiml si Vyskočil

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „To nejhorší, co jsme tady po roce 90 měli. Ale já se obávám, že je to vůbec to nejhorší i od roku 48. Oni ti páni nahoře sice žijí ve své bublině, ale tak pitomí zase nejsou, aby nevěděli, co se kolem nich děje,“ říká herec a člen Klubu 2019 Ivan Vyskočil. Voličů pětikolky se ptá: „Vy jste to neslyšeli před volbama? Že nám zvednou daň z nemovitosti, upraví valorizace důchodů, že nás zadluží jak nikdy předtím, že si sem pozvou cizí vojáky…?“ A zajímá se: „Co na to statečný vyháněč cizích vojáků pan Kocáb??“ Nešetřil ani Senát. Zmínil „zděšenou Mirku“, padla i slova „ratlík české politiky“ či „myšlenkoví giganti“.
11.06.2023 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků) , Oni Oni (130 článků)

Ivan Vyskočil z Kroměříže: „Nové strašidlo na Hradě. Pavlovi ji přeju.“ Konečná herce chválí

 
Zločinci z ODS, oberou důchodce a celý národ, protože už nemají pomalu co ukrást. Je to vláda potopená v cizí prdeli, co má za úkol tuhle republiku zničit. Ivan Vyskočil promluvil k lidem na demonstraci proti zvyšování důchodového věku a za sociální spravedlnost, kterou ve čtvrtek pořádala KSČM v Kroměříži na Velkém náměstí. Nabádal mladé lidi, aby včas prozřeli a nedovolili naši zemi úplně padnout na držku. Šéfka komunistů Kateřina Konečná zde položila květiny u pamětní desky armádního generála Ludvíka Svobody.
21.05.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků) , Ludvík Svoboda (110 článků) , Kateřina Konečná (485 článků) , Pavel Svoboda (474 článků) , Pavel Svoboda (473 článků) , Pavel Svoboda (474 článků) , Pavel Svoboda (474 článků)

Hvězdy řeší nízké důchody: 25 tisíc je výsměch, nadává Krampol, Kubišová neví, kolik bere

 
Nízké důchody nejsou žádnou výjimkou ani mezi celebritami. Své o tom ví například zpěvačka Helena Vondráčková nebo herci Jaroslava Obermaierová, Jiří Krampol a Ivan Vyskočil. Jiní se nechávají slyšet, že vystačí i s málem. Mezi ně patří i zpěvačka Marta Kubišová. Na výši penzí se hvězd ptal například web TN.cz.
21.05.2023 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1047 článků) , Ivan Vyskočil (405 článků) , Jiří Krampol (1049 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků) , Marta Kubišová (589 článků) , Jaroslava Obermaierová (280 článků)

Ohrožení potravinami z Ukrajiny! Jste sluha. Drsná výzva ministrovi

 
K rezignaci vyzývají ministra zemědělství Zdeňka Nekulu členové Klubu 2019, který tvoří především odborníci z řad zemědělců. Za výzvou, kterou poskytli ParlamentnímListům.cz, stojí mimo jiné i herec Ivan Vyskočil, exprezidenti Agrární komory ČR Jan Veleba a Zdeněk Jandejsek, bezpečnostní analytik Jan Schneider nebo zemitý sedlák ze Šumavy František Svoboda. Ohrazují se mimo jiné proti dovozu „kontaminovaných potravin“ z Ukrajiny, který okolní státy v některých případech zakázaly. „Počínání sluhy cizích zájmů,“ říkají na adresu ministra. Upozorňují i na nedostatek české zeleniny na domácím trhu a kácení ovocných sadů.
17.05.2023 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků) , Jan Svoboda (272 článků) , Jan Svoboda (272 článků) , Jan Svoboda (272 článků) , Jan Svoboda (272 článků) , Jan Svoboda (64 článků) , Jan Svoboda (62 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »