Články k osobnosti

Ivan Vyskočil

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ivan Vyskočil »
 

Anife Vyskočilová (47) vypadá stále skvěle. Bujné vnady vystavila v hlubokém výstřihu

 
Bývalá manželka herce Ivana Vyskočila a někdejší tanečnice Anife Vyskočilová  (47) se po delší době objevila ve společnosti. A hned vzbudila pořádný rozruch. Jak už je u ní zvykem, zaujala hlubokým sexy výstřihem.
29.07.2021 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků)

Radši jdu od toho, abych se ještě víc nenasr*l! Ivan Vyskočil sčítá, co všechno bylo Česku prodáno pod rukama

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Ptal se někdo nás, zda souhlasíme s tím, aby prodali naši vodu, pivovary, továrny… dokonce i českou půdu? Proč má naše země takovou smůlu na lidi, kteří nás vedou?“ zamýšlí se oblíbený herec Ivan Vyskočil. Připomíná například OKD. Padla také otázka na nynější senátorku Miroslavu Němcovou. Žasl i nad některými nedávnými „výroky“ politiků. Věnoval se mimo jiné Marianu Jurečkovi. Zmínil také senátora Fischera. Zazněla slova, jako „dobře placený škodič ze Senátu“ nebo „servilní lokaj Bruselu“. Přinesl rovněž pro někoho možná dost šokující informaci o bájné hoře Říp.
18.07.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků) , Miroslava Němcová (1642 článků)

Vystrčil, trabant mezi politiky. On pokřikuje na mercedes, směje se Ivan Vyskočil. A námořní lupič vyrazil udávat do Bruselu...

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Tak jsme se také dočkali výkřiku jistého pracovníka ČT, který vyzněl jen jako: ‚Volili jste Zemana – tady máte tornádo!‘,“ vrací se k situaci na jižní Moravě herec Ivan Vyskočil, žasne nad slovy „zeleného piráta“ a mluví o tom, jak ho hřeje u srdce solidarita lidí. Připomíná, že se na nás řítí ještě jedna „bouře“, a to volby. „Pekari-Adamová dští oheň a síru. Hlavní pirát se rozjel do Bruselu,“ popisuje předvolební situaci. V souvislosti s prezidentem Zemanem zmínil, jak říká, „náčelníka zbytečných, Tchajwance Vystrčila“. Padlo přirovnání k „trabantu, který se marně snaží dohnat mercedes“. Dostal se i k „propagaci“ změny pohlaví a LGBT, a promluvil o „blbnutí hlavy dětem“. Nevynechal ani policejní zásah v Teplicích.
04.07.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků)

Neočkované popravit? Covid pasy, byznys, vakcíny pro děti. Kam to směřuje? Vře to...

 
„Neočkované popravit, očkované odměnit Řádem práce,“ žertuje v souvislosti s tím, jak českou společnost opět rozdělil pohled na očkování proti covidu, herec Ivan Vyskočil. Padla ale i vážná slova, a to například ohledně očkování dětí. „Očkovat nezletilé dítě pokládám za zločin,“ nebere si servítky publicista Pavel Černocký. Promluvil i herec Jan Kuželka a hudebník Petr Štěpánek.
01.07.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků) , Petr Štěpánek (854 článků) , Petr Štěpánek (854 článků) , Jan Kuželka (47 článků) , Kam Kam (383 článků)

Anife po útěku od Vyskočila: Pozdravím ho, ale ...

 
Z drsného rozvodu Anife Vyskočilové (47) a jejího exmanžela, herce Ivana Vyskočila (75), se před lety stala velká mediální událost. Temperamentní Bulharka byla pro herce velkým soustem a velká láska se rázem změnila v bitevní pole. Jaký vztah mají mezi sebou bývalí manželé nyní?
29.06.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků)

Anife Vyskočilová o drsném rozvodu s Ivanem: Jak se snášejí dnes

 
Podnikatelka a herečka Anife Vyskočilová (47) promluvila v rozhovoru pro eXtra.cz nejen o životě a jak se v něm naučila plavat, ale také prozradila, jaký vztah panuje mezi ní a jejím exmanželem, hercem Ivanem Vyskočilem (75), se kterým si prošli drsným rozvodem, který se propíral napříč médii.
27.06.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků)

Jsme zaraženi tak hluboko v americké prd*li, že ani nožky nečouhají. Ivan Vyskočil zchladil senátní „ratlíky“

 
„Podcast, cool, free, šopovat…? Kam se ztratila čeština?“ chytá se za hlavu Ivan Vyskočil a rázně říká: „Jsme zaraženi tak hluboko v té americké prd*li, že nám z ní nekoukají ani nožičky. Ani my jsme dříve, v té sovětské, tak hluboko zalezlí nebyli!“ V souvislosti s olympiádou v Číně to nandal našim senátorům, které označil za „snaživé ratlíky“. V Nedělním ránu se vyjádřil také k návštěvě Svjatlany Cichanouské a promluvil o nemilém překvapení od prezidenta Zemana. Doporučil nevyvážet z ČR naši „pseudodemokracii“ a použil slova jako „uřvaná běloruská kavárna“. Dostal se i k písemnému souhlasu s pohlavním stykem.
20.06.2021 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků) , Kam Kam (383 článků)

Hřebejk, Macháček a další dopálili Ivana Vyskočila: ČT má patřit lidem? Ano, lidem jako jsou oni! Takže demonstrujme...

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „To by se styděly vytáhnout i pavlačové drbny,“ říká k „aktuální situaci“ kolem Čapího hnízda Ivan Vyskočil, upozorňuje na blížící se volby a připomíná například prodej naší vody, Bakalu a hornické byty nebo zemědělskou půdu pro „odporné sklady“. V souvislosti s tím, co se děje kolem Rady ČT, zmiňuje Hřebejka, Hrušínského, Geislerovou, Macháčka a další se „spravedlivými výrazy“.
06.06.2021 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků)

„Okecat takový do očí bijící nesmysl a převrátit naruby?! Jaroslav Hašek by měl žně!“ Ivan Vyskočil se vysmál Bakalově novinářce. A to byl jen začátek

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Místo aby se řešilo, co tam měli co dělat zbraně a bůhví pro koho? Jak to, že sklad byl tak mizerně zabezpečený? A další podezřelé věci… Nám BIS podstrčila jakousi ruskou sabotáž,“ vrací se ke kauze Vrbětice oblíbený herec Ivan Vyskočil a dodává, že „jsme pro svět za šašky“. Nechybí ani „Pekari-Adamová“, přičemž vzpomněl legendární Hodinovou-Spurnou. Nevynechal „dilema“ ohledně pohlaví zapsané v občance a sarkasticky podotýká, že on, chudák, má jen jedno pohlaví. Je tu i pozdrav pro kolegu Maroše Kramára a vzpomínka na temperamentní Anife.
23.05.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků) , Jaroslav Hašek (119 článků) , Maroš Kramár (162 článků) , Jaroslav Hašek (119 článků)

Ivan Vyskočil ve varu: Prezident chce Vrbětice vyšetřit. A demožumpa řve. Také bych nechtěl být odsouzen za „podezření“, že jsem ukradl sousedovi kolo!

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Je třeba pana prezidenta pomluvit, projev rozcupovat a označit za proruský, i kdyby tzv. čert na praseti jezdil, jak říkaly naše babičky,“ vrací se k projevu Miloše Zemana ohledně „kauzy Vrbětice“, který sám označuje za „uvážlivý a státnicky moudrý“, herec Ivan Vyskočil a zmiňuje „zoufalý řev demožumpy“ a dvojí metr. „A Hřebejk? Co jemu padá z huby za špínu?“ žasne.
09.05.2021 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků) , Miloš Zeman (25776 článků)

Jo, Elvis nebyl takový id**t. Po stížnosti Tomáše Kluse to plesklo. A přirovnání

 
„To například Elvis nebyl takový idi.t, aby prezentoval svoje politické názory. Věděl, že by se tak připravil o polovinu fanoušků,“ říká nejen v souvislosti s novou deskou písničkáře Tomáše Kluse s názvem „Čau Česko“ publicista Pavel Černocký. Pro ParlamentníListy.cz promluvili i herci Ivan Vyskočil, Michal Gulyáš, hudebník Petr Štěpánek nebo hudební producent Aleš Trdla. „Rozhodně bych mu doporučil, aby šel s tímto angažovaným uměním… jinam,“ vzkazuje Klusovi Ivan Vyskočil. „Pozér s neutuchající potřebou předvádět, jak moc to nemá v hlavě v pořádku,“ říká na adresu písničkáře Petr Štěpánek. Padla i slova o Rejžkovi.
03.05.2021 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků) , Petr Štěpánek (854 článků) , Petr Štěpánek (854 článků) , Tomáš Klus (1105 článků) , Michal Gulyáš (29 článků)

Ti dva ruští agenti jsou tak „tajní“, že je všude znají. A všechno poser*u. Že oni otrávili i Bečvu... Ivan Vyskočil si pořádně ulevil

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Nad „kauzou Vrbětice“ se rozhodl v Nedělním ránu zamyslet oblíbený herec Ivan Vyskočil. „Dva „tajní“ joudové?“ Podivuje se na adresu ruských agentů. „Nějak to není ochotná má hlava sežrat,“ nebere si servítky a zmiňuje Dukovany a vakcínu Sputnik. Mluví o „nepovedené komedii“ a připomíná „kauzu Skripal“. Žasne také nad „rychlostí“ demonstrantů před ruskou ambasádou a vyjmenovává politiky, kteří se, jak říká, oblékli do „plné polní“ . Varuje před pošpiněním našich vztahů s Ruskem, šířením nenávisti a připomíná tragické „štvanice“ z historie. Na závěr pak popisuje zajímavou karikaturu.
25.04.2021 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků)

Umělci mluví: „Rusko nás obsadí za 23 minut, do pr...” sekl Ivan Vyskočil. Jiní naženou Kremlu hrůzu

 
„Nestavět se na špičky, nehrozit prstíčkem,“ doporučuje ohledně Ruska herec Ivan Vyskočil. „Ať si svoje diverzní akce strčí do prdele a táhnou do hlubokejch lesů,“ vzkazuje tajným službám „celého světa“ herec Michal Gulyáš. V souvislosti s „kauzou Vrbětice“ se pro ParlamentníListy.cz vyjádřily známé osobnosti. Padly odpovědi na otázku, jak bychom se vůči Rusku měli v tuto chvíli postavit, a zaznělo i mnoho dalšího. Promluvil i Ladislav Faktor, Petr Štěpánek, Slávek Boura, Jan Bauer a Pavel Černocký. Nechyběla slova o „politických tydýtech“, o „myši, která řve na slona“, i o „měření schlíplých pinďourků“.
21.04.2021 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků) , Petr Štěpánek (854 článků) , Petr Štěpánek (854 článků) , Slávek Boura (101 článků) , Michal Gulyáš (29 článků) , Jan Bauer (129 článků) , Jan Bauer (129 článků) , Jan Bauer (129 článků) , Jan Bauer (49 článků)

„Dělají ze sebe vemena z kachny. Ať jdou přednášet o atomové energii, odbornice!“ Ivan Vyskočil se neudržel, když poslouchal Geislerovou a Pekarovou

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Ona, která se ještě nedávno učila chodit na nočníček, si dovolí sprostotu vůči staršímu člověku? Urážku hlavy státu?“ žasne nad vyjádřením předsedkyně TOP 09 na adresu prezidenta herec Ivan Vyskočil. „Nevím, kdo je tady „ducha mdlého“?“ ptá se. Padla také například slova jako „domovnice v žižkovském baráku“. V Nedělním ránu nevynechal Aňu Geislerovou nebo „škodiče ze Senátu“. Nechybí ani „Tchaiwanec“ Vystrčil. Herec zmínil také „nikdy nekončící komedii“ Čapí hnízdo. Promluvil i o Pirátech.
11.04.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků)

Ivan Vyskočil v ráži: Kdyby měl zdraví národa na starosti Rakušan, raději sežeru jed na krysy! I Kalousek se zděsil víc než Mirka

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Kdyby měl na starosti zdraví národa, tedy potažmo i moje, pan Rakušan, tak raději rovnou sežeru jed na krysy,“ říká oblíbený herec Ivan Vyskočil a mluví i o Pirátech. Padla slova jako „vejlupci“ české politické scény nebo „převodní páka Bruselu a západních neziskovek a korporací“. Upozornil i na „zděšeného“ Kalouska. Ohledně podílu českých potravin v obchodech si neodpustil pořádné rýpnutí vůči „západním chudákům“. Jasný vzkaz pak poslal na soud do Brna a zmínil „islámské právo“. V Nedělním ránu také zavzpomínal nejen na Hanu Hegerovou, ale například i na Hanu Maciuchovou nebo Luďka Munzara a Pavla Landovského.
28.03.2021 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků) , Hana Hegerová (251 článků) , Hana Maciuchová (370 článků) , Pavel Landovský (200 článků) , Miroslav Kalousek (7394 článků)

„Piráti, půjdu vám přemluvit důchodce!“ hlásí herec. Ale asi to nevezmou. Je veselo

 
Piráti se rozhodli „zacílit“ pro blížící se parlamentní volby i na seniory. Chtějí je přesvědčit, aby od Andreje Babiše přešli k nim. Co si o tom myslí známé osobnosti? Pro ParlamentníListy.cz promluvili herec Ivan Vyskočil, hudebník Petr Štěpánek, moderátor Slávek Boura i producent Aleš Trdla. „Jak říkali naše babičky: Pánbůh s námi a zlé pryč. A ještě si odplivly,“ směje se herec Ivan Vyskočil. „Namísto české řiti zamíříme do bruselské,“ obává se hudebník Petr Štěpánek. Padla i slova o „svěžím vánku“ a o „nekonečné lidské blbosti“.
24.03.2021 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků) , Andrej Babiš (22574 článků) , Petr Štěpánek (854 článků) , Petr Štěpánek (854 článků) , Slávek Boura (101 článků)

„Jak může někdo volit Piráty. Tfuj! To není možný.“ Vyskočil a Stonjeková rozjeli v XTV drtivou smršť. Xaver zesměšnil Moravce

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV herce Ivana Vyskočila a komentátorku Karolínu Stonjekovou. Společně pořádně naložili předsedovi ODS Petru Fialovi. Vyskočil ho přirovnal k bláznům. Pár tvrdých ran schytali i Piráti. Že by vyhráli volby? „Horor!“ volala ve studiu Stonjeková. A Moravec se prý tetelil...
19.03.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků) , Petr Fiala (1962 článků) , Luboš Veselý (580 článků)

Ivan Vyskočil soptí: Ticho... A najednou ČT oznámí udílení cen Českého lva. Vzpomínáte na ten řev kolem státních vyznamenání? Zase dvojí metr!

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Slavná EU, která to všechno zařídí a ve výsledku zařídí velké hovno, vakcínu pro nás nemá,“ říká rázně herec Ivan Vyskočil a vysvětluje, co si myslí o postoji prezidenta Zemana ohledně ruské vakcíny. Rozebral i smršť, která se na prezidenta snesla. „Topol, Jirka ´stahovač králíků´, Tchajwanec…“ vyjmenovává a zmiňuje i Kalouska. Nevynechal ani České lvy a připomněl řev kolem loňských státních vyznamenání. Prozradil také, co ho v souvislosti s policejními hlídkami šokovalo.
14.03.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků) , Jiří Zeman (1323 článků)

Ivan Vyskočil soptí: Ticho... A nejednou ČT oznámí udílení cen Českého lva. Vzpomínáte na ten řev kolem státních vyznamenání? Zase dvojí metr!

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Slavná EU, která to všechno zařídí a ve výsledku zařídí velké hovno, vakcínu pro nás nemá,“ říká rázně herec Ivan Vyskočil a vysvětluje, co si myslí o postoji prezidenta Zemana ohledně ruské vakcíny. Rozebral i „smršť“, která se na prezidenta snesla. „Topol, Jirka ´stahovač králíků´, Tchajwanec…,“ vyjmenovává a zmiňuje i Kalouska. Nevynechal ani České lvy a připomněl „řev“ kolem loňských státních vyznamenání. Prozradil také, co ho v souvislosti s policejními hlídkami šokovalo.
14.03.2021 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků) , Jiří Zeman (1323 článků)

„Jsem na*ranej.“ Český lev: Jiní umělci svědčí. Kyselé hrozny a zlo

 
„Jsem nasranej!“ „Dělá to jen zlou krev!“ „Nemoc nedělá výjimky, nedělejme je ani my.“ I taková slova padla v souvislosti s letošními Českými lvy. Pro ParlamentníListy.cz promluvili producent Oldřich Lichtenberg, herec Ivan Vyskočil i jeho kolega a bývalý ministr kultury Vítězslav Jandák. Kritika se ozývá z řady stran. Lidé se ptají, proč se některé akce konat mohou a jiné ne. A hlavně proč jsou to akce vždy jen pro „vyvolené“. Vedení ČFTA nechtělo situaci komentovat. Bouřlivé reakce, hlavně na sociálních sítích, vyvolaly i fotky umělců, kteří stojí v hloučku bez roušek před Rudolfinem. „Touto záležitostí už se zabývá policie,“ uvedl na svém twitteru ministr Hamáček.
08.03.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (287 článků) , Vítězslav Jandák (417 článků) , Ivan Vyskočil (286 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »