Články k osobnosti

Ivan Ohlídal

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ivan Ohlídal »
 

Babiš se pořád chová jako amatér, říká Sobotkův muž. Jestli to tak povede dál, může se mu prý hnutí rozpadnout

 
ROZHOVOR Bývalý poslanec za ČSSD, dnes poradce premiéra Bohuslava Sobotky a profesor Masarykovy univerzity v Brně, Ivan Ohlídal hodnotí situaci v ČSSD, vládní koalici s ANO i vývoj situace okolo OKD. Dle jeho mínění se prezident Miloš Zeman přidává na stranu hnutí ANO a vyzdvihuje Andreje Babiše, aby oslabil ČSSD.
12.04.2014 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18703 článků) , Ivan Ohlídal (13 článků) , Miloš Zeman (23958 článků)

Jihomoravská ČSSD bude jednat o osudu Haška, Tejce a Škromacha

 
Jihomoravský výkonný výbor ČSSD by měl dnes projednat návrh na odstoupení místopředsedy strany Michala Haška, poslance Jeronýma Tejce a také senátora Zdeňka Škromacha z funkcí ve vedení strany. Dnes to řekl člen výboru a poslanec Ivan Ohlídal. Kromě něj návrh předloží ČSSD Blanensko a pravděpodobně i další okresní organizace z regionu. Organizace Brno-venkov ale Haška vyzvala, aby ve stranické funkci do připravovaného sjezdu ČSSD zůstal. Jde o Haškovu domovskou organizaci. 
04.11.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (664 článků) , Ivan Ohlídal (13 článků) , Michal Hašek (2397 článků)

Jihomoravská ČSSD bude jednat o Haškovi, Tejcovi a Škromachovi

 
Jihomoravský výkonný výbor ČSSD by měl dnes projednat návrh na odstoupení místopředsedy strany Michala Haška, poslance Jeronýma Tejce a také senátora Zdeňka Škromacha z funkcí ve vedení strany. Uvedl to člen výboru a poslanec Ivan Ohlídal.
04.11.2013 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (664 článků) , Ivan Ohlídal (13 článků) , Michal Hašek (2397 článků)

ČSSD bude jednat o Haškovi, zvolí nástupce Kajnara

 
Jihomoravský výkonný výbor ČSSD by měl v pondělí v 16:00 začít projednávat návrh na odstoupení místopředsedy strany Michala Haška, poslance Jeronýma Tejce a také senátora Zdeňka Škromacha z funkcí ve vedení strany. Uvedl to člen výboru a poslanec Ivan Ohlídal.
04.11.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (664 článků) , Ivan Ohlídal (13 článků) , Michal Hašek (2397 článků)

Hašek je lhář a měl by odejít, zaznívá z jihomoravské ČSSD

 
Tvrdou kritiku i rozpaky vzbuzuje mezi členy ČSSD v Jihomoravském kraji dění ve vedení jejich strany. Jednoznačně tvrdé stanovisko Právu sdělil místopředseda krajského výkonného výboru Ivan Ohlídal. Podle něj je Hašek lhář a měl by odejít. Za Sobotkou stojí moravskoslezská ČSSD.
30.10.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (48 článků) , Ivan Ohlídal (13 článků)

Nečas odmítl demisi. Prý se kvůli kauze Parkanové postu nevzdá

 
S kauzou exministryně obrany Vlasty Parkanové (TOP 09), kterou žádá vydat policie k trestnímu stíhání v souvislosti s nákupem armádních letounů CASA, dnes byla spojena další z interpelací na premiéra Petra Nečase. Dotaz položil poslanec z ČSSD Ivan Ohlídal. V souvislosti s letadly CASA se Ohlídal Nečase otázal, zda nepřemýšlí náhodou o demisi.
14.06.2012 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (702 článků) , Ivan Ohlídal (13 článků) , Petr Nečas (9333 článků)

Bendl vysvětloval: Nemáme informace o rozpočtu Budvaru a ani o zakázkách

 
Poslanci se dnes dopoledne zabývali pravidelnými interpelacemi na členy vlády. Většinu dotazů položil ale jen poslanec z ČSSD Ivan Ohlídal. Jeho první dotaz směřoval na ministra zemědělství Petra Bendla (ODS) a to kvůli kontrole v národním podniku Budvar.
07.06.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ohlídal (13 článků) , Petr Bendl (504 článků)

Vysoké školy a ČSSD odmítají školné

 
AKTUALIZOVÁNO. Po vysokých školách dnes odmítla zavedení školného i ČSSD. Návrh je prý nepřipravený, absolventy nelukrativních oborů dostane do dluhové pasti. Novinářům to dnes řekl školský expert sociální demokracie Ivan Ohlídal. Senátor Marcel Chládek navíc upozornil, že se ministerstvo školství chystá opravovat budovu Ústavu pro informace ve vzdělávání, který přitom čeká sloučení se školní inspekcí.
23.09.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ohlídal (13 článků) , Marcel Chládek (609 článků)

Ohlídal proti akreditační komisi: Nerozhoduje správně

 
Poslanec ČSSD Ivan Ohlídal se ohradil proti rozhodnutí akreditační komise. Vysoká škola cestovního ruchu a teritoriálních studií v Praze kvůli němu přišla o akreditaci jednoho ze svých oborů. Ohlídal teď žádá ministra školství Josefa Dobeše, aby věc přezkoumal.
03.07.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ohlídal (13 článků)

Socialisté pobavili Bártu. A Dobeš se z kritiky raduje

 
AKTUALIZOVÁNO Podle sociálního demokrata Ivana Ohlídala by měl šéf školství Josef Dobeš rezignovat. Pracuje prý chaoticky a nekoncepčně. Sám ministr kritiku vnímá jako pochvalu. Podle Bárty je ČSSD nervózní.
16.02.2011 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ohlídal (13 článků)

ČSSD: Ministr Dobeš je katastrofa, měl by odejít

 
Působení ministra školství Josefa Dobeše je podle místopředsedy sněmovního výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu Ivana Ohlídala (ČSSD) katastrofální. Měl by odejít z funkce sám, nebo být odvolán.
16.02.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ohlídal (13 článků)

ČSSD vyzvala ministra školství Dobeše k rezignaci

 
Soc. dem. ve středu vyzvala ministra školství Josefa Dobeše (VV), aby rezignoval na funkci. Místopředseda sněmovního výboru pro vzdělání Ivan Ohlídal (ČSSD) označil ministrovo působení za katastrofální. Školství se podle něj dostává do velmi rychlého úpadku. Navíc Dobešovi vytkl pomalé čerpání z evropských fondů. Dobeš rezignaci odmítl a VV s kritikou nesouhlasí.
16.02.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ohlídal (13 článků)

Odklad státních maturit ve Sněmovně neprošel, prý jde o přílepek

 
Odklad státních maturit o dva roky poslanci odmítli ve středu schválit. Poslanec Ivan Ohlídal (ČSSD) odklad přidal jako pozměňovací návrh k nesouvisejícímu kompetenčnímu zákonu. Sněmovna zákon přijala, ale bez části týkající se maturit. Někteří poslanci upozorňovali na to, že Ohlídalův pozměňovací návrh vykazuje znaky klasického "přílepku", tedy změny přidané do naprosto nesouvisejí normy.
17.06.2009 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ohlídal (13 článků)
« Předchozí 1 Další »