Články k osobnosti

Iva Kubelková

  herečka, modelka, moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Iva Kubelková »
 

Dcery Kubelkové konec maminky ve StarDance oplakaly. Dojemná řeč modelky nenechala oko suché

 
Iva Kubelková s rodinou se postarala o nejdojemnější moment StarDance. V sobotu moderátorku přišla podpořit celá rodina včetně jejích dvou dcer. Jakmile zaznělo z úst moderátorů jméno Kubelkové coby vypadávající, Natálie a Karolína začaly ronit slzy. Jak zachytili přítomní fotografové, vyřazení maminky je zasáhlo. 
10.12.2023 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků)

StarDance po vypnutí kamer. Kubelková s úsměvem na tváři, netaktní Adamczyk a Maršálek s basou piv

 
Semifinále StarDance skončilo. Na pražském Výstavišti, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, to žilo i po skončení přenosu. Iva Kubelková, ačkoli se do dalšího kola neprotančila, odcházela s úsměvem na rtech. Marek Adamczyk zase nechal svou partnerku táhnout těžkou tašku a pomohl až ve chvíli, kdy spatřil fotografy. 
10.12.2023 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků) , Marek Adamczyk (80 článků)

Konec Ivy Kubelkové ve StarDance pobouřil fanoušky. Byla královnou parketu, měl letět Hradilek, zuří

 
Se StarDance se v sobotu rozloučila Iva Kubelková a Martin Prágr. Dvojice tak skončila těsně před branami finále. Fanoušci však s jejich odchodem nesouhlasí a považují je za jeden z nejlepších párů. Na sociálních sítích se rozčilují, že vypadnout měl spíš kajakář Vavřinec Hradilek. 
10.12.2023 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků) , Vavřinec Hradilek (80 článků) , Martin Prágr (73 článků)

Ve StarDance je rozhodnuto. Finálová trojka není velkým překvapením

 
Dnes si naposled před porotou zatančili moderátorka Iva Kubelková s Martinem Prágrem. V rozstřelu se utkali s kajakářem Vavřincem Hradilkem a Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. Už od prvních epizod se probíralo v médiích, že favoritkou soutěže bude Eva Adamczyková. Překvapením se stala mladinká Darija Pavlovičová.
10.12.2023 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků) , Martin Prágr (73 článků) , Darija Pavlovičová (18 článků) , Eva Martino (133 článků)

Drama ve StarDance plné slz. Do finále se nepodívá Iva Kubelková, její dcery to oplakaly

 
Další kolo oblíbené taneční soutěže StarDance je za námi. O postup do finále zabojovaly čtyři páry, které ze sebe na tanečním parketu vydaly to nejlepší. Jedna dvojice však musela z kola ven. Po dramatickém vyřazování nakonec soutěž opustili a vytančili si tak bramborovou medaili Iva Kubelková a Martin Prágr. 
09.12.2023 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků) , Martin Prágr (73 článků) , Drama Drama (349 článků)

Do finále StarDance nepostoupila Iva Kubelková, její dcery to oplakaly

 
V devátém kole StarDance soutěžily už jen čtyři páry. Po dvou tancích a hodnocení poroty postoupily dva do finále. Zbylé páry musely přidat jeden tanec dle vlastního výběru a o jejich postupu pak rozhodovali pouze diváci. Ti nakonec vyřadili moderátorku Ivu Kubelkovou a tanečníka Martina Prágra.
09.12.2023 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků) , Martin Prágr (73 článků)

StarDance, když zhasnou světla. Pavlovičová s Kubelkovou si omotávaly porotce, Vodička řešil jenom jídlo

 
StarDance pomalu, ale jistě spěje k velkému finále. O to více si soutěžící všechny chvilky v taneční soutěži užívají. Jak zachytili přítomní fotografové, v zákulisí panovala velmi uvolněná atmosféra a na některé tanečníky přišla už i vánoční nálada. Zatímco Iva Kubelková si střihla tanec s nejpřísnějším porotcem Zdeňkem Chlopčíkem, Dominik Vodička nevěděl, po jaké dobrotě sáhnout dříve. 
05.12.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků) , Dominik Vodička (69 článků)

Kubelková se probojovala do dalšího kola StarDance: Její dcera Karolína sváděla marný boj s autem

 
Misska a moderátorka Iva Kubelková (46) září na tanečním parketu spolu s Martinem Prágrem (29). V hledišti má navíc každou sobotu podporu ve své rodině, která jí chodí fandit. Manžel Georg Jirasek a také dcery Natálie (19) a Karolína (14) mamince fandí každé kolo, tentokrát si večer nenechali ujít Georg a mladší Karolína. Ta měla velké problémy otevřít dveře od auta, když celá rodinka společně odcházela ze StarDance, jak zachytila redakce eXtra.cz.
04.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků) , Martin Prágr (73 článků)

Odchody ze StarDance: Vysmátí Adamczykovi, Maršálek s partnerem i hravá dcera Kubelkové

 
Sobotní přenos StarDance byl plný emotivních chvilek i zábavných momentů. Osmé kolo nakonec opustili cukrář Josef Maršálek a Adriana Mašková, do dalšího kola tak postoupili snowboardistka Eva Adamczyková, herečka Darija Pavlovičová, kajakář Vavřinec Hradilek a moderátorka Iva Kubelková. Redakce eXtra.cz byla během celého sobotního přenosu na místě a v galerii se můžete podívat, s kým a v jaké náladě opouštěly hvězdy večerní natáčení.
03.12.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků) , Vavřinec Hradilek (80 článků) , Adriana Mašková (48 článků) , Darija Pavlovičová (18 článků)

Ohebná Kubelková, smyslná Adamczyková. Krásky ovládly StarDance a předvedly nejžhavější tance letošní sezony

 
Eva Adamczyková i Iva Kubelková patří mezi velké favoritky na vítězství v letošní sérii StarDance. I když si "šlapou na paty", rivalita mezi nimi nepanuje. Obě fascinují nejen svými tanečními výkony, ale oslňují také svým zevnějškem. A v posledním díle byly zatraceně žhavé, jak je patrné z fotek České televize.
26.11.2023 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků)

Zákulisí StarDance aneb co se dělo, když kamery zhasly: Gentleman Mišík ověšený kabelkami, veselá Žbirková i šťastný Svěrák

 
Sedmý díl taneční show StarDance opět ovládla bezchybná Eva Adamczyková a těsně za ní Iva Kubelková. Obě krásky měly v publiku podporu. Zatímco snowboardistce přišel držet palce v posledním díle vypadnuvší manžel Marek Adamczyk, partner Ivy Kubelkové tentokrát zcela výjimečně chyběl. Jak ale zachytili fotografové eXtra.cz, v roli gentlemana zaskočil Adam Mišík. Během odchodu nesl své skoro tchyni kabelku, stejně jako své lásce Natálii. A co dalšího se dělo po zhasnutí kamer? 
26.11.2023 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků) , Adam Mišík (341 článků) , Marek Adamczyk (80 článků)

Slzavé údolí ve StarDance: Natálka se sestrou Karolínou plakaly při tanci maminky Kubelkové

 
Moderátorka Iva Kubelková je jednou z velkých favoritek taneční soutěže StarDance. Během sobotního, v řadě již šestého večera, se svým tanečním partnerem Martinem Prágrem předvedla nádherný waltz. Na svém Instagramu zveřejnila fotografii, jak jejich romantický tanec dojal její dcery Natálii a Karolínu. 
19.11.2023 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků) , Martin Prágr (73 článků)

Utrpení favoritky StarDance Ivy Kubelkové: Každý týden mě bolí něco jiného, posteskla si

 
Moderátorka Iva Kubelková patří mezi žhavé favority na vítězství v taneční soutěži StarDance. Za jejími strhujícími výkony ovšem stojí spousta dřiny a hlavně bolesti, jak si postěžovala v rozhovoru pro eXtra.cz.
18.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků)

Eva Adamczyková a Iva Kubelková si podmanily StarDance: Dlouhé nohy krásek ocenil i Chlopčík

 
Pořádně žhavý byl pátý soutěžní večer aktuální řady StarDance. Porotu stejně jako diváky zaujal taneční výstup snowboardistky Evy Adamczykové a modelky Ivy Kubelkové. Obě se spolu se svými tanečními partnery odvázaly a ukázaly své dlouhé a vypracované nohy.
12.11.2023 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků)

Iva Kubelková s dcerami a maminkou: Podoba napříč třemi generacemi je veliká

 
Iva Kubelková má to největší štěstí doma. To ukazuje večer co večer na StarDance, kdy se pravidelně setkává s obrovskou dávkou podpory. Na posledním přímém přenosu kráska ukázala, že podoba v rodině se nezapře. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, její maminka i dcery jsou jako přes kopírák. 
05.11.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků)

Natálie Jirásková ukázala dlouhé nohy a krásu po mamince: Fandí každé kolo StarDance

 
Kráska Natálie Jirásková se může pyšnit dokonalou postavou po své mamince Ivě Kubelkové. Mladá modelka ji přišla podpořit na taneční soutěž StarDance, kde se ukázala po boku svého tatínka Georga Jiráska. Svého partnera Adama Mišíka nechala doma a večer si užívala s rodinou. Vynesla krásné mini černé šaty, ve kterých vynikly její dlouhé nohy. 
31.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků) , Adam Mišík (341 článků)

Dramatická chvilka Kubelkové ve StarDance: Může za to nervozita a věk, říká

 
Moderátorka Iva Kubelková a její taneční partner Martin Prágr se úspěšně probojovali do dalšího soutěžního kola StarDance. I přesto, že v závěru náročné choreografie došlo málem k pádu. Bývalá modelka pro eXtra.cz přiznala, že v tu chvíli hrála roli nejen nervozita, ale i únava a její věk. 
30.10.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků) , Martin Prágr (73 článků)

Sestini Hlaváčková se pochlubila ve StarDance bříškem, Kopecká partnerkou

 
Během 100. dílu StarDance v hledišti usedla spousta známých tváří. Mezi účastníky předešlých ročníků byli například podruhé těhotná tenistka Andrea Sestini Hlaváčková, farářka Martina Viktorie Kopecká s partnerkou Andreou nebo zpěvák Adam Mišík s přítelkyní Natálií Jiráskovou, jejíž maminka Iva Kubelková soutěží nyní.
22.10.2023 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků) , Adam Mišík (341 článků) , Andrea Martin (63 článků) , Martin Mišík (1 článek) , Andrea Hlaváčková (200 článků) , Andrea Martina (14 článků)

Mladší dcera Ivy Kubelkové je celá maminka: Čtrnáctiletá Karolína se chce také věnovat módě

 
Čtrnáctiletá Karolína Jirásková je mladší dcera missky Ivy Kubelkové (46). A podobu s maminkou rozhodně nezapře. V rozhovoru pro Lifee navíc Karolína přiznala, že ty dvě sdílí nejen podobu, ale také některé kousky oblečení. Své mamince totiž chodí Karolína koukat do skříně a některé oděvy si od ní půjčuje.
19.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků)

Sebekritická Iva Kubelková o StarDance: Jdu před diváky s něčím, co vlastně neumím

 
Bývalá modelka Iva Kubelková má za sebou velkou premiéru. Se svým tanečním partnerem Martinem Prágrem odtančili první soutěžní cha-chu v rámci nejoblíbenější české taneční show StarDance. V rozhovoru pro eXtra.cz známá moderátorka přiznala velikou nervozitu, radost z bodování a pochvalu od poroty považuje za výbornou odměnu.
18.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (797 článků) , Martin Prágr (73 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »