Články k osobnosti

Ismail

  Herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ismail »
 

Šéf turistické kanceláře egyptského velvyslanectví láká Čechy k pyramidám

 
V Egyptě a jeho letoviscích nehrozí žádné nebezpečí, tvrdí nový ředitel turistické kanceláře egyptského velvyslanectví ve Varšavě Ahmed Sobhi Ismail, který je odpovědný za propagaci Egypta v České republice, Polsku a Rumunsku. Proto chce Egypt v budoucnu do země lákat nejen klasické dovolenkáře na koupání a potápění v Rudém moři, ale stále více cílí i na ty, kteří ke své regeneraci potřebují kvalitní golfová hřiště nebo milují historii.
06.03.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Ismail (8 článků) , Ahmed Ahmed (58 článků)

Muž s největšími svaly je Egypťan!

 
Je to tak – čtyřiadvacetiletý svalovec Moustafa Ismail byl zapsán do Guinessovy knihy rekordů jako majitel těch největších bicepsů na světě.
19.09.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Ismail (8 článků)

Egypťan vypadá jako Pepek námořník, má největší biceps na světě

 
Čtyřiadvacetiletý Moustafa Ismail se díky své vášni stal rekordmanem. Jeho biceps měří 77 a půl centimetru a je největší na světě. Egypťana zapsali do Guinessovy knihy rekordů. Další články k tématu: Američanka chce mít největší prsa na světě, dělá to prý kvůli dětem Chci být největší nevěstou na světě, říká Američanka a přejídá se k smrti Mám největší zadek na světě a chci ještě větší, říká obézní Američanka
17.09.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Ismail (8 článků)

Muž s největšími bicepsy na světě: Svaly to ale fakt nejsou!

 
Egypťan Moustafa Ismail se dostal do Guinessovy knihy rekordů se svými enormními bicepsy. Každý, kdo někdy zavadil o činku, však pozná, že to nejsou vytrénované "svaly". Muž si pouze aplikuje tuny syntholu - speciálního oleje, který vytváří iluzi nabušených svalů. Palec dolů!
14.09.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Ismail (8 článků)

Živoucí Pepek námořník špenát nejí, ale bicepsy má největší na světě

 
Při pohledu na egyptského kulturistu Mustafu Ismaila se okamžitě nabízí srovnání s kresleným Pepkem námořníkem. Je tomu tak díky jeho bicepsům, které byly s obvodem 79 centimetrů vyhlášeny největšími na světě. Na rozdíl od slavné animované postavy ale 24letý muž nemá ve své dietě zahrnut špenát.
14.09.2012 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Ismail (8 článků)

Majitel restaurace nabízel pizzu s jedem z pavouků, štírů a hadů

 
Pizza je pokrm, který se po celém světě těší velké oblibě. Ismail Ertekin ve své curyšské restauraci ovšem tuto specialitu opravdu svérázným způsobem ozvláštnil, a to posypem z jedovatých pavouků, hadů a štírů. Nezvyklá varianta italského pokrmu se překvapivě stala ve Švýcarsku velmi oblíbenou, přesto se hygienici rozhodli zasáhnout a tuto bizarní laskominu zakázali.
14.07.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Ismail (8 článků)

Pizza s jedovatými pavouky, štíry a hady. Dáte si?

 
Nezvyklou variantu italského národního pokrmu nabízel Ismail Ertekin ve své curyšské restauraci.
13.07.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Ismail (8 článků)

Silák utáhnul vlak plný lidí o váze 150 tun

 
Silák ze Sýrie Adnan Ismail al-Awad minulý týden v hlavním městě Damašku táhl vlak plný cestujících jen za pomoci své vlastní síly. Na jeho mimořádný výkon se přišlo podívat velké množství lidí. A není se co divit, vlak vážil 150 tun.
24.10.2011 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Ismail (8 článků)
« Předchozí 1 Další »