Články k osobnosti

Isabelle Huppert

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Isabelle Huppert »
 

François Ozon: Dospívání je bolestné

 
Geniální režisér žen, magický umělec – tak bývá označován François Ozon, šestačtyřicetiletý francouzský filmař, který ve snímku 8 žen dovedl herečky jako Catherine Deneuveovou, Fanny Ardantovou, Isabelle Huppertovou, Danielle Darieuxovou i tehdy mladičkou Ludivine Sagnierovou až k nejvyšším oceněním za společný herecký výkon. Na letošním festivalu v Cannes, kde patří k pravidelným účastníkům hlavní soutěže, představil světu ve filmu Jeune et jolie (Mladá a krásná), který dnes vstupuje do českých kin pod názvem Jen 17, další mladý herecký talent, modelku Marine Vacthovou v roli dívky Isabelle, která se z vlastní vůle stane prostitutkou.
08.12.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ludivine Sagnier (1 článek) , Catherine Deneuve (43 článků) , Fanny Ardant (1 článek) , Isabelle Huppert (10 článků) , François Ozon (15 článků)

Huppertová: Dobrých a chytrých komedií není v poslední době mnoho

 
Žena křehké krásy a tajemné tváře, silná osobnost a představitelka rozervaných duší i bouřlivých erotických vášní, taková je francouzská herečka Isabelle Huppertová. Na karlovarském festivalu převzala z rukou jeho prezidenta Jiřího Bartošky Křišťálový glóbus za dlouholetý umělecký přínos světovému filmu a při té příležitosti poskytla Právu rozhovor.
08.07.2009 02:00 |

podobné články

Osobnosti: Isabelle Huppert (10 článků)

Isabelle Huppert: Dostala Zlatý glóbus!

 
Herečka Isabelle Huppert (58) ještě před pár týdny předsedala porotě v Cannes a teď na karlovarském festivalu, který má stejný statut mezinárodní soutěže typu A, převzala cenu za přínos světové kinematografi i v podobě Zlatého glóbusu.
06.07.2009 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Isabelle Huppert (10 článků)

Herečka Isabelle Huppert převzala Křišťálový glóbus

 
Přední francouzská divadelní a filmová herečka Isabelle Huppert převzala z rukou prezidenta karlovarského festivalu Jiřího Bartošky a umělecké ředitelky Evy Zaoralové Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.
05.07.2009 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Isabelle Huppert (10 článků)

MFF KV: Isabelle Huppertové se novináři báli

 
Vystoupení francouzské hvězdy Isabelle Huppertové na 44. karlovarském filmovém festivalu budilo dopředu obavy nejen pověstmi, které provází představitelku tvrdých, křehkých i krutých žen typu Hanekeho Pianistky či hrdinky Chabrolových dramat.
05.07.2009 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Isabelle Huppert (10 článků)

Huppertová ochutnala na festivalu trhanec s lesním ovocem

 
Nejdříve pravou svíčkovou na smetaně s karlovarským knedlíkem a poté trhanec s lesním ovocem přelitý javorovým sirupem ochutnala při slavnostní večeři pořádanou na její počest v sobotu večer v Grandrestaurantu Pupp v Karlových Varech slavná francouzská herečka Isabelle Huppertová.
05.07.2009 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Isabelle Huppert (10 článků)

Villa Amalia: Cesta pryč z vlastního života

 
Herečka Isabelle Huppertová si do Karlových Varů přijede nejen pro Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii, ale také doprovodit film Villa Amalia, kde ztvárnila hlavní roli. Snímek bude bojovat v hlavní soutěži.
26.06.2009 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Isabelle Huppert (10 článků)

Festival ve Varech zahájí film Dar, na úvod přijede Klaus i Schrader

 
Organizační tým MFF Karlovy Vary v úterý kromě hvězdných hostů Antonia Banderase a Isabelle Huppertové ohlásil také kompletní program filmů, včetně hlavní soutěže. Na západ Čech přijede už v úvodu festivalu rovněž scenárista snímků Martina Scorseseho Taxikář a Zuřící býk Paul Schrader, a také už dříve ohlášení Patrice Chereau a Miloš Forman.
23.06.2009 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Isabelle Huppert (10 článků) , Miloš Forman (505 článků) , Paul Schrader (5 článků) , Martin Scorsese (101 článků)

"Desperado" Banderas přijede na festival do Karlových Varů

 
Kromě Banderase a Malkoviche navštíví 44. ročník festivalu také předsedkyně poroty v Cannes Isabelle Huppertová.
23.06.2009 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Isabelle Huppert (10 článků)

Začal 62. mezinárodní filmový festival v Cannes

 
V jihofrancouzském Cannes začal ve středu 62. mezinárodní filmový festival. Slavnostní zahajovací večer začal tradičně představením poroty v čele s její předsedkyní, francouzskou herečkou Isabelle Huppertovou, a ukázkami 20 celovečerních filmů vesměs evropského a asijského původu, které soutěží o Zlatou palmu.
14.05.2009 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Isabelle Huppert (10 článků)
« Předchozí 1 Další »