Články k osobnosti

Isabel

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Isabel »
 

U nich je to vždycky nějak obráceně: Jana Krausová se stala babičkou, ale její synové se o to nepřičinili

 
Ani jeden ze dvou biologických synů Jany Krausové (59) se neoženil a ani nezplodil potomka. Přesto si herečka užívá roli babičky. Jak je tohle možné? Zjistili jsme, že hereččin mladší syn Adam žije s partnerkou, která má z předchozího vztahu dceru Isabel. I když je nepojí genetická výbava, vzala si Krausová dívenku za svou.
22.01.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Krausová (69 článků) , Isabel (9 článků) , Jana Krausová (69 článků) , Jan Adam (80 článků)

Přeběhne vám mráz po zádech: Jaromír Nohavica hraje v šíleném ostravském psychothrilleru!

 
Veleúspěšný písničkář Jaromír Nohavica  (59) si zkusí roli herce. Přijal malou roli v psychothrilleru Isabel režisérů Lukáše Melníka a Marcela Škrkoně. Důvod? Jde o film z ryze ostravského prostředí. Vedle zpěváka si ve filmu zahrají také Katarína Knechtová nebo Michal Kavalčík  (37) alias Ruda z Ostravy.
10.05.2013 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (193 článků) , Katarína Knechtová (121 článků) , Michal Kavalčík (151 článků) , Isabel (9 článků) , Lukáš Melník (1 článek)

Filmové premiéry: Velká svatba, Mekong hotel, Tísňová linka , Neuvěřitelná dobrodružství Tada Jonese a Isabel

 
Americká komedie Velká svatba láká na hvězdnou sestavu: Robert De Niro, Diane Keatonová, Susan Sarandonová. Dokumentární drama Mekong Hotel nás zavádí do hotelu poblíž řeky Mekong. Thriller s Halle Berryovou v hlavní roli, to je Tísňová linka. Hrdina animovaného filmu Neuvěřitelná dobrodružství Tada Jonese má svůj vzor v Indianu Jonesovi. Ostravští divadelníci se pokusili o filmový horor Isabel.
09.05.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (312 článků) , Robert De Niro (66 článků) , Diane Keaton (18 článků) , Susan Sarandon (122 článků) , Isabel (9 článků) , Robert Jones (3 články) , Robert Jones (3 články) , Robert Hall (2 články) , Robert Jones (3 články) , Robert Hall (2 články) , Robert Hall (2 články) , Susan Hall (1 článek)

Jarek Nohavice a Ruda z Ostravy natočili ostravské Stmívání!

 
Nezávislý film Isabel si získal přezdívku ostravské Stmívání. Role sebe samých zde ztvárnili i Jaromír Nohavica a Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy.
07.05.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (193 článků) , Michal Kavalčík (151 článků) , Isabel (9 článků)

Sveřepý ostravský snímek míří do kin i s Jarkem Nohavicou

 
Ostravské Stmívání, nebo Nuda v Ostravě? Zraky české kulturní veřejnosti se pozvolna upírají směrem k moravskoslezskému velkoměstu. Během tří týdnů tam natočili regionální snímek Isabel, který půjde za týden do kin. A co čekat? To nikdo pořádně netuší...
01.05.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Isabel (9 článků)

Zorro pevně proti korupci a strachu

 
Není tématu, které by se historií kinematografie vinulo častěji než legenda o mstiteli bezpráví, o španělském Jánošíkovi z časů, kdy Kalifornie nebyla ještě částí Spojených států. Nejaktuálnější je ovšem Zorro-muzikál podle románu Isabel Allendové. Knížka vyšla teprve před osmi lety. A v Brně muzikál hrají dřív než na Broadwayi!
19.03.2013 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Isabel (9 článků)

Afrika má první dolarovou miliardářku. Dceru angolského prezidenta

 
Stala se jí nejstarší dcera angolského prezidenta Isabel dos Santosová, která vlastní podíly v několika firmám ve vlasti a v Portugalsku. Podle zpravodajského serveru BBC to uvedl americký časopis Forbes, který jmění nejbohatších lidí světa sleduje. 
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Osobnosti: Isabel (9 článků)

V Ostravě se natáčí unikátní celovečerní film

 
Snímek Isabel má nulový rozpočet, ale ambice ukázat skrytá tajemství Ostravy jako ocelové metropole.
11.07.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Isabel (9 článků)

To jsou krásné přesýpací hodiny: Shakira předvedla svůj vosí pas a kypré boky v bikinách

 
Kolumbijská zpěvačka Shakira Isabel Mebarak Ripoll známá pouze pod křestním jménem Shakira  (35) se odjela ohřát do jihoafrického Kapského města. V těchto dnech si tam užívá slunce a pláže se svým bratrem a kamarádkou. Pěvecky i tanečně nadaná umělkyně si oblékla veselé barevné bikiny a hodně průsvitné černé šortky, což odhalovalo její krásně žensky tvarovanou postavu.
17.02.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Shakira (186 článků) , Isabel (9 článků)
« Předchozí 1 Další »