Články k osobnosti

Iron Man

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Iron Man »
 

Zdrcující přiznání Jeffa Bridgese: Mám rakovinu, řekla hvězda filmů Big Lebowski a Iron Man

 
Herec Jeff Bridges, nejvíce známý z legendárního filmu Big Lebowski, se svým fanouškům svěřil s nemilou novinkou. Lékaři mu diagnostikovali lymfom, tedy zhoubný nádor mízních uzlin a lymfatické tkáně. Oznámil, že právě začíná léčbu a že o jejím postupu bude informovat.
20.10.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jeff Bridges (42 článků) , Iron Man (3 články)

Superhrdinou na vlastní kůži ve virtuální realitě! Recenze Marvel’s Iron Man VR

 
Tony Stark alias Iron Man se vrátil do světa videoher v novém titulu určeném výhradně pro virtuální realitu PlayStation VR. Konečně se můžete stát legendárním superhrdinou na vlastní kůži. Stojí ale hra za to?
07.07.2020 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Iron Man (3 články)

Bondovky, Star Wars i Iron Man jsou plné chyb, sepsuli čeští vědci americké filmaře

 
Film Star Wars: Vzestup Skywalkera ovládl v premiérovém týdnu česká kina, když přilákal na 200 tisíc diváků. Ani tady přitom nechybí oblíbené figury amerických filmařů - ohlušující vesmírné bitvy, výbuchy nebo létající hrdinové. Jenže podle vědců z Akademie věd ČR scenáristé a režiséři Hollywoodu porušují zákony vědy. Nesrovnalosti jsou v bondovkách nebo seriálu Hra o trůny. Naopak některé z filmů, které mají rekordní tržby, vycházejí z aktuálních vědeckých poznatků. Některá pozitiva má proto filmový Iron Man, i když také tam se najde řada „ale“.
28.12.2019 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Iron Man (3 články)
« Předchozí 1 Další »