Články k osobnosti

Irena Karel

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Irena Karel »
 

YouTube kanál Filmy česky a zadarmo nabízí další várku zajímavých titulů

 
Youtubový kanál Filmy česky a zadarmo nabízí zdarma pod heslem Doma seď a zachraň svět další české filmové hity. Akci odstartovaly oblíbené Pelíšky režiséra Jana Hřebejka 23. března a  od té doby měli diváci možnost zhlédnout například Samotáře Davida Ondříčka, Horem pádem s Jiřím Macháčkem či Fotografa režisérky Ireny Pavláskové v hlavní roli s Karlem Rodenem.  Snímky ještě několik dnů zůstávají v nabídce, ale doplní je další várka zajímavých titulů.
06.04.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (429 článků) , Jiří Macháček (268 článků) , David Ondříček (170 článků) , Irena Pavlásková (30 článků) , Irena Karel (22 článků)

Dcera Obermannové trpí stejnou nemocí jako Karel z Prostřeno: Někdy je s ní těžká řeč, říká spisovatelka!

 
Pamatujete si na podivného Karla z Prostřeno, který neustále cukal hlavou a vykřikoval sprostá slova? Předstíral, že trpí Aspergerovým syndromem, jež se právě projevuje nekontrolovaným vulgarismem. A stejným onemocněním částečně trpí i dcera spisovatelky Ireny Obermannové (56) Rozálie (33).
10.08.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Irena Obermannová (120 článků) , Irena Obermannová (123 článků) , Irena Karel (22 článků)

Válka herců První republiky! Která hvězda odmítla točit?

 
Každá mladá herečka by byla šťastná, kdyby dostala roli v divácky oblíbeném seriálu! Anna Fialová (22) to má jinak. Vnučka Limonádového Joe Karla Fialy (92) odmítla natáčet třetí sérii První republiky, která zanedlouho startuje. Příděla tak velké starosti produkci, která musela narychlo hledat její dvojnici pro postavu Ireny Valentové.
30.09.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Fiala (126 článků) , Anna Fialová (81 článků) , Irena Karel (22 článků)

4 roky od smrti Klárky a Moniky: Kramného rodiče jsou přesvědčeni o synově nevině

 
Náš syn nikoho nezabil! O tom jsou stále přesvědčeni rodiče Petra Kramného (39) Irena a Karel. A to i přesto, že od brutální vraždy Klárky (†8) a Moniky (†36) v neděli uplynou už čtyři roky, vrah byl odsouzený na 28 let a všechna jeho odvolání soud zamítl.
29.07.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Irena Karel (22 článků)

Praha bude mít staronovou koalici, Stropnický v radě nebude

 
Strany pražské magistrátní koalice se domluvily na doplnění rady města. Šéf Strany zelených Matěj Stropnický v ní nebude, nahradí jej jeho stranická kolegyně Petra Kolínská. V radě zasednou i Karel Grabein Procházka (ANO) a Irena Ropková a Daniel Hodek (oba ČSSD). Staronovou koalici tvoří ANO s ČSSD a Trojkoalicí tvořenou vedle Strany zelených ještě lidovci a STAN.
26.04.2016 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (501 článků) , Daniel Procházka (7 článků) , Petr Procházka (26 článků) , Irena Karel (22 článků)

Karel Vaněk po 25 letech spolupracuje s Havlovými

 
Tanečník Karel Vaněk se po pětadvaceti letech vrací ke spolupráci s hudebníky Irenou a Vojtěchem Havlovými. V neděli a v pondělí představí v hale Alta u pražského Výstaviště svůj nový projekt Hidden Tracks o paměti, vzpomínkách a iluzích.
07.11.2015 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Irena Karel (22 článků)

Eben načetl Čapka, Hrzánová Buddhovy pohádky

 
Na předvánoční trh se blíží další nálož audioknih na CD. Zvířecí příběhy Karla Čapka čte Marek Eben, Buddhovy pohádky s filozofickým podtextem Bára Hrzánová a knihu Ireny Douskové Goldstein píše dceři interpretuje Arnošt Goldflam. A to zdaleka není všechno.
05.11.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (409 článků) , Karel Čapek (209 článků) , Barbora Hrzánová (91 článků) , Irena Dousková (7 článků) , Irena Karel (22 článků)

Sestra Petra Kramného bojuje s matkou: Babička prodala vlastní vnučku

 
V rodině Petra K., souzeného za vraždu Moniky a Klárky, zuří válka. Časopis Reflex včera v rozhovoru s jeho rodiči Karlem a Irenou zveřejnil rodinnou fotku dcery Petrovy sestry Lenky. Jenže ta je s bratrem na ostří nože, a tak je na obzoru další žaloba!
04.09.2015 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Irena Karel (22 článků)

My nejsme Praha a máme Miloše rádi! Analytička sděluje o Zemanovi to, co se českým novinářům nebude líbit. Kdo ho nevolil, ať raději nečte

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA Analytička Irena Ryšánková má při sledování odpůrců prezidenta Zemana občas pocit, že se vrátila do padesátých let. Sám prezident podle ní na rozdíl od jiných dokáže reflektovat na to, co si myslí občané. Jeho negativní vztah k novinářům je pak podle Ryšánkové dán smutným historickým zážitkem a v současnosti i prostým faktem, že v drtivé většině podporovali jeho soupeře, Karla Schwarzenberga.
24.08.2015 06:51 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3917 článků) , Karel Zeman (314 článků) , Irena Karel (22 článků) , Miloš Zeman (23976 článků)

Rozhovor s rodiči Petra K.: Co když to udělal někdo třetí?

 
Jsou u soudu každý jednací den. Jak by ne, vždyť se tam z vraždy manželky a dcerky zodpovídá jejich syn Petr. K. (37). Jeho maminka Irena a otčím Karel R. za ním pevně stojí. Stále vylučují možnost, že by Moniku s Klárkou zabil. Blesku poskytli exkluzivní rozhovor.
10.07.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Irena Karel (22 článků)

Čas pro české hrdiny. Karel IV., Karel Kryl, Jaroslav Marvan, Otakar Švec a další osobnosti obsadili nové projekty ČT

 
Historický exkurz do doby Karla IV., netradiční náhled na herecké hvězdy první poloviny dvacátého století či příběhy o současných hrdinech, skutečných i fiktivních. V nově připravovaných projektech hrané tvorby nechybí čistokrevná kriminálka Rapl s antihrdinou Hynka Čermáka, ani komediální seriál Trapný padesátky podle scénáře Ireny Obermannové.
22.03.2015 09:56 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Marvan (33 článků) , Karel Kryl (192 článků) , Hynek Čermák (188 článků) , Irena Obermannová (120 článků) , Irena Obermannová (123 článků) , Irena Karel (22 článků) , Jaroslav Čermák (27 článků)

Jak moc sexy umí být divadlo? Podvazky Evy Josefíkové napoví...

 
Herečku Evu Josefíkovou  (25) čeká za pár dnů další divadelní premiéra. Jedná se o hru Garderobiér, již uvede Divadlo Bez zábradlí a Eva si zahraje naivní herečku Irenu. My jsme měli možnost zhlédnout představení s předstihem na generálce, a ač je půvab Evy Josefíkové nesporný, excelují v něm především muži. A to Karel Heřmánek  (67) a Josef Carda.
21.03.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Carda (47 článků) , Karel Heřmánek (209 článků) , Eva Josefíková (102 článků) , Irena Karel (22 článků)

Český král provokace se chystá šokovat vlastní biografií. Hodlá ji nazvat částí pánského přirození

 
Když jsme si s Janem Saudkem  (79) naposledy povídali, tak vyjádřil přání, že bych chtěl do konce života rozhodně vidět film v hlavní roli s Karlem Rodenem, který o něm točí režisérka Irena Pavlásková, chtěl by zplodit dalšího potomka (což se mu splnilo, neboť jeho manželka Pavlína je znovu těhotná) a rád by dokončil autobiografii.
21.12.2014 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Irena Pavlásková (30 článků) , Jan Saudek (341 článků) , Irena Karel (22 článků) , Karel Saudek (94 článků)

Pražskou primátorkou bude Adriana Krnáčová z ANO

 
Novou pražskou primátorkou bude Adriana Krnáčová z ANO. Domluvily se na tom vyjednávací týmy budoucí koalice ANO, ČSSD a Trojkoalice (Strana zelených, KDU-ČSL a STAN). Hnutí ANO budou v radě dále zastupovat Michal Hašek, Libor Hadrava, Radek Lacko a Eva Kislingerová. Společně s nimi ve vedení města usednou Jan Wolf, Matěj Stropnický a Jana Plamínková z Trojkoalice a Petr Dolínek a Irena Ropková za ČSSD. V radě nebude pravomocně odsouzený zastupitel ČSSD Karel Březina, třetí jméno zveřejní sociální demokraté v pondělí.
31.10.2014 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (501 článků) , Michal Hašek (2398 článků) , Radek Petr (209 článků) , Petr Wolf (101 článků) , Jan Březina (30 článků) , Irena Karel (22 článků)

Dojemné setkání Petra Kramného s rodinou: Sestra ho nechtěla vidět!

 
Konečně se dočkal. Emotivní setkání proběhlo v ostravské věznici, když podezřelého z dvojnásobné vraždy Petra Kramného (35) navštívila část rodiny. Konkrétně zdrcení rodiče, tatínek Karel a maminka Irena. Sestra Lenka bratra nepřijela podpořit, protože nepatří k těm, kteří by o nevině Petra Kramného byli přesvědčeni.
11.03.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Irena Karel (22 článků)

Dojemné setkání Petra K. s rodinou: Sestra ho nechtěla vidět!

 
Konečně se dočkal. Emotivní setkání proběhlo v ostravské věznici, když podezřelého z dvojnásobné vraždy Petra K. (35) navštívila část rodiny. Konkrétně zdrcení rodiče, tatínek Karel a maminka Irena. Sestra Lenka bratra nepřijela podpořit, protože nepatří k těm, kteří by o nevině Petra K. byli přesvědčeni.
07.03.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Irena Karel (22 článků)

Petra K. ve vězení navštívili rodiče: Co mu přinesli a co si řekli?

 
Poprvé od obvinění z vraždy Moniky (†36) a Klárky (†8) a vzetí do vazby se Petr K. (35) setkal se svými rodiči Irenou a Karlem! Srdceryvné setkání v ostravské vazební věznici trvalo 2 hodiny.
06.03.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Irena Karel (22 článků)

Dojemné setkání Petra K. s rodinou: Sestra ho nechtěla vidět!

 
Konečně se dočkal. Emotivní setkání proběhlo v ostravské věznici, když podezřelého z dvojnásobné vraždy Petra K. (35) navštívila část rodiny. Konkrétně zdrcení rodiče, tatínek Karel a maminka Irena. Sestra Lenka bratra nepřijela podpořit, protože nepatří k těm, kteří by o nevině Petra K. byli přesvědčeni.
06.03.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Irena Karel (22 článků)

Tahle roztoužená Slovenka vás dostane do varu: Podívejte, jak si to vášnivě rozdávala s Karlem Rodenem

 
Krásná Danica Jurčová (36) bezesporu patří k nejatraktivnějším slovenským herečkám. O tom, že nedisponuje jenom hereckým talentem, ale i nefalšovaným půvabem, se diváci mohli přesvědčit i ve filmu režisérky Ireny Pavláskové Bestiář, ve kterém se Danica dostala do širšího povědomí diváků.
25.04.2013 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Danica Jurčová (5 článků) , Irena Pavlásková (30 článků) , Irena Karel (22 článků)

Nejtrapnější videa prezidentů: Dcera Obermannové zabila Karla (hlasivkama)

 
I reality show Česko hledá prezidenta má svou hvězdnou pěchotu. Podporovatelé Karla Schwarzenberga a Miloše Zemana tvoří videa na podporu svých favoritů jako na běžícím pásu. Občas se to ale vymkne kontrole. Žhavou kandidátkou na generála hvězdné pěchoty je dcera Ireny Obermannové, která v rámci Festivalu krátkých filmů na Twitteru nazpívala klip. Není v tom ale sama, na paty jí šlape například modelka Helena Houdová nebo herec Ondřej Vetchý.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (260 článků) , Helena Houdová (171 článků) , Karel Schwarzenberg (3917 článků) , Irena Obermannová (120 článků) , Miloš Zeman (23976 článků) , Irena Obermannová (123 článků) , Irena Karel (22 článků)
« Předchozí 1 2 Další »