Články k osobnosti

Ilona Csáková

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ilona Csáková »
 

„Odsoudit a potrestat“. Kam jsme se to dostali? Slušní lidé se vyhazují ze zaměstnání, protestuje Ilona Csáková

 
Zatímco se k dění kolem děkana Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze Miroslava Ševčíka vyjadřují akademici, samotní studenti školy i mnohé osobnosti a zaznívají názory pro i proti Ševčíkovu odstoupení, kauza již přerostla i do umělecké branže. „Kam jsme se to dostali? … Veřejně a bez morálních skrupulí se zde na základě pouhých domněnek, fabulací a lží dehonestují a vyhazují či odvolávají ze svých zaměstnání slušní lidé,“ vyjádřila se k věci zpěvačka Ilona Csáková. Tlak na odvolání Ševčíka je dle ní „na základě někým záměrně vytvořené fabulativní a urážlivé nepravdy“.
19.03.2023 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (588 článků) , Kam Kam (598 článků)

Ilona Csáková opět vyvolává kontroverze: Zastala se děkana Ševčíka, který se zapojil do rvačky u muzea

 
Po předsedovi krajně pravicové Dělnické strany sociální spravedlnosti Tomáši Vandasovi se kontroverzního děkana Národohospodářské fakulty VŠE Miroslava Ševčíka zastala také zpěvačka Ilona Csáková. "Ve skutečnosti se zde veřejně a bez morálních skrupulí na základě pouhých domněnek, fabulací, lží dehonestují a vyhazují či odvolávají ze svých zaměstnání slušní lidé," napsala Csáková na svém Facebooku. Zpěvačka na sebe upozornila už během koronavirové pandemie, kdy šířila dezinformace a řadila se mezi antivaxery.
17.03.2023 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (588 článků)

Muzikálová Kleopatra slaví 52. narozeniny: Už jsem velká holka, po hmotných darech netoužím, říká Csáková

 
Zpěvačce Iloně Csákové je dnes 52 let. Černovláska, která před třiceti lety nazpívala společně s Lucií Bílou (56) slavnou píseň Láska je láska, před časem vyměnila Prahu za Moravu. Tam žije spokojeným rodinným životem se svým manželem Radkem Vonešem a jejich dvěma syny. Oslavenkyně s nezaměnitelným hlasem pro eXtra.cz prozradila, jaká jsou její narozeninová přání. 
01.10.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2680 článků) , Ilona Csáková (588 článků)

Ilona Csáková (51) senzačně zhubla: Zpěvačka prozradila fígl na postavu snů

 
Zpěvačce Iloně Csákové (51) se povedlo něco, s čím ženy po padesátce zápasí a někdy se na ně štěstí neusměje ani z dálky. Se svou váhou bojovala celý život a před časem vytřela zrak všem, kteří nevěřili, že s přebytečnými kily ještě někdy vůbec zatočí. Na Instagramu se pochlubila fotkami, na nichž je k nepoznání, a pro eXtra.cz prozradila, jaké kouzlo stojí za její báječnou postavou. 
26.04.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (588 článků)

Opravdu Inkognito! Ilona Csáková (51) po letech v televizi: Nemohli uvěřit, že to je ona

 
Zpěvačka Ilona Csáková (51) se stáhla z muzikálové scény a věnuje se jen soukromým vystoupením. Po pandemii se pomalu vrací do povědomí, ale její nedávná návštěva ve slovenské show Inkognito vyvolala rozpaky.
13.04.2022 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (588 článků)

Zlom v boji Csákové s váhou: Převratné zjištění!

 
Jednapadesátiletá zpěvačka po celou kariéru bojovala s nestabilní váhou. Buď byla štíhlá jako proutek nebo naopak. Nyní se zdá, že na to Ilona konečně kápla!
17.02.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (588 článků)

Tak co, paní Richterová? Útok na Landu a další končí nečekaně

 
Jako se po sociálních sítích šířily dezinformace o tom, že očkování proti nemoci covid-19 způsobuje neplodnost, se teď šíří dezinformace, že Ilona Csáková či Dan Landa, velcí kritici covidových restrikcí, z ničeho nic podporují očkování. Podle advokátky Moniky Čírtkové to dokazuje, že si oba tábory přestávají hrát na pravdu. „To se falešní morální majáci zbláznili už úplně,“ poznamenal právník Ondřej Šimíček. A zmiňuje se i kauza pirátky Olgy Richterové, která u soudu plakala kvůli své fotce s falešným citátem.
16.12.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (632 článků) , Ilona Csáková (588 článků)

Jsi Čech, vakcínu si vraž! Internet plní vtipy parodující Landu nebo Volného

 
Sociální sítě zaplavila vlna vtipů parodující známé osobnosti vyjadřující se ke koronaviru. Zpěvák Daniel Landa tak vybízí k očkování a sype si popel na hlavu, stejně jako exposlanec Lubomír Volný, herec Jaroslav Dušek, nebo zpěvačka Ilona Csáková.
15.12.2021 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (632 článků) , Jaroslav Dušek (115 článků) , Ilona Csáková (588 článků) , Daniel Daniel (925 článků) , Daniel Daniel (925 článků) , Daniel Daniel (925 článků) , Daniel Daniel (925 článků) , Daniel Daniel (925 článků) , Daniel Daniel (925 článků) , Daniel Daniel (925 článků)

Překvapení v Českém slavíku 21: Nikol Leitgeb porazila zpěvačky Kerndlovou i Csákovou

 
Český slavík 21 zná své vítěze, nejlepší zpěvačkou se stala Ewa Farna a nejlepším zpěvákem Marek Ztracený. Anketa se vrátila s novou strukturou hlasování, kdy měl každý volič více hlasů a mohl hlasovat pro jakéhokoliv oblíbence. Finální výsledky ukázaly, že se na devětadvacátem místě v kategorii zpěvaček umístila i hvězda show 3v1 Nikol Leitgeb (35), která tak porazila zpěvačky Terezu Kerndlovou i Ilonu Csákovou.
21.11.2021 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (550 článků) , Ilona Csáková (588 článků) , Ewa Farna (1414 článků) , Marek Ztracený (396 článků)

Ilona Csáková chce být poslankyní: Budu pokračovat ve svém odboji, bije se v prsa

 
Zpěvačka Ilona Csáková (50), která je zároveň i lídrem uskupení Volný blok v Jihomoravském kraji, v rádiu Impuls řekla, že neměla politické ambice. Ke kandidatuře ji podle svých slov dovedly koronavirové restrikce. Zároveň se nebrání možnosti být poslankyní.
29.09.2021 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (588 článků)

Za tohle Vystrčil nebude rád. Csáková by odřízla Senát a rozdala peníze seniorům

 
Zpěvačka a lídryně VOLNÉHO bloku v Jihomoravském kraji Ilona Csáková prohlásila, že si troufá na roli poslankyně. Do politiky prý vstoupila proto, aby pokračovala ve svém odboji proti všem covidovým opatřením, zejména jako hlas všech nespokojených rodičů. VOLNÝ blok ale podle ní myslí třeba i na důchodovou reformu, kterou by Csáková odstartovala tím, že zruší Senát.
29.09.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (588 článků)

Ilona Csáková: Ruší mi koncerty, očerňují mě. Ale jdu za Volného, bojuji za svobodu

 
Ilona Csáková se rozhodla vstoupit do politiky a vede VOLNÝ Blok v Jihomoravském kraji. Sama říká: „Dávno jsem se naučila, že člověk by měl v prvé řadě poslouchat své srdce a intuici, což se mi ostatně ještě více potvrdilo ve chvíli, kdy jsem se sama stala mámou. Jsou věci, které by se zkrátka neměly odehrávat. Kdekoli, kdykoli a komukoli. Nechci jen nečinně přihlížet čemukoli, co by mohlo ubližovat dětem, matkám, otcům, rodinám."
13.09.2021 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (588 článků) , Sam Sam (672 článků)

Ilona Csáková dostala za uši kvůli covidu: Čumím, co říká, kroutí nad ní hlavou kolega

 
Ilonu Csákovou (50) si mnoho lidí v posledním roce a půl už nespojuje ani tak se zpěvem, jako spíš s jejími pro někoho radikálními názory proti covidu nebo očkování. Na dálku za to nyní dostala vyhubováno i od nestora české hudby Josefa Zímy (89). Podle něj Čechům, Moravanům a Slezanům lidé jako Ilona ubližují.
03.09.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (588 článků) , Josef Zíma (132 článků)

Zvrácená společnost vynucuje konformitu. Prasárna s Csákovou. Promotér Trdla ale připomíná také statečný postoj starého rockera

 
Zmatek a chaos! Tak hodnotí situaci na kulturní scéně, nejen s novým nařízením Ministerstva zdravotnictví, jihočeský producent a promotér Aleš Trdla. Mluví o tlaku na neočkované i o reakci některých návštěvníků kulturních akcí. Uvedl, že on sám nehodlá nikoho kontrolovat a vyjádřil se i ke slovům, které měl pronést britský hudebník Eric Clapton. To, že Ilona Csáková nemohla vystoupit na koncertě na podporu lidí zasažených tornádem pak označil za „hrubou prasárnu“ a připomněl „totalitní praktiky z doby před rokem 1989“.
06.08.2021 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Eric Clapton (71 článků) , Ilona Csáková (588 článků)

Politici a ČT. Zásadní zjištění. Hana Lipovská prozradila, co objevila po svém vstupu do Rady ČT

 
Hana Lipovská usedla před kamery a rozpoutala kanonádu. Zdůraznila, že ani kdyby byla zvolena jako poslankyně, nebude rezignovat na post v Radě ČT, ale to nic nemění na tom, že se jí stávající Rada ČT jeví jako bezzubá. Důrazně se zastala nezařazeného poslance Lubomíra Volného, u něhož si podle svých vlastních slov váží, že se jako chlap nebojí říkat věci na rovinu a nekňučí někde v koutě. Jejím velkým tématem je prý boj za svobodu a doufá, že zpěvačka Ilona Csáková, která kandiduje do Sněmovny s ní, to má podobně. Poté udeřila na TOP 09.
05.08.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (588 článků)

Basiková zhnusená z Koláře! Tím si slušně zavařil

 
Politická angažovanost kulturně činných osobností budí vždycky velké rozpaky. A někdy může notně pochroumat i slušně rozběhnutou kariéru, což se teď děje třeba i zpěvačce Iloně Csákové (50). Za nesprávný konec to ovšem vzal i rocker Petr Kolář.
27.07.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (588 článků) , Petr Kolář (697 článků)

Lipovská jde do voleb po boku Bobošíkové a Csákové. Na ředitele ČT podala trestní oznámení

 
Radní České televize Hana Lipovská bude kandidovat v Pardubickém kraji jako jednička za stranu Volný blok, za kterou jdou do sněmovních voleb i Jana Bobošíková či zpěvačka Ilona Csáková. Lipovská uvedla, že se chce v rámci své kandidatury zabývat ekonomickými otázkami a czexitem. Z rady neodstoupí.
26.07.2021 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (588 článků) , Jana Bobošíková (900 článků)

To jen tak neprojde. Zakázali Ilonu Csákovou a požene se to vysoko. Až k...

 
Pořadatelé benefičního koncertu v Kyjově vzkázali zpěvačce Iloně Csákové, že když se rozhodla vstoupit do politiky, nebude zpívat na akci na podporu obětí řádění tornáda na Moravě. Zpěvačka se rozčílila, že jen chtěla pomoct a teď jí to bylo znemožněno. Na její obranu se postavil jak Volný blok nezařazeného poslance Lubomíra Volného, tak bývalá novinářka Jana Bobošíková, která za Blok Lubomíra Volného také kandiduje. Statečná Ilona Csáková! Diskriminace, zaznělo.
22.07.2021 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (588 článků) , Jana Bobošíková (900 článků)

Csáková zuří: Potupa před celým národem!

 
Zpěvačka Ilona Csáková (50) měla vedle dalších umělců vystoupit v letním kině Kyjov v rámci benefiční akce zaměřené na pomoc lidem, kteří se vypořádávají s následky ničivého tornáda. Jak se však říká, pro dobrotu na žebrotu. Zpěvačka byla totiž na poslední chvíli z akce vyškrtnuta!
20.07.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (588 článků)

Zrušili mě! Ilonu Csákovou vyškrtli z koncertu na pomoc tornádem zasažené Moravě

 
Ilona Csáková  (50) zuří. Zpěvačka měla v letním kině Kyjov zazpívat na benefičním koncertě na pomoc obětem zasaženým ničivým tornádem. Dokonce už se objevila na oficiálním plakátu akce, kde účinkují i Pokáč, Václav Hudeček či Jožka Černý. V Kyjově ji ale z koncertu vyškrtli. Důvodem je kandidatura Ilony Csákové do sněmovny.
20.07.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Hudeček (61 článků) , Ilona Csáková (588 článků) , Jožka Černý (32 článků) , Václav Hudeček (3 články) , Václav Černý (101 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »