Články k osobnosti

Igor Igor

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Igor Igor »
 

Slovenská vládní koalice v problémech: SaS ohlásila vypovězení koaliční smlouvy

 
Čtyřčlenná vládní koalice na Slovensku čelí po více než roce nové krizi. Menší vládní strana Svoboda a solidarita (SaS) dnes oznámila, že vypovídá koaliční smlouvu a že nechce dál spolupracovat s ministrem financí Igorem Matovičem jako členem vlády. Pokud do konce srpna nebude dohodnuto nové uspořádání poměrů v koalici, čtyři ministři za SaS podají demisi, řekl dnes novinářům předseda SaS Richard Sulík.
06.07.2022 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Richard Svoboda (38 článků) , Igor Igor (289 článků)

Buď Matovič nebo my! Na Slovensku padá vláda

 
Menší slovenská vládní strana Svoboda a solidarita oznámila vypovězení koaliční smlouvy, nechce dál spolupracovat s ministrem financí Igorem Matovičem. Informovala o tom ČT24.
06.07.2022 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (289 článků)

Západní novináři slyšeli mezi ukrajinskými domobranci: Vykopeme je odsud

 
„Vykopneme je odtud. Můj syn bude vědět, že jsme tu jen tak nestáli a nic nedělali. Je to naše země a oni nemají právo sem lézt.“ CNN zavítala mezi členy ukrajinské domobrany v lese u Slovjansku. Čekají tam odhodlaní lidé, ale odhodlání samo o sobě nestačí. Členové domobrany někdy jen sledují, jak dělostřelecké granáty přelétají jejich zákopy a míří přímo na Slovjansk. A tam rozsévají zkázu. Své o tom ví rodina taxikáře Igora. A mezitím se ozvaly záhadné výbuchy v ruském Bělgorodu.
03.07.2022 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (289 článků)

V Moldavsku zatkli bývalého proruského prezidenta. Otevřeli již uzavřený soud

 
Bývalý prezident Moldavska Igor Dodon byl v úterý zatčen kvůli podezření z korupce a vlastizrady. Dodon vinu odmítá, jde podle něj jen o snahu současné moldavské vlády zničit opozici.
24.05.2022 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (160 článků) , Igor Igor (289 článků)

Tajemství odhaleno: Putinova dcera Katerina randí se Zelenským!

 
Dcera ruského prezidenta Vladimira Putina Katerina Tichonovová (35) má podle informací deníku Daily Mail randit se Zelenským. Nejedná se však o Volodymyra, prezidenta Ukrajiny, nýbrž o profesionálního baletního tanečníka Igora Zelenského (52). Jejich shodná jména však způsobila v mediálním světě pořádný rozruch, vzhledem ke stále ještě probíhající válce na Ukrajině.
20.05.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4469 článků) , Igor Igor (289 článků)

Urážka Čaputové! Fuj, vyšetřit? Úplně jinak, předložil vědec

 
Slovensko řeší kauzu urážek prezidentky Čaputové na opozičním mítinku. Zatímco hlavní mediální a umělecký názorový proud je zděšen, historik a spisovatel Eduard Chmelár nabízí odlišný pohled. Podle něj je hlavním problémem klanová mentalita slovenské politiky, ve které je i proklamovaná „slušnost“ jen vhodným klackem na oponenta. A současná vládní koalice kolem Igora Matoviče, který si na teatrálních výstupech postavil politickou živnost, v tomto směru rozhodně není bez viny.
04.05.2022 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (289 článků)

Gazdíkovo oznámení ke kauze Bečva smeteno ze stolu. Ani zásah Stříže nepomohl

 
Krajští žalobci při posuzování trestního oznámení, které v případu otravy řeky Bečvy podal loni tehdejší člen sněmovní vyšetřovací komise a současný ministr školství Petr Gazdík (STAN), nepochybili. Uvedl to ředitel odboru trestního řízení Vrchního státního zastupitelství v Olomouci Radek Bartoš. Vrchním žalobcům nařídil přezkoumat postup olomouckého krajského státního zastupitelství nejvyšší státní zástupce Igor Stříž.
02.05.2022 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Bartoš (26 článků) , Petr Gazdík (1191 článků) , Petr Gazdík (1180 článků) , Igor Igor (160 článků) , Igor Igor (289 článků)

Putin pohoří? Girkin se trefuje do vlastních řad. Překvapivé info

 
Přestože je v Rusku v současné době vyloučeno, aby se veřejně z oficiálních míst ozývaly pochyby nad postupem ruských sil na Ukrajině, existuje výjimka v podobě bývalého velitele sil samozvané Doněcké lidové republiky a Novoruska Igora Vsevolodoviče Girkina, který se o situaci na frontě z ruského pohledu podělil bez obalu na svém Telegramu. Z jeho pohledu by se Moskva raději neměla radovat předem a bez alespoň částečné mobilizace na Ukrajině brzy pohoří. „Pokud (Ukrajinci) přejdou do útoku, čím se budeme bránit? Kombinovanými jednotkami policie nebo oddíly ‚alko-kozáků‘?“ děsí se.
23.04.2022 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Igor Girkin (11 článků) , Igor Igor (289 článků)

Městská část Mariupolu „vyčištěna“, hlásí Rusko. Starosta: Zabitých civilistů může být i 20 tisíc

 
Rusko tvrdí, že již „zcela vyčistilo“ městskou část přístavního Mariupolu od ukrajinských obránců. Mluvčí ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov však zároveň přiznává, že ani po necelých dvou měsících od napadení Ukrajiny ruská armáda stále nedokázala dobýt Mariupol celý a stále naráží na odpor Ukrajinců. Ve městě již Rusové podle odhadů starosty zabili přes 10 tisíc civilistů.
17.04.2022 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (160 článků) , Igor Igor (289 článků)

Rusko tvrdí, že sestřelilo ukrajinské letadlo plné zbraní od západních zemí

 
Rusko v sobotu večer uvedlo, že sestřelilo ukrajinský transportní letoun, který měl převážet zbraně ze západních zemí. Tvrzení o sestřelení ukrajinského vojenského stroje zveřejnil podle agentury TASS mluvčí ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov. Zdali je ruská zpráva pravdivá, či nikoliv, zatím nebylo možné ověřit.
17.04.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (160 článků) , Igor Igor (289 článků)

Lesy ČR mají správního a obchodního ředitele

 
Dva ze čtyř postů v top managementu Lesů ČR jsou od 1. dubna obsazené. Správním ředitelem byl na základě výsledků výběrového řízení, kterého se zúčastnilo 29 uchazečů, jmenován Igor Kalix, obchodním ředitelem Radovan Srba.
01.04.2022 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (160 článků) , Igor Igor (289 článků)

Manželka ukrajinského exposlance Kotvického: Prchala ze země s kufry plnými peněz!

 
O dost víc než drobné na běžné »pokupky« si na cestu na Západ přibalila manželka ukrajinského exposlance Igora Kotvického (52). Paní Anastasia měla totiž v kufrech v hotovosti 28,8 milionu dolarů a 1,3 milionu eur, celkem tedy valuty za 676 milionů Kč!
23.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (289 článků)

Rusové bombardovali výcvikové středisko na západě Ukrajiny: 80 mrtvých?!

 
Moskva tvrdí, že střelami s plochou dráhou letu zasáhla výcvikové středisko v Rovenské oblasti na západě Ukrajiny. Mluvčí ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov podle agentury TASS prohlásil, že při úderu bylo „zlikvidováno přes 80 žoldnéřů a nacionalistů“.
21.03.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (160 článků) , Igor Igor (289 článků)

Ivan Vyskočil se odmlčí. Ale ne proto, že by se bál Střížových paragrafů...

 
„Není to proto, že bych se zalekl drakonických trestů, kterými hrozí pan Igor Stříž. Jsem po operaci očí,“ vysvětluje oblíbený herec Ivan Vyskočil čtenářům ParlamentnichListů.cz, proč se teď nějakou dobu musí obejít bez Nedělního rána. Čtenářům vzkazuje, že se těší na shledanou „snad v lepších časech“.
19.03.2022 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (337 článků) , Ivan Vyskočil (336 článků) , Igor Igor (160 článků) , Igor Igor (289 článků)

Novinky v kauze Bečva: Nejvyšší státní zástupce přezkoumá postup vyšetřování, závěry čeká v květnu

 
Nejvyšší státní zástupce Igor Stříž nařídil prověřit způsob, jakým žalobci naložili s trestním oznámením na postup vyšetřovatelů případu otravy řeky Bečvy. Oznámení loni podal člen sněmovní vyšetřovací komise a současný ministr školství Petr Gazdík (STAN). O Střížově rozhodnutí dnes informoval web iROZHLAS.cz. Ekologickou havárii, která na podzim 2020 postihla Bečvu, způsobily podle České inspekce životního prostředí kyanidy. Jedovaté látky poškodily biotop asi na 40 kilometrech řeky.
12.03.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1191 článků) , Petr Gazdík (1180 článků) , Igor Igor (160 článků) , Igor Igor (289 článků)

Abramovičovi zbyly jen oči pro pláč: Británie oligarchům zmrazila majetek za 450 miliard!

 
Marně se snažil vyhnout sankcím ze strany Západu ruský oligarcha Roman Abramovič. Po vypuknutí války na Ukrajině prohlásil, že hodlá prodat fotbalový kub Chelsea a výtěžek prodeje daruje obětem války rozpoutané Ruskem. Nicméně Británie rozšířila sankční seznam o dalších sedm ruských oligarchů včetně Abramoviče. Na seznamu se nově ocitl podnikatel Oleg Děripaska, šéf ropného koncernu Rosněfť Igor Sečin a blízcí spolupracovníci ruského prezidenta Vladimira Putina. Británie jim zmrazila pořádně tučné majetky!
10.03.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4469 článků) , Roman Abramovič (91 článků) , Oleg Děripaska (8 článků) , Igor Igor (160 článků) , Igor Igor (289 článků)

Vystoupil náčelník jednotek radiační, chemické a biologické ochrany Ruské federace

 
Během pondělí se v ruských médiích objevilo hned několik zpráv identického rázu. Ukrajina spolupracovala s USA v oblasti výzkumu. Ne však ledajakého. Podle Igora Kirillova, náčelníka jednotek radiační, chemické a biologické ochrany Ozbrojených sil Ruské federace, Ukrajinci posílali do Států tisíce vzorků na zkoumání. Po Kirillovově vystoupení se přidalo také ruské ministerstvo obrany s tvrzením, že americké financování biologických laboratoří na Ukrajině přesahuje 200 milionů dolarů.
07.03.2022 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (289 článků)

Veterán popsal smrt kamaráda Igora (†35): Rusové ho i se psem zabili na procházce

 
Při rusko-ukrajinské válce přišel o svého kamaráda Igora Icaruse Bakuna (†35) bývalý britský voják Tom Bell. Igor žil se svým tátou blízko Kyjeva, kde ho na procházce zabili ruští vojáci. Zabili i jeho tátu a rodinného psa. Jejich mrtvoly nalezli záchranáři a Tom popsal dojemnou scénu, kdy jeden z rodinných psů seděl věrně u těla svého pána. Cvičitel psů pro armádu se zapojil do humanitární činnosti a pomáhá uprchlíkům.
06.03.2022 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Tom Bell (3 články) , Tom Bell (1 článek) , Igor Igor (160 článků) , Igor Igor (289 článků)

Putinův spojenec Sečin přišel o luxusní jachtu: Plavidlo za miliardy zabavily francouzské úřady

 
Ve čtvrtek oznámily francouzské úřady, že zabavily luxusní jachtu ruského oligarchy Igora Sečina. Ten je označován za blízkého Putinova spojence a je také šéfem ropného koncernu Rosněfť. Na Sečinovy majetky, stejně jako na mnohé další osoby blízké Putinovi, dopadly západní sankce.
03.03.2022 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (289 článků)

Je pro Putina? Ať to řekne. Jurečkův politik našel Rusa a vzal to do vlastních rukou

 
Radní města Pardubice, lékař Vít Ulrych (KDU-ČSL) se na svém twitterovém účtu zeptal na názor pardubického člena hokejového týmu, Rusa Igora Švyrjova, na jeho názor na válečný konflikt na Ukrajině. A nesetkal se s příliš kladným ohlasem.
02.03.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (289 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »