Články k osobnosti

Igor Igor

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Igor Igor »
 

„Pokud uspějete, Slovensko má šanci.“ Fico dostal z Česka nečekanou podporu. Kvůli rvačce

 
Podporu v závěru předvolebního boje vyjádřil dopisem bývalý prezident Václav Klaus slovenskému expremiérovi Robertu Ficovi. Učinil tak poté, co se v rámci velmi vyostřené kampaně před předčasnými parlamentními volbami slovenský expremiér Igor Matovič (OLaNO) popral na tiskové konferenci strany Směr-sociální demokracie (Směr-SD) s jejími představiteli. „Ve Vašem úspěchu vidíme šanci, aby Slovensko zůstalo demokratickou zemí,“ píše Robertu Ficovi bývalý prezident České republiky.
13.09.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10999 článků) , Robert Fico (1019 článků) , Igor Igor (185 článků) , Igor Igor (329 článků)

Drsná předvolební bitka na Slovensku: Expremiér Matovič se popral s Kaliňákem, kopnul ho do hrudníku a vulgárně si nadávali

 
Slovenský expremiér a předseda hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OĽANO), Igor Matovič (50), a exministr vnitra, Robert Kaliňák (52) ze strany Směr-sociální demokracie, si utrhli pořádnou ostudu. Ve středu 13. září se do sebe pustili, a to doslova, před slovenským Úřadem vlády. Video bizarní potyčky, v níž došlo na kopy, nadávky i rány pěstí, momentálně koluje sociálními sítěmi.
13.09.2023 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (185 článků) , Igor Igor (329 článků)

Při odhánění Matoviče se bokem dělo toto. A teď přišel dojezd

 
Zatímco se někdejší expremiér a šéf hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti Igor Matovič pral s exministrem vnitra Robertem Kaliňákem, šéf strany Směr-sociální demokracie Robert Fico vyčkával, co se před jeho zraky odehraje. K celému incidentu totiž došlo právě na tiskové konferenci strany Směr, týkala se migrace. Sám se vyjádřil až na sociální síti po skončení brífinku.
13.09.2023 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (1019 článků) , Igor Igor (185 článků) , Igor Igor (329 článků)

Šéfem státních zástupců v Olomouci má být ředitel GIBS Radim Dragoun

 
Vrchním státním zástupcem v Olomouci má být dosavadní ředitel Generální inspekce bezpečnostních sborů Radim Dragoun. Výběrová komise jej dnes doporučila ze tří uchazečů a nejvyšší státní zástupce Igor Stříž jej navrhne v nejbližších dnech ke jmenování ministrovi spravedlnosti Pavlu Blažkovi (ODS). ČTK to řekl mluvčí Nejvyššího státního zastupitelství (NSZ) Petr Malý. NSZ nového šéfa státních zástupců na Vrchním státním zastupitelství v Olomouci vybíralo kvůli tomu, že k 31. červenci rezignoval dosavadní šéf Radim Daňhel.
26.08.2023 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (185 článků) , Igor Igor (329 článků)

Vyhraje Trump, bude katastrofa. Igor Lukeš naříká, co se s USA stalo

 
Igor Lukeš, historik žijící desítky let v USA, má za to, že kdyby příští americké prezidentské volby vyhrál Donald Trump, bude to doslova katastrofa. Už proto, jak se Trump staví k Ukrajině, kde se podle Lukeše hraje o budoucnost Evropy, zejména střední Evropy. Poté sáhl ke srovnání Německa a Ruska. Obě země podle ně dlouho řešily totožný problém. Nakonec konstatoval, že i Američané mají nemálo másla na hlavě.
18.08.2023 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6019 článků) , Igor Igor (185 článků) , Igor Igor (329 článků)

Luxusní příjezd Gabriely Partyšové: Do Varů jedině v přepychovém Rolls-Royce za 10 milionů

 
Gabriela Partyšová ví, co je to stylový příjezd. Na filmový festival v Karlových Varech přijela totiž ve velkém stylu. Nejenže ji doprovázel její partner, miliardář Igor Fait, ale navíc se vezli v Rolls-Royce Dawn za více jak deset milionů korun. 
02.07.2023 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Partyšová (392 článků) , Igor Igor (185 článků) , Igor Igor (329 článků)

Zdeněk Jemelík: Výbuch ve Státním zastupitelství

 
Dne 9. června 2023 vzrušila veřejnost zpráva o resignaci vrchního státního zástupce v Olomouci Radima Daňhela, který ve funkci nepobyl ani rok. Vybral jej do ní nejvyšší státní zástupce Igor Stříž a jmenoval jej ministr spravedlnosti Pavel Blažek. Jeho předchůdce Ivo Ištvan přitom působil v úřadě s krátkou přestávkou 21 let.
11.06.2023 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (808 článků) , Zdeněk Blažek (40 článků) , Igor Igor (185 článků) , Igor Igor (329 článků)

Osudoví muži Gabriely Partyšové (45). Nevěry a rozvody, nyní znovu mluví o svatbě

 
Známá česká moderátorka Gabriela Partyšová slaví 45 let. Za sebou má dvě nepovedená manželství, která provázely nevěry. Teď je však znovu šťastná. Jak se svěřila pro web Super.cz, klidně by se vdávala znovu. Jejím vyvoleným mužem je podnikatel Igor Fait.
09.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Partyšová (392 článků) , Igor Igor (185 článků) , Igor Igor (329 článků)

Krumpáčem mezi oči. „Za to může Fico!“ Na Slovensku to opravdu vře

 
Politická kultura zhrubla, stěžuje si na sociální síti předseda strany Progresivní Slovensko Michal Šimečka, který na svém billboardu, jímž v předvolební kampani oslovuje voliče, dostal krumpáčem přímo do hlavy. Z posilování agrese ve společnosti viní bývalé slovenské premiéry Roberta Fica (Směr) i Igora Matoviče (OĽaNO) a vzkazuje, že jej to neodradí.
31.05.2023 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (1019 článků) , Igor Igor (329 článků)

Reportáž z místa, kde se točila Obecná škola: Z budovy, kam chodil i Zdeněk Svěrák, nezbylo nic

 
Kulisy školy u bývalé chudinské kolonie v pražské Michli vstoupily do dějin. Nejenže tu vyrůstal a skutečně chodil do školy známý český herec Zdeněk Svěrák, ale odehrály se tu historky, které pak jeho syn Jan převedl do obrazů ve slavném českém filmu Obecná škola. Jak to vypadá tam, kde ještě před pár lety byla patrná třída, ve které učil filmový Igor Hnízdo? Pro nedočkavé prozradíme, že fanoušky filmu čeká hořké zklamání. Redakce eXtra.cz se na místo vyjela podívat.
27.05.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (382 článků) , Jan Svěrák (257 článků) , Igor Igor (185 článků) , Igor Igor (329 článků)

Primátor Svoboda: Připomínáme si znovunabytí svobody i význam národních hodnot

 
Primátor hl. m. Prahy Bohuslav Svoboda zasadil lípu na Petříně k připomínce 30. výročí samostatné České republiky. Na akci byli pozváni všichni porevoluční primátoři Prahy, osobně pak dorazil Igor Němec. Po vysazení národního stromu zazněla česká hymna v podání dětského souboru školy Jaroslava Ježka pro zrakově postižené.
29.04.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Ježek (69 článků) , Jaroslav Ježek (69 článků) , Bohuslav Svoboda (782 článků) , Jaroslav Svoboda (145 článků) , Jaroslav Němec (32 článků) , Igor Igor (185 článků) , Igor Igor (329 článků)

Majerová (Trikolora): Stanovisko ke zneužívání trestního zákoníku

 
Trikolora vyzývá vládu, aby odvolala Igora Stříže.
17.04.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (329 článků)

Zdeněk Jemelík: Nátlaková skupina a ministr

 
Petr Dimun se dne 11.února 2023 rozepsal na serveru Česká justice o výměně nevlídných projevů mezi zájmovým sdružením Unie státních zástupců a ministrem Pavlem Blažkem. Pan ministr se na svém twitterovém účtu kriticky vyjádřil k jakýmsi nepřístojnostem státních zástupců, jež zastavil nejvyšší státní zástupce Igor Stříž zrušením a obsahovou kritikou usnesení o zahájení trestního stíhání dvou obviněných, které se na něj obrátily se stížností. Petr Dimun zprávu uvedl slovy „Nátlaková skupina uvnitř státního zastupitelství Unie státních zástupců (USZ) se ohradila vůči kritice orgánů činných v trestním řízení ze strany ministra spravedlnosti Pavla Blažka“. Doplnil je citací z výroků pana ministra, jenž napsal, že „k systémové nezákonnosti v práci některých represívních orgánů dochází, a proto se jím zabývají a zabývat budou vrcholné orgány veřejné moci“. Unie ministrovy výroky označila za „odborně nesprávný závěr“, neboť „stížnost je standardním prostředkem, kterým se může každý obviněný domáhat zrušení usnesení o zahájení „svého“ trestního stíhání z důvodu nezákonnosti nebo neodůvodněnosti“.
20.02.2023 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (808 článků) , Zdeněk Petr (197 článků) , Zdeněk Blažek (40 článků) , Petr Pavel (2465 článků) , Igor Igor (185 článků) , Igor Igor (329 článků)

„Německo je stále okupované.“ Jozef Banáš o budoucnu. A Babišovi s Pavlem

 
Na kanálu studia eReport promluvil slovenský spisovatel a bývalý politik Jozef Banáš, který je hluboce nespokojen se současnou politikou, plnou agresivity a naopak prázdnou, pokud jde o vize. Jako příklad dal prezidentskou debatu Pavla a Babiše. Ani jeden podle něho nenabídl žádnou vizi. Velmi si stěžoval na Igora Matoviče, ale také na německé politiky, Evropu a i nedostatek svobody slova.
14.02.2023 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (329 článků)

Páry na Plese jako Brno: Gábina Partyšová poprvé vyvedla svého miliardáře do společnosti

 
Ples jako Brno patří k největším akcím roku. Tato událost měla teď dva roky pauzu kvůli covidu, proto když se otevřely brány nákupního centra Galerie Vaňkovka, tak na ples zavítalo opravdu hodně natěšených celebrit. Mnoho známých osobností přišlo v páru. A například Gábina Partyšová (44) se se svým tajemným miliardářem Igorem Faitem (57) objevila ve společnosti vůbec poprvé. Fotky z plesu poskytl web Herminapress.cz.
29.01.2023 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (329 článků)

Válka ve Výměně manželek: Drsná obvinění z nevěry, pohlavní nemoc jako důkaz

 
Marianna s Igorem, slovenský pár, který před několika měsíci soutěžil v reality show Výměna manželek, jsou z druhé české rodiny pořádně vyčerpaní. Podle nich je Petra Jindrová s manželem kontaktovali ihned po skončení natáčení pořadu a byli dost otravní. Situace vyvrcholila až tak moc, že si je Slováci museli zablokovat na sociálních sítích. Česká rodina se ale nedala jen tak odbýt, začala jim psát z falešných účtů. Screenshoty dostala k dispozici redakce eXtra.cz exkluzivně od slovenských manželů. 
19.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jindra (15 článků) , Petra Jindrová (4 články) , Igor Igor (329 článků)

Válka rodin z Výměny pokračuje: Tomáš krmil své děti nedopečeným kuřetem, říká Marianna a odhalila další detaily

 
Když se česká rodina z prvního dílu nové série Výměny manželek vyjádřila k celé situaci, co se mezi domácnostmi stalo, redakce eXtra.cz dostala exkluzivní výrok i slovenské rodiny. Marianna s Igorem se rozhodli otevřeně promluvit o věcech, které se děly za kamerou. Obvinění, že je Marianna alkoholička, už jasně jednou sama vyvrátila, nyní přišla s vyjádřením o dětech. Jak se náhradní tatínek Tomáš choval ke svým dětem, je podle ní naprosto otřesné. 
18.01.2023 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (329 článků)

Nenávist ve Výměně manželek nekončí: Šíří o mně odporné lži, říká Marianna a promluvila o svém vztahu k alkoholu

 
Příběh z Výměny manželek, kdy si prohodily domácnosti část české rodiny z Kladna a slovenské ze vsi Poniky, má pokračování. Nejprve se k reality show vyjádřila Petra Jindrová s manželem Tomášem, teď přišli se svou verzí i Marianna s Igorem, kteří si rozhodně nenechají líbit obvinění, jež podle nich vůbec nejsou pravdivá. Celé jejich vyjádření získala exkluzivně redakce eXtra.cz. 
18.01.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jindra (15 článků) , Petra Jindrová (4 články) , Igor Igor (329 článků)

Marianna z Výměny vrací úder: Tyhle lidi nás týrali i měsíc poté, psala mi, že s ní spal, líčí

 
Poté, co Petra s Tomášem promluvili v rozhovoru pro TV Nova, kde řekli, jak to teď mezi sebou mají, a jaký vztah mají s Mariannou a Igorem, se vyjádřila i druhá slovenská strana. Podle Marianny a Igora nešlo úplně o lidi, co jsou v pořádku. Po skončení natáčení je česká rodina prý kontaktovala ještě měsíc potom až to vyústilo v zablokování na sociálních sítích.
12.01.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (329 článků)

Výměna manželek zvedla lidi ze židlí: Chlap netáhlo a ochlasta, ona sobec. Chudáci děti, rozčilují se diváci

 
Středeční Výměna manželek stála opravdu za to. Na jedné straně se v ní ukázala třicetiletá Petra žijící s partnerem Tomášem a dvěma dcerami. Na straně druhé poté Marianna žijící s manželem Igorem a synem na statku na Slovensku. Bohužel kvůli žárlivosti nakonec byla celá Výměna ukončena o pár dní dříve. A diváci na sociálních sítích se nebáli po zhlédnutí nového dílu dát najevo svůj názor.
12.01.2023 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (329 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »