Články k osobnosti

Igor Bareš

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Igor Bareš »
 

Když ukáže slabiny, zaútočí, popisuje Igor Bareš spisovatele Vladimíra Körnera

 
Na první pohled je vážný a nepřístupný. Umí se ale i nadchnout. Třeba pro svou práci, kterou herec Igor Bareš ovládá jako málokdo, pro svou rodinu a pro sbírání čehokoliv. Doma hromadí vojenské medaile a nad televizí má hlavu buvola. V rozhovoru mluví o výchově svých dětí či o vztahu ke spisovateli Vladimíru Körnerovi.
15.07.2022 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků) , Vladimír Körner (17 článků)

Pohřeb roku OBRAZEM: Sbohem Abrhámovi přišli dát všichni od Patrasové po Bartošku

 
S hereckou legendou Josefem Abrhámem (†82) se přišel rozloučit snad každý, kdo svým působením ovlivnil českou kinematografii. Smuteční hosté se začali scházet u kostela sv. Anežky České po 12. hodině. Poslední sbohem přišli kromě rodiny vyjádřit i Abrhámův nejlepší přítel Jan Kačer, Igor Bareš, Iva Janžurová, Jan Hrušínský, Jiří Bartoška, Josefova filmová láska z Vrchní, prchni! Dagmar Patrasová nebo Miroslava Šafránková, sestra loni zesnulé Libušky.
06.06.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Abrhám (320 článků) , Igor Bareš (138 článků) , Jiří Bartoška (812 článků) , Iva Janžurová (569 článků) , Jan Kačer (178 článků) , Miroslava Šafránková (33 článků)

Za pár tisíc nám prodali hrob po Kemrovi, překvapil herec Igor Bareš

 
Igor Bareš (56) se svěřil s myšlenkami na smrt. Podařilo se mu dokonce zakoupit hrob po slavném herci Josefu Kemrovi. Smrti byl blízko i ve chvíli, kdy byl svědkem pokusu o sebevraždu kolegy z divadla přímo při jednom z představení.
29.05.2022 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků) , Josef Kemr (88 článků)

Igor Bareš se chystá do hrobu: Jeden si koupil po legendárním Kemrovi

 
Herec Igor Bareš se netají tím, že má zálibu v chození na hřbitovy. Jak nyní přiznal v pořadu 7 Pádů Honzy Dědka, pořídil si hrob přímo po herci Josefu Kemrovi. "Říkal jsem si, že je to splněný sen," dodal ke svému "úlovku".
24.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků) , Josef Kemr (88 článků)

Módní policie z premiéry filmu Promlčeno: Bohém Roden, sněhulka Barešová a šarmantní Lounová

 
V pražském kině Lucerna se konala premiéra filmu Promlčeno s Karlem Rodenem v hlavní roli. Na akci dorazili hlavní představitelé, mezi nimiž nechyběl již zmiňovaný Karel Roden, dále Igor Bareš, Denisa Barešová či Elizaveta Maximová. Kdo se svým oblečením zazářil a kdo naopak propadl? Redakce eXtra.cz byla na místě.
27.04.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků) , Denisa Barešová (13 článků) , Denisa Barešová (9 článků) , Elizaveta Maximová (14 článků)

Zvláštní záliba herce Bareše: Funerální turistika! Prochází hřbitovy a…

 
Má dost morbidní choutky. Igor Bareš (55) miluje hřbitovy a chodí se tam procházet. Občas i ukořistí nějaký předmět na památku. Kolegové o jeho libůstce vědí, naposledy Ťulda Brousek (64) věnoval herci lebku.
27.03.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků)

Děsivá záliba Igora Bareše: SBÍRÁ VĚCI PO MRTVÝCH

 
Má dost morbidní choutky. Igor Bareš (55) miluje hřbitovy a chodí se tam procházet. Občas i ukořistí nějaký předmět na památku. Kolegové o jeho libůstce vědí, naposledy Ťulda Brousek (64) věnoval herci lebku.
26.03.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků)

Karel Roden se vrací na filmová plátna po dlouhých pěti letech v hlavní roli

 
Tvůrci thrilleru Promlčeno, který vstoupí do českých kin 28. dubna 2022, představují oficiální upoutávku. Snímek režiséra Roberta Sedláčka s Karlem Rodenem v hlavní roli je výjimečný svou formou a zpracováním, jeho děj se totiž odehrává téměř v reálném čase. Karel Roden v průběhu jednoho večera odkrývá dávný zločin, do svého vyprávění zaplete i Barboru Bočkovou, Igora Bareše, Vilmu Cibulkovou, Denisu Barešovou, Vladimíra Kratinu a další.
02.03.2022 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (253 článků) , Igor Bareš (138 článků) , Vladimír Kratina (88 článků) , Robert Sedláček (114 článků) , Denisa Barešová (13 článků) , Denisa Barešová (9 článků)

Bareš o dusnu s Talackovou: Má herecký vztah naději?

 
Za chvíli to bude krásných 14 let, co si vzal oblíbený herec Igor Bareš (55) krásnou Antonií Talackovou (43). Teď prozradil cosi o krizi. Blíží se snad soumrak hereckého páru?
22.02.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků)

Ženě jsem vděčný, že mě drží správným směrem, říká herec Igor Bareš

 
Při pohledu na jeho tlačítkový telefon oblepený izolepou je patrné, že pro staré věci má slabost. A ačkoli vzbuzuje respekt, setkání s ním bylo velmi milé a srdečné. Třeba přiznává, že i on má někdy trému. „Nejtěžší je, když je někde člověk sám za sebe, nemůže se schovat za postavu,“ říká v rozhovoru pro Týdeník Televize.
21.11.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků)

Bareš: Baví mě funerální turistika, mám i břečťan z místa natáčení Studny

 
Igor Bareš popsal svou netradiční vášeň. Koníčkem milovníka hororů a historie jsou návštěvy hřbitovů a tajemných míst, odkud si herec občas rád vozí nejrůznější artefakty. Jeho žena má pro manželovu takzvanou funerální turistiku naštěstí pochopení.
02.11.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků)

Rodinné tajemství Igora Bareše (55): Náhradník za mrtvého bratra (†9)!

 
Igor Bareš (55) právě zahájil svou sedmou sezonu v Divadle na Vinohradech. Předchozích jedenáct let strávil v Národním divadle, stejnou dobu v brněnském angažmá. Nyní jej můžeme vidět v seriálu Osada, kde exceluje jako znojemský sýrařský boss, který si o víkendech hraje na chudáka, aby ho nepomluvili. Vyprávěl nejen o tom, jaké dodal rekvizity do filmové haciendy, ale také o sběratelské vášni, která jej celý život provází, a tom, jak se narodil.
19.10.2021 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků)

Bareš a Havelka (†62): Bolestný konec přátelství

 
Potkali jsme se v Divadle na Vinohradech, kde Igor Bareš (55) právě zahájil svou sedmou sezonu. Jedenáct let předtím strávil v Národním divadle, stejnou dobu v brněnském angažmá. Nyní jej můžeme vidět v seriálu Osada, kde exceluje jako znojemský sýrařský boss, který si o víkendech hraje na chudáka, aby ho nepomluvili. Vyprávěl nejen o tom ...
03.10.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků)

Nové knihy: Baďurová, Begtsson a Modrić

 
Protože právě probíhá fotbalové Euro a Chorvatsko mělo Česko v základní skupině, bude bezpochyby interesantní si přečíst biografii slavného záložníka Realu Madrid a zároveň i kapitána chorvatského národního výběru Luky Modriče. Kromě toho čeká na čtenáře historická detektivka, severská sága nebo kniha, která vznikla na základě scénáře tuzemského televizního seriálu. A jako audiokniha publikace se psem v hlavní roli, jejíž text čte herec Igor Bareš.
25.06.2021 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků) , Luka Modrič (11 článků)

Sbírám kuriózní předměty. Kvůli některým se mi lidi smějou, říká Bareš

 
Igor Bareš si své herecké manželství nemůže vynachválit. Rozhovor pro časopis Tina se točil kolem výuky dětí na dálku, nového bydlení i dalších „vymožeností“ doby. Kdo zastává roli učitele v rodině? A na co se těší nejvíce?
28.04.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků)

Herec Igor Bareš: Nevzdávat věci předčasně je důležité

 
Na luxusní jachtě řeckého miliardáře Aristotela Onassise se jednoho letního dne a noci roku 1959 potkají sir Winston Churchill a herečka Greta Garbo. Jemu je pětaosmdesát, jí o třicet let méně. On už stěží chodí, ale stále se drží zásady nic nevzdávat. Ona skončila s filmem a na plátno se už nechce vrátit. To je výchozí situace hry francouzské autorky Isabelle Le Nouvel Skorpios na obzoru, kterou chystá pražské Divadlo Viola. V režii Radovana Lipuse slavnou dvojici ztvární Igor Bareš a Klára Cibulková.
31.03.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků) , Klára Cibulková (55 článků) , Greta Garbo (11 článků) , Winston Churchill (172 článků) , Radovan Lipus (6 článků) , Ona Ona (230 článků)

Film Jako letní sníh: V roli Jana Amose Komenského se představí otec a syn Švehlíkovi

 
Osud českého myslitele, pedagoga a duchovního Jana Amose Komenského představí snímek Jako letní sníh. Koprodukční film České televize a společnosti Vistafilm, který vznikal v Brně a Zlínském kraji, vysílá v premiéře ČT2 v pondělí večer. V titulní roli se představí syn a otec David a Alois Švehlíkovi, sekundují jim Igor Bareš či Jenovéfa Boková.
04.01.2021 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků) , Alois Švehlík (119 článků) , Jenovéfa Boková (58 článků) , David Švehlík (112 článků) , Jana Boková (14 článků) , David David (1322 článků) , David David (990 článků)

Vycházející hvězda českého filmu si střihla první velkou roli rovnou s Rodenem: Něžná blondýnka ukáže i tetování

 
Má velké pronikavé oči, široký úsměv, milou tvář lemovanou blond vlasy a štíhlou postavu. Za sebou má mnoho divadelních rolí, ale první velkou filmovou herečce Barboře Bočkové svěřil až režisér Robert Sedláček ve filmu Promlčeno, který by se měl objevit v kinech v první půlce příštího roku, kde si zahraje po boku hvězd jako je Karel Roden  (58) , Vilma Cibulková  (57) nebo Igor Bareš  (54) .
17.12.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (253 článků) , Igor Bareš (138 článků) , Robert Sedláček (114 článků)

Nový český film Promlčeno: Vražda podle skutečné události. Těžké téma vzalo za srdce i herce

 
Nového českého filmu Promlčeno s Karlem Rodenem v hlavní roli se dočkáme už na konci února příštího roku. Ještě zásadnější roli v něm sehrává skutečná promlčená vražda. Těžké téma vzalo za srdce i herce, jako jsou Vilma Cibulková, Igor Bareš a Vladimír Kratina. Režisér Robert Sedláček rád točí filmy o reálných historických událostech. Z poslední doby jmenujme například drama podle skutečné události o Janu Palachovi nebo seriál České století.
03.12.2020 22:36 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (253 článků) , Igor Bareš (138 článků) , Vladimír Kratina (88 článků) , Robert Sedláček (114 článků) , Jan Palach (265 článků) , Karel Nový (223 článků)

Rozloučení s Havelkou (†62): Smutná slova Bareše

 
Hluboký smutek se zračil ve tváři Igora Bareše (54), když vzpomínal na zesnulého kolegu Martina Havelku (†62). V neděli se s kamarádem rozloučil v Městském divadle v Brně.
12.10.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (138 článků) , Martin Havelka (28 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »