Články k osobnosti

Ibrahim Ibrahim

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ibrahim Ibrahim »
 

Rady do epidemie od odborníka na přežití: Co naši předkové věděli a my si musíme znovu uvědomit

 
ROZHOVOR Každý stát v Evropě si pandemii koronaviru řeší po svém, což není zrovna prozíravé. Podle mě by právě kroky proti ní měly být po celé Evropě koordinovány, aby nařízení byla jednotnější. To říká odborník na přežití z firmy Outdoor Survival Amar Ibrahim. Narodil se v Československu, ale jeho předci z otcovy strany pocházejí z Persie. Při určité míře představivosti ho lze vizáží přirovnat k Mikeu Martinovi, plukovníkovi SAS ve výslužbě, ze špionážních románů Fredericka Forsytha.
21.03.2020 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Frederick Forsyth (7 článků) , Ibrahim Ibrahim (5 článků)

Libyjec na poli u Litoměřic znásilnil patnáctiletou dívku: Vězení se možná vyhne

 
Abdallah Ibrahim Diallo z Libye je obžalovaný ze znásilnění dnes šestnáctileté dívky. Na tu měl zaútočit 18. června loňského roku. Nyní byl přesunut z vazební věznice do psychiatrické nemocnice, kde podstoupí ústavní zkoumání. Pokud se potvrdí, že trpí schizofrenií, může se vězení za svůj čin vyhnout.
20.01.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Ibrahim Ibrahim (5 článků)

Vyhostili zločince a záhy se vrátil. Německo řeší problém s neposlušným Libanoncem

 
Německo deportovalo do Libanonu člena klanu Miri, kterého už jednou vyhostilo letos v červenci. Usvědčený zločinec Ibrahim Miri se ale na podzim tajně vrátil do Německa a požádal dokonce v zemi o azyl, informovala v sobotu agentura DPA. V reakci na Miriho kauzu na počátku listopadu Německo zpřísnilo kontroly na hranicích, aby předešlo tomu, že se do země dostanou lidé, kteří to mají zakázané.
23.11.2019 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Ibrahim Ibrahim (5 článků)

Islámský stát má nového kápa: Zlosyna Bagdádího nahradí »Profesor«

 
Jmenoval se Ibrahim Awwád Ibrahim Alí al-Badrí, ale celý svět ho znal jako abú Bakra Bagdádího, šéfa tzv. Islámského státu. O víkendu byl tenhle nejhledanější muž světa konečně zabit, resp. se v obklíčení Američanů zabil sám.
18.11.2019 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ibrahim Ibrahim (5 článků)

Je agresivní a nemyje se: Soudce chce posudek na Libyjce, který znásilnil dívku

 
Cizinec Abdallah Ibrahim Diallo (30), který je obžalován, že letos v červnu na poli u obce Lukavec znásilnil nezletilou dívku, bude podroben znaleckému posudku. Vyžádal si ho soud. Důvodem k zadání posudku z oboru psychiatrie je poměrně zvláštní chování cizince ve vazbě.
31.10.2019 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ibrahim Ibrahim (5 článků)
« Předchozí 1 Další »