Články k osobnosti

Ibrahim Ibrahim

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ibrahim Ibrahim »
 

Publicista varuje: Bílá žena je znásilněna muslimem a ještě je označena za rasistku. Nebezpečný střet ras. Zde jsou konkrétní případy

 
GATESTONE INSTITUTE Idea, že při střetu mezi rasami mohou být oběťmi pouze příslušníci menšin, je stále populárnější. Konstatuje to v textu pro Gatestone Institute jeho významný spolupracovník Raymond Ibrahim. Přitom upozorňuje na to, že když dojde ke znásilnění, a oběť je bílá a násilník ne, tak není oběť vůbec žádnou obětí, ale ještě hůře, je rasistkou a šiřitelkou nenávisti, která si zjevně zaslouží to, co se jí stalo a možná ještě něco horšího. Obviňování oběti je zpět silnější než kdykoliv předtím a prosazuje se na celém Západě.
06.09.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Ibrahim Ibrahim (10 článků)

Česko a ani další země EU nestáhnou vojáky výcvikové mise v Mali

 
Česko a ani další země Evropské unie nestáhnou své vojáky z unijní výcvikové mise (EUTM) v Mali , kde armádní vzbouřenci svrhli prezidenta Ibrahima Boubacara Keitu. V Berlíně to po dnešním neformálním jednání ministrů obrany zemí EU České televizi a ČTK řekl český ministr obrany Lubomír Metnar. Dodal, že bezpečnost českých vojáků v této západoafrické zemi ohrožena není.
27.08.2020 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Ibrahima Keita (2 články) , Ibrahim Ibrahim (10 článků) , Ibrahim Keita (2 články)

Státní převrat v Mali: Prezident po vzpouře vojáků rezignoval. V zemi působí i Češi

 
Prezident Mali Ibrahim Boubacar Keita dnes odstoupil z funkce jen několik hodin poté, co jej společně s premiérem Boubouem Cissém zajali armádní vzbouřenci. Podle agentury AFP to prezident oznámil ve státní televizi s tím, že demisi podá rovněž vláda a bude rozpuštěn parlament. V Mali působí i zahraniční vojáci, včetně českých, kteří tam pomáhají s bojem proti radikálním islamistům.
18.08.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Ibrahima Keita (2 články) , Ibrahim Ibrahim (10 článků) , Ibrahim Keita (2 články)

Afričan dostal dva roky za znásilnění dívky (15) u Litoměřic: Rozsudek odmítl přijmout a odvolal se

 
Afričan Abdallah Ibrahim D. odsouzený za znásilnění nezletilé dívky v obci Lukavec u Litoměřic se odvolal proti rozsudku. Soud mu mimo jiné uložil i ústavní léčbu. Dívce bylo v době, kdy ji podle soudu znásilnil, pouhých patnáct let.
08.07.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Ibrahim Ibrahim (10 článků)

Dívka (16) popsala hrůzné znásilnění u Terezína: Bála jsem se, že mě zabije!

 
Znásilnění teprve šestnáctileté dívky na Litoměřicku vyvolalo velkou vlnu pozdvižení. Soud za něj uložil Afričanovi Abdallahu Ibrahimovi D. dvouleté vězení a ústavní léčení. To se však zdálo státní zástupkyni příliš málo a proti rozsudku se odvolala. Na povrch navíc nyní vypluly nové děsivé skutečnosti případu.
30.06.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Ibrahim Ibrahim (10 článků)

Rady do epidemie od odborníka na přežití: Co naši předkové věděli a my si musíme znovu uvědomit

 
ROZHOVOR Každý stát v Evropě si pandemii koronaviru řeší po svém, což není zrovna prozíravé. Podle mě by právě kroky proti ní měly být po celé Evropě koordinovány, aby nařízení byla jednotnější. To říká odborník na přežití z firmy Outdoor Survival Amar Ibrahim. Narodil se v Československu, ale jeho předci z otcovy strany pocházejí z Persie. Při určité míře představivosti ho lze vizáží přirovnat k Mikeu Martinovi, plukovníkovi SAS ve výslužbě, ze špionážních románů Fredericka Forsytha.
21.03.2020 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Frederick Forsyth (9 článků) , Ibrahim Ibrahim (10 článků)

Libyjec na poli u Litoměřic znásilnil patnáctiletou dívku: Vězení se možná vyhne

 
Abdallah Ibrahim Diallo z Libye je obžalovaný ze znásilnění dnes šestnáctileté dívky. Na tu měl zaútočit 18. června loňského roku. Nyní byl přesunut z vazební věznice do psychiatrické nemocnice, kde podstoupí ústavní zkoumání. Pokud se potvrdí, že trpí schizofrenií, může se vězení za svůj čin vyhnout.
20.01.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Ibrahim Ibrahim (10 článků)

Vyhostili zločince a záhy se vrátil. Německo řeší problém s neposlušným Libanoncem

 
Německo deportovalo do Libanonu člena klanu Miri, kterého už jednou vyhostilo letos v červenci. Usvědčený zločinec Ibrahim Miri se ale na podzim tajně vrátil do Německa a požádal dokonce v zemi o azyl, informovala v sobotu agentura DPA. V reakci na Miriho kauzu na počátku listopadu Německo zpřísnilo kontroly na hranicích, aby předešlo tomu, že se do země dostanou lidé, kteří to mají zakázané.
23.11.2019 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Ibrahim Ibrahim (10 článků)

Islámský stát má nového kápa: Zlosyna Bagdádího nahradí »Profesor«

 
Jmenoval se Ibrahim Awwád Ibrahim Alí al-Badrí, ale celý svět ho znal jako abú Bakra Bagdádího, šéfa tzv. Islámského státu. O víkendu byl tenhle nejhledanější muž světa konečně zabit, resp. se v obklíčení Američanů zabil sám.
18.11.2019 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ibrahim Ibrahim (10 článků)

Je agresivní a nemyje se: Soudce chce posudek na Libyjce, který znásilnil dívku

 
Cizinec Abdallah Ibrahim Diallo (30), který je obžalován, že letos v červnu na poli u obce Lukavec znásilnil nezletilou dívku, bude podroben znaleckému posudku. Vyžádal si ho soud. Důvodem k zadání posudku z oboru psychiatrie je poměrně zvláštní chování cizince ve vazbě.
31.10.2019 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ibrahim Ibrahim (10 článků)
« Předchozí 1 Další »