Články k osobnosti

Howard Donald

  zpěvák, textař, tanečník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Howard Donald »
 

Robbie Williams: Určitě se zase připojím k Take That

 
Po společném vystoupení během finálového večera britské soutěže X Factor se zpěvák Robbie Williams odhodlal oznámit, že se příští rok na koncertech skupiny Take That připojí ke Garymu Barlowovi, Howardu Donaldovi a Marku Owenovi. Navíc naznačil, že se pokusí přilákat do skupiny Jasona Orangeho, který comeback ale zatím odmítá.
10.12.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (535 článků) , Mark Owen (21 článků) , Gary Barlow (44 článků) , Jason Orange (4 články) , Howard Donald (5 článků) , Mark Williams (15 článků)

Že by comeback? Robbie Williams opět po boku kolegů z Take That!

 
Současná doba přeje comebackům, takové Spice Girls by mohly vyprávět. Proto když se na pódiu finále britského X Faktoru objevil zpěvák Robbie Williams (44) společně s Gary Barlowem (47), Markem Owenem (46) a Howardem Donaldem (50) a začali zpívat, všechny fanynky boybandu Take That se zaradovaly – a jejich jásot nebral konce.
04.12.2018 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (535 článků) , Mark Owen (21 článků) , Gary Barlow (44 článků) , Howard Donald (5 článků) , Mark Williams (15 článků) , Spice Williams (10 článků) , Gary Williams (5 článků)

Zpěvák Gary Barlow vyjede na další sólové turné

 
Zpěvák Gary Barlow opět neodolal lákání sólových koncertů a příští rok bude méně součástí skupiny Take That. Letos završí světové turné této britské formace a příští rok si plánuje mnohem menší koncerty bez Marka Owena a Howarda Donalda.
06.10.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Mark Owen (21 článků) , Gary Barlow (44 článků) , Howard Donald (5 článků)

Člen bývalé populární chlapecké kapely do toho praštil: Jak se vám líbí jeho vyvolená?

 
Byl součástí jedné z nejznámějších kapel všech dob, a i když už o nich až na jednu výjimku není příliš slyšet, přesto spolu v zúženém počtu i nadále vystupují. Dnes šestačtyřicetiletý Howard Donald z formace Take That se za přítomnosti svých kolegů z kapely Garyho Barlowa, Marka Owena i bývalého člena Jasona Orange začátkem roku oženil s partnerkou Katie Halil. Pouze Robbie Williams chyběl.
06.01.2015 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (535 článků) , Mark Owen (21 článků) , Gary Barlow (44 článků) , Jason Orange (4 články) , Howard Donald (5 článků) , Mark Williams (15 článků)

Lady GaGa a sex: Chci pětku se všemi kluky z Take That!

 
Lady GaGa má chuť na sex. A milostná dovádění by si nejraději dopřávala hned se čtyřmi muži, jimž dokonce dala jména: Gary Barlow, Mark Owen, Jason Orange a Howard Donald. Se členy Take That!
22.08.2009 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Mark Owen (21 článků) , Gary Barlow (44 článků) , Jason Orange (4 články) , Howard Donald (5 článků)
« Předchozí 1 Další »