Články k osobnosti

Hope Hope

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Hope Hope »
 

Mladá žena (†21) se uškrtila při erotické show: Perverzák se jen díval, jak umírá!

 
Tragickou smrtí skončily sexuální hrátky přes webovou kameru. Hope Bardenová (†21) se uškrtila během předvádění velice nebezpečného a ponižujícího sexuálního aktu pro Jeroma Dangara (45). Ten jen nečinně sledoval, jak dívka umírá!
01.07.2019 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Hope Hope (35 článků)

Lana Del Rey není šťastná

 
Americká zpěvačka Lana Del Rey zveřejnila před několika dny svou novou skladbu Hope Is A Dangerous Thing For A Woman Like Me To Have – But I Have It, ve které s posluchači sdílí své emoce. „Neptejte se mě, jestli jsem šťastná, protože víte, že nejsem,“ zpívá v ní.
20.01.2019 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Hope Hope (35 článků)

Rodina makaků vepřích z pražské zoo přivítala nového člena: Mamince Hope se narodilo mládě

 
Pražská zoo přivítala na svět další nový přírůstek – tentokrát vskutku unikátní. V úterý se narodilo mláďátko makaka vepřího, které zoo chová jako jediná v republice.
01.11.2018 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Hope Hope (35 článků)

Jakub sesadil Jana, Eliška odolala Anně. I Bentley a Lily Hope se narodili v Česku

 
Eliška a Jakub. To jsou jména, která rodiče letos nejčastěji volí pro své narozené děti. Ukazují to údaje Českého statistického úřadu z ledna 2018. Dlouhodobě u dívek vede také Anna nebo Tereza a u chlapců pak Jan a Adam. Nejoblíbenější jména se v posledních letech prakticky nemění, přibývá ale i exotických jmen a dvojjmen, suverénní pozici si drží třeba Anna Marie.
16.10.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Adam (77 článků) , Hope Hope (35 článků)

Vyhlazení pošahané pánbíčkářské sekty je cíl! Far Cry 5 ukazuje, jak má vypadat hra v otevřeném světě

 
Díkybohu, už je to tu zase! Série geniálních akcí v otevřeném světě se dočkala dalšího pokračování. Far Cry 5 je herně hodně podobný předcházejícím dílům, ale příběh je někde úplně jinde. Tentokrát vám půjde po krku nebezpečná sekta vedená psychopatickým Otcem. Pánbíčkáři se snaží podmanit si fiktivní okres Hope County v americké Montaně. Naštěstí jste tu vy jako zástupce šerifa. A vy si nenecháte nic líbit.
09.04.2018 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Hope Hope (35 článků)

„Jak jsi mohla být tak hloupá?“ sepsul Trump svou šéfku komunikace, ta hned rezignovala

 
Hope Hicksová, šéfka komunikace Bílého domu, podala svou rezignaci jen pár hodin poté, co si ji prý prezident Donald Trump pozval na kobereček do Oválné pracovny. Trump jí vynadal za její výstup před parlamentním výborem, který vyšetřuje ruské vměšování do prezidentských voleb, a podle všeho se jí měl zeptat, jak mohla být tak hloupá a přiznat, že pro něj někdy lže, napsal deník Daily Mail.
01.03.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků) , Hope Hope (35 článků)

„Pro prezidenta občas zalžu,“ přiznala Trumpova šéfka komunikace

 
Ředitelka komunikace Bílého domu Hope Hicksová přiznala, že někdy pro prezidenta Donalda Trumpa lže. Uvedla to během devítihodinového výslechu před zákonodárci. Trvá ale na tom, že v otázce ruského vlivu na prezidentské volby vždy říkala pravdu. Většinu otázek kongresmanů nicméně odmítla zodpovědět, zvláště pak ty, které se týkaly její práce na Trumpově kampani, napsal web deníku Daily Mail.
28.02.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků) , Hope Hope (35 článků)

Jepičí život ředitelů v Bílém domě: Prokletý post u Trumpa obsadila modelka...

 
Na pozici ředitele prezidentovy komunikace už si vylámali zuby čtyři harcovníci. Většinou skončili kvůli soupeření klik kolem prezidenta Donalda Trumpa (71). Ten to nyní zkusil jinak: na strategický post povýšil bývalou modelku Hope Hicks (28).
18.09.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků) , Hope Hope (35 článků)

Z přehlídkového mola do Bílého domu: Trump udělal 28letou modelku šéfkou komunikace

 
Třetím ředitelem komunikace Bílého domu se stala bývalá modelka Hope Hicksová (28), která s prezidentem Trumpem spolupracovala již během kampaně a byla jedním z prvních členů jeho volebního týmu. Hicksová je zároveň i kamarádkou prezidentovy dcery Ivanky.
13.09.2017 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Trump (164 článků) , Hope Hope (35 článků)

Málem zemřel hlady, teď je z něj puclík!

 
Snímek, na kterém na smrt vychrtlé nigerijské dítě dostává na prašné silnici napít z láhve vody, obletěl přesně před rokem celý svět. Chlapeček Hope od té doby učinil pozoruhodný pokrok a díky dánské charitativní pracovnici Anje Ringgreen Lovén (38) by mohl být reklamou na dobré zdraví.
19.02.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Hope Hope (35 článků)

Trump 18 let neplatil daně z kasin. „Ulil“ si 22 miliard

 
Účetní manévr, díky kterému nynější prezidentský kandidát Donald Trump v minulosti zřejmě až 18 let neplatil daně, považovali za pochybný i miliardářovi právníci. Informoval o tom list The New York Times (NYT). Daňovou kličku, které Trump využil, navíc v roce 2004 prohlásil Kongres USA za nelegální. Republikánský uchazeč o prezidentský úřad článek deníku nijak nekomentoval, zato Trumpova mluvčí Hope Hicksová hovoří o nepochopení ze strany NYT, případně dokonce o záměrně špatném výkladu zákona.
01.11.2016 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků) , Hope Hope (35 článků)

Zpěvačka PJ Harvey se vrací do Prahy, svůj zhudebněný chaos představí v říjnu ve Foru Karlín

 
Britská zpěvačka a jedna z nejvýraznějších umělkyň současnosti se po pěti letech vrací do Prahy, kde zahraje 13. října ve Foru Karlín. Naživo představí své aktuální album The Hope Six Demolition Project. "Pořád máme tu čest se zpěvačkou, která je připravena vykukovat z vlastní bubliny a klást si před sebe vysoké cíle. Po lednové smrti Davida Bowieho britská rocková scéna podobných osobností už moc nemá," napsal o její nové desce hudební publicista Karel Veselý. Vstupenky jsou v předprodeji k dostání za 1250 korun, na místě pak o 150 korun dráž.
12.07.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Bowie (235 článků) , Hope Hope (35 článků)

Madonna v šoku: Otřesné podmínky pro život!

 
Zpěvačka Madonna se na počátku léta rozhodla věnovat charitě. A zamířila do Keni, aby tam s organizací Shining Hope for Communities navštívila největší africký slum. Popová královna se snaží zlepšit vzdělávání dívek, dostupnost čisté pitné vody a základní zdravotní péče.
07.07.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Hope Hope (35 článků)

Zázračné uzdravení na smrt vyhublého odvrženého chlapce z fotky, která obletěla svět: Malý Hope je po pár týdnech plný života

 
Šťastné konce přece jenom existují. Nigerijský chlapec, kterého rodiče nechali na pospas smrti, protože byli přesvědčeni, že je „čarodějnické dítě“, se z katastrofálního stavu zotavuje. Ujala se ho dánská dobrovolnice, která ho začala dávat do pořádku.
01.04.2016 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Hope Hope (35 článků)

Napij se, maličký! Rodiče dítě zavrhli, obvinili ho z čarodějnictví

 
Jmenuje se Hope (naděje), ale sám veškerou naději ztratil. Ve dvou letech se dlouhé měsíce potuloval nahý v ulicích, jedl odpadky, živořil a snažil se přežít. Když nebohého malého Nigerijce nalezla dánská humanitární pracovnice Anja Ringgren Loven, okamžitě mu dala vodu a kus žvance. Nebýt jí, dítě by pravděpodobně zemřelo.
15.02.2016 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Hope Hope (35 článků)

Flétnu ze 24karátového zlata doprovodí Filharmonie Brno pod taktovkou Tomáše Netopila

 
Dva hosté vystoupí s Filharmonií Brno 14. a 15. ledna v rámci večera Východní flétna. Pod taktovkou Tomáše Netopila odehraje Sharon Bezalyová na příčnou flétnu z 24karátového zlata koncert The Deceitful Face of Hope and of Despair (Svůdná tvář naděje a zoufalství) jedné z nejvýznamnějších současných skladatelek Sofie Gubajduliny.
13.01.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Hope Hope (35 článků)

Taylor Swift se setkala s dvanáctiletou fanynkou, která přichází o sluch

 
Pětadvacetiletá country-popová hvězda opět potvrdila, že pro své příznivce udělá (téměř cokoliv). Tentokrát rozradostnila dívku jménem Jorja Hope.
01.12.2015 09:06 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (302 článků) , Hope Hope (35 článků)

Metaloví klauni Slipknot přijedou do Česka, v Praze vystoupí v lednu

 
Americká metalová kapela Slipknot vystoupí 27. ledna v pražské O2 areně. Oficiální předprodej bude zahájen 9. října, ceny vstupenek jsou 990 až 1350 korun. Stěžejním materiálem koncertu této devítičlenné formace vystupující v hrůzostrašných maskách bude jejich loňská nahrávka nazvaná .5:The Gray Chapter. Slipknot se představili v roce 2004 naživo v České republice v rámci předskakování Metallice. V roce 2008 vyšlo čtvrté album nazvané All Hope Is Gone, které bylo platinové v USA, Austrálii a Japonsku. Kapela se pak vypravila na světové turné včetně České republiky.
05.10.2015 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Hope Hope (35 článků)

Jandová a Noid Bárta: Propadák v hudební soutěži Eurovize! Vypadli už v semifinále

 
Marta Jandová a Václav Noid Bárta dnes neuspěli v semifinále soutěže Eurovision Song Contest a s duetem Hope Never Dies nepostoupili do sobotního finále. Soupeřili se zástupci dalších 16 zemí. O postupujících a letošním vítězi rozhodují hlasy členů národních porot i televizních diváků včetně České televize.
21.05.2015 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (919 článků) , Václav Bárta (1185 článků) , Hope Hope (35 článků)

Marta Jandová a Václav Noid Bárta v soutěži Eurovision neuspěli

 
Marta Jandová a Václav Noid Bárta ve čtvrtek neuspěli v semifinále soutěže Eurovision Song Contest a s duetem Hope Never Dies nepostoupili do sobotního finále. Soupeřili se zástupci dalších 16 zemí. O postupujících a letošním vítězi rozhodují hlasy členů národních porot i televizních diváků včetně České televize (ČT).
21.05.2015 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (919 článků) , Václav Bárta (1185 článků) , Hope Hope (35 článků)
« Předchozí 1 2 Další »