Články k osobnosti

Honza Havlíček

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Honza Havlíček »
 

„Havlíček je proruský politik... A kam jsou namířeny ruské jaderné hlavice?!“ Stanjura vypouštěl hněv v Partii. A ministr vypěnil

 
Dnes o půlnoci po půl roce končí nouzový stav, protiepidemická opatření se mírně rozvolňují – část dětí se vrací do škol, otevírají se některé obchody, část služeb a končí omezení pohybu mezi okresy nebo zákaz nočního vycházení. Česko má nového ministra zdravotnictví, už čtvrtého od začátku koronavirové epidemie – Jana Blatného vystřídal Petr Arenberger. Nedělní Partie na CNN Prima NEWS nabídla duel ministra průmyslu, obchodu a dopravy Karla Havlíčka (za ANO) – a prvního místopředsedy ODS Zbyňka Stanjury. Ten se pustil do vlády, jež dle něj ztratila podporu. „Nejlepším řešením by byly předčasné volby,“ uvedl Stanjura, že opozice má už plán, návrhy Arenbergera označil za skandální a protizákonné a Havlíčka opakovaně označil za „proruského politika“.
11.04.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Honza Havlíček (58 článků) , Petr Prima (43 článků)

Situace se zastavila, pochválil Blatný. Ale měnit se nic nebude, Vánoce varují

 
Tradiční anticovidové vládní duo Karel Havlíček- Jan Blatný mělo tiskovku. Dozvěděli jsme se, že testovat se bude i v menších firmách. Testů je prý dost. Nouzový stav se prodlouží. Prý aspoň na dalších čtrnáct dní, prý aby to nebylo jako o Vánocích. „Situace se nezhoršuje, ale problém je se seniory,“ sdělil ministr zdravotnictví. Očkování prý pojede podle plánu.
15.03.2021 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Honza Havlíček (58 článků)

Delší nouzový stav a Velikonoce „pod zámkem“, chce Blatný. A povinné testy i v malých firmách

 
Vláda na dnešním jednání neprobrala další postup, kam by Česko mělo směřovat po třítýdenním lockdownu, který skončí 21. března. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) ale chce, aby omezení pohybu platilo i přes Velikonoce, aby se zamezilo masivnímu setkávání lidí. Očekává taky žádost o prodloužení nouzového stavu. Ministři definitivně rozhodnou ve čtvrtek. Podle vicepremiéra Karla Havlíčka (za ANO) vláda schválila povinné testování antigenními testy ve firmách od deseti zaměstnanců, řekl ČT. Naopak kabinet ještě nerozhodl, jestli bude testování ve firmách povinné dvakrát týdně.
15.03.2021 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Honza Havlíček (58 článků)

Karel Havlíček o rozvolňování: Dočkáme se otevření obchodů před Velikonocemi?

 
Vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) neočekává otevření obchodů před velikonočními svátky, tedy prvním dubnovým víkendem. Vláda nechce vyvolávat nefér očekávání, řekl dnes v televizi Prima k harmonogramu rozvolňování opatření proti šíření epidemie koronaviru. Už dříve ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) uvedl, že po třech týdnech striktních opatření po 1. březnu bude možné uvažovat jen o uvolnění osobního pohybu, například pro sport mimo katastr obcí.
14.03.2021 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Honza Havlíček (58 článků)

Epicentrum: Zemanem prosazovaný Sputnik V. Expert o tom, jak si vakcína stojí v Rusku

 
Odvolání ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO), ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) a ředitelky Státního ústavu pro kontrolu léčiv Ireny Storové - tak zní požadavek prezidenta Miloše Zemana směrem k premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Vadí mu jejich postoj k ruské vakcíně Sputnik V. Jak si ta vede nejen ve světě, ale i v domácím Rusku? Téma čtvrtečního Epicentra Blesku s Pavlem Havlíčkem - analytikem Asociace pro mezinárodní otázky se zaměřením na dění ve východní Evropě.
11.03.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25178 článků) , Honza Havlíček (58 článků)

Neměl by Zeman...? chtěla slyšet Augustová. A Havlíček mluvil o Rusku. V ČT nezvykle

 
Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro server ParlamentníListy.cz hodil do české politiky slovní granát a začal volat po vládní popravě ministra Jana Blatného a ministra Tomáše Petříčka. A to nebylo zdaleka všechno. Moderátorka Událostí, komentářů ČT Marcela Augustová chtěla od ministra Karla Havlíčka slyšet, zda by prezident v této těžké době neměl působit raději jako světlonoš. A Havlíček vynadal EU...
11.03.2021 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25178 článků) , Marcela Augustová (50 článků) , Karel Augusta (13 článků) , Honza Havlíček (58 článků)

Buďte na home office! vyzval Babiš národ. A přidali se Blatný s Havlíčkem

 
A je zde další tisková konference po jednání vlády. Vystoupili na ní premiér Andrej Babiš a ministři Jan Blatný a Karel Havlíček. Úředníci ministerstev jsou na home office, ostatní zaměstnanci by podle Babiše měli být také. Ministr zdravotnictví Blatný chce nahnat studenty do nemocnic. A Havlíček jede v testování: „Otestujeme všechny!“
05.03.2021 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21535 článků) , Honza Havlíček (58 článků)

V nemocnicích musí pomáhat lékaři a sestry z ambulancí, rozhodla vláda. Studenty nepovolá

 
Vláda schválila pracovní povinnost pro lékaře a další zdravotníky z ambulancí, mají ulevit přetíženému personálu v nemocnicích. Oznámil to vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Krok už dřív avizoval ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO), který dodal, že se povinnosti prozatím nebude týkat mediků. O přesunu pacientů z českých nemocnic do zahraničí zatím podle Blatného zatím rozhodnuto nebylo.
03.03.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21535 článků) , Honza Havlíček (58 článků)

Havlíček: Zelené dohody EU pro nás budou fatální

 
Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) po jednání tripartity oznámila, že se bude na vládě jednat o možnosti distribuce roušek a respirátorů lidem bez finančních prostředků. Dále oznámila, že se připravuje další kolo mimořádných dotací pro zaměstnance v sociálních službách a také prodloužení programu Antivirus. Ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (ANO) dodal, že se připravuje plán testování ve firmách.
22.02.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Honza Havlíček (58 článků)

Nejednotná ČSSD: Nechce otevřít obchody, ministr Toman však ano

 
Ministr dopravy a současně ministr průmyslu a obchodu a vicepremiér za ANO Karel Havlíček oznámil, že bude usilovat o otevření obchodů. Premiér Andrej Babiš (ANO) označil tento nápad za „šílenství“. Ministr zdravotnictví za hnutí ANO Jan Blatný však není k tomuto nápadu hluchý a to se ministrům Babišovy vlády za ČSSD nelíbí. Tedy až na Miroslava Tomana...
18.02.2021 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21535 článků) , Karel Toman (3 články) , Honza Havlíček (58 článků)

Havlíček to schytává za výlet se psem k Lipnu. Bartoš: Hloupost a špatný příklad. Co Hamáček?

 
Zůstaňte doma se svou rodinou, nejezděte na návštěvy, na hory. Vláda apelovala na občany, aby během 5. stupně PES a aktuální pandemické situace zbytečně necestovali, i ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) nadále upozorňuje, že cestovat se má jen v nutných případech. Vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) však v sobotu poslal pozdrav z jižních Čech. Jeho výlet se řešil v neděli i v Otázkách Václava Moravce.
06.02.2021 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Honza Havlíček (58 článků)

Vláda přesvědčuje lidi, aby zůstali doma, Havlíček vyrazil lokálkou na výlet

 
Vláda ústy ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) na jednu stranu nabádá občany, aby zůstali doma a zabránili tak šíření britské mutace koronaviru. Vicepremiér, ministr dopravy, respektive průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) namísto toho vyrazil v sobotu na výlet do jižních Čech.
06.02.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Honza Havlíček (58 článků) , Jan Čech (248 článků) , Karel Čech (63 článků)

Tvoje tvář má špatný mejkap a šílený hlas: Exreportérka Novy šíří trapné konspirace

 
Jejím revírem jsou demonstrace proti vládě, její nasazení je vražedné a jejími protivníky jsou Babiš, Plaga, Havlíček, ilumináti a kdoví kdo ještě. Bývalá reportérka Jana Peterková aka Johanka z parku vyhlásila hybridní válku globálnímu teroristickému spiknutí a zastáncům decentního mejkapu. A její konspirační teorie jsou opravdu úsměvné až do chvíle, než zjistíte, že to myslí naprosto vážně. Více o jejím hysterickém boji a další perly ze sociálních sítí se dozvíte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.
30.01.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Honza Havlíček (58 článků)

Vlekařům došla trpělivost. Podali ústavní stížnost a jdou do ulic

 
ROZHOVOR Provozovatelé lyžařských areálů jsou na pokraji sil. Přestože ministr průmyslu Karel Havlíček i ministr zdravotnictví Jan Blatný opakovaně mluvili o tom, že diskutují o možných pravidlech, za kterých budou moci provozovatelé otevřít české skiareály, nakonec k žádnému uvolnění přísných restrikcí nedošlo. Reakce skiareálů na sebe nenechala dlouho čekat. Proti uzavření skiareálů podali prostřednictvím 19 senátorů v čele se senátorem Jaroslavem Zemanem ústavní stížnost a už na příští týden připravují do hlavního města velké demonstrace. „Jako umíme urputně v teplých zimách vyrábět sníh, umíme cokoliv, co si umaneme, dotáhnout do konce,“ říká prezident Asociace lanové dopravy Jakub Juračka.
29.01.2021 12:18 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Havlíček (29 článků) , Karel Zeman (326 článků) , Honza Havlíček (58 článků) , Jan Zeman (436 článků)

Tisková konference po jednání vlády o koronavirových opatřeních

 
Vláda ve čtvrtek rozhodne o prodloužení opatření proti šíření koronaviru, která platí zatím do 10. ledna, tedy do neděle. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) ve středu uvedl, že kvůli nárůstu počtu nově infikovaných i hospitalizovaných nenavrhne zmírnění a nepodpoří ani otevření skiareálů, jak o tom hovořil vicepremiér Karel Havlíček (za ANO). Brífink je naplánovaný na 9. hodinu, Novinky ho nabídnou živě.
07.01.2021 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Honza Havlíček (58 článků)

Vláda protáhla zákazy do 22. ledna, Blatný připustil zpřísnění a skiareály dál stojí

 
Vláda ve čtvrtek odsouhlasila prodloužení opatření proti šíření koronaviru až do 22. ledna. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) navíc nevyloučil další zpřísnění, v pondělí chce vládu informovat o omezeních v sousedních zemích. Zatímco skiareály dál neotevřou a do škol budou moci stále jen děti z 1. a 2. tříd, do nemocnic budou moci s respirátory nově i návštěvy.
07.01.2021 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Honza Havlíček (58 článků)

KDU-ČSL: Vánoční výzva

 
Společná výzva AntiCovid týmu - odborníků z řad ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - Andreji Babišovi, Aleně Schillerové, Janu Blatnému, Karlu Havlíčkovi.
25.12.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Honza Havlíček (58 článků)

Koronavirus je v Česku na vzestupu, bude až 7000 lidí v nemocnicích? A PSA čeká úprava

 
Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO), šéf zdravotnických statistiků Ladislav Dušek a další zástupci ministerstva ve středu zhodnitili další vývoj epidemie covidu-19, která je na vzestupu. Bez zpřísnění opatření by podle nich mohlo být v nemocnicích na konci roku až 7000 lidí a reprodukční číslo je aktuálně 1,25. Ve středu byla přitom už klíčová tisková konference po mimořádném jednání vlády, na které Blatný společně s vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO) oznámili přesun Česka do pátého stupně protiepidemického systému PES k neděli 27. prosince.
23.12.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Honza Havlíček (58 článků)

Blatný vydal zákazy, Havlíček rozdal peníze. Co zaznělo na tiskovce k 5. stupni

 
Ministr zdravotnictví za hnutí ANO Jan Blatný před kamerami ČT oznámil, že se Česko 27. prosince přesune do 5. stupně protiepidemického systému PES, což mimo jiné znamená, že se 27. prosince zavřou i lyžařské vleky. Ale nejen ty. Došlo i na otázku očkování české populace.
23.12.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Honza Havlíček (58 článků)

Havlíček: Podvody hoteliérů proti opatřením? Nechceme nikoho šikanovat, ale...

 
My musíme pomoct trpícím. Je jednoduché ostřelovat vládu, ale kdyby rozpočet sestavoval někdo jiný, nevedl by si o mnoho lépe, zaznělo na tiskové konferenci, kde se před novináře postavili vicepremiér Karel Havlíček (za ANO), ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) a ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Havlíček také konstatoval, že nechce nikoho šikanovat, ale hoteliéři a provozovatelé horských chat by se měli mít na pozoru.
17.12.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2747 článků) , Honza Havlíček (58 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »