Články k osobnosti

Hello Kitty

  animovaná postavička

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Hello Kitty »
 

Za zranění Zemana alkohol nemůže, zakopl, řekl Holcát

 
Martin Holcát, ministr zdravotnictví v demisi a předseda lékařského konzilia, které se stará o prezidenta Miloše Zemana, ve čtvrtek upřesnil okolnosti zranění hlavy státu, po němž má Zeman krev v koleni. Údajně již dostal dotaz, zda v případě prezidentova zranění sehrál roli alkohol. Tuto verzi vyloučil.
31.10.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků) , Miloš Zeman (23494 článků) , Martin Holcát (79 článků)

RECENZE: Hra na Felliniho, nebo Fellini této doby? Z Cannes a Karlových Varů přichází Velká nádhera

 
Novinka italského režiséra Paola Sorrentina Velká nádhera patří k těm kinematografickým dílům, díky nimž je stále ještě možné považovat film za umělecký obor, a nikoli – už zase – jen za pouťovou atrakci případně za paradox technického pokroku, který způsobil, že dnes může dostat do kin každý cokoli.
31.10.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků)

Vyjednavačem za ČSSD je Sobotka, ostatní vyberou až po rozetnutí sporu

 
Za ČSSD bude o vládě vyjednávat její předseda Bohuslav Sobotka. Shodlo se na tom ve čtvrtek dopoledne grémium strany. To se ale bude o téže věci bavit ještě za několik dní, plnohodnotný vyjednávací tým má vzniknout až po jednání ústředního výkonného výboru strany, který se sejde příští neděli.
31.10.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků) , Miloš Zeman (23494 článků) , Bohuslav Sobotka (9544 článků)

Tejc: Ve schůzce v Lánech problém nevidím, v kopání do prezidenta ano

 
Předseda poslaneckého klubu ČSSD a účastník diskutované schůzky v Lánech Jeroným Tejc v rozhovoru pro Právo upozornil, že on o schůzce nelhal. Podotkl, že samotná schůzka podle něj není problém, vadí mu kopání do prezidenta, což může snižovat šance na sestavení vlády.
31.10.2013 04:00 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků) , Jeroným Tejc (664 článků)

Kdo svolal tajnou schůzku u Zemana? Už zase každý říká něco jiného

 
Poté, co aktéři sobotní utajené schůzky představitelů vedení ČSSD s prezidentem Milošem Zemanem v Lánech přiznali barvu a přestali ji zapírat, vyvstal ve středu další spor, v němž každý tvrdí něco jiného. Tentokrát jde o to, kdo schůzku vůbec inicioval.
30.10.2013 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků) , Miloš Zeman (23494 článků)

Hašek je lhář a měl by odejít, zaznívá z jihomoravské ČSSD

 
Tvrdou kritiku i rozpaky vzbuzuje mezi členy ČSSD v Jihomoravském kraji dění ve vedení jejich strany. Jednoznačně tvrdé stanovisko Právu sdělil místopředseda krajského výkonného výboru Ivan Ohlídal. Podle něj je Hašek lhář a měl by odejít. Za Sobotkou stojí moravskoslezská ČSSD.
30.10.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků) , Ivan Ohlídal (13 článků)

RECENZE: Boccanegra neslavil, spíš poukázal na problémy

 
Národní divadlo v Praze se rozhodlo oslavit 200 let od narození Giuseppa Verdiho uvedením jeho u nás méně známé, leč pozoruhodné opery Simon Boccanegra.
30.10.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků)

Hašek se přiznal ke lži, potvrdil schůzku se Zemanem

 
Schůzka mezi prezidentem Milošem Zemanem, Michalem Haškem, Zdeňkem Škromachem, Jeronýmem Tejcem, Jiřím Zimolou a Milanem Chovancem se v sobotu v Lánech uskutečnila. Hašek, Škromach, Tejc a Zimola ve středu potvrdili to, co Chovanec oznámil již v úterý. Hašek odmítl rezignovat na kteroukoliv svou funkci.
30.10.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků) , Jeroným Tejc (664 článků) , Michal Hašek (2375 článků) , Miloš Zeman (23494 článků)

Janýrův syn otcův řád nevrátí, Čuba dostal jiné vyznamenání

 
Rodina Přemysla Janýra nevrátí vyznamenání, které v minulosti obdržel od prezidenta Václava Havla. Janýrův syn Philipp zvažoval vyznamenání vrátit kvůli tomu, že se prezident Miloš Zeman rozhodl vyznamenat bývalého předsedu JZD Slušovice Františka Čubu.
30.10.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5577 článků) , Hello Kitty (47 článků) , Miloš Zeman (23494 článků)

Ostravská ČSSD se chce zbavit primátora Kajnara

 
Krajského šéfa ČSSD a ostravského primátora Petra Kajnara, jeho náměstka Tomáše Suchardu a starostku ostravské části Radvanice a Bartovice Šárku Tekielovou vyzvala ostravská ČSSD k ukončení členství ve straně. Důvodem jsou soudní žaloby, které trojice podala před volbami kvůli moravskoslezské kandidátce.
30.10.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků)

To bude pochoutka! Japonci budou vyrábět pivo Hello Kitty!

 
Jak je známo, Japonci jsou vynalézavý a prazvláštní národ. Tentokrát je napadla vskutku originální věc. Jelikož svět stále táhne postavička Hello Kitty, jedna japonská společnost oznámila, že bude prodávat pivo s tímto motivem. "Nápoj":http://www.extra.cz/tema/napoj bude určen zejména "ženám":http://www.extra.cz/tema/zena.
22.09.2013 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků)

Maminky, tohle se vám bude líbit: Supervýhodná značková móda pro děti

 
Diesel, Guess, s.Oliver, Desigual, to jsou osvědčené značky, ke kterým nabízíme ještě dětské speciality od Disney, Mickey Mouse, Spiderman či Hello Kitty. To vše naleznete v internetové nákupní galerii MALL.CZ. Oblečte své malé rošťáky do parádních kousků.
19.08.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků) , Mickey Mouse (38 článků)

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 5x kufřík Hello Kitty

 
Soutěžte s námi o kufříky z licenční řady Hello Kitty obsahující holčičku IGRÁČKA, která představuje rozličná povolání společně s jednotlivými součástmi světa kreslené postavičky Hello Kitty. Stačí poslat SMS se správnou odpovědí na soutěžní otázku. Pět šťastných vítězů získá kufřík.
03.07.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků)

Tak a konec legrace: Manažer Justina Biebera chce, aby šel kvůli drogám okamžitě do léčebny!

 
Ne, a teď vážně. Včera jsme se dozvěděli, že se horkovzdušný ohřívač párků "Justin Bieber":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber/0 (asi 19, ale nejspíš 5 let intenzivní menstruace) "zhulil na své domácí kakajíčkové party":http://www.extra.cz/zhuleny-bieber-zoufale-mekota-na-domacim-videu-tohle-by-nikdy-nemely-videt-beliebers, a hned nás začaly atakovat rozezlené třináctileté belieberky, protože prý o Jussíkovi píšeme blbosti, jelikož on by nikdy nefetoval, má sfek, závidíme mu prachy a "dvoje hodinky":http://www.extra.cz/kanadska-zpevacka-justin-bieber-opet-k-smichu-hodinky-na-kazde-ruce, "Selena Gomeze":http://www.extra.cz/tema/selena-gomez a vůbec na něj děsně žárlíme! Ocelové dveře naší redakce se vyboulily o půl hrozivého milimetru, jak na něj dopadaly vzteky házené tuny mokrých kalhotek a tampóny značky Hello Kitty v edici Lila Juss.
22.06.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků) , Justin Bieber (1523 článků)

Je Hello Kitty skutečně tak oblíbená?

 
Kde se vlastně vzal fenomén pojmenovaný Hello Kitty?
30.01.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků)

Největší sběratelka Hello Kitty!

 
Hello Kitty – tato bílá číča se stylovou mašličkou na uchu, má na světě miliony příznivců. Jednoho obzvlášť velikého – Japonku Asako Kandu.
15.11.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků)

Hello Kitty: Fenomén, který vydělává miliardy a definoval roztomilost

 
Jen málokdo vůbec netuší, co je to Hello Kitty. Malá růžová kočka se objevuje snad na všech předmětech – od toaletního papíru, až po letadla. V...
20.06.2012 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků)

V češtině vyšlo Prokletí, další dílo autora Klubu rváčů Chucka Palahniuka

 
Americký spisovatel Chuck Palahniuk je stále schopen své čtenáře překvapovat. I proto je pro řadu literárně vzdělaných lidí nejzajímavějším žijícím spisovatelem současnosti. Jeho šílené a přitom rafinované fantazie nemají hranice. Důkazem toho je román Prokletí, dílo, ve kterém Dante v pekle trčí vedle kreslené kočky Hello Kitty, odříznutého knírku Adolfa Hitlera či filmů pro teenagery.
25.04.2012 12:08 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (714 článků) , Chuck Palahniuk (32 článků) , Hello Kitty (47 článků)

Hello Kitty jako hvězdy showbyznysu

 
Mňau! Hello Kitty je opět zpátky, ale v trochu drsnějším „kabátku“.
10.02.2012 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků)

Muž si nechal na hlavu vyholit známé koťátko, chtěl rozesmát tátu

 
Jistě už jste viděli velké množství fotografií zachycujících ty nejšílenější účesy na světě. Padesátiletý muž z Tchaj-wanu Chu Chan-kung však nyní světu dokázal, že se dá komedie na hlavě docílit i vyholením jistého ornamentu. Na hlavu si nechal vyholit kreslenou postavičku malé roztomilé kočky, která je ve světě známá pod názvem Hello Kitty.
06.02.2012 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Hello Kitty (47 článků)