Články k osobnosti

Helena Vondráčková

  herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Helena Vondráčková »
 

Král z Šíleně smutné princezny: Záhorský se chtěl ženit, zapomněl se předtím rozvést

 
Pohádka Šíleně smutná princezna patří mezi televizní klasiku. Natočil ji Bořivoj Zeman, který měl na kontě pohádkové klenoty jako Pyšná princezna nebo Byl jednou jeden král. I tento snímek se mu povedl na výbornou a skvěle trefil i hlavní obsazení: princeznu ztvárnila Helena Vondráčková a prince Václav Neckář. Ve snímku se objevil i Bohuš Záhorský, který si zahrál jednoho z králů. Jak pro web Prima ŽENY prozradila Helena Vondráčková, na natáčení s ním vzpomíná velmi ráda.
01.05.2024 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků) , Václav Neckář (446 článků) , Bořivoj Zeman (20 článků) , Bohuš Záhorský (8 článků) , Václav Král (17 článků) , Václav Král (29 článků) , Václav Král (29 článků)

Paroubek s dcerou a svou třetí manželkou, krásná Brožová i laškující Felix. Slavnostní premiéra plná hvězd

 
V pátek večer proběhla slavnostní premiéra obnoveného muzikálu Bídníci, kam dorazilo ohromné množství celebrit. Přišel například bývalý premiér Jiří Paroubek s dcerou Margaritou Eliškou a třetí manželkou Gabrielou, dále pak zpěvačka Helena Vondráčková, DJka Andrea Pomeje nebo zpěvačka Natálie Grossová. Na místě byla i redakce eXtra.cz. Kdo další ze slavných tváří dorazil?
17.02.2024 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků) , Jiří Paroubek (4825 článků) , Natálie Grossová (173 článků) , Jiří Pomeje (1807 článků) , Felix Felix (11 článků) , Andre Felix (1 článek)

Rozloučení s Kamilou Mortimer: Hektolitry šampaňského a kamarádi Moniky Babišové

 
S tragicky zesnulou Kamilou Mortimer se její blízcí rozloučili po svém. Místo velkého pohřbu jí v den jejích nedožitých 57. narozenin připravili v Obecním domě opulentní večírek. Na ten dorazila její kamarádka Zuzana Augustin Poláčková, florista a blízký přítel Moniky Babišové Ivan Šablatúra a další hosté. Zazpívala Helena Vondráčková. Na místě teklo šampaňské proudem a nechyběly ani škrabošky s fotkou Kamily. Snímky z akce sdíleli její účastníci na Instagramu.
09.02.2024 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků) , Ivan Ivan (2955 článků) , Ivan Ivan (533 článků)

Potoky slz pro Hanu Zagorovou: Plakala dojatá Absolonová, Vondráčková i Čvančarová

 
V O2 areně se konal vzpomínkový koncert na zesnulou zpěvačku Hanu Zagorovou. V průběhu galavečera došlo na hodně dojemných momentů. Většina zpěváků a zpěvaček se rozplakala – jako například Helena Vondráčková, Monika Absolonová či vdovec Štefan Margita. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
07.02.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1245 článků) , Helena Vondráčková (1059 článků) , Hana Zagorová (752 článků) , Štefan Margita (403 článků)

Strach Heleny Vondráčkové. Zpěvačka čelí velké výzvě, přiznala obavy, zda má dost sil

 
Helena Vondráčková na druhou polovinu loňského roku rozhodně nevzpomíná s láskou. Legendární zpěvačka totiž po nešťastném pádu utrpěla nepříjemná zranění, z nichž se dávala do kupy několik měsíců. Jak se uzdravila? A co má v plánu na letošní rok? Nejen o tom se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
05.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků)

Herectvím občas příjemně odbočím do jiné sféry, říká Helena Vondráčková

 
Dvacet let po Kameňáku 2 a čtyři roky od malé role v komedii Ženská pomsta se Helena Vondráčková opět na chvíli proměnila v herečku a to ve filmu Aristokratka ve varu. Nejen o natáčení promluvila v rozhovoru pro týdeník 5plus2 zpěvačka, která letos slaví 60 let své pěvecké kariéry koncertem v pražské O2 areně.
04.02.2024 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků)

Odvážná Lewandowská, žhavá Dyková a ležérní Žbirková: Slavné ženy vyrazily do společnosti

 
Snímek Aristokratka ve varu si v prostorách pražské Lucerny odbyl svou premiéru. A celebrit bylo na této akci více než požehnaně. Obzvlášť zaujaly svými elegantními a stylovými outfity například herečky Simona Lewandowská, Tatiana Dyková nebo zpěvačka Helena Vondráčková. A zatímco v pražské Lucerně se to jen hemžilo perfektními outfity, na koncertu Mariky Gombitové návštěvníci z pochopitelných důvodů vsadili na ležérnost a pohodlnost. Stejně jako Kateřina Žbirková, o čemž se můžete přesvědčit v galerii. Na obou akcích nechyběla redakce eXtra.cz.
17.01.2024 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků) , Tatiana Dyková (516 článků) , Marika Gombitová (274 článků) , Simona Lewandowská (14 článků) , Tatiana Tatiana (18 článků)

Helena Vondráčková má před sebou velký úkol: Budí mě to ze spaní, říká nervózně

 
Před Helenou Vondráčkovou (76) stojí nelehký úkol. Zpěvačka vyprodala rychlostí blesku celou O2 arenu a stojí před ní hromada práce zahrnující přípravy na obří koncert. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, i jako velezkušená umělkyně pociťuje nesmírnou nervozitu a kvůli koncertu v naší největší hale nemá klidné spaní. 
13.01.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků)

Práce producenta a zákulisí mě baví, říká Leoš Mareš. Promluvil i o dceři

 
Leoš Mareš (47) promluvil v rozhovoru na ÓČKO STAR o své dceři, která oslaví v březnu druhé narozeniny. Moderátor, showman a nově i úspěšný producent se otevřeně rozpovídal také o své současné práci a přípravě velkých koncertů pro interprety jako je například Helena Vondráčková a Jiří Korn.
29.12.2023 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků) , Leoš Mareš (3479 článků) , Jiří Korn (221 článků)

Hvězdy Šíleně smutné princezny po 55 letech: Železná lady Vondráčková a zdravotními problémy sužovaný Neckář

 
Od uvedení pohádky Šíleně smutná princezna uběhlo již neuvěřitelných 55 let. Krásná pohádka protkaná písněmi od hudebního skladatele Jana Hammera se drží stále na vrcholu žebříčku těch nejlepších filmů vůbec a na portálu ČSFD si vysloužila úctyhodných 83 %. Za tu dobu se toho již hodně změnilo, hlavně herci Helena Vondráčková a Václav Neckář, pro které byly tyto role revoluční. Jak princ s princeznou vypadají dnes?
24.12.2023 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků) , Jan Hammer (18 článků) , Václav Neckář (446 článků)

I když nám ztrpčoval život, nikdy jsem bráchu nežalovala, říká Vondráčková

 
Má za sebou zdravotně možná nejnáročnější období vůbec. Několik karambolů, u nichž při ní museli stát všichni svatí, nakonec překonala bez vážnějších následků. Ani problémy se srdcem, ani zlomené žebro nepřerušily její pracovní nasazení. Teď Helena Vondráčková sklízí zasloužené ovoce.
23.12.2023 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků)

Šíleně smutná princezna: Jak vzpomíná na natáčení Helena Vondráčková a co se nelíbilo cenzuře

 
Česká filmová pohádka režiséra Bořivoje Zemana vypráví prostý příběh dvou královských dětí, které jejich otcové již před lety zasnoubili, avšak které chtějí o svém osudu a životních partnerech rozhodovat ze své vlastní vůle.
23.12.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků) , Bořivoj Zeman (20 článků)

Zákulisí Slavíků aneb co jste v televizi neviděli: Vondráčková se Neckářovi vyhnula obloukem či žena Jandy na klíně cizího muže

 
Přenos Českého slavíka šlapal jako po drátkách, jak už to tak ale bývá, ty pravé pikantnosti se schovávají v zákulisí. Co se dělo, když kamery zhasly? Například žena Petra Jandy Alice se uvelebila na klíně neznámého muže a nechyběla ani jeho ručka na jejím břichu. Pikantní také bylo tokání Sagvana Tofiho s modelkou Andreou Kalousovou. Málem pak došlo i na setkání tria Golden Kids, které se před lety rozešlo ve zlém. Helena Vondráčková se ale přítomnému Václavu Neckářovi na poslední chvíli vyhnula obloukem. To a mnohem víc zachytili přítomní fotografové eXtra.cz.
25.11.2023 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků) , Petr Janda (885 článků) , Václav Neckář (446 článků) , Sagvan Tofi (362 článků) , Petr Janda (885 článků) , Petr Janda (427 článků) , Andrea Kalousová (124 článků) , Václav Český (637 článků)

Dojemná slova Heleny Vondráčkové či zdrcená Dagmar Havlová: Slavní oplakávají smrt známé podnikatelky

 
Když v neděli ráno obletěla Česko zpráva, že zemřela známá influencerka a především podnikatelka Kamila Mortimer, zdrtilo to řadu slavných jmen. Dojemná slova do nebes například poslala své kamarádce Helena Vondráčková, ke které se přidala i podnikatelka Diana Kállay. Na Instagramu vyjádřily smutek i například Elizabeth Kopecká, Eva Decastelo či Dagmar Havlová.
12.11.2023 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků) , Eva Decastelo (1074 článků) , Dagmar Havlová (1516 článků) , Diana Diana (279 článků)

Unikátní výstava šatů ze StarDance. Vondráčková, Leichtová i Švandová ukázaly róby, ve kterých zářily na parketě

 
Herečky Kristýna Leichtová (38), Jana Švandová (76) nebo třeba zpěvačka Helena Vondráčková (76) byly hvězdami výstavy s názvem Šaty. Nově otevřená expozice v Galerii Tančící dům představila přes 80 kostýmů z oblíbené taneční show StarDance, která se vysílá již od roku 2006. Výstavu si nenechala ujít ani redakce eXtra.cz a na fotografie z akce se můžete podívat v galerii.
11.11.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků) , Jana Švandová (262 článků) , Kristýna Leichtová (338 článků)

Filmování s Helenou Vondráčkovou: Zpěvačce natočili dokument, štáb z ní měl hrůzu

 
Helena Vondráčková (76) se objevila jako nečekaný host na představení vánočních pohádek České televize. Je to už neuvěřitelných 55 let od prvního vysílání pohádky Šíleně smutná princezna, kde Helena excelovala v hlavní roli spolu s Václavem Neckářem. Na tiskové konferenci dokonce představila svůj vlastní dokument, který brzy zavítá na televizní obrazovky. O dokumentu řekla pár slov, které zachytila i redakce eXtra.cz.
01.11.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků) , Václav Neckář (446 článků)

Zemřel písňový textař Eduard Krečmar

 
Ve věku 81 let po dlouhé těžké nemoci zemřel v neděli textař a libretista Eduard Krečmar, autor hitů pro mnoho hvězd tuzemské populární hudby. Otextoval mimo jiné písně Karla Gotta, Petra Nováka, Jitky Zelenkové či Mikiho Volka. Společně s Pavlem Vrbou napsal recitál Listy důvěrné pro Martu Kubišovou, Helenu Vondráčkovou a Václava Neckáře v divadle Rokoko.
23.10.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6835 článků) , Helena Vondráčková (1059 článků) , Václav Neckář (446 článků) , Marta Kubišová (589 článků) , Petr Novák (209 článků) , Jitka Zelenková (274 článků) , Petr Novák (11 článků) , Eduard Krečmar (13 článků) , Pavel Vrba (405 článků) , Petr Novák (209 článků) , Petr Novák (203 článků) , Petr Novák (203 článků) , Petr Novák (203 článků) , Petr Novák (203 článků) , Pavel Vrba (399 článků) , Pavel Novák (144 článků) , Karel Novák (29 článků)

Zemřel písňový textař Eduard Krečmar

 
Ve věku 81 let po dlouhé těžké nemoci zemřel v neděli textař a libretista Eduard Krečmar, autor hitů pro mnoho hvězd tuzemské populární hudby. Otextoval mimo jiné písně Karla Gotta, Petra Nováka, Jitky Zelenkové či Mikiho Volka. Společně s Pavlem Vrbou napsal recitál Listy důvěrné pro Martu Kubišovou, Helenu Vondráčkovou a Václava Neckáře v divadle Rokoko.
23.10.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6835 článků) , Helena Vondráčková (1059 článků) , Václav Neckář (446 článků) , Marta Kubišová (589 článků) , Petr Novák (209 článků) , Jitka Zelenková (274 článků) , Petr Novák (11 článků) , Eduard Krečmar (13 článků) , Pavel Vrba (405 článků) , Petr Novák (209 článků) , Petr Novák (203 článků) , Petr Novák (203 článků) , Petr Novák (203 článků) , Petr Novák (203 článků) , Pavel Vrba (399 článků) , Pavel Novák (144 článků) , Karel Novák (29 článků)

Byl to držkopád. Má záda jsou jedna obří podlitina, říká o nehodě Vondráčková

 
Helena Vondráčková (76) se v rozhovoru pro iDNES.cz vrátila k nedávnému nešťastnému pádu ze schodů, po kterém skončila se zlomeným žebrem a podlitinami v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Promluvila také o svých oblíbených zpěvačkách a módě.
27.09.2023 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1059 článků)

Slavné ženy a jejich polovičky. Bílá, Vondráčková či Žilková se pochlubily svými láskami

 
Celebrity neodpočívají ani o víkendu. V neděli proběhlo předávání cen Mistra zábavního umění 2023, kam dorazilo opravdu hodně známých tváří. Dostavila se například legenda českého herectví Jiřina Bohdalová, která nešťastnou náhodou na jevišti upadla, dále herečka Iva Janžurová, zpěvačka Lucie Bílá s přítelem Radkem Filipim či oslnivá Helena Vondráčková, tentokrát v růžové barvě. Na akci byla i redakce eXtra.cz, jež nafotila mnoho snímků. 
26.09.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2720 článků) , Helena Vondráčková (1059 článků) , Iva Janžurová (596 článků) , Jiřina Bohdalová (1360 článků) , Lucie Vondráčková (2049 článků) , Jiřina Bílá (43 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »