Články k osobnosti

Helena Šulcová

  Moderátorka českého rozhlasu

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Helena Šulcová »
 

Občanská válka, to někteří chtějí. Ovčáček si přečetl komentář Taberyho v Respektu a vyděsil se

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček bude mluvčím prezidenta Miloše Zemana i následujících pět let. Potvrdil to sám Ovčáček v pořadu Osmička Heleny Šulcové na serveru SeznamZprávy.cz. Ovčáček v rozhovoru hovoří mimo jiné také o tom, že někteří novináři neunesli porážku a jejich komentáře volají po občanské válce.
01.02.2018 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21494 článků) , Helena Šulcová (56 článků)

Ivan Langer: Vydělávám mnohem víc než v politice. Mirku Topolánku, abych ti dal víc peněz, budeš se muset snažit

 
Langer politiku opustil již před sedmi lety a tvrdí, že bez ní je mu mnohem lépe, i když nemůže vyloučit, že ho mrzí, že již nemůže zasahovat do věcí, které by rád změnil, či udělal jinak. „Je pravda, že teď vydělávám mnohem více peněz, než v politice, živím se jako advokát a hodně peněz věnuji nadacím,“ upřesnil v Osmičce Heleny Šulcové s tím, že si sice mnoho lidí nemyslí, že je darebák, ale on si stojí za tím, že je zodpovědny člověk.
01.12.2017 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2184 článků) , Ivan Langer (658 článků) , Helena Šulcová (56 článků)

Lenka Bradáčová v rádiu připustila: Nakonec se s tou reorganizací budeme muset smířit

 
Hostem úterních Dvaceti minut Radiožurnálu byla vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová. S Helenou Šulcovou mluvila o současné policejní reformě, jejím provedení a důsledcích, které z ní plynou pro již probíhající vyšetřování.
21.06.2016 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Helena Šulcová (56 článků)

Langšádlová se pustila do Šlachty: Možná má ten pán sklon neříkat pravdu

 
Hostem pondělních Dvaceti minut Radiožurnálu byla místopředsedkyně TOP 09 Helena Langšádlová. S Helenou Šulcovou mluvila o současné reorganizaci policie a vládní krizi, o tom, že nevěří Robertu Šlachtovi, a zmínila se i o Brexitu a jeho možných následcích.
20.06.2016 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Šulcová (56 článků) , Helena Langšádlová (223 článků)

Lidé nemají „mentální trpělivost“. Myslí, že EU všechno dlouho trvá, rozpovídal se v rádiu Prouza

 
Hostem čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu byl tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza. S Helenou Šulcovou se bavil ohledně možnosti e-governmentu v České republice, o následcích možného brexitu i o tom, jak lidé v České republice vnímají Evropskou unii.
09.06.2016 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Helena Šulcová (56 článků)

Zeman byl Evropan s velkým E a najednou otočil, stěžoval si v rádiu Švejnar

 
Hostem středečních Dvaceti minut Radiožurnálu byl ekonom a profesor na Kolumbijské univerzitě v New Yorku Jan Švejnar. S Helenou Šulcovou mluvil o tom, že by volil Hillary Clintonovou, zmínil se o budoucnosti Velké Británie, Evropské unii a také o svojí případné kandidatuře na prezidenta ČR, na kterou je však ještě čas.
08.06.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Švejnar (296 článků) , Helena Šulcová (56 článků)

Šéf drobných podnikatelů: Pro nás nejsou žádné sankce dobré

 
Hostem úterních Dvaceti minut Radiožurnálu byl předseda Asociace malých a středních podnikatelů Karel Havlíček. S Helenou Šulcovou se bavil na téma českého zemědělství a potravinářství, řeč však přišla i na ekonomické sankce vůči Rusku či britské referendum o členství v EU.
07.06.2016 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Šulcová (56 článků)

Babiš je mimo mísu, měl by si odpočinout. Další pokračování koaliční kuřácké story, tentokrát s ministrem Němečkem

 
Hostem Dvaceti minut Radiožurnálu byl ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček. S Helenou Šulcovou se bavil o protikuřáckém zákonu, ministrovi financí Andreji Babišovi a budoucnosti současné vládní koalice.
26.05.2016 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Šulcová (56 článků) , Svatopluk Němeček (372 článků)

Předvolební kopání do církve kvůli restitucím, stížnosti na policii. Biskup Malý promluvil z rádia

 
Hostem dnešních Dvaceti minut Radiožurnálu byl biskup Václav Malý. S moderátorkou Helenou Šulcovou se bavil o svém dopisu ministrovi vnitra, o policii v České republice, ale i o návrhu na zdanění finančních náhrad církvi.
24.05.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Malý (73 článků) , Helena Šulcová (56 článků)

Ubohá propaganda ČT. U nás v severních Čechách místo pro žádné běžence není, ať si je nechají. Ostrý Jaroslav Foldyna z rozhlasu

 
V dnešních Dvaceti minutách Radiožurnálu vystoupil poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna. S moderátorkou Helenou Šulcovou mluvil o odstoupení rakouského kancléře, o průjezdu Nočních vlků Českem i o obchodní smlouvě TTIP.
09.05.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Šulcová (56 článků) , Jaroslav Foldyna (479 článků)

Za stav OKD nemůže Sobotka, bránil premiéra Mládek. Zato se ostře pustil nejen do Bakaly

 
Hostem dnešních Dvaceti minut Radiožurnálu byl ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek. S Helenou Šulcovou mluvil o současné situaci kolem společnosti OKD i o ČSSD a jejím dluhu vůči advokátovi Zdeňku Altnerovi.
29.04.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Šulcová (56 článků) , Jan Mládek (670 článků)

Kardinál Vlk: Komunisté ukradli církvi majetek a ještě chtějí zdanit vrácení? Drzost, nehoráznost. A Halík má prý ohledně Zemana naprostou pravdu

 
Hostem dnešních Dvaceti minut Radiožurnálu byl kardinál Miroslav Vlk. S moderátorkou Helenou Šulcovou mluvil o papeži Františkovi, současné politické situaci v České republice i o církevních restitucích. Pronesl také pár slov o Tomáši Halíkovi.
28.04.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Vlk (26 článků) , Helena Šulcová (56 článků)

Kardinál Vlk: Komunisté ukradli církvi majetek a ještě chtěí zdanit vrácení? Drzost, nehoráznost. A Halík má prý ohledně Zemana naprostou pravdu

 
Hostem dnešních Dvaceti minut Radiožurnálu byl kardinál Miroslav Vlk. S moderátorkou Helenou Šulcovou mluvil o papeži Františkovi, současné politické situaci v České republice i o církevních restitucích. Pronesl také pár slov o Tomáši Halíkovi.
28.04.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Vlk (26 článků) , Helena Šulcová (56 článků)

Jiří Ovčáček natvrdo: Halík vzal antizemanovský prapor z chrámu páně a utíkal s ním do ulic

 
Hostem dnešních Dvaceti minut Radiožurnálu byl mluvčí hradní kanceláře Jiří Ovčáček. Ten odpovídal na otázky Heleny Šulcové o názorech prezidenta Zemana na uprchlickou krizi, kvóty, promluvil i o Tomáši Halíkovi, Andreji Babišovi i o kauze Čapí hnízdo.
27.04.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Šulcová (56 článků) , Jiří Zeman (1135 článků)

Tomáš Halík ve veřejnoprávním rádiu tvrdě zúčtoval s biskupy, Zemanem, Ovčáčkem i Bestem

 
Hostem dnešních Dvaceti minut Radiožurnálu byl katolický kněz Tomáš Halík. S Helenou Šulcovou mluvil o současné společenské situaci, o prezidentovi Miloši Zemanovi i o svojí možné kandidatuře do čela České republiky.
26.04.2016 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (466 článků) , Helena Šulcová (56 článků)

Církve byly ožebračeny o majetek. A komunisté je nyní chtějí ožebračit znovu. S podporou Babiše, zlobil se v rádiu Herman

 
Hostem dnešních Dvaceti minut Radiožurnálu byl ministr kultury Daniel Herman. Ten s Helenou Šulcovou mluvil o církevních restitucích, o roli KSČM v současné vládě i o předávání cen Anděl, na kterém vystoupili umělci proti Zemanovi.
13.04.2016 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Šulcová (56 článků) , Daniel Herman (605 článků) , Daniel Herman (1067 článků)

Ten majetek církvi nikdy nepatřil. Teď ho chce vrátit i po 80leté paní, burcoval v rádiu Filip

 
Hostem dnešních Dvaceti minut Radiožurnálu byl předseda KSČM Vojtěch Filip. S Helenou Šulcovou mluvil o církevních restitucích, návštěvě čínského prezidenta v Praze i o lidských právech v Číně.
11.04.2016 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1098 článků) , Helena Šulcová (56 článků)

Nemám prověrku, takže si nepřečtu dva až tři materiály za rok, pravil v rádiu Mynář. A přidal pár detailů k Babišovi se Zemanem

 
Hostem dnešních Dvaceti minut Radiožurnálu byl hradní kancléř Vratislav Mynář. S moderátorkou Helenou Šulcovou mluvil o čínských kontaktech prezidenta Miloše Zemana a také o tom, proč Zeman podporuje Andreje Babiše v kauze jeho farmy Čapí hnízdo.
18.03.2016 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14080 článků) , Miloš Zeman (21494 článků) , Helena Šulcová (56 článků) , Vratislav Mynář (939 článků)

Petr Robejšek rozebral německé volby: Merkelová utrpěla debakl, jen to nepřizná. A tažení odpůrců migrace zdaleka nekončí...

 
Hostem dnešního vydání pořadu Dvacet minut Radiožurnálu byl česko-německý politolog Petr Robejšek. S moderátorkou Helenou Šulcovou mluvili o výsledku voleb v Německu, o budoucnosti kancléřky Angely Merkelové, úspěších AfD a dohodě mezi EU a Tureckem.
14.03.2016 20:16 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2331 článků) , Helena Šulcová (56 článků)

Monitorovat všechny muslimy? Směšné, vysmíval se v českém rádiu Ficovi jeho slovenský politický soupeř

 
Hostem dnešního vydání pořadu Dvacet minut Radiožurnálu byl Richard Sulík, slovenský europoslanec a lídr strany Svoboda a Solidarita. S Helenou Šulcovou mluvili o nastávajících slovenských volbách, o migrační krizi v Evropě a problémech Turecka a Řecka.
04.03.2016 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Helena Šulcová (56 článků) , Richard Svoboda (32 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »