Články k osobnosti

Helena Langšádlová

  poslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Helena Langšádlová »
 

Rusové si berou studenty jako rukojmí. Ne my. Langšádlová podpořila MZV

 
Poslankyně TOP 09 Helena Langšádlová vyjádřila podporu českému Ministerstvu zahraničí ve sporu s ruským velvyslanectvím. To českou stranu obviňuje z uzavření střední školy při ruském velvyslanectví v Praze a obviňuje jej, že dělá ze studentů „rukojmí“. Dle poslankyně je ale situace opačná, než jak ji země interpretuje. Neexistuje dle jejího názoru důvod pro to, abychom měli k ruským vyučujícím speciální přístup.
03.09.2021 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků)

Langšádlová zpražila. Zeman je bezpečnostní riziko, za odposlechy buďme rádi. A přidal se pirátský senátor

 
Vicepremiér Karel Havlíček (za ANO), poslankyně za TOP 09 Helena Langšádlová a senátor Lukáš Wagenknecht se dnes utkali v první části pořadu Otázky Václava Moravce na ČT24. Tématem byly nejen nadcházející volby do Poslanecké sněmovny, ale i slova prezidenta Miloše Zemana k BIS či téma Jaderné elektrárny Dukovany.
22.08.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25971 článků) , Helena Langšádlová (279 článků)

Langšádlová má obavy o afghánské ženy. A svět se strašně směje „výzvě“ amerického ministerstva zahraničí

 
Poslankyně TOP 09 Helena Langšádlová okomentovala na svém sociálním profilu situaci v Afghánistánu, kdy od včerejšího dne je pod kontrolou Tálibánu více než 90 procent státních budov. Podle svých slov se obává mimo jiné také o budoucnost žen.
17.08.2021 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků)

Uskromněte se! Langšádlová vydává pokyn občanům

 
Budeme jednou jezdit do Grónska na letní dovolenou? Poslankyně parlamentní strany TOP 09 Helena Langšádlová si to nemyslí. Svět je prý na okraji propasti. Miliardy tun ledu fuč, povodeň v Německu, pravidelné požáry v Austrálii i tornádo na Moravě jsou toho údajně důkazem. „Myslete na vnoučata a uskromněte se!“ burcuje politička. A řešení?
04.08.2021 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků)

Nadšená Langšádlová: Díky nám Rusko nepostaví Dukovany

 
Téma Dukovan vstupuje do dalšího dějství. Vláda vyhověla opozici a Senát nyní navrhl posílit bezpečnostní záruky při výběru dodavatelů stavby nového bloku Jaderné elektrárny Dukovany. Jinými slovy chtějí zajistit, aby zhotovitelem nebyl někdo, kdo je takzvaným bezpečnostním rizikem, což jsou firmy z Ruska a Čínské lidové republiky. Helena Langšádlová (TOP 09) se raduje.
22.07.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků)

Migranti z Běloruska? Langšádlová varuje. Něco strašlivého

 
Poslankyně za TOP 09 Helena Langšádlová se na svém twitterovém profilu vyjádřila k Bělorusku a k režimu Alexandra Lukašenka. „Naše kroky proti jeho režimu musí být silné,“ apeluje Langšádlová a varuje před migranty.
14.06.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků) , Alexandr Lukašenko (220 článků)

Měli bychom začít přemýšlet o druhém Pražském okruhu, uvedl v předvolební debatě Vlastimil Tlustý

 
Na půdě Hospodářské komory se dnes konala předvolební debata kandidátů pro říjnové volby. Tentokrát šlo o téma stavebnictví a dopravu. Za hnutí ANO hovořil ministr průmyslu, obchodu a dopravy Karel Havlíček, poslankyně Helena Langšádlová za koalici SPOLU, uskupení Trikolóry, Svobodných a Soukromníků reprezentoval Vlastimil Tlustý, Piráty Ondřej Polanský a KSČM lídr kandidátky v Ústeckém kraji Jaroslav Komínek. Kromě politiků se debaty zúčastní například i prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý.
11.05.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (614 článků) , Vlastimil Tlustý (274 článků) , Vladimír Dlouhý (614 článků) , Helena Langšádlová (279 článků) , Jaroslav Havlíček (30 článků) , Ondřej Havlíček (13 článků)

Vy jste tak tupá... Langšádlová vstoupila do boje za vedení ČT, přišla nepěkná odpověď

 
Neúspěšná kandidátka do Rady ČT a publicistka Lucie Groene Odkolek se ostře obula do poslankyně TOP 09 Heleny Langšádlové. Tato dáma je podle Groene Odkolek důkazem, že hloupost nenadnáší, protože kdyby to byla pravda, Langšádlová by podle publicistky už dávno odlétla Bůh ví kam. Kvůli slovům Langšádlové o České televizi.
09.04.2021 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků)

Langšádlová (TOP 09): Pět tipů, jak hovořit s lidmi, kteří věří dezinformacím

 
Poslankyně TOP 09 Helena Langšádlová, představila postup, jak co nejlépe komunikovat s lidmi, kteří věří dezinformacím či konspiračním teoriím. Sepsala pět tipů, jak s těmito lidmi mluvit, a vytvořila soupis argumentů, které reagují na nejrozšířenější dezinformace o koronaviru.
30.03.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků)

Hilšer: V Rusku převládají nedemokratické názory. To je nebezpečné pro celou Evropu. Budeme spolupracovat s neziskovkami

 
Musíme podpořit svobodně smýšlející Rusy. Když bojují za svou svobodu, bojují i za nás, shodli se poslankyně Helena Langšádlová (TOP 09) a senátor Marek Hilšer. Hodlají spolupracovat s neziskovými organizacemi.
17.03.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků) , Marek Hilšer (190 článků)

Langšádlová bojuje: Dostavba Dukovan s pomocí Rusů či Číny? Ne! Vakcíny od Rusů či z Číny? Ne!

 
Poslankyně Helena Langšádlová (TOP 09), jež by měla být dvojkou na středočeské kandidátce SPOLU, se včera v interpelacích premiérovi Andreji Babišovi (ANO) vyjadřovala k dostavbě Jaderné elektrárny Dukovany, dnes zas při parlamentní schůzi řešila očkování proti covidu-19.
05.03.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků)

To je nepřijatelné! Langšádlová vystoupila ještě před Sněmovnou. A bylo zle

 
Poslankyně za TOP 09 Helena Langšádlová se na tiskové konferenci před jednáním Poslanecké sněmovny vyjádřila k dostavbě Jaderné elektrárny Dukovany, zejména tedy k Rusku.
02.03.2021 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků)

Toto Langšádlová neuvidí ráda: Vakcína Sputnik v americkém tisku

 
Před ruskou vakcínou Sputnik V včera ve Sněmovně varovala poslankyně TOP09 Helena Langšádlová. Ovšem otázka, zda tentokrát nedošlo k podcenění schopností ruské vlády už se začíná ozývat v USA. Ještě minulý rok zaznělo, že by Sputnik nepíchli ani opicím. Ale teď? To zkoumal Ishaan Tharoor v deníku Washington Post.
10.02.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků) , Washington Washington (123 článků) , Washington Washington (123 článků)

Langšádlová se snažila ugrilovat Babiše na dezinformacích o covidu-19. A takto vše dopadlo

 
Poslankyně Helena Langšádlová (TOP 09) dnes na interpelacích v Poslanecké sněmovně grilovala premiéra Andreje Babiše kvůli dezinformacím ohledně covidu-19. „Zajímá mě, jaká je strategie komunikace covidu-19 pro občany, jak jsou komunikovány ty dezinformace, které se šíří,“ tázala se Langšádlová. K jejímu zděšení ale premiér prohlásil, že v České republice nebyly v čase pandemie zaznamenány žádné dezinformační kampaně.
17.09.2020 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23093 článků) , Helena Langšádlová (279 článků)

Premiér Babiš: Ke komunikaci využíváme i sociální sítě, nejsnadněji přístupný zdroj informací

 
Odpověď na ústní interpelaci od poslankyně Heleny Langšádlové na 58. schůzi Poslanecké sněmovny dne 17. 9. 2020 ve věci dezinformací o koronaviru
17.09.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků)

Čtěte Havla, paní Langšádlová. Jan Schneider o ,,hybridních" hrozbách. Vzkazy do TOP 09

 
Expert na bezpečnost a chartista Jan Schneider se ve svém článku pustil do poslankyně TOP 09 Heleny Langšádlové. Ta popisovala v několika rozhovorech vznik Stálé komise pro hybridní hrozby v poslanecké sněmovně. Dle Schneidera napomáhá poslankyně vzniku nové diktatury. „Každý má právo svobodně volit, ale jsou tu zkušenosti ze zahraničí, z Německa, Španělska a dalších zemí, že volby se odehrály pod vlivem dezinformací a manipulací. Před tím musíme volby ochránit, abychom se rozhodovali co nejsvobodněji,“ pověděla například politička. Není prý divu, že se ve společnosti objevují hlasy tvrdící, že nebezpečím pro demokracii a svobodu je právě ona. Měla by si přečíst něco od Havla.
05.08.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků)

Langšádlová prosadila vznik komise pro hybridní hrozby: Lidé si to neumí přebrat. V Černé Hoře kvůli vlivu Ruska málem zavraždili premiéra

 
Helena Langšádlová v rozhovoru s týdeníkem Respekt hovořila o Stálé komisi pro hybridní hrozby, která nedávno i díky její iniciativě vznikla. Prý nebude sloužit tomu, aby se tlačila jedna "správná" pravda. Ale podle poslankyně TOP 09 se v Česku šíří dezinformace a "mnoho lidí si to neumí přebrat". "Lidé se tu v minulosti naučili přijímat slova a činy nekriticky, je tu malá znalost historie, zejména dějin 20. století. Především starší lidé mají v sobě vzorce výuky z doby komunismu, a tak se ztrácejí v realitě a jsou náchylní věřit téměř čemukoli," prohlásila.
30.07.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků)

Langšádlová (TOP 09): Neomezujme pohyb v schengenu, využívejme „chytrá řešení“

 
Poslankyně TOP 09 Helena Langšádlová iniciovala usnesení Výboru pro evropské záležitosti (VEZ), které vyzývá výbory z ostatních členských zemí EU, aby v případě další vlny nákazy nemoci COVID-19 postupovaly společně, a co nejméně tak omezily pohyb v schengenském prostoru.
23.04.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (279 článků)

Už nemohu mlčet! Nový vývoj kolem Jana Hrušínského: Zase nebude rád. Dokonce i TOP 09...

 
Statusy Jana Hrušínského, který si stěžoval na uzavření divadel, vyvolaly posměch i lítost. Pavel Novotný principála Divadla Na Jezerce přirovnal k Petru Cibulkovi a Alexandra Mynářová pro změnu zase šířila jeho teorii. Jaroslav Plesl zase Hrušínskému věštil kariéru na Twitteru a Facebooku. A poslankyně TOP09 Helena Langšádlová se ho snažila přesvědčit po dobrém.
12.03.2020 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (357 článků) , Pavel Novotný (1147 článků) , Helena Langšádlová (279 článků) , Pavel Nový (471 článků) , Petr Novotný (391 článků) , Pavel Nový (337 článků) , Jan Novotný (93 článků) , Jan Novotný (93 článků) , Jára Nový (158 článků) , Petr Pavel (804 článků)

Vakcíny a dezinformace? Langšádlová vyslala vážné varování

 
Sněmovnu čekají další jednání o zákonech. A jednotlivé strany na tiskových konferencích tradičně prezentovaly to, co na nadcházející schůzi považují za podstatné. Poslanec hnutí STAN Petr Gazdík přiznal, že politici selhávají v oblasti státních maturit a poslankyně TOP 09 Helena Langšádlová důrazně varovala před hybridními hrozbami, např. před dezinformacemi o očkování.
28.01.2020 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1033 článků) , Petr Gazdík (1022 článků) , Helena Langšádlová (279 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »