Články k osobnosti

Helen

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Helen »
 

Končící Benešová a oligarchové: S hnutím ANO přichází nové větry, říká analytik

 
Analytik Miroslav Motejlek má za to, že nová ministryně spravedlnosti Helena Válková možná vytáhne do boje proti oligarchům. Máme jich prý v Česku dost, ale exministryně spravedlnosti Marie Benešová k nim podle Motejlkova názoru měla blahosklonný vztah. Kauza CS Fondů Pavla Tykače, o které se teď mluví, není podle jeho mínění nijak zásadní.
03.02.2014 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Helen (9 článků) , Helena Válková (434 článků) , Marie Benešová (397 článků)

Ministry verdikt Nejvyššího soudu vyděsil

 
„Je to problém a budeme ho řešit.“ Tak v neděli reagovala nová ministryně spravedlnosti Helena Válková (za ANO) na sobotní článek v deníku Právo o tom, že podle Nejvyššího soudu (NS) jsou svědectví policistů z místa činu bezcenná a nelze je brát jako důkaz u líčení.
03.02.2014 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Helen (9 článků) , Helena Válková (434 článků)

Kam se poděla božská Helena Trojská? Diane Kruger v mrazu krásou neoplývá

 
Herec Joshua Jackson zná svou partnerku Diane Kruger po sedmi letech vztahu lépe než kdokoli jiný. Zatímco my se podivujeme nad jejími půvaby na červeném koberci, jak vypadá po ránu nebo po celém dni stráveném na lyžích, je velkou neznámou. Platilo to alespoň do úterního odpoledne...
31.01.2014 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Joshua Jackson (13 článků) , Diane Kruger (27 článků) , Helen (9 článků) , Kam (17 článků)

Válková chce snížit odměny exekutorů za vymáhání pohledávek

 
Nastupující ministryně spravedlnosti Helena Válková (ANO) se chce zaměřit na úpravu odměn právníků a exekutorů při vymáhání pohledávek. Jsou podle ní mnohdy nesmyslně vysoké. Ve funkci chce zejména vrátit lidem důvěru v justici a spravedlnost. Její první náměstkyní se stane právnička a bývalá poslankyně Hana Marvanová, která bude mít na starosti legislativu.
30.01.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Helen (9 článků) , Helena Válková (434 článků)

Nastupující Babišova ministryně o Bradáčové a Ištvanovi

 
Nastupující ministryně spravedlnosti Helena Válková kandidovala do Poslanecké sněmovny za hnutí ANO, není ale jeho členkou. V rozhovoru pro MF Dnes odmítá, že by projektu Andreje Babiše nedůvěřovala, jen prý necítí potřebu do hnutí vstupovat. Kromě toho popsala svůj názor na systém státního zastupitelství a jeho představitele.
29.01.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22202 článků) , Helen (9 článků) , Helena Válková (434 článků)

Testy DNA odhalily podvodnici: Vydávala se za poslední přeživší Titaniku!

 
Tvrdila, že je posledním přeživším Titaniku, který se potopil v roce 1912. Testy DNA však ukázaly, že Helen Kramer ve skutečnosti není Lorain Allison, která se ve dvou letech utopila při zkáze slavné lodi. Vnučka ženy Debrina Woods však přesto tvrdí, že jde o pravdivý příběh, který hodlá zpeněžit.
23.01.2014 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Helen (9 článků)

Válková chce vrátit lidem důvěru v soudy, na ministerstvo chce Marvanovou

 
Kandidátka na ministryni spravedlnosti Helena Válková (ANO) chce vrátit lidem pocit, že se v Česku domohou spravedlnosti u nestranných soudů. Novinářům to řekla po svém dnešním setkání s prezidentem Milošem Zemanem. Dodala, že při schůzce nenarazili na žádný bod, na němž by se neshodli. Přímé odpovědi na otázku, zda od Zemana dostala záruku svého jmenování, se ale vyhnula. 
23.01.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Helen (9 článků) , Miloš Zeman (25597 článků) , Helena Válková (434 článků)

Podle Babišovy ministryně by bylo nejlépe, kdyby se lustrační zákon úplně zrušil

 
Budoucí ministryně spravedlnosti Helena Válková z hnutí ANO v rozhovoru pro Radiožurnál přiznala, že by byla pro zrušení lustračního zákona. Ulehčilo by to podle ní i situaci se jmenováním Andreje Babiše ministrem.
23.01.2014 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22202 článků) , Helen (9 článků) , Helena Válková (434 článků)
« Předchozí 1 Další »