Články k osobnosti

Heather Locklear

  herečka, producentka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Heather Locklear »
 

Z krásné herečka se stala troska! Poznali byste hvězdu seriálu Dynastie Heather Locklear?

 
Herečka Heather Locklear je těžce závislou na alkoholu a lécích na předpis. Hvězda seriálů Dynastie a Melrose Place se v neděli předávkovala a pohádala se s příbuznými a přáteli. Přivolaná policie, kterou stačila fyzicky napadnout, ji odvezla nejdříve do vazby, poté byla hospitalizována na psychiatrii.
27.06.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)

Herečka Heather Locklear se chtěla zastřelit, skončila na psychiatrické klinice

 
Herečka Heather Locklear má vážné psychické problémy. Hvězda seriálu Melrose Place vyhrožovala blízkým, že se zastřelí. Přivolaní specialisté ji dokázali zpacifikovat a odvezli na psychiatrickou kliniku do nemocnice, kde ji hospitalizovali.
20.06.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)

Hvězda Melrose Place v klepetech: Heather Locklear zatkli za domácí násilí

 
V oblíbeném seriálu Melrose Place hrála mrchu Amandu a zdá se, že v běžném životě není Heather Locklear (56) taky žádné neviňátko. Podle amerických médií byla v neděli v noci zatčena za domácí násilí a napadení policisty.
26.02.2018 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)

EX Pamely Anderson: Sex na WC letadla, pasažéři bušili marně

 
Že s padesátkou se chlap zklidní? S tím nechoďte na Tommyho Lee (54)! Muzikant, který proslul divokými vztahy s Pamelou Anderson (50, Pobřežní hlídka) či Heather Locklear (55, Melrose Place), je jako utržený ze řetězu i se svou současnou přítelkyní Brittany Furlan (30).
22.08.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (602 článků) , Heather Locklear (42 článků) , Tommy Lee (47 článků) , Pamela Anderson (554 článků) , Brittany Furlan (1 článek)

Z hvězdy Merlose Place vypitá troska: V léčebně jako doma!

 
Kdo by neznal oblíbený seriál Merlose Place! Mezi herci zvláště vynikala Heather Locklear (55) v roli Amandy. Jenže místo toho, aby si dnes tahle dáma užívala vydělaných prašulí, přežívá na odvykacích klinikách!
06.01.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)

Co se stalo se sexy Amandou z Melrose Place?! Heather Locklear vypadá opravdu příšerně

 
Heather Locklear (54) uměla stárnout s grácií. Kudy chodila, tudy byla obdivována. Jenomže ne vždycky mají hvězdy svůj den. Herečka svoje fanoušky nedávno vyděsila. Až se všichni bojí, jestli se jí nestala nějaká nehoda!
12.08.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)

Náctiletá dcera známé herečky a kytaristy odstartovala modeling pěkně žhavou kampaní

 
O tomto andělovi s blond kadeřemi a senzačním tělem ještě určitě uslyšíme. Osmnáctiletá dcera herečky Heather Locklear a kytaristy Richieho Sambory totiž právě odstartovala kariéru v modelingu a jak je vidět, příležitost chytila za pačesy jako pravá profesionálka...
22.03.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků) , Richie Sambora (10 článků)

Vzpomínáte si na mrchu z Melrose Place Heather Locklear? Její dcera jako by jí z oka vypadla a nafotila pěkně žhavou kampaň!

 
Heather Locklear ovládala se svou blonďatou hřívou seriály 80. a 90. let. V kultovní Dynastii ztvárnila mladičkou Sammy a kvůli ní začali na tuhle americkou telenovelu koukat i chlapi. Naopak tvrdou Amandu Woodward si zahrála v Melrose Place a svou přítomností zvedla seriálu sledovanost. Teď její štafetu v šoubyznysu přebírá dcera Ava. Jak se jí daří?
16.03.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)

Dcera mrchy z Melrose Place Heather Locklear: Krásu zdědila po mamince!

 
Herečka Heather Locklear (52, Melrose Place) už moc ve filmu nevystupuje, ale zato začíná uvádět do společnosti svou dceru Avu (16).
13.04.2014 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)

Dokonalou figuru má po mamince: Dcera Amandy z Melrose Place vyrostla do krásy

 
Herečka Heather Locklear (52) má štíhlé křivky i po padesátce, a může si tak dovolit stejné oblečení jako její šestnáctiletá dcera Ava. Ta teď dokázala, že jí maminka předala skvělou genetickou výbavu.
02.04.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)

Poznáváte unavenou herečku? Bývala to největší kočka ze seriálu Melrose Place

 
Jestli se o nějaké herečce dá mluvit jako o ryze seriálové (až na pár výjimek), je to určitě Heather Locklear. Kromě Amandy Woodward v Melrose Place si zahrála i Sammy Carrington v Dynastii, Stacy Sheridan v TJ. Hooker, či Caitlin Moore v populárním sitcomu Všichni starostovi muži. A jelikož jsou její role celkem rozmanité, jen málokomu se její tvář nevybaví. Pokud byste však v pátek náhodou nakupovali v klenotnictví XIV Karats v Los Angeles stejně jako Heather, asi byste jen bezradně tápali, odkud tuhle dámu znáte…
02.02.2014 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků) , Stacy (3 články) , Amanda (7 článků) , Amanda Moore (5 článků)

To je postavička: Padesátnice Amanda z Melrose Place Heather Locklear vypadá vedle 16leté dcery jako její sestra

 
Seriálová hvězda Heather Locklear (52) neztrácí ani po padesátce nic ze svého půvabu. Už několik desetiletí je stejně atraktivní a muži se za její štíhlou postavou nestačí otáčet.
10.01.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)

Slavná seriálová mrcha Heather Locklear předvedla svou dokonalou postavu a podprsenku v průhledných šatech

 
Herečka Heather Locklear, kterou můžete znát především jako Amandu Woodward z televizního seriálu Melrose Place, byla ve středu večer spatřena v Beverly Hills na TNT párty.  A i přesto, že od dob natáčení slavného seriálu uběhl nějaký ten pátek, blond diva vypadá stejně dobře jako tehdy.
25.07.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)

Uhodnete, která slavná herečka je matkou této nádherné blondýnky?

 
Být dcerou či synem slavné hvězdy je celkem nevděčná role, neboť na potomky slavných se upírá hodně pozornosti. Dceru herečky Heather Locklear Avu Samboru ale zájem novinářů těší. A není se čemu divit. Tak krásnou tvářičkou, jakou blondýnka má, by se chlubil kdekdo.
03.07.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků) , Ava Sambora (4 články)

Mrcha z Melrose Place Locklear: Ukázala nádhernou dceru

 
To je podoba! Hvězda seriálu Melrose Place Heather Locklear (51) ukázala svou patnáctiletou dceru Avu (15). Ta ji doprovodila na premiéru filmu Scary Movie 5 a v podobných blonďatých loknách byla od své matky k nerozeznání.
15.04.2013 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)

Hvězda Melrose Place Heather Locklear představila krásnou dceru. Dělí je 36 let, ale jsou spíš jako sestry!

 
Na premiéru komedie Scary Movie 5 doprovodila herečku Heather Locklear (51) její patnáctiletá dcera Ava Sambora. Drobné blondýnky se dostavily do ArcLight Cinemas v Hollywoodu, jelikož Heather si v pokračování divácky úspěšné filmové parodie zahrála vedle dalších známých hvězd, jako jsou Charlie Sheen, Lindsay Lohan, Ashley Tisdale nebo dokonce bývalý boxer Mike Tyson.
15.04.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků) , Lindsay Lohan (691 článků) , Charlie Sheen (454 článků) , Mike Tyson (97 článků) , Ashley Tisdale (17 článků) , Ava Sambora (4 články)

Locklearová přišla na premiéru s dcerou, vypadaly jako sestry

 
Herečku Heather Locklearovou doprovodila na premiéru filmu Scary Movie 5 její dcera Ava. Matce jako by z oka vypadla. Ta ovšem v minišatech působila spíš jako její sestra. Další články k tématu: Milenci z Melrose Place se nevezmou, Locklearová zrušila zásnuby Milenci z Melrose Place se zasnoubili, Locklearová si vezme Wagnera Locklearová a Sambora se rozvádějí Přivezeme hity, fanoušky jsme nikdy nezklamali, tvrdí Bon Jovi
14.04.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků) , Ava Sambora (4 články)

Jak je to vůbec možné? Herečky Heather Locklear se stárnutí očividně netýká

 
Herečka Heather Locklear, kterou můžete znát především jako Amandu Woodward z televizního seriálu Melrose Place, byla spatřena v Beverly Hills, kde natáčela film Scary Movie 5, v němž se objeví. I přesto, že zanedlouho oslaví své 51. narozeniny, vypadá Heather stejně jako v době natáčení výše zmíněného slavného seriálu.
20.09.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)

Heather Locklear jako puberťačka: Růžová sukýnka a dva culíčky

 
Herečka Heather Locklear (51)  známá především ze seriálu Melroce Place se na veřejnosti ukázala v odvážné krátké sukni a z vlasů si upletla dva culíky. Herečce chybělo v puse už jenom lízátko, aby tím připomínala odvážnou mladou puberťačku, která moc studu nepobrala.
04.08.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)

To je kus! Hvězda seriálu Melrose Place Heather Locklear (50) předvedla famózní nohy v minisukni

 
Známé americké herečce Heather Locklear, kterou můžete znát hlavně jako Amandu Woodward z úspěšného televizního seriálu Melrose Place, je sice padesát let, postavu má ale pořád neuvěřitelnou.
02.08.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (42 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »