Články k osobnosti

Harry Styles

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Harry Styles »
 

Harry Styles randí s touhle kráskou

 
Zpěvák Harry Styles má novou lásku. Poslední měsíce se sbližoval s modelkou Kiko Mizuhara a v novém roce spolu začali randit. Japonskou krásku žijící v USA potkal při návštěvě Tokia. Pak tam za ní začal častěji létat a do vlasti jejích předků se zamiloval.
14.01.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Kiko Mizuhara (1 článek) , Harry Styles (142 článků)

Harry Styles se na halloweenské party převlékl za Eltona Johna

 
Zpěvák Harry Styles si myslí, že kolega Elton John je dost „hrůzostrašnou“ postavou na to, aby v jeho fyzické nápodobě mohl děsit kamarády na halloweenské party. A tak se za ikonu britské hudební scény posledních čtyřiceti let převlékl. Harry takto přišel na večírek Casamigos Halloween party, které se účastnily také Cindy Crawford či Paris Hilton.
29.10.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (212 článků) , Elton John (525 článků) , Paris Hilton (607 článků) , Cindy Crawford (196 článků) , Harry Styles (142 článků) , John Elton (137 článků)

Definitivní konec One Direction. Zrušili svůj eshop!

 
Když členové skupiny One Direction v roce 2016 odcházeli na sólovou dráhu, tvrdili, že je to pouze dočasný krok. Jenže dva roky poté Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson a Niall Horan už nemají chuť spolu koncertovat či nahrávat novou hudbu. A producenti na počátku září zrušili také eshop této skupiny. Podle fanoušků je to jasná známka toho, že One Direction už se nikdy nevrátí.
06.09.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Liam Payne (66 článků) , Louis Tomlinson (56 článků) , Niall Horan (39 článků) , Harry Styles (142 článků) , One Direction (144 článků)

Všichni jsme tak trochu gay, tvrdí člen One Direction Harry Styles

 
Britský zpěvák Harry Styles (24) rozvířil stojaté vody showbyznysu hláškou, kterou pronesl na jednom z nedávných koncertů. Někteří fanoušci se Stylese snažili během posledních let dávat dohromady s dalším členem skupiny One Direction Louisem Tomlinsonem (26) nebo moderátorem Nickem Grimshawem (33).
01.08.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Louis Tomlinson (56 článků) , Harry Styles (142 článků) , Nick Grimshaw (1 článek) , One Direction (144 článků)

Harry Styles je opět nezadaný

 
Největší krasavec ze skupiny One Direction, který dokáže zblbnout i heterosexuální muže, je opět nezadaný. Harry Styles se rozešel s modelkou Camille Rowe po roce randění. Zbytek už tak rozpáleného léta zřejmě stráví pěkně zpocený, až bude prchat před davem nápadnic, které se budou chtít stát jeho další partnerkou.
01.08.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Styles (142 článků) , One Direction (144 článků) , Camille Rowe (2 články)

Harry Styles: Všichni jsme tak trochu gay

 
Zpěvák Harry Styles randil s mnoha krásnými dívkami. Přesto se necítí být vyhraněně heterosexuální a fanouškům přiznal, že je trochu gay. A myslí si, že většina lidí má nějaké cítění k oběma pohlavím a orientace je tedy fluidní nijak ostře vyhraněná vlastnost.
17.07.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Styles (142 článků)

Nová píseň Medicine Harryho Stylese byla překřtěna na hymnu bisexuálů

 
Zpěvák Harry Styles na svém evropském turné představil několik nových písní. Jednu z nich s názvem Medicine jeho fanoušci považují za novou hymnu bisexuálů. Shodují se na tom tisíce Harryho podporovatelů na sociálních sítích.
19.03.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Styles (142 článků)

O Harrym Stylesovi se hovoří jako o budoucím Bondovi. Co vy na to?

 
Daniel Craig se navzdory původnímu vyhrožování, že s rolí Jamese Bonda končí, připravuje na natáčení pětadvacáté bondovky. A tak si všichni herci, kteří doufali, že budou mít šanci jako jeho náhradníci, utřeli nos a musejí vyčkávat. Velkou nadějí mezi nimi je nová a velmi mladá tvář. Harry Styles se po úspěchu v Dunkirku stal favoritem pro roli agenta 007.
24.01.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Craig (327 článků) , James Bond (592 článků) , Harry Styles (142 článků)

Harry Styles představil svou přítelkyni Camille Rowe rodičům. Líbí se vám?

 
Zpěvák Harry Styles to s modelkou Camille Rowe myslí vážně. A po pěti měsících randění ji během svátečních dní konce roku představil svým rodičům. Krásku z týmu Victoria’s Secret sbalil loni v červenci a nedávno ji skamarádil se svou sestrou Gemmou.
04.01.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Styles (142 článků) , Camille Rowe (2 články)

Harry Styles okouzlil slavného režiséra, protože má údajně staromódní obličej

 
Harry Styles se sice prosadil nejprve jako zpěvák, ale od dětství touží být velkou filmovou hvězdou. Možná právě to, že je světovou superstar díky skupině One Direction, mu cestu do Hollywoodu usnadnilo. Filmaři ale tvrdí, že se prosadil svým talentem na konkursech a o protekci nejde. První velkou roli dostal ve válečném velkofilmu Dunkirk. Režisér Christopher Nolan tvrdí, že Harryho do svého díla angažoval kvůli velmi staromódnímu obličeji.
21.12.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Nolan (57 článků) , Harry Styles (142 článků) , One Direction (144 článků)

Harry Styles: Největší inspirací je pro mě Shania Twain

 
Zpěvačka Shania Twain kvůli vleklé borelióze málem přišla o hlas. Kanadská hvězda se ale téměř zázrakem uzdravila, vydala nové album a opět koncertuje. Teď jí krásná vánoční dárek přidal mladší kolega Harry Styles. Idol milionů mladých totiž přiznal, že právě tato hvězdy country pop music je jeho největší inspirací.
01.12.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Shania Twain (20 článků) , Harry Styles (142 článků)

Fanynka z Los Angeles strčila Harrymu Stylesovi ruku mezi nohy

 
Harry Styles se před lety objevil na internetu zcela bez kalhot. I těch spodních a tak se mnozí přesvědčili o tom, co díky nadílce paní Přírody nosí mezi nohama. Jenže v reálném světě je to pro britského zpěváka nedotknutelné, což odmítla respektovat jedna fanynka na koncertě v Los Angeles. A sáhla si. Skalní příznivci člena skupiny One Direction a sociálních sítích projevují hysterické zděšení.
25.10.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Styles (142 článků) , One Direction (144 článků)

Harry z One Direction obšťastňuje andílky Victoria`s Secret!

 
Boyband One Direction už to má »za sebou«, ovšem do říše zapomnění jeho členové určitě nepadají. Třeba takový Harry Styles (23) zažívá učiněné hody, jak v pracovním, tak i osobním životě. Hraje teď v oceňovaném válečném dramatu Dunkerk a pořád balí topmodelky.
04.09.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Styles (142 článků) , One Direction (144 článků)

Harry Styles: Po natáčení Dunkirku jsem byl samá boule a odřenina

 
Zpěvák Harry Styles má za sebou první velké natáčení hollywoodského filmu. Ve snímku Dunkirk se představí jako talentovaný herec. Ovšem válečný snímek pro něj osobně není zrovna nejlepším debutem. Utrpěl v něm tolik zranění, že po skončení filmování ho bolelo od boulí a odřenin úplně celé tělo.
20.07.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Harry Styles (142 článků)

Harry Styles se po měsíci rozešel s krásnou Tess

 
Pouhý měsíc bavila food bloggerka Tess Ward britského zpěváka Harryho Stylese. Třiadvacetiletý hudebník, který teď dobývá také Hollywood, začal s půvabnou blondýnkou randit v květnu. Londýnská kráska ho ale do konce jara přestala zajímat a rozhodl se tak pokračovat v sólové hudební dráze jako nezadaný muž. Nicméně Wardová se snaží tvářit, že je to ona, kdo rozdával kopačky.
28.06.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Styles (142 článků)

Liam Payne tvrdí, že má velký penis

 
Zpěvák Liam Payne nešetří samolibostí. A kvůli prodeji svého debutového alba je schopen udělat cokoli. Třeba se nestydatě chvástat. Zatímco o Harrym Stylesovi už nějaký čas fanouškové vědí, že má docela slušnou výbavu mezi nohama, aniž o tom on sám kdy mluvil, Liam se raději pochlubil osobně. Ačkoli to nemá úroveň a je to přízemní, k popularitě mu to pomůže určitě.
20.06.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Liam Payne (66 článků) , Harry Styles (142 článků)

Taylor Swift opět randí s Britem

 
Americká pop country hvězda Taylor Swift má prostě slabost pro britské chlapce. Po Harrym Stylesovi, Calvinu Harrisovi a Tomu Hiddlestonovi si našla anglickou krev. Už několik měsíců randí s britským hercem Joem Alwynem, s nímž se vídá v jeho rodném Londýně.
24.05.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (303 článků) , Tom Hiddleston (44 článků) , Calvin Harris (70 článků) , Harry Styles (142 článků) , Harry Harris (3 články)

Harry Styles: Odmítám se označovat heterosexuálem

 
Zpěvák Harry Styles jako příslušník mladé generace necítí potřebu zastaralých označení sexuální orientace. Plně přijímá, že je to fluidní kategorie, v níž není nic ostře a jasně definováno. Ačkoli se po jeho boku objevovaly jen ženy, nevidí důvod, proč by se měl omezovat tím, že je čistě heterosexuální.
19.05.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Styles (142 článků)

Harry Styles v nové písni údajně odhaluje, že se jednou málem stal otcem

 
Zpěvák Harry Styles rozvířil hudební vody svým novým albem a jeho fanoušci už nadšeně hltají nejen každou notičku, kterou pro ně vepsal do svých notových zápisů, ale analyzují také dlouhé texty, jichž je autorem. Zvláštní pozornosti se teď těší song Kiwi, v němž prý třiadvacetiletý člen skupiny One Direction odhaluje, že byl jednou málem otcem.
18.05.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Styles (142 článků) , One Direction (144 článků)

Harry Styles randí s modelkou Tess Ward

 
Dívky, které čekaly na svou příležitost a doufaly, že mají u Harryho Stylese šanci, zmeškaly. Britský hudebník byl sice teď dlouho bez partnerky, prý to ale od května neplatí. Začal se totiž vídat s Tess Ward, modelkou a bloggerkou píšící o zdravém životním stylu.
16.05.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Styles (142 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »